Strona Główna | Wymiana | Sklep | Koszyk | Pliki | FAQ | CardScannerLogowanie | Rejestracja
  Zaawansowane wyszukiwanie EN PL
Magic the Gathering -> Listy kart -> Archenemy


Dostępne listy kart:
Magic Player RewardsPremium Deck Series: Slivers
Friday Night MagicWorldwake
Arena LeagueDuel Decks: Phyrexia vs. the Coalition
Super SeriesRise of the Eldrazi
Prerelease PromoArchenemy
APAC LandsMagic 2011
Euro LandsFrom the Vault: Relics
Guru LandsDuel Decks: Elspeth vs. Tezzeret
WPN/GatewayScars of Mirrodin
Celebration CardsMirrodin Besieged
Judge Gift ProgramDuel Decks: Knights vs. Dragons
Hobby Japan Commemorative PromosNew Phyrexia
Clash PackMagic: The Gathering-Commander
Grand PrixMagic 2012
Launch PartiesFrom the Vault: Legends
Summer of MagicDuel Decks: Ajani vs. Nicol Bolas
Champs and StatesInnistrad
Pro TourDark Ascension
Game Day CardsDuel Decks: Venser vs. Koth
Release EventsAvacyn Restored
Happy HolidaysPlanechase 2012 Edition
Buy a Box PromosMagic 2013
Heroe's Path PromosFrom the Vault: Realms
League TokensDuel Decks: Izzet vs. Golgari
Face the HydraReturn to Ravnica
Commander 2020Commander's Arsenal
Redemption ProgramGatecrash
Magic Premiere Shop 2008Duel Decks: Sorin vs. Tibalt
DCI Legend MembershipDragon's Maze
Wizards of the Coast Online StoreModern Masters
OversizedMagic 2014 Core Set
Media InsertsFrom the Vault: Twenty
AlphaDuel Decks: Heroes vs. Monsters
BetaTheros
Arabian NightsCommander 2013 Edition
UnlimitedBorn of the Gods
Collector's EditionDuel Decks: Jace vs. Vraska
Intl. Collector's EditionJourney into Nyx
AntiquitiesMagic: The Gathering—Conspiracy
RevisedMagic 2015 Core Set
LegendsFrom the Vault: Annihilation
Summer MagicDuel Decks: Speed vs. Cunning
The DarkKhans of Tarkir
Revised BBCommander 2014
Fallen EmpiresDuel Decks Anthology, Divine vs. Demonic
4th EditionDuel Decks Anthology, Elves vs. Goblins
4th Edition BBDuel Decks Anthology, Garruk vs. Liliana
Ice AgeDuel Decks Anthology, Jace vs. Chandra
RenaissanceFate Reforged
ChroniclesDuel Decks: Elspeth vs. Kiora
HomelandsDragons of Tarkir
AlliancesModern Masters 2015 Edition
MirageMagic Origins
Introductory Two-Player SetDuel Decks: Zendikar vs. Eldrazi
VisionsFrom the Vault: Angels
5th EditionBattle for Zendikar
PortalCommander 2015
WeatherlightDuel Decks: Blessed vs. Cursed
TempestOath of the Gatewatch
StrongholdShadows over Innistrad
Portal Second AgeEternal Masters
ExodusEldritch Moon
UngluedFrom the Vault: Lore
Urza's SagaConspiracy: Take the Crown
AnthologiesDuel Decks: Nissa vs. Ob Nixilis
Urza's LegacyKaladesh
6th EditionMasterpiece Series: Kaladesh Inventions
Portal: 3 KingdomsCommander 2016
Urza's DestinyPlanechase Anthology
StarterAether Revolt
Mercadian MasquesModern Masters 2017 Edition
Battle RoyaleDuel Decks: Mind vs. Might
Starter 2000Amonkhet
NemesisCommander Anthology
ProphecyArchenemy: Nicol Bolas
InvasionHour of Devastation
BeatdownCommander 2017
PlaneshiftIxalan
7th EditionDuel Decks: Merfolk vs. Goblins
ApocalypseIconic Masters
OdysseyExplorers of Ixalan
DeckmastersFrom the Vault: Transform
TormentUnstable
JudgmentRivals of Ixalan
OnslaughtMasters 25
LegionsDuel Decks: Elves vs. Inventors
ScourgeChallenger Decks
8th EditionDominaria
MirrodinBattlebond
DarksteelCommander Anthology 2018
Fifth DawnSignature Spellbook: Jace
Champions of KamigawaGlobal Series: Jiang Yanggu and Mu Yanling
UnhingedCore Set 2019
Betrayers of KamigawaCommander 2018
Saviors of KamigawaGuilds of Ravnica
9th EditionGame Night
RavnicaUltimate Masters
GuildpactRavnica Allegiance
DissensionWar of the Spark
ColdsnapModern Horizons
Time SpiralSignature Spellbook: Gideon
Time Spiral: TimeshiftedCore Set 2020
Planar ChaosCommander 2019
Future SightThrone of Eldraine
Tenth EditionTheros Beyond Death
LorwynUnsanctioned
Duel Decks: Elves vs. GoblinsIkoria: Lair of Behemoths
MorningtideCore Set 2021
ShadowmoorJumpstart
EventideDouble Masters
From the Vault: DragonsZendikar Rising
Shards of AlaraThe List
Duel Decks: Jace vs. ChandraCommander Legends
ConfluxKaldheim
Duel Decks: Divine vs. DemonicTime Spiral Remastered
Alara RebornStrixhaven: School of Mages
Magic 2010Strixhaven Mystical Archive
From the Vault: ExiledCommander 2021
PlanechaseModern Horizons 2
ZendikarAdventures in the Forgotten Realms
Duel Decks: Garruk vs. Liliana


Wybrana edycja: Archenemy

Dostępne wersje językowe (1):

Nr SkanNazwaColorTypeRarity
1[Skan]Leonin AbunasWhiteCreature — Cat ClericR
2[Skan]MetallurgeonWhiteArtifact Creature — Human ArtificerU
3[Skan]Oblivion RingWhiteEnchantmentC
4[Skan]Path to ExileWhiteInstantU
5[Skan]Sanctum GargoyleWhiteArtifact Creature — GargoyleC
6[Skan]March of the MachinesBlueEnchantmentR
7[Skan]Master TransmuterBlueArtifact Creature — Human ArtificerR
8[Skan]Spin into MythBlueInstantU
9[Skan]Avatar of WoeBlackCreature — AvatarR
10[Skan]Beacon of UnrestBlackSorceryR
11[Skan]Bog WitchBlackCreature — Human SpellshaperC
12[Skan]Cemetery ReaperBlackCreature — ZombieR
13[Skan]Corpse ConnoisseurBlackCreature — Zombie WizardU
14[Skan]Dregscape ZombieBlackCreature — ZombieC
15[Skan]Extractor DemonBlackCreature — DemonR
16[Skan]Festering GoblinBlackCreature — Zombie GoblinC
17[Skan]Incremental BlightBlackSorceryU
18[Skan]Infectious HorrorBlackCreature — Zombie HorrorC
19[Skan]InfestBlackSorceryU
20[Skan]Makeshift MannequinBlackInstantU
21[Skan]ReanimateBlackSorceryU
22[Skan]Reassembling SkeletonBlackCreature — Skeleton WarriorU
23[Skan]Scion of DarknessBlackCreature — AvatarR
24[Skan]ShriekmawBlackCreature — ElementalU
25[Skan]Sign in BloodBlackSorceryC
26[Skan]Twisted AbominationBlackCreature — Zombie MutantC
27[Skan]Urborg Syphon-MageBlackCreature — Human SpellshaperC
28[Skan]Zombie InfestationBlackEnchantmentU
29[Skan]ZombifyBlackSorceryU
30[Skan]Battering CraghornRedCreature — Goat BeastC
31[Skan]Breath of DarigaazRedSorceryU
32[Skan]Chandra's OutrageRedInstantC
33[Skan]Dragon BreathRedEnchantment — AuraC
34[Skan]Dragon FodderRedSorceryC
35[Skan]Dragon WhelpRedCreature — DragonU
36[Skan]Dragonspeaker ShamanRedCreature — Human Barbarian ShamanU
37[Skan]FireballRedSorceryU
38[Skan]Flameblast DragonRedCreature — DragonR
39[Skan]Furnace WhelpRedCreature — DragonU
40[Skan]Gathan RaidersRedCreature — Human WarriorC
41[Skan]Hellkite ChargerRedCreature — DragonR
42[Skan]Imperial HellkiteRedCreature — DragonR
43[Skan]Inferno TrapRedInstant — TrapU
44[Skan]Kilnmouth DragonRedCreature — DragonR
45[Skan]Ryusei, the Falling StarRedLegendary Creature — Dragon SpiritR
46[Skan]Seething SongRedInstantC
47[Skan]Skirk CommandoRedCreature — GoblinC
48[Skan]Skirk MarauderRedCreature — GoblinC
49[Skan]Taurean MaulerRedCreature — ShapeshifterR
50[Skan]Two-Headed DragonRedCreature — DragonR
51[Skan]Volcanic FalloutRedInstantU
52[Skan]Chameleon ColossusGreenCreature — ShapeshifterR
53[Skan]Feral HydraGreenCreature — Hydra BeastR
54[Skan]FertilidGreenCreature — ElementalC
55[Skan]Fierce EmpathGreenCreature — ElfC
56[Skan]FogGreenInstantC
57[Skan]Forgotten AncientGreenCreature — ElementalR
58[Skan]Gleeful SabotageGreenSorceryC
59[Skan]HarmonizeGreenSorceryU
60[Skan]Hunting MoaGreenCreature — Bird BeastU
61[Skan]Kamahl, Fist of KrosaGreenLegendary Creature — Human DruidR
62[Skan]Krosan TuskerGreenCreature — Boar BeastC
63[Skan]Leaf GilderGreenCreature — Elf DruidC
64[Skan]Molimo, Maro-SorcererGreenLegendary Creature — ElementalR
65[Skan]PlummetGreenInstantC
66[Skan]Primal CommandGreenSorceryR
67[Skan]RancorGreenEnchantment — AuraC
68[Skan]Sakura-Tribe ElderGreenCreature — Snake ShamanC
69[Skan]Shinen of Life's RoarGreenCreature — SpiritC
70[Skan]Spider UmbraGreenEnchantment — AuraC
71[Skan]Thelonite HermitGreenCreature — Elf ShamanR
72[Skan]Verdeloth the AncientGreenLegendary Creature — TreefolkR
73[Skan]Wall of RootsGreenCreature — Plant WallC
74[Skan]Wickerbough ElderGreenCreature — Treefolk ShamanC
75[Skan]Yavimaya DryadGreenCreature — DryadU
76[Skan]Agony WarpBlue/BlackInstantC
77[Skan]Architects of WillBlue/BlackArtifact Creature — Human WizardC
78[Skan]Armadillo CloakWhite/GreenEnchantment — AuraC
79[Skan]Avatar of DiscordBlack/RedCreature — AvatarR
80[Skan]Batwing BrumeWhite/BlackInstantU
81[Skan]Bituminous BlastBlack/RedInstantU
82[Skan]Branching BoltRed/GreenInstantC
83[Skan]Colossal MightRed/GreenInstantC
84[Skan]Ethersworn ShieldmageWhite/BlueArtifact Creature — Vedalken WizardC
85[Skan]Fieldmist BorderpostWhite/BlueArtifactC
86[Skan]Fires of YavimayaRed/GreenEnchantmentU
87[Skan]Heroes' ReunionWhite/GreenInstantU
88[Skan]Kaervek the MercilessBlack/RedLegendary Creature — Human ShamanR
89[Skan]Magister SphinxWhite/Blue/BlackArtifact Creature — SphinxR
90[Skan]Mistvein BorderpostBlue/BlackArtifactC
91[Skan]Pale RecluseWhite/GreenCreature — SpiderC
92[Skan]Rakdos GuildmageBlack/RedCreature — Zombie ShamanU
93[Skan]Savage TwisterRed/GreenSorceryU
94[Skan]Selesnya GuildmageWhite/GreenCreature — Elf WizardU
95[Skan]TerminateBlack/RedInstantC
96[Skan]Torrent of SoulsBlack/RedSorceryU
97[Skan]Unbender TineWhite/BlueArtifactU
98[Skan]UnmakeWhite/BlackInstantC
99[Skan]Vampiric DragonBlack/RedCreature — Vampire DragonR
100[Skan]WatchwolfWhite/GreenCreature — WolfU
101[Skan]Wax // WaneWhite//GreenInstantU
102[Skan]Æther SpellbombArtifactC
103[Skan]Azorius SignetArtifactC
104[Skan]Dimir SignetArtifactC
105[Skan]Dreamstone HedronArtifactU
106[Skan]DuplicantArtifact Creature — ShapeshifterR
107[Skan]Everflowing ChaliceArtifactU
108[Skan]Gruul SignetArtifactC
109[Skan]JuggernautArtifact Creature — JuggernautU
110[Skan]Lightning GreavesArtifact — EquipmentU
111[Skan]Lodestone GolemArtifact Creature — GolemR
112[Skan]MemnarchLegendary Artifact Creature — WizardR
113[Skan]Obelisk of EsperArtifactC
114[Skan]Rakdos SignetArtifactC
115[Skan]SkullcageArtifactU
116[Skan]Sorcerer's StrongboxArtifactU
117[Skan]Sun DropletArtifactU
118[Skan]Sundering TitanArtifact Creature — GolemR
119[Skan]Synod CenturionArtifact Creature — ConstructU
120[Skan]Synod SanctumArtifactU
121[Skan]Thran DynamoArtifactU
122[Skan]ThunderstaffArtifactU
123[Skan]Artisan of KozilekCreature — EldraziU
124[Skan]Barren MoorLandC
125[Skan]Graypelt RefugeLandU
126[Skan]Kazandu RefugeLandU
127[Skan]Khalni GardenLandC
128[Skan]Krosan VergeLandU
129[Skan]Llanowar RebornLandU
130[Skan]Mosswort BridgeLandR
131[Skan]Nantuko MonasteryLandU
132[Skan]Rakdos CarnariumLandC
133[Skan]Secluded SteppeLandC
134[Skan]Terramorphic ExpanseLandC
135[Skan]Tranquil ThicketLandC
136[Skan]Vitu-Ghazi, the City-TreeLandU
137[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
138[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
139[Skan]IslandBasic Land — IslandL
140[Skan]IslandBasic Land — IslandL
141[Skan]IslandBasic Land — IslandL
142[Skan]SwampBasic Land — SwampL
143[Skan]SwampBasic Land — SwampL
144[Skan]SwampBasic Land — SwampL
145[Skan]MountainBasic Land — MountainL
146[Skan]MountainBasic Land — MountainL
147[Skan]MountainBasic Land — MountainL
148[Skan]ForestBasic Land — ForestL
149[Skan]ForestBasic Land — ForestL
150[Skan]ForestBasic Land — ForestL

Kart: 150

Rozkład rzadkości
C53
L14
R32
U51
Rozkład parametru 'Color'
49
Black21
Black/Red7
Blue3
Blue/Black3
Green24
Red22
Red/Green4
White5
White//Green1
White/Black2
White/Blue3
White/Blue/Black1
White/Green5
Rozkład parametru 'Type'
Artifact17
Artifact Creature — Construct1
Artifact Creature — Gargoyle1
Artifact Creature — Golem2
Artifact Creature — Human Artificer2
Artifact Creature — Human Wizard1
Artifact Creature — Juggernaut1
Artifact Creature — Shapeshifter1
Artifact Creature — Sphinx1
Artifact Creature — Vedalken Wizard1
Artifact — Equipment1
Basic Land — Forest3
Basic Land — Island3
Basic Land — Mountain3
Basic Land — Plains2
Basic Land — Swamp3
Creature — Avatar3
Creature — Bird Beast1
Creature — Boar Beast1
Creature — Cat Cleric1
Creature — Demon1
Creature — Dragon7
Creature — Dryad1
Creature — Eldrazi1
Creature — Elemental3
Creature — Elf1
Creature — Elf Druid1
Creature — Elf Shaman1
Creature — Elf Wizard1
Creature — Goat Beast1
Creature — Goblin2
Creature — Human Barbarian Shaman1
Creature — Human Spellshaper2
Creature — Human Warrior1
Creature — Hydra Beast1
Creature — Plant Wall1
Creature — Shapeshifter2
Creature — Skeleton Warrior1
Creature — Snake Shaman1
Creature — Spider1
Creature — Spirit1
Creature — Treefolk Shaman1
Creature — Vampire Dragon1
Creature — Wolf1
Creature — Zombie2
Creature — Zombie Goblin1
Creature — Zombie Horror1
Creature — Zombie Mutant1
Creature — Zombie Shaman1
Creature — Zombie Wizard1
Enchantment4
Enchantment — Aura4
Instant17
Instant — Trap1
Land13
Legendary Artifact Creature — Wizard1
Legendary Creature — Dragon Spirit1
Legendary Creature — Elemental1
Legendary Creature — Human Druid1
Legendary Creature — Human Shaman1
Legendary Creature — Treefolk1
Sorcery14