Strona Główna | Wymiana | Sklep | Koszyk | Pliki | FAQ | CardScannerLogowanie | Rejestracja
  Zaawansowane wyszukiwanie EN PL
Magic the Gathering -> Listy kart -> Journey into Nyx


Dostępne listy kart:
Magic Player RewardsDuel Decks: Garruk vs. Liliana
Friday Night MagicPremium Deck Series: Slivers
Arena LeagueWorldwake
Super SeriesDuel Decks: Phyrexia vs. the Coalition
Prerelease PromoRise of the Eldrazi
APAC LandsArchenemy
Euro LandsMagic 2011
Guru LandsFrom the Vault: Relics
WPN/GatewayDuel Decks: Elspeth vs. Tezzeret
Celebration CardsScars of Mirrodin
Judge Gift ProgramMirrodin Besieged
Hobby Japan Commemorative PromosDuel Decks: Knights vs. Dragons
Clash PackNew Phyrexia
Grand PrixMagic: The Gathering-Commander
Launch PartiesMagic 2012
Summer of MagicFrom the Vault: Legends
Champs and StatesDuel Decks: Ajani vs. Nicol Bolas
Pro TourInnistrad
Game Day CardsDark Ascension
Release EventsDuel Decks: Venser vs. Koth
Happy HolidaysAvacyn Restored
Buy a Box PromosPlanechase 2012 Edition
Heroe's Path PromosMagic 2013
League TokensFrom the Vault: Realms
Face the HydraDuel Decks: Izzet vs. Golgari
Commander 2020Return to Ravnica
Redemption ProgramCommander's Arsenal
Magic Premiere Shop 2008Gatecrash
DCI Legend MembershipDuel Decks: Sorin vs. Tibalt
Wizards of the Coast Online StoreDragon's Maze
OversizedModern Masters
Media InsertsMagic 2014 Core Set
AlphaFrom the Vault: Twenty
BetaDuel Decks: Heroes vs. Monsters
Arabian NightsTheros
UnlimitedCommander 2013 Edition
Collector's EditionBorn of the Gods
Intl. Collector's EditionDuel Decks: Jace vs. Vraska
AntiquitiesJourney into Nyx
RevisedMagic: The Gathering—Conspiracy
LegendsMagic 2015 Core Set
Summer MagicFrom the Vault: Annihilation
The DarkDuel Decks: Speed vs. Cunning
Revised BBKhans of Tarkir
Fallen EmpiresCommander 2014
4th EditionDuel Decks Anthology, Divine vs. Demonic
4th Edition BBDuel Decks Anthology, Elves vs. Goblins
Ice AgeDuel Decks Anthology, Garruk vs. Liliana
RenaissanceDuel Decks Anthology, Jace vs. Chandra
ChroniclesFate Reforged
HomelandsDuel Decks: Elspeth vs. Kiora
AlliancesDragons of Tarkir
MirageModern Masters 2015 Edition
Introductory Two-Player SetMagic Origins
VisionsDuel Decks: Zendikar vs. Eldrazi
5th EditionFrom the Vault: Angels
PortalBattle for Zendikar
WeatherlightCommander 2015
TempestDuel Decks: Blessed vs. Cursed
StrongholdOath of the Gatewatch
Portal Second AgeShadows over Innistrad
ExodusEternal Masters
UngluedEldritch Moon
Urza's SagaFrom the Vault: Lore
AnthologiesConspiracy: Take the Crown
Urza's LegacyDuel Decks: Nissa vs. Ob Nixilis
6th EditionKaladesh
Portal: 3 KingdomsMasterpiece Series: Kaladesh Inventions
Urza's DestinyCommander 2016
StarterPlanechase Anthology
Mercadian MasquesAether Revolt
Battle RoyaleModern Masters 2017 Edition
Starter 2000Duel Decks: Mind vs. Might
NemesisAmonkhet
ProphecyCommander Anthology
InvasionArchenemy: Nicol Bolas
BeatdownHour of Devastation
PlaneshiftCommander 2017
7th EditionIxalan
ApocalypseDuel Decks: Merfolk vs. Goblins
OdysseyIconic Masters
DeckmastersExplorers of Ixalan
TormentFrom the Vault: Transform
JudgmentUnstable
OnslaughtRivals of Ixalan
LegionsMasters 25
ScourgeDuel Decks: Elves vs. Inventors
8th EditionChallenger Decks
MirrodinDominaria
DarksteelBattlebond
Fifth DawnCommander Anthology 2018
Champions of KamigawaSignature Spellbook: Jace
UnhingedGlobal Series: Jiang Yanggu and Mu Yanling
Betrayers of KamigawaCore Set 2019
Saviors of KamigawaCommander 2018
9th EditionGuilds of Ravnica
RavnicaGame Night
GuildpactUltimate Masters
DissensionRavnica Allegiance
ColdsnapWar of the Spark
Time SpiralModern Horizons
Time Spiral: TimeshiftedSignature Spellbook: Gideon
Planar ChaosCore Set 2020
Future SightCommander 2019
Tenth EditionThrone of Eldraine
LorwynTheros Beyond Death
Duel Decks: Elves vs. GoblinsUnsanctioned
MorningtideIkoria: Lair of Behemoths
ShadowmoorCore Set 2021
EventideJumpstart
From the Vault: DragonsDouble Masters
Shards of AlaraZendikar Rising
Duel Decks: Jace vs. ChandraThe List
ConfluxCommander Legends
Duel Decks: Divine vs. DemonicKaldheim
Alara RebornTime Spiral Remastered
Magic 2010Strixhaven: School of Mages
From the Vault: ExiledStrixhaven Mystical Archives
PlanechaseCommander 2021
Zendikar


Wybrana edycja: Journey into Nyx

Dostępne wersje językowe (11):

Subsets: Normal / Foil / Token

Nr SkanNazwaColorTypeRarity
1[Skan]Aegis of the GodsWhiteEnchantment Creature — Human SoldierR
2[Skan]Ajani's PresenceWhiteInstantC
3[Skan]Akroan MastiffWhiteCreature — HoundC
4[Skan]Armament of NyxWhiteEnchantment — AuraC
5[Skan]Banishing LightWhiteEnchantmentU
6[Skan]Dawnbringer CharioteersWhiteCreature — Human SoldierR
7[Skan]DeicideWhiteInstantR
8[Skan]Dictate of HeliodWhiteEnchantmentR
9[Skan]Eagle of the WatchWhiteCreature — BirdC
10[Skan]Eidolon of RhetoricWhiteEnchantment Creature — SpiritU
11[Skan]Font of VigorWhiteEnchantmentC
12[Skan]GodsendWhiteLegendary Artifact — EquipmentM
13[Skan]Harvestguard AlseidsWhiteEnchantment Creature — NymphC
14[Skan]Lagonna-Band TrailblazerWhiteCreature — Centaur ScoutC
15[Skan]Launch the FleetWhiteSorceryR
16[Skan]Leonin IconoclastWhiteCreature — Cat MonkU
17[Skan]Mortal ObstinacyWhiteEnchantment — AuraC
18[Skan]Nyx-Fleece RamWhiteEnchantment Creature — SheepU
19[Skan]Oppressive RaysWhiteEnchantment — AuraC
20[Skan]Oreskos SwiftclawWhiteCreature — Cat WarriorC
21[Skan]Phalanx FormationWhiteInstantU
22[Skan]Quarry ColossusWhiteCreature — GiantU
23[Skan]ReprisalWhiteInstantU
24[Skan]Sightless BrawlerWhiteEnchantment Creature — Human WarriorU
25[Skan]SkybindWhiteEnchantmentR
26[Skan]Skyspear CavalryWhiteCreature — Human SoldierU
27[Skan]Stonewise FortifierWhiteCreature — Human WizardC
28[Skan]Supply-Line CranesWhiteCreature — BirdC
29[Skan]Tethmos High PriestWhiteCreature — Cat ClericU
30[Skan]Aerial FormationBlueInstantC
31[Skan]Battlefield ThaumaturgeBlueCreature — Human WizardR
32[Skan]Cloaked SirenBlueCreature — SirenC
33[Skan]CountermandBlueInstantC
34[Skan]Crystalline NautilusBlueEnchantment Creature — NautilusU
35[Skan]Dakra MysticBlueCreature — Merfolk WizardU
36[Skan]Daring ThiefBlueCreature — Human RogueR
37[Skan]Dictate of KruphixBlueEnchantmentR
38[Skan]Font of FortunesBlueEnchantmentC
39[Skan]Godhunter OctopusBlueCreature — OctopusC
40[Skan]Hour of NeedBlueInstantU
41[Skan]HubrisBlueInstantC
42[Skan]Hypnotic SirenBlueEnchantment Creature — SirenR
43[Skan]Interpret the SignsBlueSorceryU
44[Skan]Kiora's DismissalBlueInstantU
45[Skan]Pin to the EarthBlueEnchantment — AuraC
46[Skan]Polymorphous RushBlueInstantR
47[Skan]Pull from the DeepBlueSorceryU
48[Skan]Riptide ChimeraBlueEnchantment Creature — ChimeraU
49[Skan]Rise of EaglesBlueSorceryC
50[Skan]Sage of HoursBlueCreature — Human WizardM
51[Skan]Scourge of FleetsBlueCreature — KrakenR
52[Skan]Sigiled StarfishBlueCreature — StarfishC
53[Skan]Thassa's DevourerBlueEnchantment Creature — ElementalC
54[Skan]Thassa's IreBlueEnchantmentU
55[Skan]Triton CavalryBlueCreature — Merfolk SoldierU
56[Skan]Triton ShorestalkerBlueCreature — Merfolk RogueC
57[Skan]War-Wing SirenBlueCreature — Siren SoldierC
58[Skan]Whitewater NaiadsBlueEnchantment Creature — NymphU
59[Skan]Agent of ErebosBlackEnchantment Creature — ZombieU
60[Skan]Aspect of GorgonBlackEnchantment — AuraC
61[Skan]Bloodcrazed HopliteBlackCreature — Human SoldierC
62[Skan]Brain MaggotBlackEnchantment Creature — InsectU
63[Skan]Cast into DarknessBlackEnchantment — AuraC
64[Skan]Cruel FeedingBlackInstantC
65[Skan]Dictate of ErebosBlackEnchantmentR
66[Skan]Doomwake GiantBlackEnchantment Creature — GiantR
67[Skan]Dreadbringer LampadsBlackEnchantment Creature — NymphC
68[Skan]Extinguish All HopeBlackSorceryR
69[Skan]Feast of DreamsBlackInstantC
70[Skan]Felhide PetrifierBlackCreature — Minotaur WarriorU
71[Skan]Font of ReturnBlackEnchantmentC
72[Skan]Gnarled ScarhideBlackEnchantment Creature — MinotaurU
73[Skan]Grim GuardianBlackEnchantment Creature — ZombieC
74[Skan]King Macar, the Gold-CursedBlackLegendary Creature — HumanR
75[Skan]Master of the FeastBlackEnchantment Creature — DemonR
76[Skan]Nightmarish EndBlackInstantU
77[Skan]Nyx InfusionBlackEnchantment — AuraC
78[Skan]Pharika's ChosenBlackCreature — SnakeC
79[Skan]Returned RevelerBlackCreature — Zombie SatyrC
80[Skan]Ritual of the ReturnedBlackInstantU
81[Skan]Rotted HulkBlackCreature — ElementalC
82[Skan]Silence the BelieversBlackInstantR
83[Skan]Spiteful BlowBlackSorceryU
84[Skan]Squelching LeechesBlackCreature — LeechU
85[Skan]Thoughtrender LamiaBlackEnchantment Creature — LamiaU
86[Skan]Tormented ThoughtsBlackSorceryU
87[Skan]Worst FearsBlackSorceryM
88[Skan]Akroan Line BreakerRedCreature — Human WarriorU
89[Skan]Bearer of the HeavensRedCreature — GiantR
90[Skan]Bladetusk BoarRedCreature — BoarC
91[Skan]Blinding FlareRedSorceryU
92[Skan]Cyclops of Eternal FuryRedEnchantment Creature — CyclopsU
93[Skan]Dictate of the Twin GodsRedEnchantmentR
94[Skan]Eidolon of the Great RevelRedEnchantment Creature — SpiritR
95[Skan]Flamespeaker's WillRedEnchantment — AuraC
96[Skan]Flurry of HornsRedSorceryC
97[Skan]Font of IreRedEnchantmentC
98[Skan]Forgeborn OreadsRedEnchantment Creature — NymphU
99[Skan]Gluttonous CyclopsRedCreature — CyclopsC
100[Skan]Harness by ForceRedSorceryR
101[Skan]Knowledge and PowerRedEnchantmentU
102[Skan]Lightning DiademRedEnchantment — AuraC
103[Skan]Magma SprayRedInstantC
104[Skan]Mogis's WarhoundRedEnchantment Creature — HoundU
105[Skan]Pensive MinotaurRedCreature — Minotaur WarriorC
106[Skan]Prophetic FlamespeakerRedCreature — Human ShamanM
107[Skan]Riddle of LightningRedInstantU
108[Skan]Rollick of AbandonRedSorceryU
109[Skan]Rouse the MobRedInstantC
110[Skan]Satyr HopliteRedCreature — Satyr SoldierC
111[Skan]Sigiled SkinkRedCreature — LizardC
112[Skan]Spawn of ThraxesRedCreature — DragonR
113[Skan]Spite of MogisRedSorceryU
114[Skan]StarfallRedInstantC
115[Skan]TwinflameRedSorceryR
116[Skan]Wildfire CerberusRedCreature — HoundU
117[Skan]Bassara Tower ArcherGreenCreature — Human ArcherU
118[Skan]Colossal HeroicsGreenInstantU
119[Skan]Consign to DustGreenInstantU
120[Skan]Desecration PlagueGreenSorceryC
121[Skan]Dictate of KarametraGreenEnchantmentR
122[Skan]Eidolon of BlossomsGreenEnchantment Creature — SpiritR
123[Skan]Font of FertilityGreenEnchantmentC
124[Skan]Golden HindGreenCreature — ElkC
125[Skan]Goldenhide OxGreenEnchantment Creature — OxU
126[Skan]Heroes' BaneGreenCreature — HydraR
127[Skan]Humbler of MortalsGreenEnchantment Creature — ElementalC
128[Skan]Hydra BroodmasterGreenCreature — HydraR
129[Skan]Kruphix's InsightGreenSorceryC
130[Skan]Market FestivalGreenEnchantment — AuraC
131[Skan]Nature's PanoplyGreenInstantC
132[Skan]Nessian Game WardenGreenCreature — BeastU
133[Skan]Oakheart DryadsGreenEnchantment Creature — Nymph DryadC
134[Skan]Pheres-Band ThunderhoofGreenCreature — Centaur WarriorC
135[Skan]Pheres-Band WarchiefGreenCreature — Centaur WarriorR
136[Skan]Ravenous LeucrocotaGreenCreature — BeastC
137[Skan]Renowned WeaverGreenCreature — Human ShamanC
138[Skan]Reviving MelodyGreenSorceryU
139[Skan]Satyr GrovedancerGreenCreature — Satyr ShamanC
140[Skan]Setessan TacticsGreenInstantR
141[Skan]Solidarity of HeroesGreenInstantU
142[Skan]SpirespineGreenEnchantment Creature — BeastU
143[Skan]Strength from the FallenGreenEnchantmentU
144[Skan]Swarmborn GiantGreenCreature — GiantU
145[Skan]Ajani, Mentor of HeroesWhite/GreenPlaneswalker — AjaniM
146[Skan]Athreos, God of PassageWhite/BlackLegendary Enchantment Creature — GodM
147[Skan]Desperate StandWhite/RedSorceryU
148[Skan]Disciple of DeceitBlue/BlackCreature — Human RogueU
149[Skan]Fleetfeather CockatriceBlue/GreenCreature — CockatriceU
150[Skan]Iroas, God of VictoryWhite/RedLegendary Enchantment Creature — GodM
151[Skan]Keranos, God of StormsBlue/RedLegendary Enchantment Creature — GodM
152[Skan]Kruphix, God of HorizonsBlue/GreenLegendary Enchantment Creature — GodM
153[Skan]Nyx WeaverBlack/GreenEnchantment Creature — SpiderU
154[Skan]Pharika, God of AfflictionBlack/GreenLegendary Enchantment Creature — GodM
155[Skan]Revel of the Fallen GodRed/GreenSorceryR
156[Skan]Stormchaser ChimeraBlue/RedCreature — ChimeraU
157[Skan]Underworld CoinsmithWhite/BlackEnchantment Creature — Human ClericU
158[Skan]Armory of IroasArtifact — EquipmentU
159[Skan]Chariot of VictoryArtifact — EquipmentU
160[Skan]Deserter's QuartersArtifactU
161[Skan]Gold-Forged SentinelArtifact Creature — ChimeraU
162[Skan]Hall of TriumphLegendary ArtifactR
163[Skan]Mana ConfluenceLandR
164[Skan]Temple of EpiphanyLandR
165[Skan]Temple of MaladyLandR

Kart: 165

Rozkład rzadkości
C60
M10
R35
U60
Rozkład parametru 'Color'
8
Black29
Black/Green2
Blue29
Blue/Black1
Blue/Green2
Blue/Red2
Green28
Red29
Red/Green1
White29
White/Black2
White/Green1
White/Red2
Rozkład parametru 'Type'
Artifact1
Artifact Creature — Chimera1
Artifact — Equipment2
Creature — Beast2
Creature — Bird2
Creature — Boar1
Creature — Cat Cleric1
Creature — Cat Monk1
Creature — Cat Warrior1
Creature — Centaur Scout1
Creature — Centaur Warrior2
Creature — Chimera1
Creature — Cockatrice1
Creature — Cyclops1
Creature — Dragon1
Creature — Elemental1
Creature — Elk1
Creature — Giant3
Creature — Hound2
Creature — Human Archer1
Creature — Human Rogue2
Creature — Human Shaman2
Creature — Human Soldier3
Creature — Human Warrior1
Creature — Human Wizard3
Creature — Hydra2
Creature — Kraken1
Creature — Leech1
Creature — Lizard1
Creature — Merfolk Rogue1
Creature — Merfolk Soldier1
Creature — Merfolk Wizard1
Creature — Minotaur Warrior2
Creature — Octopus1
Creature — Satyr Shaman1
Creature — Satyr Soldier1
Creature — Siren1
Creature — Siren Soldier1
Creature — Snake1
Creature — Starfish1
Creature — Zombie Satyr1
Enchantment15
Enchantment Creature — Beast1
Enchantment Creature — Chimera1
Enchantment Creature — Cyclops1
Enchantment Creature — Demon1
Enchantment Creature — Elemental2
Enchantment Creature — Giant1
Enchantment Creature — Hound1
Enchantment Creature — Human Cleric1
Enchantment Creature — Human Soldier1
Enchantment Creature — Human Warrior1
Enchantment Creature — Insect1
Enchantment Creature — Lamia1
Enchantment Creature — Minotaur1
Enchantment Creature — Nautilus1
Enchantment Creature — Nymph4
Enchantment Creature — Nymph Dryad1
Enchantment Creature — Ox1
Enchantment Creature — Sheep1
Enchantment Creature — Siren1
Enchantment Creature — Spider1
Enchantment Creature — Spirit3
Enchantment Creature — Zombie2
Enchantment — Aura10
Instant24
Land3
Legendary Artifact1
Legendary Artifact — Equipment1
Legendary Creature — Human1
Legendary Enchantment Creature — God5
Planeswalker — Ajani1
Sorcery19