Strona Główna | Wymiana | Sklep | Koszyk | Pliki | FAQ | CardScannerLogowanie | Rejestracja
  Zaawansowane wyszukiwanie EN PL
Magic the Gathering -> Listy kart -> Core Set 2019


Dostępne listy kart:
Magic Player RewardsDuel Decks: Garruk vs. Liliana
Friday Night MagicPremium Deck Series: Slivers
Arena LeagueWorldwake
Super SeriesDuel Decks: Phyrexia vs. the Coalition
Prerelease PromoRise of the Eldrazi
APAC LandsArchenemy
Euro LandsMagic 2011
Guru LandsFrom the Vault: Relics
WPN/GatewayDuel Decks: Elspeth vs. Tezzeret
Celebration CardsScars of Mirrodin
Judge Gift ProgramMirrodin Besieged
Hobby Japan Commemorative PromosDuel Decks: Knights vs. Dragons
Clash PackNew Phyrexia
Grand PrixMagic: The Gathering-Commander
Launch PartiesMagic 2012
Summer of MagicFrom the Vault: Legends
Champs and StatesDuel Decks: Ajani vs. Nicol Bolas
Pro TourInnistrad
Game Day CardsDark Ascension
Release EventsDuel Decks: Venser vs. Koth
Happy HolidaysAvacyn Restored
Buy a Box PromosPlanechase 2012 Edition
Heroe's Path PromosMagic 2013
League TokensFrom the Vault: Realms
Face the HydraDuel Decks: Izzet vs. Golgari
Commander 2020Return to Ravnica
Redemption ProgramCommander's Arsenal
Magic Premiere Shop 2008Gatecrash
DCI Legend MembershipDuel Decks: Sorin vs. Tibalt
Wizards of the Coast Online StoreDragon's Maze
OversizedModern Masters
Media InsertsMagic 2014 Core Set
AlphaFrom the Vault: Twenty
BetaDuel Decks: Heroes vs. Monsters
Arabian NightsTheros
UnlimitedCommander 2013 Edition
Collector's EditionBorn of the Gods
Intl. Collector's EditionDuel Decks: Jace vs. Vraska
AntiquitiesJourney into Nyx
RevisedMagic: The Gathering—Conspiracy
LegendsMagic 2015 Core Set
Summer MagicFrom the Vault: Annihilation
The DarkDuel Decks: Speed vs. Cunning
Revised BBKhans of Tarkir
Fallen EmpiresCommander 2014
4th EditionDuel Decks Anthology, Divine vs. Demonic
4th Edition BBDuel Decks Anthology, Elves vs. Goblins
Ice AgeDuel Decks Anthology, Garruk vs. Liliana
RenaissanceDuel Decks Anthology, Jace vs. Chandra
ChroniclesFate Reforged
HomelandsDuel Decks: Elspeth vs. Kiora
AlliancesDragons of Tarkir
MirageModern Masters 2015 Edition
Introductory Two-Player SetMagic Origins
VisionsDuel Decks: Zendikar vs. Eldrazi
5th EditionFrom the Vault: Angels
PortalBattle for Zendikar
WeatherlightCommander 2015
TempestDuel Decks: Blessed vs. Cursed
StrongholdOath of the Gatewatch
Portal Second AgeShadows over Innistrad
ExodusEternal Masters
UngluedEldritch Moon
Urza's SagaFrom the Vault: Lore
AnthologiesConspiracy: Take the Crown
Urza's LegacyDuel Decks: Nissa vs. Ob Nixilis
6th EditionKaladesh
Portal: 3 KingdomsMasterpiece Series: Kaladesh Inventions
Urza's DestinyCommander 2016
StarterPlanechase Anthology
Mercadian MasquesAether Revolt
Battle RoyaleModern Masters 2017 Edition
Starter 2000Duel Decks: Mind vs. Might
NemesisAmonkhet
ProphecyCommander Anthology
InvasionArchenemy: Nicol Bolas
BeatdownHour of Devastation
PlaneshiftCommander 2017
7th EditionIxalan
ApocalypseDuel Decks: Merfolk vs. Goblins
OdysseyIconic Masters
DeckmastersExplorers of Ixalan
TormentFrom the Vault: Transform
JudgmentUnstable
OnslaughtRivals of Ixalan
LegionsMasters 25
ScourgeDuel Decks: Elves vs. Inventors
8th EditionChallenger Decks
MirrodinDominaria
DarksteelBattlebond
Fifth DawnCommander Anthology 2018
Champions of KamigawaSignature Spellbook: Jace
UnhingedGlobal Series: Jiang Yanggu and Mu Yanling
Betrayers of KamigawaCore Set 2019
Saviors of KamigawaCommander 2018
9th EditionGuilds of Ravnica
RavnicaGame Night
GuildpactUltimate Masters
DissensionRavnica Allegiance
ColdsnapWar of the Spark
Time SpiralModern Horizons
Time Spiral: TimeshiftedSignature Spellbook: Gideon
Planar ChaosCore Set 2020
Future SightCommander 2019
Tenth EditionThrone of Eldraine
LorwynTheros Beyond Death
Duel Decks: Elves vs. GoblinsUnsanctioned
MorningtideIkoria: Lair of Behemoths
ShadowmoorCore Set 2021
EventideJumpstart
From the Vault: DragonsDouble Masters
Shards of AlaraZendikar Rising
Duel Decks: Jace vs. ChandraThe List
ConfluxCommander Legends
Duel Decks: Divine vs. DemonicKaldheim
Alara RebornTime Spiral Remastered
Magic 2010Strixhaven: School of Mages
From the Vault: ExiledStrixhaven Mystical Archives
PlanechaseCommander 2021
Zendikar


Wybrana edycja: Core Set 2019

Dostępne wersje językowe (11):

Subsets: Normal / Foil / Gift Pack

Nr SkanNazwaColorTypeRarity
1[Skan]Aegis of the HeavensWhiteInstantU
2[Skan]Aethershield ArtificerWhiteCreature — Dwarf ArtificerU
3[Skan]Ajani, Adversary of TyrantsWhiteLegendary Planeswalker — AjaniM
4[Skan]Ajani's Last StandWhiteEnchantmentR
5[Skan]Ajani's PridemateWhiteCreature — Cat SoldierU
6[Skan]Ajani's WelcomeWhiteEnchantmentU
7[Skan]Angel of the DawnWhiteCreature — AngelC
8[Skan]Cavalry DrillmasterWhiteCreature — Human KnightC
9[Skan]Cleansing NovaWhiteSorceryR
10[Skan]Daybreak ChaplainWhiteCreature — Human ClericC
11[Skan]Dwarven PriestWhiteCreature — Dwarf ClericC
12[Skan]Gallant CavalryWhiteCreature — Human KnightC
13[Skan]Herald of FaithWhiteCreature — AngelU
14[Skan]Hieromancer's CageWhiteEnchantmentU
15[Skan]Inspired ChargeWhiteInstantC
16[Skan]Invoke the DivineWhiteInstantC
17[Skan]IsolateWhiteInstantR
18[Skan]Knight of the TuskWhiteCreature — Human KnightC
19[Skan]Knight's PledgeWhiteEnchantment — AuraC
20[Skan]Knightly ValorWhiteEnchantment — AuraU
21[Skan]Lena, Selfless ChampionWhiteLegendary Creature — Human KnightR
22[Skan]Leonin VanguardWhiteCreature — Cat SoldierU
23[Skan]Leonin WarleaderWhiteCreature — Cat SoldierR
24[Skan]Loxodon Line BreakerWhiteCreature — Elephant SoldierC
25[Skan]Luminous BondsWhiteEnchantment — AuraC
26[Skan]Make a StandWhiteInstantU
27[Skan]Mentor of the MeekWhiteCreature — Human SoldierR
28[Skan]Mighty LeapWhiteInstantC
29[Skan]Militia BuglerWhiteCreature — Human SoldierU
30[Skan]Novice KnightWhiteCreature — Human KnightU
31[Skan]Oreskos SwiftclawWhiteCreature — Cat WarriorC
32[Skan]Pegasus CourserWhiteCreature — PegasusC
33[Skan]Remorseful ClericWhiteCreature — Spirit ClericR
34[Skan]Resplendent AngelWhiteCreature — AngelM
35[Skan]RevitalizeWhiteInstantC
36[Skan]Rustwing FalconWhiteCreature — BirdC
37[Skan]Shield MareWhiteCreature — HorseU
38[Skan]Star-Crowned StagWhiteCreature — ElkC
39[Skan]SuncleanserWhiteCreature — Human ClericR
40[Skan]Take VengeanceWhiteSorceryC
41[Skan]Trusty PackbeastWhiteCreature — BeastC
42[Skan]Valiant KnightWhiteCreature — Human KnightR
43[Skan]Aether TunnelBlueEnchantment — AuraU
44[Skan]AnticipateBlueInstantC
45[Skan]Aven Wind MageBlueCreature — Bird WizardC
46[Skan]Aviation PioneerBlueCreature — Human ArtificerC
47[Skan]Bone to AshBlueInstantU
48[Skan]CancelBlueInstantC
49[Skan]Departed DeckhandBlueCreature — Spirit PirateU
50[Skan]DisperseBlueInstantC
51[Skan]DivinationBlueSorceryC
52[Skan]Djinn of WishesBlueCreature — DjinnR
53[Skan]DwindleBlueEnchantment — AuraC
54[Skan]Essence ScatterBlueInstantC
55[Skan]Exclusion MageBlueCreature — Human WizardU
56[Skan]Frilled Sea SerpentBlueCreature — SerpentC
57[Skan]Gearsmith ProdigyBlueCreature — Human ArtificerC
58[Skan]GhostformBlueSorceryC
59[Skan]Horizon ScholarBlueCreature — SphinxU
60[Skan]Metamorphic AlterationBlueEnchantment — AuraR
61[Skan]Mirror ImageBlueCreature — ShapeshifterU
62[Skan]MistcallerBlueCreature — Merfolk WizardR
63[Skan]Mystic ArchaeologistBlueCreature — Human WizardR
64[Skan]OmenspeakerBlueCreature — Human WizardC
65[Skan]OmniscienceBlueEnchantmentM
66[Skan]One with the MachineBlueSorceryR
67[Skan]Patient RebuildingBlueEnchantmentR
68[Skan]Psychic CorrosionBlueEnchantmentU
69[Skan]Sai, Master ThopteristBlueLegendary Creature — Human ArtificerR
70[Skan]Salvager of SecretsBlueCreature — Merfolk WizardC
71[Skan]Scholar of StarsBlueCreature — Human ArtificerC
72[Skan]SiftBlueSorceryU
73[Skan]Skilled AnimatorBlueCreature — Human ArtificerU
74[Skan]SleepBlueSorceryU
75[Skan]Snapping DrakeBlueCreature — DrakeC
76[Skan]Supreme PhantomBlueCreature — SpiritR
77[Skan]Surge MareBlueCreature — Horse FishU
78[Skan]SwitcherooBlueSorceryU
79[Skan]Tezzeret, Artifice MasterBlueLegendary Planeswalker — TezzeretM
80[Skan]Tolarian ScholarBlueCreature — Human WizardC
81[Skan]Totally LostBlueInstantC
82[Skan]Uncomfortable ChillBlueInstantC
83[Skan]Wall of MistBlueCreature — WallC
84[Skan]Windreader SphinxBlueCreature — SphinxR
85[Skan]Abnormal EnduranceBlackInstantC
86[Skan]Blood DivinationBlackSorceryU
87[Skan]BogstomperBlackCreature — BeastC
88[Skan]Bone DragonBlackCreature — Dragon SkeletonM
89[Skan]Child of NightBlackCreature — VampireC
90[Skan]Death BaronBlackCreature — Zombie WizardR
91[Skan]Demon of CatastrophesBlackCreature — DemonR
92[Skan]Diregraf GhoulBlackCreature — ZombieU
93[Skan]Doomed DissenterBlackCreature — HumanC
94[Skan]DuressBlackSorceryC
95[Skan]Epicure of BloodBlackCreature — VampireC
96[Skan]Fell SpecterBlackCreature — SpecterU
97[Skan]Fraying OmnipotenceBlackSorceryR
98[Skan]GravediggerBlackCreature — ZombieU
99[Skan]Graveyard MarshalBlackCreature — Zombie SoldierR
100[Skan]Hired BladeBlackCreature — Human AssassinC
101[Skan]Infectious HorrorBlackCreature — Zombie HorrorC
102[Skan]Infernal ReckoningBlackInstantR
103[Skan]Infernal ScarringBlackEnchantment — AuraC
104[Skan]Isareth the AwakenerBlackLegendary Creature — Human WizardR
105[Skan]Lich's CaressBlackSorceryC
106[Skan]Liliana, Untouched by DeathBlackLegendary Planeswalker — LilianaM
107[Skan]Liliana's ContractBlackEnchantmentR
108[Skan]Macabre WaltzBlackSorceryC
109[Skan]Mind RotBlackSorceryC
110[Skan]MurderBlackInstantU
111[Skan]Nightmare's ThirstBlackInstantU
112[Skan]Open the GravesBlackEnchantmentR
113[Skan]Phylactery LichBlackCreature — ZombieR
114[Skan]Plague MareBlackCreature — Nightmare HorseU
115[Skan]Ravenous HarpyBlackCreature — HarpyU
116[Skan]Reassembling SkeletonBlackCreature — Skeleton WarriorU
117[Skan]Rise from the GraveBlackSorceryU
118[Skan]Skeleton ArcherBlackCreature — Skeleton ArcherC
119[Skan]Skymarch BloodletterBlackCreature — Vampire SoldierC
120[Skan]Sovereign's BiteBlackSorceryC
121[Skan]Stitcher's SupplierBlackCreature — ZombieU
122[Skan]Strangling SporesBlackInstantC
123[Skan]Two-Headed ZombieBlackCreature — ZombieC
124[Skan]Vampire NeonateBlackCreature — VampireC
125[Skan]Vampire SovereignBlackCreature — VampireU
126[Skan]Walking CorpseBlackCreature — ZombieC
127[Skan]Act of TreasonRedSorceryC
128[Skan]Alpine MoonRedEnchantmentR
129[Skan]Apex of PowerRedSorceryM
130[Skan]BanefireRedSorceryR
131[Skan]Boggart BruteRedCreature — Goblin WarriorC
132[Skan]Catalyst ElementalRedCreature — ElementalC
133[Skan]Crash ThroughRedSorceryC
134[Skan]Dark-Dweller OracleRedCreature — Goblin ShamanR
135[Skan]Demanding DragonRedCreature — DragonR
136[Skan]Dismissive PyromancerRedCreature — Human WizardR
137[Skan]DoublecastRedSorceryU
138[Skan]Dragon EggRedCreature — Dragon EggU
139[Skan]ElectrifyRedInstantC
140[Skan]Fiery FinishRedSorceryU
141[Skan]Fire ElementalRedCreature — ElementalC
142[Skan]Goblin InstigatorRedCreature — Goblin RogueC
143[Skan]Goblin MotivatorRedCreature — Goblin WarriorC
144[Skan]Goblin TrashmasterRedCreature — Goblin WarriorR
145[Skan]GuttersnipeRedCreature — Goblin ShamanU
146[Skan]Havoc DevilsRedCreature — DevilC
147[Skan]Hostile MinotaurRedCreature — MinotaurC
148[Skan]Inferno HellionRedCreature — HellionU
149[Skan]Lathliss, Dragon QueenRedLegendary Creature — DragonR
150[Skan]Lava AxeRedSorceryC
151[Skan]Lightning MareRedCreature — Elemental HorseU
152[Skan]Lightning StrikeRedInstantU
153[Skan]Onakke OgreRedCreature — Ogre WarriorC
154[Skan]Sarkhan, FirebloodRedLegendary Planeswalker — SarkhanM
155[Skan]Sarkhan's UnsealingRedEnchantmentR
156[Skan]ShockRedInstantC
157[Skan]Siegebreaker GiantRedCreature — Giant WarriorU
158[Skan]SmeltRedInstantC
159[Skan]Sparktongue DragonRedCreature — DragonC
160[Skan]Spit FlameRedInstantR
161[Skan]Sure StrikeRedInstantC
162[Skan]Tectonic RiftRedSorceryU
163[Skan]ThudRedSorceryU
164[Skan]Tormenting VoiceRedSorceryC
165[Skan]Trumpet BlastRedInstantC
166[Skan]Viashino PyromancerRedCreature — Viashino WizardC
167[Skan]Volcanic DragonRedCreature — DragonU
168[Skan]Volley VeteranRedCreature — Goblin WarriorU
169[Skan]Blanchwood ArmorGreenEnchantment — AuraU
170[Skan]Bristling BoarGreenCreature — BoarC
171[Skan]Centaur CourserGreenCreature — Centaur WarriorC
172[Skan]Colossal DreadmawGreenCreature — DinosaurC
173[Skan]Colossal MajestyGreenEnchantmentU
174[Skan]Daggerback BasiliskGreenCreature — BasiliskC
175[Skan]Declare DominanceGreenSorceryU
176[Skan]Druid of HornsGreenCreature — Human DruidU
177[Skan]Druid of the CowlGreenCreature — Elf DruidC
178[Skan]Dryad GreenseekerGreenCreature — DryadU
179[Skan]Elvish ClancallerGreenCreature — Elf DruidR
180[Skan]Elvish RejuvenatorGreenCreature — Elf DruidC
181[Skan]Ghastbark TwinsGreenCreature — TreefolkU
182[Skan]Ghirapur GuideGreenCreature — Elf ScoutU
183[Skan]Giant SpiderGreenCreature — SpiderC
184[Skan]Gift of ParadiseGreenEnchantment — AuraU
185[Skan]GigantosaurusGreenCreature — DinosaurR
186[Skan]Goreclaw, Terror of Qal SismaGreenLegendary Creature — BearR
187[Skan]Greenwood SentinelGreenCreature — Elf ScoutC
188[Skan]Highland GameGreenCreature — ElkC
189[Skan]Hungering HydraGreenCreature — HydraR
190[Skan]NaturalizeGreenInstantC
191[Skan]OakenformGreenEnchantment — AuraC
192[Skan]Pelakka WurmGreenCreature — WurmR
193[Skan]PlummetGreenInstantC
194[Skan]Prodigious GrowthGreenEnchantment — AuraR
195[Skan]Rabid BiteGreenSorceryC
196[Skan]Reclamation SageGreenCreature — Elf ShamanU
197[Skan]RecollectGreenSorceryU
198[Skan]Rhox OracleGreenCreature — Rhino MonkC
199[Skan]Root SnareGreenInstantC
200[Skan]Runic ArmasaurGreenCreature — DinosaurR
201[Skan]ScapeshiftGreenSorceryM
202[Skan]Talons of WildwoodGreenEnchantment — AuraC
203[Skan]Thorn LieutenantGreenCreature — Elf WarriorR
204[Skan]Thornhide WolvesGreenCreature — WolfC
205[Skan]Titanic GrowthGreenInstantC
206[Skan]Vigilant BalothGreenCreature — BeastU
207[Skan]Vine MareGreenCreature — Elemental HorseU
208[Skan]Vivien ReidGreenLegendary Planeswalker — VivienM
209[Skan]Vivien's InvocationGreenSorceryR
210[Skan]Wall of VinesGreenCreature — Plant WallC
211[Skan]Aerial EngineerWhite/BlueCreature — Human ArtificerU
212[Skan]Arcades, the StrategistWhite/Blue/GreenLegendary Creature — Elder DragonM
213[Skan]Brawl-Bash OgreBlack/RedCreature — Ogre WarriorU
214[Skan]Chromium, the MutableWhite/Blue/BlackLegendary Creature — Elder DragonM
215[Skan]Draconic DiscipleRed/GreenCreature — Human ShamanU
216[Skan]Enigma DrakeBlue/RedCreature — DrakeU
217[Skan]Heroic ReinforcementsWhite/RedSorceryU
218[Skan]Nicol Bolas, the Ravager / Nicol Bolas, the ArisenBlue/Black/Red // Blue/Black/Red/Blue/Black/RedLegendary Creature — Elder Dragon / Legendary Planeswalker — BolasM
219[Skan]Palladia-Mors, the RuinerWhite/Red/GreenLegendary Creature — Elder DragonM
220[Skan]Poison-Tip ArcherBlack/GreenCreature — Elf ArcherU
221[Skan]Psychic SymbiontBlue/BlackCreature — Nightmare HorrorU
222[Skan]Regal BloodlordWhite/BlackCreature — Vampire SoldierU
223[Skan]Satyr EnchanterWhite/GreenCreature — Satyr DruidU
224[Skan]Skyrider PatrolBlue/GreenCreature — Elf ScoutU
225[Skan]Vaevictis Asmadi, the DireBlack/Red/GreenLegendary Creature — Elder DragonM
226[Skan]Amulet of SafekeepingArtifactR
227[Skan]Arcane EncyclopediaArtifactU
228[Skan]Chaos WandArtifactR
229[Skan]Crucible of WorldsArtifactM
230[Skan]Desecrated TombArtifactR
231[Skan]Diamond MareArtifact Creature — HorseU
232[Skan]Dragon's HoardArtifactR
233[Skan]Explosive ApparatusArtifactC
234[Skan]Field CreeperArtifact Creature — ScarecrowC
235[Skan]Fountain of RenewalArtifactU
236[Skan]Gargoyle SentinelArtifact Creature — GargoyleU
237[Skan]Gearsmith GuardianArtifact Creature — ConstructC
238[Skan]Magistrate's ScepterArtifactR
239[Skan]ManalithArtifactC
240[Skan]Marauder's AxeArtifact — EquipmentC
241[Skan]Meteor GolemArtifact Creature — GolemU
242[Skan]MillstoneArtifactU
243[Skan]Rogue's GlovesArtifact — EquipmentU
244[Skan]Sigiled Sword of ValeronArtifact — EquipmentR
245[Skan]SkyscannerArtifact Creature — ThopterC
246[Skan]Suspicious BookcaseArtifact Creature — WallU
247[Skan]Transmogrifying WandArtifactR
248[Skan]Cinder BarrensLandC
249[Skan]Detection TowerLandR
250[Skan]Forsaken SanctuaryLandC
251[Skan]Foul OrchardLandC
252[Skan]Highland LakeLandC
253[Skan]Meandering RiverLandC
254[Skan]Reliquary TowerLandU
255[Skan]Rupture SpireLandU
256[Skan]Stone QuarryLandC
257[Skan]Submerged BoneyardLandC
258[Skan]Timber GorgeLandC
259[Skan]Tranquil ExpanseLandC
260[Skan]Woodland StreamLandC
261[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
262[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
263[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
264[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
265[Skan]IslandBasic Land — IslandL
266[Skan]IslandBasic Land — IslandL
267[Skan]IslandBasic Land — IslandL
268[Skan]IslandBasic Land — IslandL
269[Skan]SwampBasic Land — SwampL
270[Skan]SwampBasic Land — SwampL
271[Skan]SwampBasic Land — SwampL
272[Skan]SwampBasic Land — SwampL
273[Skan]MountainBasic Land — MountainL
274[Skan]MountainBasic Land — MountainL
275[Skan]MountainBasic Land — MountainL
276[Skan]MountainBasic Land — MountainL
277[Skan]ForestBasic Land — ForestL
278[Skan]ForestBasic Land — ForestL
279[Skan]ForestBasic Land — ForestL
280[Skan]ForestBasic Land — ForestL
281[Skan]Ajani, Wise CounselorWhiteLegendary Planeswalker — AjaniM
282[Skan]Ajani's InfluenceWhiteSorceryR
283[Skan]Court ClericWhiteCreature — Human ClericU
284[Skan]Serra's GuardianWhiteCreature — AngelR
285[Skan]Silverbeak GriffinWhiteCreature — GriffinC
286[Skan]Tezzeret, Cruel MachinistBlueLegendary Planeswalker — TezzeretM
287[Skan]Riddlemaster SphinxBlueCreature — SphinxR
288[Skan]Pendulum of PatternsArtifactC
289[Skan]Tezzeret's GatebreakerArtifactR
290[Skan]Tezzeret's StriderArtifact Creature — GolemU
291[Skan]Liliana, the NecromancerBlackLegendary Planeswalker — LilianaM
292[Skan]Arisen GorgonBlackCreature — Zombie GorgonU
293[Skan]GravewakerBlackCreature — Bird SpiritR
294[Skan]Liliana's SpoilsBlackSorceryR
295[Skan]Tattered MummyBlackCreature — Zombie JackalC
296[Skan]Sarkhan, DragonsoulRedLegendary Planeswalker — SarkhanM
297[Skan]Kargan DragonriderRedCreature — Human WarriorC
298[Skan]Sarkhan's DragonfireRedSorceryR
299[Skan]Sarkhan's WhelpRedCreature — DragonU
300[Skan]Shivan DragonRedCreature — DragonR
301[Skan]Vivien of the ArkbowGreenLegendary Planeswalker — VivienM
302[Skan]Aggressive MammothGreenCreature — ElephantR
303[Skan]Skalla WolfGreenCreature — Wolf SpiritR
304[Skan]Ursine ChampionGreenCreature — Human BerserkerC
305[Skan]Vivien's JaguarGreenCreature — Cat SpiritU
306[Skan]Nexus of FateBlueInstantM
307[Skan]Sun SentinelWhiteCreature — Human SoldierC
308[Skan]Air ElementalBlueCreature — ElementalU
309[Skan]BefuddleBlueInstantC
310[Skan]Mist-Cloaked HeraldBlueCreature — Merfolk WarriorC
311[Skan]WaterknotBlueEnchantment — AuraC
312[Skan]Grasping ScoundrelBlackCreature — Human PirateC
313[Skan]Radiating LightningRedInstantC
314[Skan]Llanowar ElvesGreenCreature — Elf DruidC

Kart: 314

Rozkład rzadkości
C123
L20
M22
R63
U86
Rozkład parametru 'Color'
58
Black48
Black/Green1
Black/Red1
Black/Red/Green1
Blue49
Blue/Black1
Blue/Black/Red // Blue/Black/Red/Blue/Black/Red1
Blue/Green1
Blue/Red1
Green48
Red48
Red/Green1
White48
White/Black1
White/Blue1
White/Blue/Black1
White/Blue/Green1
White/Green1
White/Red1
White/Red/Green1
Rozkład parametru 'Type'
Artifact14
Artifact — Equipment3
Artifact Creature — Construct1
Artifact Creature — Gargoyle1
Artifact Creature — Golem2
Artifact Creature — Horse1
Artifact Creature — Scarecrow1
Artifact Creature — Thopter1
Artifact Creature — Wall1
Basic Land — Forest4
Basic Land — Island4
Basic Land — Mountain4
Basic Land — Plains4
Basic Land — Swamp4
Creature — Angel4
Creature — Basilisk1
Creature — Beast3
Creature — Bird1
Creature — Bird Spirit1
Creature — Bird Wizard1
Creature — Boar1
Creature — Cat Soldier3
Creature — Cat Spirit1
Creature — Cat Warrior1
Creature — Centaur Warrior1
Creature — Demon1
Creature — Devil1
Creature — Dinosaur3
Creature — Djinn1
Creature — Dragon5
Creature — Dragon Egg1
Creature — Dragon Skeleton1
Creature — Drake2
Creature — Dryad1
Creature — Dwarf Artificer1
Creature — Dwarf Cleric1
Creature — Elemental3
Creature — Elemental Horse2
Creature — Elephant1
Creature — Elephant Soldier1
Creature — Elf Archer1
Creature — Elf Druid4
Creature — Elf Scout3
Creature — Elf Shaman1
Creature — Elf Warrior1
Creature — Elk2
Creature — Giant Warrior1
Creature — Goblin Rogue1
Creature — Goblin Shaman2
Creature — Goblin Warrior4
Creature — Griffin1
Creature — Harpy1
Creature — Hellion1
Creature — Horse1
Creature — Horse Fish1
Creature — Human1
Creature — Human Artificer5
Creature — Human Assassin1
Creature — Human Berserker1
Creature — Human Cleric3
Creature — Human Druid1
Creature — Human Knight5
Creature — Human Pirate1
Creature — Human Shaman1
Creature — Human Soldier3
Creature — Human Warrior1
Creature — Human Wizard5
Creature — Hydra1
Creature — Merfolk Warrior1
Creature — Merfolk Wizard2
Creature — Minotaur1
Creature — Nightmare Horror1
Creature — Nightmare Horse1
Creature — Ogre Warrior2
Creature — Pegasus1
Creature — Plant Wall1
Creature — Rhino Monk1
Creature — Satyr Druid1
Creature — Serpent1
Creature — Shapeshifter1
Creature — Skeleton Archer1
Creature — Skeleton Warrior1
Creature — Specter1
Creature — Sphinx3
Creature — Spider1
Creature — Spirit1
Creature — Spirit Cleric1
Creature — Spirit Pirate1
Creature — Treefolk1
Creature — Vampire4
Creature — Vampire Soldier2
Creature — Viashino Wizard1
Creature — Wall1
Creature — Wolf1
Creature — Wolf Spirit1
Creature — Wurm1
Creature — Zombie6
Creature — Zombie Gorgon1
Creature — Zombie Horror1
Creature — Zombie Jackal1
Creature — Zombie Soldier1
Creature — Zombie Wizard1
Enchantment11
Enchantment — Aura13
Instant33
Land13
Legendary Creature — Bear1
Legendary Creature — Dragon1
Legendary Creature — Elder Dragon4
Legendary Creature — Elder Dragon / Legendary Planeswalker — Bolas1
Legendary Creature — Human Artificer1
Legendary Creature — Human Knight1
Legendary Creature — Human Wizard1
Legendary Planeswalker — Ajani2
Legendary Planeswalker — Liliana2
Legendary Planeswalker — Sarkhan2
Legendary Planeswalker — Tezzeret2
Legendary Planeswalker — Vivien2
Sorcery35