Strona Główna | Wymiana | Sklep | Koszyk | Pliki | FAQ | CardScannerLogowanie | Rejestracja
  Zaawansowane wyszukiwanie EN PL
Magic the Gathering -> Listy kart -> Rivals of Ixalan


Dostępne listy kart:
Magic Player RewardsPremium Deck Series: Slivers
Friday Night MagicWorldwake
Arena LeagueDuel Decks: Phyrexia vs. the Coalition
Super SeriesRise of the Eldrazi
Prerelease PromoArchenemy
APAC LandsMagic 2011
Euro LandsFrom the Vault: Relics
Guru LandsDuel Decks: Elspeth vs. Tezzeret
WPN/GatewayScars of Mirrodin
Celebration CardsMirrodin Besieged
Judge Gift ProgramDuel Decks: Knights vs. Dragons
Hobby Japan Commemorative PromosNew Phyrexia
Clash PackMagic: The Gathering-Commander
Grand PrixMagic 2012
Launch PartiesFrom the Vault: Legends
Summer of MagicDuel Decks: Ajani vs. Nicol Bolas
Champs and StatesInnistrad
Pro TourDark Ascension
Game Day CardsDuel Decks: Venser vs. Koth
Release EventsAvacyn Restored
Happy HolidaysPlanechase 2012 Edition
Buy a Box PromosMagic 2013
Heroe's Path PromosFrom the Vault: Realms
League TokensDuel Decks: Izzet vs. Golgari
Face the HydraReturn to Ravnica
Commander 2020Commander's Arsenal
Redemption ProgramGatecrash
Magic Premiere Shop 2008Duel Decks: Sorin vs. Tibalt
DCI Legend MembershipDragon's Maze
Wizards of the Coast Online StoreModern Masters
OversizedMagic 2014 Core Set
Media InsertsFrom the Vault: Twenty
AlphaDuel Decks: Heroes vs. Monsters
BetaTheros
Arabian NightsCommander 2013 Edition
UnlimitedBorn of the Gods
Collector's EditionDuel Decks: Jace vs. Vraska
Intl. Collector's EditionJourney into Nyx
AntiquitiesMagic: The Gathering—Conspiracy
RevisedMagic 2015 Core Set
LegendsFrom the Vault: Annihilation
Summer MagicDuel Decks: Speed vs. Cunning
The DarkKhans of Tarkir
Revised BBCommander 2014
Fallen EmpiresDuel Decks Anthology, Divine vs. Demonic
4th EditionDuel Decks Anthology, Elves vs. Goblins
4th Edition BBDuel Decks Anthology, Garruk vs. Liliana
Ice AgeDuel Decks Anthology, Jace vs. Chandra
RenaissanceFate Reforged
ChroniclesDuel Decks: Elspeth vs. Kiora
HomelandsDragons of Tarkir
AlliancesModern Masters 2015 Edition
MirageMagic Origins
Introductory Two-Player SetDuel Decks: Zendikar vs. Eldrazi
VisionsFrom the Vault: Angels
5th EditionBattle for Zendikar
PortalCommander 2015
WeatherlightDuel Decks: Blessed vs. Cursed
TempestOath of the Gatewatch
StrongholdShadows over Innistrad
Portal Second AgeEternal Masters
ExodusEldritch Moon
UngluedFrom the Vault: Lore
Urza's SagaConspiracy: Take the Crown
AnthologiesDuel Decks: Nissa vs. Ob Nixilis
Urza's LegacyKaladesh
6th EditionMasterpiece Series: Kaladesh Inventions
Portal: 3 KingdomsCommander 2016
Urza's DestinyPlanechase Anthology
StarterAether Revolt
Mercadian MasquesModern Masters 2017 Edition
Battle RoyaleDuel Decks: Mind vs. Might
Starter 2000Amonkhet
NemesisCommander Anthology
ProphecyArchenemy: Nicol Bolas
InvasionHour of Devastation
BeatdownCommander 2017
PlaneshiftIxalan
7th EditionDuel Decks: Merfolk vs. Goblins
ApocalypseIconic Masters
OdysseyExplorers of Ixalan
DeckmastersFrom the Vault: Transform
TormentUnstable
JudgmentRivals of Ixalan
OnslaughtMasters 25
LegionsDuel Decks: Elves vs. Inventors
ScourgeChallenger Decks
8th EditionDominaria
MirrodinBattlebond
DarksteelCommander Anthology 2018
Fifth DawnSignature Spellbook: Jace
Champions of KamigawaGlobal Series: Jiang Yanggu and Mu Yanling
UnhingedCore Set 2019
Betrayers of KamigawaCommander 2018
Saviors of KamigawaGuilds of Ravnica
9th EditionGame Night
RavnicaUltimate Masters
GuildpactRavnica Allegiance
DissensionWar of the Spark
ColdsnapModern Horizons
Time SpiralSignature Spellbook: Gideon
Time Spiral: TimeshiftedCore Set 2020
Planar ChaosCommander 2019
Future SightThrone of Eldraine
Tenth EditionTheros Beyond Death
LorwynUnsanctioned
Duel Decks: Elves vs. GoblinsIkoria: Lair of Behemoths
MorningtideCore Set 2021
ShadowmoorJumpstart
EventideDouble Masters
From the Vault: DragonsZendikar Rising
Shards of AlaraThe List
Duel Decks: Jace vs. ChandraCommander Legends
ConfluxKaldheim
Duel Decks: Divine vs. DemonicTime Spiral Remastered
Alara RebornStrixhaven: School of Mages
Magic 2010Strixhaven Mystical Archive
From the Vault: ExiledCommander 2021
PlanechaseModern Horizons 2
ZendikarAdventures in the Forgotten Realms
Duel Decks: Garruk vs. Liliana


Wybrana edycja: Rivals of Ixalan

Dostępne wersje językowe (11):

Subsets: Normal / Foil / Token

Nr SkanNazwaColorTypeRarity
1[Skan]Baffling EndWhiteEnchantmentU
2[Skan]Bishop of BindingWhiteCreature — Vampire ClericR
3[Skan]Blazing HopeWhiteInstantU
4[Skan]Cleansing RayWhiteSorceryC
5[Skan]Divine VerdictWhiteInstantC
6[Skan]Everdawn ChampionWhiteCreature — Human SoldierU
7[Skan]Exultant SkymarcherWhiteCreature — Vampire SoldierC
8[Skan]Famished PaladinWhiteCreature — Vampire KnightU
9[Skan]Forerunner of the LegionWhiteCreature — Vampire KnightU
10[Skan]Imperial CeratopsWhiteCreature — DinosaurU
11[Skan]Legion ConquistadorWhiteCreature — Vampire SoldierC
12[Skan]Luminous BondsWhiteEnchantment — AuraC
13[Skan]Majestic HeliopterusWhiteCreature — DinosaurU
14[Skan]Martyr of DuskWhiteCreature — Vampire SoldierC
15[Skan]Moment of TriumphWhiteInstantC
16[Skan]Paladin of AtonementWhiteCreature — Vampire KnightR
17[Skan]Pride of ConquerorsWhiteInstantU
18[Skan]Radiant DestinyWhiteEnchantmentR
19[Skan]Raptor CompanionWhiteCreature — DinosaurC
20[Skan]Sanguine GlorifierWhiteCreature — Vampire ClericC
21[Skan]Skymarcher AspirantWhiteCreature — Vampire SoldierU
22[Skan]Slaughter the StrongWhiteSorceryR
23[Skan]Snubhorn SentryWhiteCreature — DinosaurC
24[Skan]Sphinx's DecreeWhiteSorceryR
25[Skan]Squire's DevotionWhiteEnchantment — AuraC
26[Skan]Sun SentinelWhiteCreature — Human SoldierC
27[Skan]Sun-Crested PterodonWhiteCreature — DinosaurC
28[Skan]Temple AltisaurWhiteCreature — DinosaurR
29[Skan]Trapjaw TyrantWhiteCreature — DinosaurM
30[Skan]Zetalpa, Primal DawnWhiteLegendary Creature — Elder DinosaurR
31[Skan]Admiral's OrderBlueInstantR
32[Skan]Aquatic IncursionBlueEnchantmentU
33[Skan]Crafty CutpurseBlueCreature — Human PirateR
34[Skan]Crashing TideBlueSorceryC
35[Skan]Curious ObsessionBlueEnchantment — AuraU
36[Skan]Deadeye Rig-HaulerBlueCreature — Human PirateC
37[Skan]Expel from OrazcaBlueInstantU
38[Skan]Flood of RecollectionBlueSorceryU
39[Skan]HornswoggleBlueInstantU
40[Skan]Induced AmnesiaBlueEnchantmentR
41[Skan]Kitesail CorsairBlueCreature — Human PirateC
42[Skan]Kumena's AwakeningBlueEnchantmentR
43[Skan]Mist-Cloaked HeraldBlueCreature — Merfolk WarriorC
44[Skan]NegateBlueInstantC
45[Skan]Nezahal, Primal TideBlueLegendary Creature — Elder DinosaurR
46[Skan]Release to the WindBlueInstantR
47[Skan]River DarterBlueCreature — Merfolk WarriorC
48[Skan]Riverwise AugurBlueCreature — Merfolk WizardU
49[Skan]Sailor of MeansBlueCreature — Human PirateC
50[Skan]Sea LegsBlueEnchantment — AuraC
51[Skan]Seafloor OracleBlueCreature — Merfolk WizardR
52[Skan]Secrets of the Golden CityBlueSorceryC
53[Skan]Silvergill AdeptBlueCreature — Merfolk WizardU
54[Skan]Siren ReaverBlueCreature — Siren PirateU
55[Skan]Slippery ScoundrelBlueCreature — Human PirateU
56[Skan]Soul of the RapidsBlueCreature — ElementalC
57[Skan]Spire WinderBlueCreature — SnakeC
58[Skan]Sworn GuardianBlueCreature — Merfolk WarriorC
59[Skan]Timestream NavigatorBlueCreature — Human Pirate WizardM
60[Skan]Warkite MarauderBlueCreature — Human PirateR
61[Skan]WaterknotBlueEnchantment — AuraC
62[Skan]Arterial FlowBlackSorceryU
63[Skan]Canal MonitorBlackCreature — LizardC
64[Skan]Champion of DuskBlackCreature — Vampire KnightR
65[Skan]Dark InquiryBlackSorceryC
66[Skan]Dead Man's ChestBlackEnchantment — AuraR
67[Skan]Dinosaur HunterBlackCreature — Human PirateC
68[Skan]Dire Fleet PoisonerBlackCreature — Human PirateR
69[Skan]Dusk ChargerBlackCreature — HorseC
70[Skan]Dusk Legion ZealotBlackCreature — Vampire SoldierC
71[Skan]Fathom Fleet BoarderBlackCreature — Orc PirateC
72[Skan]Forerunner of the CoalitionBlackCreature — Human PirateU
73[Skan]Golden DemiseBlackSorceryU
74[Skan]Grasping ScoundrelBlackCreature — Human PirateC
75[Skan]Gruesome FateBlackSorceryC
76[Skan]ImpaleBlackSorceryC
77[Skan]Mastermind's AcquisitionBlackSorceryR
78[Skan]Mausoleum HarpyBlackCreature — HarpyU
79[Skan]Moment of CravingBlackInstantC
80[Skan]Oathsworn VampireBlackCreature — Vampire KnightU
81[Skan]Pitiless PlundererBlackCreature — Human PirateU
82[Skan]Ravenous ChupacabraBlackCreature — Beast HorrorU
83[Skan]Reaver AmbushBlackInstantU
84[Skan]RecoverBlackSorceryC
85[Skan]Sadistic SkymarcherBlackCreature — Vampire SoldierU
86[Skan]Tetzimoc, Primal DeathBlackLegendary Creature — Elder DinosaurR
87[Skan]Tomb RobberBlackCreature — Human PirateR
88[Skan]Twilight ProphetBlackCreature — Vampire ClericM
89[Skan]Vampire RevenantBlackCreature — Vampire SpiritC
90[Skan]Vona's HungerBlackInstantR
91[Skan]Voracious VampireBlackCreature — Vampire KnightC
92[Skan]Blood SunRedEnchantmentR
93[Skan]BombardRedInstantC
94[Skan]Brass's BountyRedSorceryR
95[Skan]Brazen FreebooterRedCreature — Human PirateC
96[Skan]Buccaneer's BravadoRedInstantC
97[Skan]Charging TuskodonRedCreature — DinosaurU
98[Skan]Daring BuccaneerRedCreature — Human PirateU
99[Skan]Dire Fleet DaredevilRedCreature — Human PirateR
100[Skan]Etali, Primal StormRedLegendary Creature — Elder DinosaurR
101[Skan]Fanatical FirebrandRedCreature — Goblin PirateC
102[Skan]Forerunner of the EmpireRedCreature — Human SoldierU
103[Skan]Form of the DinosaurRedEnchantmentR
104[Skan]Frilled DeathspitterRedCreature — DinosaurC
105[Skan]Goblin TrailblazerRedCreature — Goblin PirateC
106[Skan]MutinyRedSorceryC
107[Skan]Needletooth RaptorRedCreature — DinosaurU
108[Skan]Orazca RaptorRedCreature — DinosaurC
109[Skan]Pirate's PillageRedSorceryU
110[Skan]Reckless RageRedInstantU
111[Skan]Rekindling PhoenixRedCreature — PhoenixM
112[Skan]See RedRedEnchantment — AuraU
113[Skan]Shake the FoundationsRedInstantU
114[Skan]ShatterRedInstantC
115[Skan]Silverclad FerocidonsRedCreature — DinosaurR
116[Skan]Stampeding HorncrestRedCreature — DinosaurC
117[Skan]Storm Fleet SwashbucklerRedCreature — Human PirateU
118[Skan]Sun-Collared RaptorRedCreature — DinosaurC
119[Skan]Swaggering CorsairRedCreature — Human PirateC
120[Skan]Tilonalli's CrownRedEnchantment — AuraC
121[Skan]Tilonalli's SummonerRedCreature — Human ShamanR
122[Skan]Aggressive UrgeGreenInstantC
123[Skan]CacophodonGreenCreature — DinosaurU
124[Skan]Cherished HatchlingGreenCreature — DinosaurU
125[Skan]Colossal DreadmawGreenCreature — DinosaurC
126[Skan]Crested HerdcallerGreenCreature — DinosaurU
127[Skan]Deeproot EliteGreenCreature — Merfolk WarriorR
128[Skan]Enter the UnknownGreenSorceryU
129[Skan]Forerunner of the HeraldsGreenCreature — Merfolk ScoutU
130[Skan]Ghalta, Primal HungerGreenLegendary Creature — Elder DinosaurR
131[Skan]Giltgrove StalkerGreenCreature — Merfolk WarriorC
132[Skan]Hardy VeteranGreenCreature — Human WarriorC
133[Skan]Hunt the WeakGreenSorceryC
134[Skan]Jade BearerGreenCreature — Merfolk ShamanC
135[Skan]Jadecraft ArtisanGreenCreature — Merfolk ShamanC
136[Skan]Jadelight RangerGreenCreature — Merfolk ScoutR
137[Skan]Jungleborn PioneerGreenCreature — Merfolk ScoutC
138[Skan]Knight of the StampedeGreenCreature — Human KnightC
139[Skan]NaturalizeGreenInstantC
140[Skan]Orazca FrillbackGreenCreature — DinosaurC
141[Skan]Overgrown ArmasaurGreenCreature — DinosaurC
142[Skan]Path of DiscoveryGreenEnchantmentR
143[Skan]PlummetGreenInstantC
144[Skan]PolyraptorGreenCreature — DinosaurM
145[Skan]Strength of the PackGreenSorceryU
146[Skan]Swift WardenGreenCreature — Merfolk WarriorU
147[Skan]Tendershoot DryadGreenCreature — DryadR
148[Skan]Thrashing BrontodonGreenCreature — DinosaurU
149[Skan]Thunderherd MigrationGreenSorceryU
150[Skan]Wayward SwordtoothGreenCreature — DinosaurR
151[Skan]World ShaperGreenCreature — Merfolk ShamanR
152[Skan]Angrath, the Flame-ChainedBlack/RedLegendary Planeswalker — AngrathM
153[Skan]Atzocan SeerWhite/GreenCreature — Human DruidU
154[Skan]Azor, the LawbringerWhite/BlueLegendary Creature — SphinxM
155[Skan]Deadeye BrawlerBlue/BlackCreature — Human PirateU
156[Skan]Dire Fleet NeckbreakerBlack/RedCreature — Orc PirateU
157[Skan]Elenda, the Dusk RoseWhite/BlackLegendary Creature — Vampire KnightM
158[Skan]Hadana's Climb / Winged Temple of OrazcaBlue/GreenLegendary Enchantment / Legendary LandR
159[Skan]Huatli, Radiant ChampionWhite/GreenLegendary Planeswalker — HuatliM
160[Skan]Journey to Eternity / Atzal, Cave of EternityBlack/GreenLegendary Enchantment — Aura / Legendary LandR
161[Skan]Jungle CreeperBlack/GreenCreature — ElementalU
162[Skan]Kumena, Tyrant of OrazcaBlue/GreenLegendary Creature — Merfolk ShamanM
163[Skan]Legion LieutenantWhite/BlackCreature — Vampire KnightU
164[Skan]Merfolk MistbinderBlue/GreenCreature — Merfolk ShamanU
165[Skan]Path of Mettle / Metzali, Tower of TriumphWhite/RedLegendary Enchantment / Legendary LandR
166[Skan]Profane Procession / Tomb of the Dusk RoseWhite/BlackLegendary Enchantment / Legendary LandR
167[Skan]Protean RaiderBlue/RedCreature — Shapeshifter PirateR
168[Skan]Raging RegisaurRed/GreenCreature — DinosaurU
169[Skan]Relentless RaptorWhite/RedCreature — DinosaurU
170[Skan]Resplendent GriffinWhite/BlueCreature — GriffinU
171[Skan]Siegehorn CeratopsWhite/GreenCreature — DinosaurR
172[Skan]Storm Fleet SprinterBlue/RedCreature — Human PirateU
173[Skan]Storm the Vault / Vault of CatlacanBlue/RedLegendary Enchantment / Legendary LandR
174[Skan]Zacama, Primal CalamityWhite/Red/GreenLegendary Creature — Elder DinosaurM
175[Skan]Awakened AmalgamArtifact Creature — GolemR
176[Skan]Azor's Gateway / Sanctum of the SunLegendary Artifact / Legendary LandM
177[Skan]Captain's HookArtifact — EquipmentR
178[Skan]Gleaming BarrierArtifact Creature — WallC
179[Skan]Golden Guardian / Gold-Forge GarrisonArtifact Creature — Golem / LandR
180[Skan]The Immortal SunLegendary ArtifactM
181[Skan]Orazca RelicArtifactC
182[Skan]Silent GravestoneArtifactR
183[Skan]Strider HarnessArtifact — EquipmentC
184[Skan]Traveler's AmuletArtifactC
185[Skan]Arch of OrazcaLandR
186[Skan]Evolving WildsLandC
187[Skan]Forsaken SanctuaryLandU
188[Skan]Foul OrchardLandU
189[Skan]Highland LakeLandU
190[Skan]Stone QuarryLandU
191[Skan]Woodland StreamLandU
192[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
193[Skan]IslandBasic Land — IslandL
194[Skan]SwampBasic Land — SwampL
195[Skan]MountainBasic Land — MountainL
196[Skan]ForestBasic Land — ForestL
197[Skan]Vraska, Scheming GorgonBlackLegendary Planeswalker — VraskaM
198[Skan]Vampire ChampionBlackCreature — Vampire SoldierC
199[Skan]Vraska's ConquistadorBlackCreature — Vampire SoldierU
200[Skan]Vraska's ScornBlackSorceryR
201[Skan]Angrath, Minotaur PirateBlack/RedLegendary Planeswalker — AngrathM
202[Skan]Angrath's AmbusherBlackCreature — Orc PirateU
203[Skan]Swab GoblinRedCreature — Goblin PirateC
204[Skan]Angrath's FuryBlack/RedSorceryR
205[Skan]Cinder BarrensLandC

Kart: 205

Rozkład rzadkości
C73
L5
M15
R50
U62
Rozkład parametru 'Color'
23
Black35
Black/Green2
Black/Red4
Blue31
Blue/Black1
Blue/Green3
Blue/Red3
Green30
Red31
Red/Green1
White30
White/Black3
White/Blue2
White/Green3
White/Red2
White/Red/Green1
Rozkład parametru 'Type'
Artifact3
Artifact — Equipment2
Artifact Creature — Golem1
Artifact Creature — Golem / Land1
Artifact Creature — Wall1
Basic Land — Forest1
Basic Land — Island1
Basic Land — Mountain1
Basic Land — Plains1
Basic Land — Swamp1
Creature — Beast Horror1
Creature — Dinosaur26
Creature — Dryad1
Creature — Elemental2
Creature — Goblin Pirate3
Creature — Griffin1
Creature — Harpy1
Creature — Horse1
Creature — Human Druid1
Creature — Human Knight1
Creature — Human Pirate19
Creature — Human Pirate Wizard1
Creature — Human Shaman1
Creature — Human Soldier3
Creature — Human Warrior1
Creature — Lizard1
Creature — Merfolk Scout3
Creature — Merfolk Shaman4
Creature — Merfolk Warrior6
Creature — Merfolk Wizard3
Creature — Orc Pirate3
Creature — Phoenix1
Creature — Shapeshifter Pirate1
Creature — Siren Pirate1
Creature — Snake1
Creature — Vampire Cleric3
Creature — Vampire Knight7
Creature — Vampire Soldier8
Creature — Vampire Spirit1
Enchantment8
Enchantment — Aura8
Instant20
Land8
Legendary Artifact1
Legendary Artifact / Legendary Land1
Legendary Creature — Elder Dinosaur6
Legendary Creature — Merfolk Shaman1
Legendary Creature — Sphinx1
Legendary Creature — Vampire Knight1
Legendary Enchantment — Aura / Legendary Land1
Legendary Enchantment / Legendary Land4
Legendary Planeswalker — Angrath2
Legendary Planeswalker — Huatli1
Legendary Planeswalker — Vraska1
Sorcery22