Strona Główna | Wymiana | Sklep | Koszyk | Pliki | FAQ | CardScannerLogowanie | Rejestracja
  Zaawansowane wyszukiwanie EN PL
Magic the Gathering -> Listy kart -> Dragon's Maze


Dostępne listy kart:
Magic Player RewardsPremium Deck Series: Slivers
Friday Night MagicWorldwake
Arena LeagueDuel Decks: Phyrexia vs. the Coalition
Super SeriesRise of the Eldrazi
Prerelease PromoArchenemy
APAC LandsMagic 2011
Euro LandsFrom the Vault: Relics
Guru LandsDuel Decks: Elspeth vs. Tezzeret
WPN/GatewayScars of Mirrodin
Celebration CardsMirrodin Besieged
Judge Gift ProgramDuel Decks: Knights vs. Dragons
Hobby Japan Commemorative PromosNew Phyrexia
Clash PackMagic: The Gathering-Commander
Grand PrixMagic 2012
Launch PartiesFrom the Vault: Legends
Summer of MagicDuel Decks: Ajani vs. Nicol Bolas
Champs and StatesInnistrad
Pro TourDark Ascension
Game Day CardsDuel Decks: Venser vs. Koth
Release EventsAvacyn Restored
Happy HolidaysPlanechase 2012 Edition
Buy a Box PromosMagic 2013
Heroe's Path PromosFrom the Vault: Realms
League TokensDuel Decks: Izzet vs. Golgari
Face the HydraReturn to Ravnica
Commander 2020Commander's Arsenal
Redemption ProgramGatecrash
Magic Premiere Shop 2008Duel Decks: Sorin vs. Tibalt
DCI Legend MembershipDragon's Maze
Wizards of the Coast Online StoreModern Masters
OversizedMagic 2014 Core Set
Media InsertsFrom the Vault: Twenty
AlphaDuel Decks: Heroes vs. Monsters
BetaTheros
Arabian NightsCommander 2013 Edition
UnlimitedBorn of the Gods
Collector's EditionDuel Decks: Jace vs. Vraska
Intl. Collector's EditionJourney into Nyx
AntiquitiesMagic: The Gathering—Conspiracy
RevisedMagic 2015 Core Set
LegendsFrom the Vault: Annihilation
Summer MagicDuel Decks: Speed vs. Cunning
The DarkKhans of Tarkir
Revised BBCommander 2014
Fallen EmpiresDuel Decks Anthology, Divine vs. Demonic
4th EditionDuel Decks Anthology, Elves vs. Goblins
4th Edition BBDuel Decks Anthology, Garruk vs. Liliana
Ice AgeDuel Decks Anthology, Jace vs. Chandra
RenaissanceFate Reforged
ChroniclesDuel Decks: Elspeth vs. Kiora
HomelandsDragons of Tarkir
AlliancesModern Masters 2015 Edition
MirageMagic Origins
Introductory Two-Player SetDuel Decks: Zendikar vs. Eldrazi
VisionsFrom the Vault: Angels
5th EditionBattle for Zendikar
PortalCommander 2015
WeatherlightDuel Decks: Blessed vs. Cursed
TempestOath of the Gatewatch
StrongholdShadows over Innistrad
Portal Second AgeEternal Masters
ExodusEldritch Moon
UngluedFrom the Vault: Lore
Urza's SagaConspiracy: Take the Crown
AnthologiesDuel Decks: Nissa vs. Ob Nixilis
Urza's LegacyKaladesh
6th EditionMasterpiece Series: Kaladesh Inventions
Portal: 3 KingdomsCommander 2016
Urza's DestinyPlanechase Anthology
StarterAether Revolt
Mercadian MasquesModern Masters 2017 Edition
Battle RoyaleDuel Decks: Mind vs. Might
Starter 2000Amonkhet
NemesisCommander Anthology
ProphecyArchenemy: Nicol Bolas
InvasionHour of Devastation
BeatdownCommander 2017
PlaneshiftIxalan
7th EditionDuel Decks: Merfolk vs. Goblins
ApocalypseIconic Masters
OdysseyExplorers of Ixalan
DeckmastersFrom the Vault: Transform
TormentUnstable
JudgmentRivals of Ixalan
OnslaughtMasters 25
LegionsDuel Decks: Elves vs. Inventors
ScourgeChallenger Decks
8th EditionDominaria
MirrodinBattlebond
DarksteelCommander Anthology 2018
Fifth DawnSignature Spellbook: Jace
Champions of KamigawaGlobal Series: Jiang Yanggu and Mu Yanling
UnhingedCore Set 2019
Betrayers of KamigawaCommander 2018
Saviors of KamigawaGuilds of Ravnica
9th EditionGame Night
RavnicaUltimate Masters
GuildpactRavnica Allegiance
DissensionWar of the Spark
ColdsnapModern Horizons
Time SpiralSignature Spellbook: Gideon
Time Spiral: TimeshiftedCore Set 2020
Planar ChaosCommander 2019
Future SightThrone of Eldraine
Tenth EditionTheros Beyond Death
LorwynUnsanctioned
Duel Decks: Elves vs. GoblinsIkoria: Lair of Behemoths
MorningtideCore Set 2021
ShadowmoorJumpstart
EventideDouble Masters
From the Vault: DragonsZendikar Rising
Shards of AlaraThe List
Duel Decks: Jace vs. ChandraCommander Legends
ConfluxKaldheim
Duel Decks: Divine vs. DemonicTime Spiral Remastered
Alara RebornStrixhaven: School of Mages
Magic 2010Strixhaven Mystical Archive
From the Vault: ExiledCommander 2021
PlanechaseModern Horizons 2
ZendikarAdventures in the Forgotten Realms
Duel Decks: Garruk vs. Liliana


Wybrana edycja: Dragon's Maze

Dostępne wersje językowe (11):

Subsets: Normal / Foil / Token

Nr SkanNazwaColorTypeRarity
1[Skan]Boros MastiffWhiteCreature — HoundC
2[Skan]Haazda Snare SquadWhiteCreature — Human SoldierC
3[Skan]Lyev DecreeWhiteSorceryC
4[Skan]Maze SentinelWhiteCreature — ElementalC
5[Skan]Renounce the GuildsWhiteInstantR
6[Skan]Riot ControlWhiteInstantC
7[Skan]Scion of Vitu-GhaziWhiteCreature — ElementalR
8[Skan]Steeple RocWhiteCreature — BirdC
9[Skan]Sunspire GatekeepersWhiteCreature — Human SoldierC
10[Skan]Wake the ReflectionsWhiteSorceryC
11[Skan]ÆtherlingBlueCreature — ShapeshifterR
12[Skan]Hidden StringsBlueSorceryC
13[Skan]Maze GliderBlueCreature — ElementalC
14[Skan]MindstaticBlueInstantC
15[Skan]Murmuring PhantasmBlueCreature — SpiritC
16[Skan]Opal Lake GatekeepersBlueCreature — Vedalken SoldierC
17[Skan]Runner's BaneBlueEnchantment — AuraC
18[Skan]Trait DoctoringBlueSorceryR
19[Skan]Uncovered CluesBlueSorceryC
20[Skan]Wind DrakeBlueCreature — DrakeC
21[Skan]Bane Alley BlackguardBlackCreature — Human RogueC
22[Skan]Blood ScrivenerBlackCreature — Zombie WizardR
23[Skan]Crypt IncursionBlackInstantC
24[Skan]Fatal FumesBlackInstantC
25[Skan]Hired TorturerBlackCreature — Human RogueC
26[Skan]Maze AbominationBlackCreature — ElementalC
27[Skan]Pontiff of BlightBlackCreature — Zombie ClericR
28[Skan]Rakdos DrakeBlackCreature — DrakeC
29[Skan]Sinister PossessionBlackEnchantment — AuraC
30[Skan]Ubul Sar GatekeepersBlackCreature — Zombie SoldierC
31[Skan]Awe for the GuildsRedSorceryC
32[Skan]Clear a PathRedSorceryC
33[Skan]Maze RusherRedCreature — ElementalC
34[Skan]Possibility StormRedEnchantmentR
35[Skan]Punish the EnemyRedInstantC
36[Skan]Pyrewild ShamanRedCreature — Goblin ShamanR
37[Skan]Riot PikerRedCreature — Goblin BerserkerC
38[Skan]Rubblebelt MaakaRedCreature — CatC
39[Skan]Smelt-Ward GatekeepersRedCreature — Human WarriorC
40[Skan]Weapon SurgeRedInstantC
41[Skan]Battering KrasisGreenCreature — Fish BeastC
42[Skan]Kraul WarriorGreenCreature — Insect WarriorC
43[Skan]Maze BehemothGreenCreature — ElementalC
44[Skan]Mending TouchGreenInstantC
45[Skan]Mutant's PreyGreenInstantC
46[Skan]PhytoburstGreenSorceryC
47[Skan]Renegade KrasisGreenCreature — Beast MutantR
48[Skan]Saruli GatekeepersGreenCreature — Elf WarriorC
49[Skan]SkylasherGreenCreature — InsectR
50[Skan]Thrashing MossdogGreenCreature — Plant HoundC
51[Skan]Advent of the WurmWhite/GreenInstantR
52[Skan]Armored Wolf-RiderWhite/GreenCreature — Elf KnightC
53[Skan]Ascended LawmageWhite/BlueCreature — Vedalken WizardU
54[Skan]Beetleform MageBlue/GreenCreature — Human Insect WizardC
55[Skan]Blast of GeniusBlue/RedSorceryU
56[Skan]Blaze CommandoWhite/RedCreature — Minotaur SoldierU
57[Skan]Blood Baron of VizkopaWhite/BlackCreature — VampireM
58[Skan]Boros BattleshaperWhite/RedCreature — Minotaur SoldierR
59[Skan]Bred for the HuntBlue/GreenEnchantmentU
60[Skan]Bronzebeak MoaWhite/GreenCreature — BirdU
61[Skan]Carnage GladiatorBlack/RedCreature — Skeleton WarriorU
62[Skan]Council of the AbsoluteWhite/BlueCreature — Human AdvisorM
63[Skan]Deadbridge ChantBlack/GreenEnchantmentM
64[Skan]Debt to the DeathlessWhite/BlackSorceryU
65[Skan]Deputy of AcquittalsWhite/BlueCreature — Human WizardC
66[Skan]DragonshiftBlue/RedInstantR
67[Skan]Drown in FilthBlack/GreenSorceryC
68[Skan]Emmara TandrisWhite/GreenLegendary Creature — Elf ShamanR
69[Skan]Exava, Rakdos Blood WitchBlack/RedLegendary Creature — Human ClericR
70[Skan]Feral AnimistRed/GreenCreature — Goblin ShamanU
71[Skan]FluxchargerBlue/RedCreature — WeirdU
72[Skan]Gaze of GraniteBlack/GreenSorceryR
73[Skan]Gleam of BattleWhite/RedEnchantmentU
74[Skan]Goblin Test PilotBlue/RedCreature — Goblin WizardU
75[Skan]Gruul War ChantRed/GreenEnchantmentU
76[Skan]Haunter of NightveilBlue/BlackCreature — SpiritU
77[Skan]Jelenn SphinxWhite/BlueCreature — SphinxU
78[Skan]Korozda GorgonBlack/GreenCreature — GorgonU
79[Skan]Krasis IncubationBlue/GreenEnchantment — AuraU
80[Skan]Lavinia of the TenthWhite/BlueLegendary Creature — Human SoldierR
81[Skan]Legion's InitiativeWhite/RedEnchantmentM
82[Skan]Master of CrueltiesBlack/RedCreature — DemonM
83[Skan]Maw of the ObzedatWhite/BlackCreature — ThrullU
84[Skan]Melek, Izzet ParagonBlue/RedLegendary Creature — Weird WizardR
85[Skan]Mirko Vosk, Mind DrinkerBlue/BlackLegendary Creature — VampireR
86[Skan]Morgue BurstBlack/RedSorceryC
87[Skan]Nivix CyclopsBlue/RedCreature — CyclopsC
88[Skan]Notion ThiefBlue/BlackCreature — Human RogueR
89[Skan]Obzedat's AidWhite/BlackSorceryR
90[Skan]Pilfered PlansBlue/BlackSorceryC
91[Skan]Plasm CaptureBlue/GreenInstantR
92[Skan]Progenitor MimicBlue/GreenCreature — ShapeshifterM
93[Skan]PutrefyBlack/GreenInstantU
94[Skan]Ral ZarekBlue/RedPlaneswalker — RalM
95[Skan]Reap IntellectBlue/BlackSorceryM
96[Skan]Render SilentWhite/BlueInstantR
97[Skan]Restore the PeaceWhite/BlueInstantU
98[Skan]Rot Farm SkeletonBlack/GreenCreature — Plant SkeletonU
99[Skan]Ruric Thar, the UnbowedRed/GreenLegendary Creature — Ogre WarriorR
100[Skan]Savageborn HydraRed/GreenCreature — HydraM
101[Skan]Scab-Clan GiantRed/GreenCreature — Giant WarriorU
102[Skan]ShowstopperBlack/RedInstantU
103[Skan]Sin CollectorWhite/BlackCreature — Human ClericU
104[Skan]Sire of InsanityBlack/RedCreature — DemonR
105[Skan]Species GorgerBlue/GreenCreature — Frog BeastU
106[Skan]Spike JesterBlack/RedCreature — Goblin WarriorU
107[Skan]Tajic, Blade of the LegionWhite/RedLegendary Creature — Human SoldierR
108[Skan]Teysa, Envoy of GhostsWhite/BlackLegendary Creature — Human AdvisorR
109[Skan]Tithe DrinkerWhite/BlackCreature — VampireC
110[Skan]Trostani's SummonerWhite/GreenCreature — Elf ShamanU
111[Skan]Unflinching CourageWhite/GreenEnchantment — AuraU
112[Skan]Varolz, the Scar-StripedBlack/GreenLegendary Creature — Troll WarriorR
113[Skan]Viashino FirstbladeWhite/RedCreature — Viashino SoldierC
114[Skan]Voice of ResurgenceWhite/GreenCreature — ElementalM
115[Skan]Vorel of the Hull CladeBlue/GreenLegendary Creature — Human MerfolkR
116[Skan]Warleader's HelixWhite/RedInstantU
117[Skan]Warped PhysiqueBlue/BlackInstantU
118[Skan]Woodlot CrawlerBlue/BlackCreature — InsectU
119[Skan]Zhur-Taa AncientRed/GreenCreature — BeastR
120[Skan]Zhur-Taa DruidRed/GreenCreature — Human DruidC
121[Skan]Alive/WellGreen/WhiteSorceryU
122[Skan]Armed/DangerousRed/GreenSorceryU
123[Skan]Beck/CallBlue/Green/White/BlueSorceryR
124[Skan]Breaking/EnteringBlue/Black/Black/RedSorceryR
125[Skan]Catch/ReleaseBlue/Red/White/RedSorceryR
126[Skan]Down/DirtyBlack/GreenSorceryU
127[Skan]Far/AwayBlue/BlackInstantU
128[Skan]Flesh/BloodBlack/Green/Red/GreenSorceryR
129[Skan]Give/TakeGreen/BlueSorceryU
130[Skan]Profit/LossWhite/BlackInstantU
131[Skan]Protect/ServeWhite/BlueInstantU
132[Skan]Ready/WillingWhite/Green/White/BlackInstantR
133[Skan]Toil/TroubleBlack/RedSorceryU
134[Skan]Turn/BurnBlue/RedInstantU
135[Skan]Wear/TearRed/WhiteInstantU
136[Skan]Azorius CluestoneArtifactC
137[Skan]Boros CluestoneArtifactC
138[Skan]Dimir CluestoneArtifactC
139[Skan]Golgari CluestoneArtifactC
140[Skan]Gruul CluestoneArtifactC
141[Skan]Izzet CluestoneArtifactC
142[Skan]Orzhov CluestoneArtifactC
143[Skan]Rakdos CluestoneArtifactC
144[Skan]Selesnya CluestoneArtifactC
145[Skan]Simic CluestoneArtifactC
146[Skan]Azorius GuildgateLand — GateC
147[Skan]Boros GuildgateLand — GateC
148[Skan]Dimir GuildgateLand — GateC
149[Skan]Golgari GuildgateLand — GateC
150[Skan]Gruul GuildgateLand — GateC
151[Skan]Izzet GuildgateLand — GateC
152[Skan]Maze's EndLandM
153[Skan]Orzhov GuildgateLand — GateC
154[Skan]Rakdos GuildgateLand — GateC
155[Skan]Selesnya GuildgateLand — GateC
156[Skan]Simic GuildgateLand — GateC

Kart: 156

Rozkład rzadkości
C70
M11
R35
U40
Rozkład parametru 'Color'
21
Black10
Black/Green8
Black/Green/Red/Green1
Black/Red8
Blue10
Blue/Black8
Blue/Black/Black/Red1
Blue/Green7
Blue/Green/White/Blue1
Blue/Red8
Blue/Red/White/Red1
Green10
Green/Blue1
Green/White1
Red10
Red/Green8
Red/White1
White10
White/Black8
White/Blue8
White/Green7
White/Green/White/Black1
White/Red7
Rozkład parametru 'Type'
Artifact10
Creature — Beast1
Creature — Beast Mutant1
Creature — Bird2
Creature — Cat1
Creature — Cyclops1
Creature — Demon2
Creature — Drake2
Creature — Elemental7
Creature — Elf Knight1
Creature — Elf Shaman1
Creature — Elf Warrior1
Creature — Fish Beast1
Creature — Frog Beast1
Creature — Giant Warrior1
Creature — Goblin Berserker1
Creature — Goblin Shaman2
Creature — Goblin Warrior1
Creature — Goblin Wizard1
Creature — Gorgon1
Creature — Hound1
Creature — Human Advisor1
Creature — Human Cleric1
Creature — Human Druid1
Creature — Human Insect Wizard1
Creature — Human Rogue3
Creature — Human Soldier2
Creature — Human Warrior1
Creature — Human Wizard1
Creature — Hydra1
Creature — Insect2
Creature — Insect Warrior1
Creature — Minotaur Soldier2
Creature — Plant Hound1
Creature — Plant Skeleton1
Creature — Shapeshifter2
Creature — Skeleton Warrior1
Creature — Sphinx1
Creature — Spirit2
Creature — Thrull1
Creature — Vampire2
Creature — Vedalken Soldier1
Creature — Vedalken Wizard1
Creature — Viashino Soldier1
Creature — Weird1
Creature — Zombie Cleric1
Creature — Zombie Soldier1
Creature — Zombie Wizard1
Enchantment6
Enchantment — Aura4
Instant24
Land1
Land — Gate10
Legendary Creature — Elf Shaman1
Legendary Creature — Human Advisor1
Legendary Creature — Human Cleric1
Legendary Creature — Human Merfolk1
Legendary Creature — Human Soldier2
Legendary Creature — Ogre Warrior1
Legendary Creature — Troll Warrior1
Legendary Creature — Vampire1
Legendary Creature — Weird Wizard1
Planeswalker — Ral1
Sorcery25