Strona Główna | Wymiana | Sklep | Koszyk | Pliki | FAQ | CardScannerLogowanie | Rejestracja
  Zaawansowane wyszukiwanie EN PL
Magic the Gathering -> Listy kart -> Modern Masters


Dostępne listy kart:
Magic Player RewardsMagic 2013
Friday Night MagicFrom the Vault: Realms
Arena LeagueDuel Decks: Izzet vs. Golgari
Super SeriesReturn to Ravnica
Prerelease PromoCommander's Arsenal
APAC LandsGatecrash
Euro LandsDuel Decks: Sorin vs. Tibalt
Guru LandsDragon's Maze
WPN/GatewayModern Masters
Celebration CardsMagic 2014 Core Set
Judge Gift ProgramFrom the Vault: Twenty
Hobby Japan Commemorative PromosDuel Decks: Heroes vs. Monsters
Clash PackTheros
Grand PrixCommander 2013
Launch PartiesBorn of the Gods
Summer of MagicDuel Decks: Jace vs. Vraska
Champs and StatesJourney into Nyx
Pro TourMagic: The Gathering—Conspiracy
Game Day CardsMagic 2015 Core Set
Release EventsFrom the Vault: Annihilation
Happy HolidaysDuel Decks: Speed vs. Cunning
Buy a Box PromosKhans of Tarkir
Heroe's Path PromosCommander 2014
League TokensDuel Decks Anthology, Divine vs. Demonic
Face the HydraDuel Decks Anthology, Elves vs. Goblins
Redemption ProgramDuel Decks Anthology, Garruk vs. Liliana
Magic Premiere Shop 2008Duel Decks Anthology, Jace vs. Chandra
DCI Legend MembershipFate Reforged
Wizards of the Coast Online StoreDuel Decks: Elspeth vs. Kiora
OversizedDragons of Tarkir
Media InsertsModern Masters 2015 Edition
AlphaMagic Origins
BetaDuel Decks: Zendikar vs. Eldrazi
Arabian NightsFrom the Vault: Angels
UnlimitedBattle for Zendikar
Collector's EditionCommander 2015
Intl. Collector's EditionDuel Decks: Blessed vs. Cursed
AntiquitiesOath of the Gatewatch
RevisedShadows over Innistrad
LegendsEternal Masters
Summer MagicEldritch Moon
The DarkFrom the Vault: Lore
Revised BBConspiracy: Take the Crown
Fallen EmpiresDuel Decks: Nissa vs. Ob Nixilis
4th EditionKaladesh
4th Edition BBMasterpiece Series: Kaladesh Inventions
Ice AgeCommander 2016
RenaissancePlanechase Anthology
ChroniclesAether Revolt
HomelandsModern Masters 2017 Edition
AlliancesDuel Decks: Mind vs. Might
MirageAmonkhet
Introductory Two-Player SetCommander Anthology
VisionsArchenemy: Nicol Bolas
5th EditionHour of Devastation
PortalCommander 2017
WeatherlightIxalan
TempestDuel Decks: Merfolk vs. Goblins
StrongholdIconic Masters
Portal Second AgeExplorers of Ixalan
ExodusFrom the Vault: Transform
UngluedUnstable
Urza's SagaRivals of Ixalan
AnthologiesMasters 25
Urza's LegacyDuel Decks: Elves vs. Inventors
6th EditionDominaria
Portal: 3 KingdomsBattlebond
Urza's DestinyCommander Anthology 2018
StarterSignature Spellbook: Jace
Mercadian MasquesGlobal Series: Jiang Yanggu and Mu Yanling
Battle RoyaleCore Set 2019
Starter 2000Commander 2018
NemesisGuilds of Ravnica
ProphecyGame Night
InvasionUltimate Masters
BeatdownRavnica Allegiance
PlaneshiftWar of the Spark
7th EditionModern Horizons
ApocalypseSignature Spellbook: Gideon
OdysseyCore Set 2020
DeckmastersCommander 2019
TormentThrone of Eldraine
JudgmentTheros Beyond Death
OnslaughtUnsanctioned
LegionsCommander 2020
ScourgeIkoria: Lair of Behemoths
8th EditionCore Set 2021
MirrodinJumpstart
DarksteelDouble Masters
Fifth DawnZendikar Rising
Champions of KamigawaThe List
UnhingedCommander Legends
Betrayers of KamigawaKaldheim
Saviors of KamigawaTime Spiral Remastered
9th EditionStrixhaven: School of Mages
RavnicaStrixhaven Mystical Archive
GuildpactCommander 2021
DissensionModern Horizons 2
ColdsnapModern Horizons 1 Timeshifts
Time SpiralAdventures in the Forgotten Realms
Time Spiral: TimeshiftedInnistrad: Midnight Hunt
Planar ChaosPioneer Challenger Decks 2021
Future SightInnistrad: Crimson Vow
Tenth EditionKamigawa: Neon Dynasty
LorwynUniverses Within
Duel Decks: Elves vs. GoblinsStreets of New Capenna
MorningtideCommander Legends: Battle for Baldur's Gate
ShadowmoorDouble Masters 2022
EventideDominaria United
From the Vault: DragonsWarhammer 40,000 Commander
Shards of AlaraUnfinity
Duel Decks: Jace vs. ChandraGame Night: Free-for-All
ConfluxThe Brothers' War
Duel Decks: Divine vs. DemonicThe Brothers' War Commander
Alara RebornTransformers
Magic 201030th Anniversary Edition
From the Vault: ExiledJumpstart 2022
PlanechaseStarter Commander Decks
ZendikarDominaria Remastered
Duel Decks: Garruk vs. LilianaPhyrexia: All Will Be One
Premium Deck Series: SliversPhyrexia: All Will Be One Commander
WorldwakeMarch of the Machine
Duel Decks: Phyrexia vs. the CoalitionMultiverse Legends
Rise of the EldraziMarch of the Machine Commander
ArchenemyMarch of the Machine: The Aftermath
Magic 2011The Lord of the Rings: Tales of Middle-earth
From the Vault: RelicsTales of Middle-earth Commander
Duel Decks: Elspeth vs. TezzeretCommander Masters
Scars of MirrodinWilds of Eldraine
Mirrodin BesiegedWilds of Eldraine: Enchanting Tales
Duel Decks: Knights vs. DragonsWilds of Eldraince Commander
New PhyrexiaDoctor Who
Commander 2011The Lost Caverns of Ixalan
Magic 2012Jurassic World Collection
From the Vault: LegendsThe Lost Caverns of Ixalan Commander
Duel Decks: Ajani vs. Nicol BolasRavnica Remastered
InnistradMurders at Karlov Manor
Dark AscensionMurders at Karlov Manor Commander
Duel Decks: Venser vs. KothRavnica: Clue Edition
Avacyn RestoredFallout
Planechase 2012 Edition


Wybrana edycja: Modern Masters

Dostępne wersje językowe (1):

Subsets: Normal / Token

Nr SkanNazwaColorTypeRarity
1[Skan]Adarkar ValkyrieWhiteSnow Creature — AngelR
2[Skan]Amrou ScoutWhiteCreature — Kithkin Rebel ScoutC
3[Skan]Amrou SeekersWhiteCreature — Kithkin RebelC
4[Skan]Angel's GraceWhiteInstantR
5[Skan]Auriok SalvagersWhiteCreature — Human SoldierR
6[Skan]Avian ChangelingWhiteCreature — ShapeshifterC
7[Skan]Blinding BeamWhiteInstantC
8[Skan]Bound in SilenceWhiteTribal Enchantment — Rebel AuraC
9[Skan]Cenn's EnlistmentWhiteSorceryC
10[Skan]Cloudgoat RangerWhiteCreature — Giant WarriorU
11[Skan]Court HomunculusWhiteArtifact Creature — HomunculusC
12[Skan]Dispeller's CapsuleWhiteArtifactC
13[Skan]Elspeth, Knight-ErrantWhitePlaneswalker — ElspethM
14[Skan]Ethersworn CanonistWhiteArtifact Creature — Human ClericR
15[Skan]Feudkiller's VerdictWhiteTribal Sorcery — GiantU
16[Skan]FlickerwispWhiteCreature — ElementalU
17[Skan]Gleam of ResistanceWhiteInstantC
18[Skan]Hillcomber GiantWhiteCreature — Giant ScoutC
19[Skan]Ivory GiantWhiteCreature — GiantC
20[Skan]Kataki, War's WageWhiteLegendary Creature — SpiritR
21[Skan]Kithkin GreatheartWhiteCreature — Kithkin SoldierC
22[Skan]MeadowboonWhiteCreature — ElementalU
23[Skan]Otherworldly JourneyWhiteInstant — ArcaneC
24[Skan]Pallid MycodermWhiteCreature — FungusC
25[Skan]Path to ExileWhiteInstantU
26[Skan]ReveillarkWhiteCreature — ElementalR
27[Skan]Saltfield RecluseWhiteCreature — Human Rebel ClericC
28[Skan]Sanctum GargoyleWhiteArtifact Creature — GargoyleC
29[Skan]SandsowerWhiteCreature — SpiritU
30[Skan]Stir the PrideWhiteInstantU
31[Skan]Stonehewer GiantWhiteCreature — Giant WarriorR
32[Skan]Terashi's GraspWhiteSorcery — ArcaneU
33[Skan]Test of FaithWhiteInstantC
34[Skan]Veteran ArmorerWhiteCreature — Human SoldierC
35[Skan]Yosei, the Morning StarWhiteLegendary Creature — Dragon SpiritM
36[Skan]ÆthersnipeBlueCreature — ElementalC
37[Skan]Careful ConsiderationBlueInstantU
38[Skan]Cryptic CommandBlueInstantR
39[Skan]Dampen ThoughtBlueInstant — ArcaneC
40[Skan]Echoing TruthBlueInstantC
41[Skan]Errant EphemeronBlueCreature — IllusionC
42[Skan]Erratic MutationBlueInstantC
43[Skan]EsperzoaBlueArtifact Creature — JellyfishU
44[Skan]Etherium SculptorBlueArtifact Creature — Vedalken ArtificerC
45[Skan]Faerie MechanistBlueArtifact Creature — Faerie ArtificerC
46[Skan]Gifts UngivenBlueInstantR
47[Skan]Glen Elendra ArchmageBlueCreature — Faerie WizardR
48[Skan]Keiga, the Tide StarBlueLegendary Creature — Dragon SpiritM
49[Skan]Kira, Great Glass-SpinnerBlueLegendary Creature — SpiritR
50[Skan]Latchkey FaerieBlueCreature — Faerie RogueC
51[Skan]Logic KnotBlueInstantC
52[Skan]Meloku the Clouded MirrorBlueLegendary Creature — Moonfolk WizardR
53[Skan]Mothdust ChangelingBlueCreature — ShapeshifterC
54[Skan]MulldrifterBlueCreature — ElementalU
55[Skan]NarcomoebaBlueCreature — IllusionU
56[Skan]Pact of NegationBlueInstantR
57[Skan]Peer Through DepthsBlueInstant — ArcaneC
58[Skan]Perilous ResearchBlueInstantC
59[Skan]PestermiteBlueCreature — Faerie RogueC
60[Skan]Petals of InsightBlueSorcery — ArcaneC
61[Skan]Reach Through MistsBlueInstant — ArcaneC
62[Skan]Riftwing CloudskateBlueCreature — IllusionU
63[Skan]Scion of OonaBlueCreature — Faerie SoldierR
64[Skan]Spell SnareBlueInstantU
65[Skan]Spellstutter SpriteBlueCreature — Faerie WizardC
66[Skan]Take PossessionBlueEnchantment — AuraU
67[Skan]Thirst for KnowledgeBlueInstantU
68[Skan]Traumatic VisionsBlueInstantC
69[Skan]Vedalken DismisserBlueCreature — Vedalken WizardC
70[Skan]Vendilion CliqueBlueLegendary Creature — Faerie WizardM
71[Skan]Absorb VisBlackSorceryC
72[Skan]Auntie's SnitchBlackCreature — Goblin RogueU
73[Skan]BlightspeakerBlackCreature — Human Rebel ClericC
74[Skan]Bridge from BelowBlackEnchantmentR
75[Skan]Dark ConfidantBlackCreature — Human WizardM
76[Skan]Death CloudBlackSorceryR
77[Skan]Death DeniedBlackInstant — ArcaneC
78[Skan]Death RattleBlackInstantU
79[Skan]Deepcavern ImpBlackCreature — Imp RebelC
80[Skan]Drag DownBlackInstantC
81[Skan]Dreamspoiler WitchesBlackCreature — Faerie WizardC
82[Skan]Earwig SquadBlackCreature — Goblin RogueR
83[Skan]Executioner's CapsuleBlackArtifactU
84[Skan]ExtirpateBlackInstantR
85[Skan]FacevaulterBlackCreature — Goblin WarriorC
86[Skan]Faerie MacabreBlackCreature — Faerie RogueC
87[Skan]Festering GoblinBlackCreature — Zombie GoblinC
88[Skan]Horobi's WhisperBlackInstant — ArcaneU
89[Skan]Kokusho, the Evening StarBlackLegendary Creature — Dragon SpiritM
90[Skan]Mad AuntieBlackCreature — Goblin ShamanU
91[Skan]Marsh FlitterBlackCreature — Faerie RogueU
92[Skan]PeppersmokeBlackTribal Instant — FaerieC
93[Skan]PhthisisBlackSorceryU
94[Skan]Rathi TrapperBlackCreature — Human Rebel RogueC
95[Skan]Raven's CrimeBlackSorceryC
96[Skan]Skeletal VampireBlackCreature — Vampire SkeletonR
97[Skan]Slaughter PactBlackInstantR
98[Skan]Stinkweed ImpBlackCreature — ImpC
99[Skan]Street WraithBlackCreature — WraithC
100[Skan]Syphon LifeBlackSorceryC
101[Skan]Thieving SpriteBlackCreature — Faerie RogueC
102[Skan]TombstalkerBlackCreature — DemonR
103[Skan]Warren PilferersBlackCreature — Goblin RogueC
104[Skan]Warren WeirdingBlackTribal Sorcery — GoblinC
105[Skan]Blind-Spot GiantRedCreature — Giant WarriorC
106[Skan]Blood MoonRedEnchantmentR
107[Skan]Brute ForceRedInstantC
108[Skan]Countryside CrusherRedCreature — Giant WarriorR
109[Skan]Crush UnderfootRedTribal Instant — GiantC
110[Skan]Desperate RitualRedInstant — ArcaneU
111[Skan]DragonstormRedSorceryR
112[Skan]Empty the WarrensRedSorceryC
113[Skan]Fiery FallRedInstantC
114[Skan]Fury CharmRedInstantC
115[Skan]Glacial RayRedInstant — ArcaneC
116[Skan]GrapeshotRedSorceryC
117[Skan]Greater GargadonRedCreature — BeastR
118[Skan]Grinning IgnusRedCreature — ElementalU
119[Skan]Hammerheim DeadeyeRedCreature — Giant WarriorC
120[Skan]Kiki-Jiki, Mirror BreakerRedLegendary Creature — Goblin ShamanM
121[Skan]Lava SpikeRedSorcery — ArcaneC
122[Skan]Mogg War MarshalRedCreature — Goblin WarriorC
123[Skan]Molten DisasterRedSorceryR
124[Skan]Pardic DragonRedCreature — DragonU
125[Skan]Pyromancer's SwathRedEnchantmentR
126[Skan]Rift BoltRedSorceryC
127[Skan]Rift ElementalRedCreature — ElementalC
128[Skan]Ryusei, the Falling StarRedLegendary Creature — Dragon SpiritM
129[Skan]Shrapnel BlastRedInstantU
130[Skan]Squee, Goblin NabobRedLegendary Creature — GoblinR
131[Skan]StingscourgerRedCreature — Goblin WarriorC
132[Skan]Stinkdrinker DaredevilRedCreature — Goblin RogueC
133[Skan]Sudden ShockRedInstantU
134[Skan]Tar PitcherRedCreature — Goblin ShamanU
135[Skan]Thundercloud ShamanRedCreature — Giant ShamanU
136[Skan]Thundering GiantRedCreature — GiantC
137[Skan]Torrent of StoneRedInstant — ArcaneC
138[Skan]Tribal FlamesRedSorceryU
139[Skan]War-Spike ChangelingRedCreature — ShapeshifterC
140[Skan]Citanul WoodreadersGreenCreature — Human DruidC
141[Skan]Doubling SeasonGreenEnchantmentR
142[Skan]Durkwood BalothGreenCreature — BeastC
143[Skan]Echoing CourageGreenInstantC
144[Skan]Eternal WitnessGreenCreature — Human ShamanU
145[Skan]Giant DustwaspGreenCreature — InsectC
146[Skan]Greater MossdogGreenCreature — Plant HoundC
147[Skan]Hana KamiGreenCreature — SpiritC
148[Skan]ImperiosaurGreenCreature — LizardC
149[Skan]Incremental GrowthGreenSorceryU
150[Skan]Jugan, the Rising StarGreenLegendary Creature — Dragon SpiritM
151[Skan]Kodama's ReachGreenSorcery — ArcaneC
152[Skan]Krosan GripGreenInstantU
153[Skan]Life from the LoamGreenSorceryR
154[Skan]Masked AdmirersGreenCreature — Elf ShamanU
155[Skan]Moldervine CloakGreenEnchantment — AuraC
156[Skan]Nantuko ShamanGreenCreature — Insect ShamanC
157[Skan]Penumbra SpiderGreenCreature — SpiderC
158[Skan]Reach of BranchesGreenTribal Instant — TreefolkU
159[Skan]RiftsweeperGreenCreature — Elf ShamanU
160[Skan]Rude AwakeningGreenSorceryR
161[Skan]Search for TomorrowGreenSorceryC
162[Skan]Sporesower ThallidGreenCreature — FungusU
163[Skan]Sporoloth AncientGreenCreature — FungusC
164[Skan]Summoner's PactGreenInstantR
165[Skan]Sylvan BountyGreenInstantC
166[Skan]TarmogoyfGreenCreature — LhurgoyfM
167[Skan]ThallidGreenCreature — FungusC
168[Skan]Thallid GerminatorGreenCreature — FungusC
169[Skan]Thallid Shell-DwellerGreenCreature — FungusC
170[Skan]Tooth and NailGreenSorceryR
171[Skan]Tromp the DomainsGreenSorceryU
172[Skan]Verdeloth the AncientGreenLegendary Creature — TreefolkR
173[Skan]Walker of the GroveGreenCreature — ElementalC
174[Skan]Woodfall PrimusGreenCreature — Treefolk ShamanR
175[Skan]ElectrolyzeBlue/RedInstantU
176[Skan]Grand Arbiter Augustin IVWhite/BlueLegendary Creature — Human AdvisorR
177[Skan]Jhoira of the GhituBlue/RedLegendary Creature — Human WizardR
178[Skan]Knight of the ReliquaryWhite/GreenCreature — Human KnightR
179[Skan]Lightning HelixWhite/RedInstantU
180[Skan]Maelstrom PulseBlack/GreenSorceryR
181[Skan]Mind FuneralBlue/BlackSorceryU
182[Skan]ProgenitusWhite/Blue/Black/Red/GreenLegendary Creature — Hydra AvatarM
183[Skan]Sarkhan VolRed/GreenPlaneswalker — SarkhanM
184[Skan]Tidehollow ScullerWhite/BlackArtifact Creature — ZombieU
185[Skan]Trygon PredatorBlue/GreenCreature — BeastU
186[Skan]Cold-Eyed SelkieBlue/GreenCreature — Merfolk RogueR
187[Skan]Demigod of RevengeBlack/RedCreature — Spirit AvatarR
188[Skan]Divinity of PrideWhite/BlackCreature — Spirit AvatarR
189[Skan]Figure of DestinyWhite/RedCreature — KithkinR
190[Skan]Kitchen FinksWhite/GreenCreature — OupheU
191[Skan]ManamorphoseRed/GreenInstantU
192[Skan]Murderous RedcapBlack/RedCreature — Goblin AssassinU
193[Skan]Oona, Queen of the FaeBlue/BlackLegendary Creature — Faerie WizardR
194[Skan]PlumeveilWhite/BlueCreature — ElementalU
195[Skan]Worm HarvestBlack/GreenSorceryU
196[Skan]Æther SpellbombArtifactC
197[Skan]Æther VialArtifactR
198[Skan]Arcbound RavagerArtifact Creature — BeastR
199[Skan]Arcbound StingerArtifact Creature — InsectC
200[Skan]Arcbound WandererArtifact Creature — GolemC
201[Skan]Arcbound WorkerArtifact Creature — ConstructC
202[Skan]BonesplitterArtifact — EquipmentC
203[Skan]Chalice of the VoidArtifactR
204[Skan]Engineered ExplosivesArtifactR
205[Skan]EpochrasiteArtifact Creature — ConstructU
206[Skan]Etched OracleArtifact Creature — WizardU
207[Skan]FrogmiteArtifact Creature — FrogC
208[Skan]Lotus BloomArtifactR
209[Skan]Myr EnforcerArtifact Creature — MyrC
210[Skan]Myr RetrieverArtifact Creature — MyrU
211[Skan]Paradise MantleArtifact — EquipmentU
212[Skan]Pyrite SpellbombArtifactC
213[Skan]Relic of ProgenitusArtifactU
214[Skan]Runed StalactiteArtifact — EquipmentC
215[Skan]Skyreach MantaArtifact Creature — FishC
216[Skan]Sword of Fire and IceArtifact — EquipmentM
217[Skan]Sword of Light and ShadowArtifact — EquipmentM
218[Skan]Vedalken ShacklesArtifactM
219[Skan]Academy RuinsLegendary LandR
220[Skan]Blinkmoth NexusLandR
221[Skan]City of BrassLandR
222[Skan]Dakmor SalvageLandU
223[Skan]GlimmervoidLandR
224[Skan]Terramorphic ExpanseLandC
225[Skan]Vivid CragLandU
226[Skan]Vivid CreekLandU
227[Skan]Vivid GroveLandU
228[Skan]Vivid MarshLandU
229[Skan]Vivid MeadowLandU

Kart: 229

Rozkład rzadkości
C101
M15
R53
U60
Rozkład parametru 'Color'
34
Black34
Black/Green2
Black/Red2
Blue35
Blue/Black2
Blue/Green2
Blue/Red2
Green35
Red35
Red/Green2
White35
White/Black2
White/Blue2
White/Blue/Black/Red/Green1
White/Green2
White/Red2
Rozkład parametru 'Type'
Artifact10
Artifact Creature — Beast1
Artifact Creature — Construct2
Artifact Creature — Faerie Artificer1
Artifact Creature — Fish1
Artifact Creature — Frog1
Artifact Creature — Gargoyle1
Artifact Creature — Golem1
Artifact Creature — Homunculus1
Artifact Creature — Human Cleric1
Artifact Creature — Insect1
Artifact Creature — Jellyfish1
Artifact Creature — Myr2
Artifact Creature — Vedalken Artificer1
Artifact Creature — Wizard1
Artifact Creature — Zombie1
Artifact — Equipment5
Creature — Beast3
Creature — Demon1
Creature — Dragon1
Creature — Elemental9
Creature — Elf Shaman2
Creature — Faerie Rogue5
Creature — Faerie Soldier1
Creature — Faerie Wizard3
Creature — Fungus6
Creature — Giant2
Creature — Giant Scout1
Creature — Giant Shaman1
Creature — Giant Warrior5
Creature — Goblin Assassin1
Creature — Goblin Rogue4
Creature — Goblin Shaman2
Creature — Goblin Warrior3
Creature — Human Druid1
Creature — Human Knight1
Creature — Human Rebel Cleric2
Creature — Human Rebel Rogue1
Creature — Human Shaman1
Creature — Human Soldier2
Creature — Human Wizard1
Creature — Illusion3
Creature — Imp1
Creature — Imp Rebel1
Creature — Insect1
Creature — Insect Shaman1
Creature — Kithkin1
Creature — Kithkin Rebel1
Creature — Kithkin Rebel Scout1
Creature — Kithkin Soldier1
Creature — Lhurgoyf1
Creature — Lizard1
Creature — Merfolk Rogue1
Creature — Ouphe1
Creature — Plant Hound1
Creature — Shapeshifter3
Creature — Spider1
Creature — Spirit2
Creature — Spirit Avatar2
Creature — Treefolk Shaman1
Creature — Vampire Skeleton1
Creature — Vedalken Wizard1
Creature — Wraith1
Creature — Zombie Goblin1
Enchantment4
Enchantment — Aura2
Instant33
Instant — Arcane9
Land10
Legendary Creature — Dragon Spirit5
Legendary Creature — Faerie Wizard2
Legendary Creature — Goblin1
Legendary Creature — Goblin Shaman1
Legendary Creature — Human Advisor1
Legendary Creature — Human Wizard1
Legendary Creature — Hydra Avatar1
Legendary Creature — Moonfolk Wizard1
Legendary Creature — Spirit2
Legendary Creature — Treefolk1
Legendary Land1
Planeswalker — Elspeth1
Planeswalker — Sarkhan1
Snow Creature — Angel1
Sorcery21
Sorcery — Arcane4
Tribal Enchantment — Rebel Aura1
Tribal Instant — Faerie1
Tribal Instant — Giant1
Tribal Instant — Treefolk1
Tribal Sorcery — Giant1
Tribal Sorcery — Goblin1