Strona Główna | Wymiana | Sklep | Koszyk | Pliki | FAQ | CardScannerLogowanie | Rejestracja
  Zaawansowane wyszukiwanie EN PL
Magic the Gathering -> Listy kart -> Fate Reforged


Dostępne listy kart:
Magic Player RewardsDuel Decks: Garruk vs. Liliana
Friday Night MagicPremium Deck Series: Slivers
Arena LeagueWorldwake
Super SeriesDuel Decks: Phyrexia vs. the Coalition
Prerelease PromoRise of the Eldrazi
APAC LandsArchenemy
Euro LandsMagic 2011
Guru LandsFrom the Vault: Relics
WPN/GatewayDuel Decks: Elspeth vs. Tezzeret
Celebration CardsScars of Mirrodin
Judge Gift ProgramMirrodin Besieged
Hobby Japan Commemorative PromosDuel Decks: Knights vs. Dragons
Clash PackNew Phyrexia
Grand PrixMagic: The Gathering-Commander
Launch PartiesMagic 2012
Summer of MagicFrom the Vault: Legends
Champs and StatesDuel Decks: Ajani vs. Nicol Bolas
Pro TourInnistrad
Game Day CardsDark Ascension
Release EventsDuel Decks: Venser vs. Koth
Happy HolidaysAvacyn Restored
Buy a Box PromosPlanechase 2012 Edition
Heroe's Path PromosMagic 2013
League TokensFrom the Vault: Realms
Face the HydraDuel Decks: Izzet vs. Golgari
Commander 2020Return to Ravnica
Redemption ProgramCommander's Arsenal
Magic Premiere Shop 2008Gatecrash
DCI Legend MembershipDuel Decks: Sorin vs. Tibalt
Wizards of the Coast Online StoreDragon's Maze
OversizedModern Masters
Media InsertsMagic 2014 Core Set
AlphaFrom the Vault: Twenty
BetaDuel Decks: Heroes vs. Monsters
Arabian NightsTheros
UnlimitedCommander 2013 Edition
Collector's EditionBorn of the Gods
Intl. Collector's EditionDuel Decks: Jace vs. Vraska
AntiquitiesJourney into Nyx
RevisedMagic: The Gathering—Conspiracy
LegendsMagic 2015 Core Set
Summer MagicFrom the Vault: Annihilation
The DarkDuel Decks: Speed vs. Cunning
Revised BBKhans of Tarkir
Fallen EmpiresCommander 2014
4th EditionDuel Decks Anthology, Divine vs. Demonic
4th Edition BBDuel Decks Anthology, Elves vs. Goblins
Ice AgeDuel Decks Anthology, Garruk vs. Liliana
RenaissanceDuel Decks Anthology, Jace vs. Chandra
ChroniclesFate Reforged
HomelandsDuel Decks: Elspeth vs. Kiora
AlliancesDragons of Tarkir
MirageModern Masters 2015 Edition
Introductory Two-Player SetMagic Origins
VisionsDuel Decks: Zendikar vs. Eldrazi
5th EditionFrom the Vault: Angels
PortalBattle for Zendikar
WeatherlightCommander 2015
TempestDuel Decks: Blessed vs. Cursed
StrongholdOath of the Gatewatch
Portal Second AgeShadows over Innistrad
ExodusEternal Masters
UngluedEldritch Moon
Urza's SagaFrom the Vault: Lore
AnthologiesConspiracy: Take the Crown
Urza's LegacyDuel Decks: Nissa vs. Ob Nixilis
6th EditionKaladesh
Portal: 3 KingdomsMasterpiece Series: Kaladesh Inventions
Urza's DestinyCommander 2016
StarterPlanechase Anthology
Mercadian MasquesAether Revolt
Battle RoyaleModern Masters 2017 Edition
Starter 2000Duel Decks: Mind vs. Might
NemesisAmonkhet
ProphecyCommander Anthology
InvasionArchenemy: Nicol Bolas
BeatdownHour of Devastation
PlaneshiftCommander 2017
7th EditionIxalan
ApocalypseDuel Decks: Merfolk vs. Goblins
OdysseyIconic Masters
DeckmastersExplorers of Ixalan
TormentFrom the Vault: Transform
JudgmentUnstable
OnslaughtRivals of Ixalan
LegionsMasters 25
ScourgeDuel Decks: Elves vs. Inventors
8th EditionChallenger Decks
MirrodinDominaria
DarksteelBattlebond
Fifth DawnCommander Anthology 2018
Champions of KamigawaSignature Spellbook: Jace
UnhingedGlobal Series: Jiang Yanggu and Mu Yanling
Betrayers of KamigawaCore Set 2019
Saviors of KamigawaCommander 2018
9th EditionGuilds of Ravnica
RavnicaGame Night
GuildpactUltimate Masters
DissensionRavnica Allegiance
ColdsnapWar of the Spark
Time SpiralModern Horizons
Time Spiral: TimeshiftedSignature Spellbook: Gideon
Planar ChaosCore Set 2020
Future SightCommander 2019
Tenth EditionThrone of Eldraine
LorwynTheros Beyond Death
Duel Decks: Elves vs. GoblinsUnsanctioned
MorningtideIkoria: Lair of Behemoths
ShadowmoorCore Set 2021
EventideJumpstart
From the Vault: DragonsDouble Masters
Shards of AlaraZendikar Rising
Duel Decks: Jace vs. ChandraThe List
ConfluxCommander Legends
Duel Decks: Divine vs. DemonicKaldheim
Alara RebornTime Spiral Remastered
Magic 2010Strixhaven: School of Mages
From the Vault: ExiledStrixhaven Mystical Archives
PlanechaseCommander 2021
Zendikar


Wybrana edycja: Fate Reforged

Dostępne wersje językowe (11):

Subsets: Normal / Foil

Nr SkanNazwaColorTypeRarity
1[Skan]Ugin, the Spirit DragonPlaneswalker — UginM
2[Skan]Abzan AdvantageWhiteInstantC
3[Skan]Abzan RunemarkWhiteEnchantment — AuraC
4[Skan]Abzan SkycaptainWhiteCreature — Bird SoldierC
5[Skan]Arashin ClericWhiteCreature — Human ClericC
6[Skan]Aven SkirmisherWhiteCreature — Bird WarriorC
7[Skan]Channel HarmWhiteInstantU
8[Skan]Citadel SiegeWhiteEnchantmentR
9[Skan]Daghatar the AdamantWhiteLegendary Creature — Human WarriorR
10[Skan]Dragon Bell MonkWhiteCreature — Human MonkC
11[Skan]Dragonscale GeneralWhiteCreature — Human WarriorR
12[Skan]Elite ScaleguardWhiteCreature — Human SoldierU
13[Skan]Great-Horn KrushokWhiteCreature — BeastC
14[Skan]Honor's RewardWhiteInstantU
15[Skan]Jeskai BarricadeWhiteCreature — WallU
16[Skan]LightformWhiteEnchantmentU
17[Skan]Lotus-Eye MysticsWhiteCreature — Human MonkU
18[Skan]Mardu Woe-ReaperWhiteCreature — Human WarriorU
19[Skan]Mastery of the UnseenWhiteEnchantmentR
20[Skan]Monastery MentorWhiteCreature — Human MonkM
21[Skan]Pressure PointWhiteInstantC
22[Skan]Rally the AncestorsWhiteInstantR
23[Skan]Sage's ReverieWhiteEnchantment — AuraU
24[Skan]SandblastWhiteInstantC
25[Skan]Sandsteppe OutcastWhiteCreature — Human WarriorC
26[Skan]Soul SummonsWhiteSorceryC
27[Skan]Soulfire Grand MasterWhiteCreature — Human MonkM
28[Skan]Valorous StanceWhiteInstantU
29[Skan]Wandering ChampionWhiteCreature — Human MonkU
30[Skan]Wardscale DragonWhiteCreature — DragonU
31[Skan]Aven SurveyorBlueCreature — Bird ScoutC
32[Skan]CloudformBlueEnchantmentU
33[Skan]Enhanced AwarenessBlueInstantC
34[Skan]FascinationBlueSorceryU
35[Skan]Frost WalkerBlueCreature — ElementalU
36[Skan]Jeskai InfiltratorBlueCreature — Human MonkR
37[Skan]Jeskai RunemarkBlueEnchantment — AuraC
38[Skan]Jeskai SageBlueCreature — Human MonkC
39[Skan]Lotus Path DjinnBlueCreature — Djinn MonkC
40[Skan]Marang River ProwlerBlueCreature — Human RogueU
41[Skan]Mindscour DragonBlueCreature — DragonU
42[Skan]Mistfire AdeptBlueCreature — Human MonkU
43[Skan]Monastery SiegeBlueEnchantmentR
44[Skan]Neutralizing BlastBlueInstantU
45[Skan]Rakshasa's DisdainBlueInstantC
46[Skan]Reality ShiftBlueInstantU
47[Skan]RefocusBlueInstantC
48[Skan]Renowned WeaponsmithBlueCreature — Human ArtificerU
49[Skan]Rite of UndoingBlueInstantU
50[Skan]Sage-Eye AvengersBlueCreature — Djinn MonkR
51[Skan]Shifting LoyaltiesBlueSorceryU
52[Skan]Shu Yun, the Silent TempestBlueLegendary Creature — Human MonkR
53[Skan]Sultai SkullkeeperBlueCreature — Naga ShamanC
54[Skan]Supplant FormBlueInstantR
55[Skan]Temporal TrespassBlueSorceryM
56[Skan]Torrent ElementalBlueCreature — ElementalM
57[Skan]Whisk AwayBlueInstantC
58[Skan]Will of the NagaBlueInstantC
59[Skan]Write into BeingBlueSorceryC
60[Skan]Alesha's VanguardBlackCreature — Orc WarriorC
61[Skan]Ancestral VengeanceBlackEnchantment — AuraC
62[Skan]Archfiend of DepravityBlackCreature — DemonR
63[Skan]Battle BrawlerBlackCreature — Orc WarriorU
64[Skan]Brutal HordechiefBlackCreature — Orc WarriorM
65[Skan]Crux of FateBlackSorceryR
66[Skan]Dark DealBlackSorceryU
67[Skan]Diplomacy of the WastesBlackSorceryU
68[Skan]Douse in GloomBlackInstantC
69[Skan]Fearsome AwakeningBlackSorceryU
70[Skan]Ghastly ConscriptionBlackSorceryM
71[Skan]Grave StrengthBlackSorceryU
72[Skan]Gurmag AnglerBlackCreature — Zombie FishC
73[Skan]Hooded AssassinBlackCreature — Human AssassinC
74[Skan]Mardu ShadowspearBlackCreature — Human WarriorU
75[Skan]Mardu Strike LeaderBlackCreature — Human WarriorR
76[Skan]Merciless ExecutionerBlackCreature — Orc WarriorU
77[Skan]Noxious DragonBlackCreature — DragonU
78[Skan]Orc SureshotBlackCreature — Orc ArcherU
79[Skan]Palace SiegeBlackEnchantmentR
80[Skan]Qarsi High PriestBlackCreature — Human ClericU
81[Skan]Reach of ShadowsBlackInstantC
82[Skan]Sibsig HostBlackCreature — ZombieC
83[Skan]Sibsig MuckdraggersBlackCreature — ZombieU
84[Skan]SoulflayerBlackCreature — DemonR
85[Skan]Sultai EmissaryBlackCreature — Zombie WarriorC
86[Skan]Sultai RunemarkBlackEnchantment — AuraC
87[Skan]Tasigur, the Golden FangBlackLegendary Creature — Human ShamanR
88[Skan]Tasigur's CrueltyBlackSorceryC
89[Skan]Typhoid RatsBlackCreature — RatC
90[Skan]Alesha, Who Smiles at DeathRedLegendary Creature — Human WarriorR
91[Skan]ArcbondRedInstantR
92[Skan]Bathe in DragonfireRedSorceryC
93[Skan]Bloodfire EnforcersRedCreature — Human MonkU
94[Skan]Break Through the LineRedEnchantmentU
95[Skan]Collateral DamageRedInstantC
96[Skan]Defiant OgreRedCreature — Ogre WarriorC
97[Skan]DragonrageRedInstantU
98[Skan]Fierce InvocationRedSorceryC
99[Skan]Flamerush RiderRedCreature — Human WarriorR
100[Skan]Flamewake PhoenixRedCreature — PhoenixR
101[Skan]Friendly FireRedInstantU
102[Skan]Goblin HeelcutterRedCreature — Goblin BerserkerC
103[Skan]Gore SwineRedCreature — BoarC
104[Skan]Humble DefectorRedCreature — Human RogueU
105[Skan]Hungering YetiRedCreature — YetiU
106[Skan]Lightning ShriekerRedCreature — DragonC
107[Skan]Mardu RunemarkRedEnchantment — AuraC
108[Skan]Mardu ScoutRedCreature — Goblin ScoutC
109[Skan]Mob RuleRedSorceryR
110[Skan]Outpost SiegeRedEnchantmentR
111[Skan]PyrotechnicsRedSorceryU
112[Skan]RageformRedEnchantmentU
113[Skan]Shaman of the Great HuntRedCreature — Orc ShamanM
114[Skan]Shockmaw DragonRedCreature — DragonU
115[Skan]Smoldering EfreetRedCreature — Efreet MonkC
116[Skan]Temur Battle RageRedInstantC
117[Skan]VaultbreakerRedCreature — Orc RogueU
118[Skan]Wild SlashRedInstantU
119[Skan]Abzan BeastmasterGreenCreature — Hound ShamanU
120[Skan]Abzan Kin-GuardGreenCreature — Human WarriorU
121[Skan]Ainok GuideGreenCreature — Hound ScoutC
122[Skan]Ambush KrotiqGreenCreature — InsectC
123[Skan]Arashin War BeastGreenCreature — BeastU
124[Skan]Archers of QarsiGreenCreature — Naga ArcherC
125[Skan]Battlefront KrushokGreenCreature — BeastU
126[Skan]Cached DefensesGreenSorceryU
127[Skan]Destructor DragonGreenCreature — DragonU
128[Skan]Feral KrushokGreenCreature — BeastC
129[Skan]Formless NurturingGreenSorceryC
130[Skan]Frontier MastodonGreenCreature — ElephantC
131[Skan]Frontier SiegeGreenEnchantmentR
132[Skan]Fruit of the First TreeGreenEnchantment — AuraU
133[Skan]Hunt the WeakGreenSorceryC
134[Skan]Map the WastesGreenSorceryC
135[Skan]Return to the EarthGreenInstantC
136[Skan]Ruthless InstinctsGreenInstantU
137[Skan]Sandsteppe MastodonGreenCreature — ElephantR
138[Skan]Shamanic RevelationGreenSorceryR
139[Skan]Sudden ReclamationGreenInstantU
140[Skan]Temur RunemarkGreenEnchantment — AuraC
141[Skan]Temur SabertoothGreenCreature — CatU
142[Skan]Temur War ShamanGreenCreature — Human ShamanR
143[Skan]Warden of the First TreeGreenCreature — HumanM
144[Skan]Whisperer of the WildsGreenCreature — Human ShamanC
145[Skan]Whisperwood ElementalGreenCreature — ElementalM
146[Skan]WildcallGreenSorceryR
147[Skan]Winds of Qal SismaGreenInstantU
148[Skan]Yasova DragonclawGreenLegendary Creature — Human WarriorR
149[Skan]Atarka, World RenderRed/GreenLegendary Creature — DragonR
150[Skan]Cunning StrikeBlue/RedInstantC
151[Skan]Dromoka, the EternalWhite/GreenLegendary Creature — DragonR
152[Skan]Ethereal AmbushBlue/GreenInstantC
153[Skan]Grim ContestBlack/GreenInstantC
154[Skan]Harsh SustenanceWhite/BlackInstantC
155[Skan]Kolaghan, the Storm's FuryBlack/RedLegendary Creature — DragonR
156[Skan]Ojutai, Soul of WinterWhite/BlueLegendary Creature — DragonR
157[Skan]Silumgar, the Drifting DeathBlue/BlackLegendary Creature — DragonR
158[Skan]War FlareWhite/RedInstantC
159[Skan]Goblin Boom KegArtifactU
160[Skan]Hero's BladeArtifact — EquipmentU
161[Skan]Hewed Stone RetainersArtifact Creature — GolemU
162[Skan]Pilgrim of the FiresArtifact Creature — GolemU
163[Skan]Scroll of the MastersArtifactR
164[Skan]Ugin's ConstructArtifact Creature — ConstructU
165[Skan]Bloodfell CavesLandC
166[Skan]Blossoming SandsLandC
167[Skan]Crucible of the Spirit DragonLandR
168[Skan]Dismal BackwaterLandC
169[Skan]Jungle HollowLandC
170[Skan]Rugged HighlandsLandC
171[Skan]Scoured BarrensLandC
172[Skan]Swiftwater CliffsLandC
173[Skan]Thornwood FallsLandC
174[Skan]Tranquil CoveLandC
175[Skan]Wind-Scarred CragLandC
176[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
177[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
178[Skan]IslandBasic Land — IslandL
179[Skan]IslandBasic Land — IslandL
180[Skan]SwampBasic Land — SwampL
181[Skan]SwampBasic Land — SwampL
182[Skan]MountainBasic Land — MountainL
183[Skan]MountainBasic Land — MountainL
184[Skan]ForestBasic Land — ForestL
185[Skan]ForestBasic Land — ForestL

Kart: 185

Rozkład rzadkości
C70
L10
M10
R35
U60
Rozkład parametru 'Color'
28
Black30
Black/Green1
Black/Red1
Blue29
Blue/Black1
Blue/Green1
Blue/Red1
Green30
Red29
Red/Green1
White29
White/Black1
White/Blue1
White/Green1
White/Red1
Rozkład parametru 'Type'
Artifact2
Artifact Creature — Construct1
Artifact Creature — Golem2
Artifact — Equipment1
Basic Land — Forest2
Basic Land — Island2
Basic Land — Mountain2
Basic Land — Plains2
Basic Land — Swamp2
Creature — Beast4
Creature — Bird Scout1
Creature — Bird Soldier1
Creature — Bird Warrior1
Creature — Boar1
Creature — Cat1
Creature — Demon2
Creature — Djinn Monk2
Creature — Dragon6
Creature — Efreet Monk1
Creature — Elemental3
Creature — Elephant2
Creature — Goblin Berserker1
Creature — Goblin Scout1
Creature — Hound Scout1
Creature — Hound Shaman1
Creature — Human1
Creature — Human Artificer1
Creature — Human Assassin1
Creature — Human Cleric2
Creature — Human Monk9
Creature — Human Rogue2
Creature — Human Shaman2
Creature — Human Soldier1
Creature — Human Warrior7
Creature — Insect1
Creature — Naga Archer1
Creature — Naga Shaman1
Creature — Ogre Warrior1
Creature — Orc Archer1
Creature — Orc Rogue1
Creature — Orc Shaman1
Creature — Orc Warrior4
Creature — Phoenix1
Creature — Rat1
Creature — Wall1
Creature — Yeti1
Creature — Zombie2
Creature — Zombie Fish1
Creature — Zombie Warrior1
Enchantment10
Enchantment — Aura8
Instant33
Land11
Legendary Creature — Dragon5
Legendary Creature — Human Monk1
Legendary Creature — Human Shaman1
Legendary Creature — Human Warrior3
Planeswalker — Ugin1
Sorcery22