Strona Główna | Wymiana | Sklep | Koszyk | Pliki | FAQ | CardScannerLogowanie | Rejestracja
  Zaawansowane wyszukiwanie EN PL
Magic the Gathering -> Listy kart -> Archenemy: Nicol Bolas


Dostępne listy kart:
Magic Player RewardsDuel Decks: Garruk vs. Liliana
Friday Night MagicPremium Deck Series: Slivers
Arena LeagueWorldwake
Super SeriesDuel Decks: Phyrexia vs. the Coalition
Prerelease PromoRise of the Eldrazi
APAC LandsArchenemy
Euro LandsMagic 2011
Guru LandsFrom the Vault: Relics
WPN/GatewayDuel Decks: Elspeth vs. Tezzeret
Celebration CardsScars of Mirrodin
Judge Gift ProgramMirrodin Besieged
Hobby Japan Commemorative PromosDuel Decks: Knights vs. Dragons
Clash PackNew Phyrexia
Grand PrixMagic: The Gathering-Commander
Launch PartiesMagic 2012
Summer of MagicFrom the Vault: Legends
Champs and StatesDuel Decks: Ajani vs. Nicol Bolas
Pro TourInnistrad
Game Day CardsDark Ascension
Release EventsDuel Decks: Venser vs. Koth
Happy HolidaysAvacyn Restored
Buy a Box PromosPlanechase 2012 Edition
Heroe's Path PromosMagic 2013
League TokensFrom the Vault: Realms
Face the HydraDuel Decks: Izzet vs. Golgari
Commander 2020Return to Ravnica
Redemption ProgramCommander's Arsenal
Magic Premiere Shop 2008Gatecrash
DCI Legend MembershipDuel Decks: Sorin vs. Tibalt
Wizards of the Coast Online StoreDragon's Maze
OversizedModern Masters
Media InsertsMagic 2014 Core Set
AlphaFrom the Vault: Twenty
BetaDuel Decks: Heroes vs. Monsters
Arabian NightsTheros
UnlimitedCommander 2013 Edition
Collector's EditionBorn of the Gods
Intl. Collector's EditionDuel Decks: Jace vs. Vraska
AntiquitiesJourney into Nyx
RevisedMagic: The Gathering—Conspiracy
LegendsMagic 2015 Core Set
Summer MagicFrom the Vault: Annihilation
The DarkDuel Decks: Speed vs. Cunning
Revised BBKhans of Tarkir
Fallen EmpiresCommander 2014
4th EditionDuel Decks Anthology, Divine vs. Demonic
4th Edition BBDuel Decks Anthology, Elves vs. Goblins
Ice AgeDuel Decks Anthology, Garruk vs. Liliana
RenaissanceDuel Decks Anthology, Jace vs. Chandra
ChroniclesFate Reforged
HomelandsDuel Decks: Elspeth vs. Kiora
AlliancesDragons of Tarkir
MirageModern Masters 2015 Edition
Introductory Two-Player SetMagic Origins
VisionsDuel Decks: Zendikar vs. Eldrazi
5th EditionFrom the Vault: Angels
PortalBattle for Zendikar
WeatherlightCommander 2015
TempestDuel Decks: Blessed vs. Cursed
StrongholdOath of the Gatewatch
Portal Second AgeShadows over Innistrad
ExodusEternal Masters
UngluedEldritch Moon
Urza's SagaFrom the Vault: Lore
AnthologiesConspiracy: Take the Crown
Urza's LegacyDuel Decks: Nissa vs. Ob Nixilis
6th EditionKaladesh
Portal: 3 KingdomsMasterpiece Series: Kaladesh Inventions
Urza's DestinyCommander 2016
StarterPlanechase Anthology
Mercadian MasquesAether Revolt
Battle RoyaleModern Masters 2017 Edition
Starter 2000Duel Decks: Mind vs. Might
NemesisAmonkhet
ProphecyCommander Anthology
InvasionArchenemy: Nicol Bolas
BeatdownHour of Devastation
PlaneshiftCommander 2017
7th EditionIxalan
ApocalypseDuel Decks: Merfolk vs. Goblins
OdysseyIconic Masters
DeckmastersExplorers of Ixalan
TormentFrom the Vault: Transform
JudgmentUnstable
OnslaughtRivals of Ixalan
LegionsMasters 25
ScourgeDuel Decks: Elves vs. Inventors
8th EditionChallenger Decks
MirrodinDominaria
DarksteelBattlebond
Fifth DawnCommander Anthology 2018
Champions of KamigawaSignature Spellbook: Jace
UnhingedGlobal Series: Jiang Yanggu and Mu Yanling
Betrayers of KamigawaCore Set 2019
Saviors of KamigawaCommander 2018
9th EditionGuilds of Ravnica
RavnicaGame Night
GuildpactUltimate Masters
DissensionRavnica Allegiance
ColdsnapWar of the Spark
Time SpiralModern Horizons
Time Spiral: TimeshiftedSignature Spellbook: Gideon
Planar ChaosCore Set 2020
Future SightCommander 2019
Tenth EditionThrone of Eldraine
LorwynTheros Beyond Death
Duel Decks: Elves vs. GoblinsUnsanctioned
MorningtideIkoria: Lair of Behemoths
ShadowmoorCore Set 2021
EventideJumpstart
From the Vault: DragonsDouble Masters
Shards of AlaraZendikar Rising
Duel Decks: Jace vs. ChandraThe List
ConfluxCommander Legends
Duel Decks: Divine vs. DemonicKaldheim
Alara RebornTime Spiral Remastered
Magic 2010Strixhaven: School of Mages
From the Vault: ExiledStrixhaven Mystical Archives
PlanechaseCommander 2021
Zendikar


Wybrana edycja: Archenemy: Nicol Bolas

Dostępne wersje językowe (1):

Nr SkanNazwaColorTypeRarity
1[Skan]Aegis AngelWhiteCreature — AngelR
2[Skan]Aerial ResponderWhiteCreature — Dwarf SoldierU
3[Skan]Anointer of ChampionsWhiteCreature — Human ClericU
4[Skan]Doomed TravelerWhiteCreature — Human SoldierC
5[Skan]ExcoriateWhiteSorceryC
6[Skan]Expedition RaptorWhiteCreature — BirdC
7[Skan]Fencing AceWhiteCreature — Human SoldierU
8[Skan]Fiendslayer PaladinWhiteCreature — Human KnightR
9[Skan]FlickerwispWhiteCreature — ElementalU
10[Skan]Gideon JuraWhiteLegendary Planeswalker — GideonM
11[Skan]Gideon's LawkeeperWhiteCreature — Human SoldierC
12[Skan]Grand AbolisherWhiteCreature — Human ClericR
13[Skan]Grasp of the HieromancerWhiteEnchantment — AuraC
14[Skan]Lightwielder PaladinWhiteCreature — Human KnightR
15[Skan]Mentor of the MeekWhiteCreature — Human SoldierR
16[Skan]Moment of HeroismWhiteInstantC
17[Skan]Odric, Master TacticianWhiteLegendary Creature — Human SoldierR
18[Skan]Precinct CaptainWhiteCreature — Human SoldierR
19[Skan]Relief CaptainWhiteCreature — Kor Knight AllyU
20[Skan]Shoulder to ShoulderWhiteSorceryC
21[Skan]Sun TitanWhiteCreature — GiantM
22[Skan]Youthful KnightWhiteCreature — Human KnightC
23[Skan]Compulsive ResearchBlueSorceryC
24[Skan]Icefall RegentBlueCreature — DragonR
25[Skan]Ior Ruin ExpeditionBlueEnchantmentC
26[Skan]Prognostic SphinxBlueCreature — SphinxR
27[Skan]Reckless ScholarBlueCreature — Human WizardU
28[Skan]Sphinx of Jwar IsleBlueCreature — SphinxR
29[Skan]Vision SkeinsBlueInstantC
30[Skan]Windrider EelBlueCreature — FishC
31[Skan]Archfiend of DepravityBlackCreature — DemonR
32[Skan]Deathbringer RegentBlackCreature — DragonR
33[Skan]Doom BladeBlackInstantU
34[Skan]Harvester of SoulsBlackCreature — DemonR
35[Skan]Nightscape FamiliarBlackCreature — ZombieC
36[Skan]Overseer of the DamnedBlackCreature — DemonR
37[Skan]Reckless SpiteBlackInstantU
38[Skan]Vampire NighthawkBlackCreature — Vampire ShamanU
39[Skan]Avatar of FuryRedCreature — AvatarR
40[Skan]Battle-Rattle ShamanRedCreature — Goblin ShamanC
41[Skan]Blood OgreRedCreature — Ogre WarriorC
42[Skan]Chandra, PyromasterRedLegendary Planeswalker — ChandraM
43[Skan]Chandra's OutrageRedInstantC
44[Skan]Chandra's PhoenixRedCreature — PhoenixR
45[Skan]Coordinated AssaultRedInstantU
46[Skan]Dualcaster MageRedCreature — Human WizardR
47[Skan]Fiery FallRedInstantC
48[Skan]Flametongue KavuRedCreature — KavuU
49[Skan]Gorehorn MinotaursRedCreature — Minotaur WarriorC
50[Skan]Grim LavamancerRedCreature — Human WizardR
51[Skan]GuttersnipeRedCreature — Goblin ShamanU
52[Skan]HammerhandRedEnchantment — AuraC
53[Skan]Inferno TitanRedCreature — GiantM
54[Skan]Lightning BoltRedInstantU
55[Skan]Obsidian FireheartRedCreature — ElementalM
56[Skan]Searing SpearRedInstantC
57[Skan]Skarrgan FirebirdRedCreature — PhoenixU
58[Skan]Stormblood BerserkerRedCreature — Human BerserkerU
59[Skan]Sudden DemiseRedSorceryR
60[Skan]TorchlingRedCreature — ShapeshifterR
61[Skan]Volcanic GeyserRedInstantU
62[Skan]CultivateGreenSorceryC
63[Skan]ExploreGreenSorceryC
64[Skan]FertilidGreenCreature — ElementalC
65[Skan]Forgotten AncientGreenCreature — ElementalR
66[Skan]Hunter's ProwessGreenSorceryR
67[Skan]Khalni Heart ExpeditionGreenEnchantmentC
68[Skan]Nissa, WorldwakerGreenLegendary Planeswalker — NissaM
69[Skan]Oran-Rief HydraGreenCreature — HydraR
70[Skan]Press the AdvantageGreenInstantU
71[Skan]Rampaging BalothsGreenCreature — BeastM
72[Skan]Retreat to KazanduGreenEnchantmentU
73[Skan]Scute MobGreenCreature — InsectR
74[Skan]Sylvan BountyGreenInstantC
75[Skan]ThragtuskGreenCreature — BeastR
76[Skan]Turntimber BasiliskGreenCreature — BasiliskU
77[Skan]Vastwood ZendikonGreenEnchantment — AuraC
78[Skan]Vines of the RecluseGreenInstantC
79[Skan]Woodborn BehemothGreenCreature — ElementalU
80[Skan]Baleful StrixBlue/BlackArtifact Creature — BirdU
81[Skan]Blood TyrantBlue/Black/RedCreature — VampireR
82[Skan]Cruel UltimatumBlue/Black/RedSorceryR
83[Skan]DreadboreBlack/RedSorceryR
84[Skan]Extract from DarknessBlue/BlackSorceryU
85[Skan]Nicol Bolas, PlaneswalkerBlue/Black/RedLegendary Planeswalker — BolasM
86[Skan]Slave of BolasBlue/Black/RedSorceryU
87[Skan]Soul RansomBlue/BlackEnchantment — AuraU
88[Skan]Obelisk of GrixisArtifactC
89[Skan]Sword of the AnimistLegendary Artifact — EquipmentR
90[Skan]Talisman of DominanceArtifactU
91[Skan]Talisman of IndulgenceArtifactU
92[Skan]Crumbling NecropolisLandU
93[Skan]Dragonskull SummitLandR
94[Skan]Drowned CatacombLandR
95[Skan]Grixis PanoramaLandC
96[Skan]Smoldering SpiresLandC
97[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
98[Skan]IslandBasic Land — IslandL
99[Skan]SwampBasic Land — SwampL
100[Skan]MountainBasic Land — MountainL
101[Skan]ForestBasic Land — ForestL
102[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
103[Skan]IslandBasic Land — IslandL
104[Skan]SwampBasic Land — SwampL
105[Skan]MountainBasic Land — MountainL
106[Skan]ForestBasic Land — ForestL

Kart: 106

Rozkład rzadkości
C30
L10
M8
R31
U27
Rozkład parametru 'Color'
19
Black8
Black/Red1
Blue8
Blue/Black3
Blue/Black/Red4
Green18
Red23
White22
Rozkład parametru 'Type'
Artifact3
Artifact Creature — Bird1
Basic Land — Forest2
Basic Land — Island2
Basic Land — Mountain2
Basic Land — Plains2
Basic Land — Swamp2
Creature — Angel1
Creature — Avatar1
Creature — Basilisk1
Creature — Beast2
Creature — Bird1
Creature — Demon3
Creature — Dragon2
Creature — Dwarf Soldier1
Creature — Elemental5
Creature — Fish1
Creature — Giant2
Creature — Goblin Shaman2
Creature — Human Berserker1
Creature — Human Cleric2
Creature — Human Knight3
Creature — Human Soldier5
Creature — Human Wizard3
Creature — Hydra1
Creature — Insect1
Creature — Kavu1
Creature — Kor Knight Ally1
Creature — Minotaur Warrior1
Creature — Ogre Warrior1
Creature — Phoenix2
Creature — Shapeshifter1
Creature — Sphinx2
Creature — Vampire1
Creature — Vampire Shaman1
Creature — Zombie1
Enchantment3
Enchantment — Aura4
Instant13
Land5
Legendary Artifact — Equipment1
Legendary Creature — Human Soldier1
Legendary Planeswalker — Bolas1
Legendary Planeswalker — Chandra1
Legendary Planeswalker — Gideon1
Legendary Planeswalker — Nissa1
Sorcery11