Strona Główna | Wymiana | Sklep | Koszyk | Pliki | FAQ | CardScannerLogowanie | Rejestracja
  Zaawansowane wyszukiwanie EN PL
Magic the Gathering -> Listy kart -> Commander 2018


Dostępne listy kart:
Magic Player RewardsDuel Decks: Garruk vs. Liliana
Friday Night MagicPremium Deck Series: Slivers
Arena LeagueWorldwake
Super SeriesDuel Decks: Phyrexia vs. the Coalition
Prerelease PromoRise of the Eldrazi
APAC LandsArchenemy
Euro LandsMagic 2011
Guru LandsFrom the Vault: Relics
WPN/GatewayDuel Decks: Elspeth vs. Tezzeret
Celebration CardsScars of Mirrodin
Judge Gift ProgramMirrodin Besieged
Hobby Japan Commemorative PromosDuel Decks: Knights vs. Dragons
Clash PackNew Phyrexia
Grand PrixMagic: The Gathering-Commander
Launch PartiesMagic 2012
Summer of MagicFrom the Vault: Legends
Champs and StatesDuel Decks: Ajani vs. Nicol Bolas
Pro TourInnistrad
Game Day CardsDark Ascension
Release EventsDuel Decks: Venser vs. Koth
Happy HolidaysAvacyn Restored
Buy a Box PromosPlanechase 2012 Edition
Heroe's Path PromosMagic 2013
League TokensFrom the Vault: Realms
Face the HydraDuel Decks: Izzet vs. Golgari
Commander 2020Return to Ravnica
Redemption ProgramCommander's Arsenal
Magic Premiere Shop 2008Gatecrash
DCI Legend MembershipDuel Decks: Sorin vs. Tibalt
Wizards of the Coast Online StoreDragon's Maze
OversizedModern Masters
Media InsertsMagic 2014 Core Set
AlphaFrom the Vault: Twenty
BetaDuel Decks: Heroes vs. Monsters
Arabian NightsTheros
UnlimitedCommander 2013 Edition
Collector's EditionBorn of the Gods
Intl. Collector's EditionDuel Decks: Jace vs. Vraska
AntiquitiesJourney into Nyx
RevisedMagic: The Gathering—Conspiracy
LegendsMagic 2015 Core Set
Summer MagicFrom the Vault: Annihilation
The DarkDuel Decks: Speed vs. Cunning
Revised BBKhans of Tarkir
Fallen EmpiresCommander 2014
4th EditionDuel Decks Anthology, Divine vs. Demonic
4th Edition BBDuel Decks Anthology, Elves vs. Goblins
Ice AgeDuel Decks Anthology, Garruk vs. Liliana
RenaissanceDuel Decks Anthology, Jace vs. Chandra
ChroniclesFate Reforged
HomelandsDuel Decks: Elspeth vs. Kiora
AlliancesDragons of Tarkir
MirageModern Masters 2015 Edition
Introductory Two-Player SetMagic Origins
VisionsDuel Decks: Zendikar vs. Eldrazi
5th EditionFrom the Vault: Angels
PortalBattle for Zendikar
WeatherlightCommander 2015
TempestDuel Decks: Blessed vs. Cursed
StrongholdOath of the Gatewatch
Portal Second AgeShadows over Innistrad
ExodusEternal Masters
UngluedEldritch Moon
Urza's SagaFrom the Vault: Lore
AnthologiesConspiracy: Take the Crown
Urza's LegacyDuel Decks: Nissa vs. Ob Nixilis
6th EditionKaladesh
Portal: 3 KingdomsMasterpiece Series: Kaladesh Inventions
Urza's DestinyCommander 2016
StarterPlanechase Anthology
Mercadian MasquesAether Revolt
Battle RoyaleModern Masters 2017 Edition
Starter 2000Duel Decks: Mind vs. Might
NemesisAmonkhet
ProphecyCommander Anthology
InvasionArchenemy: Nicol Bolas
BeatdownHour of Devastation
PlaneshiftCommander 2017
7th EditionIxalan
ApocalypseDuel Decks: Merfolk vs. Goblins
OdysseyIconic Masters
DeckmastersExplorers of Ixalan
TormentFrom the Vault: Transform
JudgmentUnstable
OnslaughtRivals of Ixalan
LegionsMasters 25
ScourgeDuel Decks: Elves vs. Inventors
8th EditionChallenger Decks
MirrodinDominaria
DarksteelBattlebond
Fifth DawnCommander Anthology 2018
Champions of KamigawaSignature Spellbook: Jace
UnhingedGlobal Series: Jiang Yanggu and Mu Yanling
Betrayers of KamigawaCore Set 2019
Saviors of KamigawaCommander 2018
9th EditionGuilds of Ravnica
RavnicaGame Night
GuildpactUltimate Masters
DissensionRavnica Allegiance
ColdsnapWar of the Spark
Time SpiralModern Horizons
Time Spiral: TimeshiftedSignature Spellbook: Gideon
Planar ChaosCore Set 2020
Future SightCommander 2019
Tenth EditionThrone of Eldraine
LorwynTheros Beyond Death
Duel Decks: Elves vs. GoblinsUnsanctioned
MorningtideIkoria: Lair of Behemoths
ShadowmoorCore Set 2021
EventideJumpstart
From the Vault: DragonsDouble Masters
Shards of AlaraZendikar Rising
Duel Decks: Jace vs. ChandraThe List
ConfluxCommander Legends
Duel Decks: Divine vs. DemonicKaldheim
Alara RebornTime Spiral Remastered
Magic 2010Strixhaven: School of Mages
From the Vault: ExiledStrixhaven Mystical Archives
PlanechaseCommander 2021
Zendikar


Wybrana edycja: Commander 2018

Dostępne wersje językowe (7):

Nr SkanNazwaColorTypeRarity
1[Skan]Boreas ChargerWhiteCreature — PegasusR
2[Skan]Empyrial StormWhiteSorceryR
3[Skan]Heavenly BlademasterWhiteCreature — AngelR
4[Skan]Loyal UnicornWhiteCreature — UnicornU
5[Skan]Magus of the BalanceWhiteCreature — Human WizardR
6[Skan]Aminatou's AuguryBlueSorceryR
7[Skan]Echo StormBlueSorceryR
8[Skan]Estrid's InvocationBlueEnchantmentR
9[Skan]Ever-Watching ThresholdBlueEnchantmentR
10[Skan]Loyal DrakeBlueCreature — DrakeU
11[Skan]Octopus UmbraBlueEnchantment — AuraR
12[Skan]Primordial MistBlueEnchantmentR
13[Skan]Vedalken HumiliatorBlueCreature — Vedalken WizardR
14[Skan]BloodtrackerBlackCreature — Vampire WizardR
15[Skan]Entreat the DeadBlackSorceryR
16[Skan]Loyal SubordinateBlackCreature — ZombieU
17[Skan]Night IncarnateBlackCreature — ElementalR
18[Skan]Skull StormBlackSorceryR
19[Skan]Sower of DiscordBlackCreature — DemonR
20[Skan]Emissary of GrudgesRedCreature — EfreetR
21[Skan]Enchanter's BaneRedEnchantmentR
22[Skan]Fury StormRedInstantR
23[Skan]Loyal ApprenticeRedCreature — Human ArtificerU
24[Skan]Nesting DragonRedCreature — DragonR
25[Skan]Reality ScrambleRedSorceryR
26[Skan]Saheeli's DirectiveRedSorceryR
27[Skan]Treasure NabberRedCreature — Goblin RogueR
28[Skan]Varchild, Betrayer of KjeldorRedLegendary Creature — Human KnightR
29[Skan]Crash of Rhino BeetlesGreenCreature — InsectR
30[Skan]Genesis StormGreenSorceryR
31[Skan]Loyal GuardianGreenCreature — RhinoU
32[Skan]Myth UnboundGreenEnchantmentR
33[Skan]Nylea's ColossusGreenEnchantment Creature — GiantR
34[Skan]Ravenous SlimeGreenCreature — OozeR
35[Skan]Turntimber SowerGreenCreature — Elf DruidR
36[Skan]Whiptongue HydraGreenCreature — Lizard HydraR
37[Skan]Aminatou, the FateshifterWhite/Blue/BlackLegendary Planeswalker — AminatouM
38[Skan]Arixmethes, Slumbering IsleBlue/GreenLegendary Creature — KrakenR
39[Skan]Brudiclad, Telchor EngineerBlue/RedLegendary Artifact Creature — ArtificerM
40[Skan]Estrid, the MaskedWhite/Blue/GreenLegendary Planeswalker — EstridM
41[Skan]Gyrus, Waker of CorpsesBlack/Red/GreenLegendary Creature — HydraM
42[Skan]Kestia, the CultivatorWhite/Blue/GreenLegendary Enchantment Creature — NymphM
43[Skan]Lord WindgraceBlack/Red/GreenLegendary Planeswalker — WindgraceM
44[Skan]Saheeli, the GiftedBlue/RedLegendary Planeswalker — SaheeliM
45[Skan]Tawnos, Urza's ApprenticeBlue/RedLegendary Creature — Human ArtificerM
46[Skan]Thantis, the WarweaverBlack/Red/GreenLegendary Creature — SpiderM
47[Skan]Tuvasa the SunlitWhite/Blue/GreenLegendary Creature — Merfolk ShamanM
48[Skan]Varina, Lich QueenWhite/Blue/BlackLegendary Creature — Zombie WizardM
49[Skan]Windgrace's JudgmentBlack/GreenInstantR
50[Skan]Xantcha, Sleeper AgentBlack/RedLegendary Creature — MinionR
51[Skan]Yennett, Cryptic SovereignWhite/Blue/BlackLegendary Creature — SphinxM
52[Skan]Yuriko, the Tiger's ShadowBlue/BlackLegendary Creature — Human NinjaR
53[Skan]Ancient Stone IdolArtifact Creature — GolemR
54[Skan]Coveted JewelArtifactR
55[Skan]Endless AtlasArtifactR
56[Skan]Geode GolemArtifact Creature — GolemU
57[Skan]Retrofitter FoundryArtifactR
58[Skan]Forge of HeroesLandC
59[Skan]Isolated WatchtowerLandR
60[Skan]Adarkar ValkyrieWhiteSnow Creature — AngelR
61[Skan]Ajani's ChosenWhiteCreature — Cat SoldierR
62[Skan]Akroma's VengeanceWhiteSorceryR
63[Skan]Banishing StrokeWhiteInstantU
64[Skan]Celestial ArchonWhiteEnchantment Creature — ArchonR
65[Skan]Crib SwapWhiteTribal Instant — ShapeshifterU
66[Skan]Dismantling BlowWhiteInstantC
67[Skan]Entreat the AngelsWhiteSorceryM
68[Skan]LightformWhiteEnchantmentU
69[Skan]Martial CoupWhiteSorceryR
70[Skan]Phyrexian RebirthWhiteSorceryR
71[Skan]Return to DustWhiteInstantU
72[Skan]Sage's ReverieWhiteEnchantment — AuraU
73[Skan]Serra AvatarWhiteCreature — AvatarM
74[Skan]Sigil of the Empty ThroneWhiteEnchantmentR
75[Skan]Silent SentinelWhiteCreature — ArchonR
76[Skan]Soul SnareWhiteEnchantmentU
77[Skan]TerminusWhiteSorceryR
78[Skan]Unquestioned AuthorityWhiteEnchantment — AuraU
79[Skan]Winds of RathWhiteSorceryR
80[Skan]Aether GaleBlueSorceryR
81[Skan]Archetype of ImaginationBlueEnchantment Creature — Human WizardU
82[Skan]BrainstormBlueInstantU
83[Skan]CloudformBlueEnchantmentU
84[Skan]Conundrum SphinxBlueCreature — SphinxR
85[Skan]Devastation TideBlueSorceryR
86[Skan]Dictate of KruphixBlueEnchantmentR
87[Skan]Djinn of WishesBlueCreature — DjinnR
88[Skan]Dream CacheBlueSorceryC
89[Skan]Eel UmbraBlueEnchantment — AuraC
90[Skan]Etherium SculptorBlueArtifact Creature — Vedalken ArtificerC
91[Skan]Inkwell LeviathanBlueArtifact Creature — LeviathanR
92[Skan]Into the RoilBlueInstantC
93[Skan]Jeskai InfiltratorBlueCreature — Human MonkR
94[Skan]MulldrifterBlueCreature — ElementalU
95[Skan]Ninja of the Deep HoursBlueCreature — Human NinjaC
96[Skan]PonderBlueSorceryC
97[Skan]PortentBlueSorceryC
98[Skan]PredictBlueInstantU
99[Skan]Reverse EngineerBlueSorceryU
100[Skan]Saheeli's ArtistryBlueSorceryR
101[Skan]Sharding SphinxBlueArtifact Creature — SphinxR
102[Skan]Sigiled StarfishBlueCreature — StarfishU
103[Skan]Sphinx of Jwar IsleBlueCreature — SphinxR
104[Skan]Sphinx of UthuunBlueCreature — SphinxR
105[Skan]Telling TimeBlueInstantC
106[Skan]Thirst for KnowledgeBlueInstantU
107[Skan]Thopter Spy NetworkBlueEnchantmentR
108[Skan]TidingsBlueSorceryU
109[Skan]Treasure HuntBlueSorceryC
110[Skan]Vow of FlightBlueEnchantment — AuraU
111[Skan]Whirler RogueBlueCreature — Human Rogue ArtificerU
112[Skan]Whitewater NaiadsBlueEnchantment Creature — NymphU
113[Skan]Army of the DamnedBlackSorceryM
114[Skan]Moonlight BargainBlackInstantR
115[Skan]Phyrexian DelverBlackCreature — ZombieR
116[Skan]Retreat to HagraBlackEnchantmentU
117[Skan]Ruinous PathBlackSorceryR
118[Skan]Soul of InnistradBlackCreature — AvatarM
119[Skan]Stitch TogetherBlackSorceryU
120[Skan]Blasphemous ActRedSorceryR
121[Skan]Chain ReactionRedSorceryR
122[Skan]Chaos WarpRedInstantR
123[Skan]Flameblast DragonRedCreature — DragonR
124[Skan]Hellkite IgniterRedCreature — DragonR
125[Skan]MagmaquakeRedInstantR
126[Skan]Thopter EngineerRedCreature — Human ArtificerU
127[Skan]Acidic SlimeGreenCreature — OozeU
128[Skan]Aura GnarlidGreenCreature — BeastC
129[Skan]Avenger of ZendikarGreenCreature — ElementalM
130[Skan]Baloth WoodcrasherGreenCreature — BeastU
131[Skan]Bear UmbraGreenEnchantment — AuraR
132[Skan]Boon SatyrGreenEnchantment Creature — SatyrR
133[Skan]Borderland ExplorerGreenCreature — Elf ScoutC
134[Skan]Budoka Gardener / Dokai, Weaver of LifeGreenCreature — Human Monk / Legendary Creature — Human MonkR
135[Skan]Centaur VinecrasherGreenCreature — Plant CentaurR
136[Skan]Consign to DustGreenInstantU
137[Skan]Creeping RenaissanceGreenSorceryR
138[Skan]CultivateGreenSorceryC
139[Skan]Dawn's ReflectionGreenEnchantment — AuraC
140[Skan]Eidolon of BlossomsGreenEnchantment Creature — SpiritR
141[Skan]Enchantress's PresenceGreenEnchantmentR
142[Skan]Epic ProportionsGreenEnchantment — AuraR
143[Skan]ExploreGreenSorceryC
144[Skan]Explosive VegetationGreenSorceryU
145[Skan]Far WanderingsGreenSorceryC
146[Skan]Farhaven ElfGreenCreature — Elf DruidC
147[Skan]Fertile GroundGreenEnchantment — AuraC
148[Skan]Grapple with the PastGreenInstantC
149[Skan]Ground SealGreenEnchantmentR
150[Skan]HarrowGreenInstantC
151[Skan]Herald of the PantheonGreenCreature — Centaur ShamanR
152[Skan]Hunting WildsGreenSorceryU
153[Skan]Hydra OmnivoreGreenCreature — HydraM
154[Skan]Khalni Heart ExpeditionGreenEnchantmentC
155[Skan]Kruphix's InsightGreenSorceryC
156[Skan]Moldgraf MonstrosityGreenCreature — InsectR
157[Skan]OvergrowthGreenEnchantment — AuraC
158[Skan]Rampaging BalothsGreenCreature — BeastR
159[Skan]Reclamation SageGreenCreature — Elf ShamanU
160[Skan]Sakura-Tribe ElderGreenCreature — Snake ShamanC
161[Skan]Scute MobGreenCreature — InsectR
162[Skan]Snake UmbraGreenEnchantment — AuraC
163[Skan]Spawning GroundsGreenEnchantment — AuraR
164[Skan]Vow of WildnessGreenEnchantment — AuraU
165[Skan]Wild GrowthGreenEnchantment — AuraC
166[Skan]Yavimaya ElderGreenCreature — Human DruidC
167[Skan]Yavimaya EnchantressGreenCreature — Human DruidC
168[Skan]Aethermage's TouchWhite/BlueInstantR
169[Skan]Bant CharmWhite/Blue/GreenInstantU
170[Skan]Bruna, Light of AlabasterWhite/BlueLegendary Creature — AngelM
171[Skan]Charnelhoard WurmBlack/Red/GreenCreature — WurmR
172[Skan]Cold-Eyed SelkieBlue/GreenCreature — Merfolk RogueR
173[Skan]Daxos of MeletisWhite/BlueLegendary Creature — Human SoldierR
174[Skan]Deathreap RitualBlack/GreenEnchantmentU
175[Skan]DecimateRed/GreenSorceryR
176[Skan]Duskmantle SeerBlue/BlackCreature — Vampire WizardR
177[Skan]Elderwood ScionWhite/GreenCreature — ElementalR
178[Skan]Enigma SphinxWhite/Blue/BlackArtifact Creature — SphinxR
179[Skan]Esper CharmWhite/Blue/BlackInstantU
180[Skan]Finest HourWhite/Blue/GreenEnchantmentR
181[Skan]Gaze of GraniteBlack/GreenSorceryR
182[Skan]Grisly SalvageBlack/GreenInstantC
183[Skan]High Priest of PenanceWhite/BlackCreature — Human ClericR
184[Skan]LavalancheBlack/Red/GreenSorceryR
185[Skan]Maverick ThopteristBlue/RedCreature — Human ArtificerU
186[Skan]MortifyWhite/BlackInstantU
187[Skan]PutrefyBlack/GreenInstantU
188[Skan]Righteous AuthorityWhite/BlueEnchantment — AuraR
189[Skan]RubblehulkRed/GreenCreature — ElementalR
190[Skan]Savage TwisterRed/GreenSorceryU
191[Skan]Silent-Blade OniBlue/BlackCreature — Demon NinjaR
192[Skan]Unflinching CourageWhite/GreenEnchantment — AuraU
193[Skan]Utter EndWhite/BlackInstantR
194[Skan]Worm HarvestBlack/GreenSorceryR
195[Skan]Zendikar IncarnateRed/GreenCreature — ElementalU
196[Skan]Azorius SignetArtifactU
197[Skan]Blinkmoth UrnArtifactR
198[Skan]Bosh, Iron GolemLegendary Artifact Creature — GolemR
199[Skan]Chief of the FoundryArtifact Creature — ConstructU
200[Skan]Commander's SphereArtifactC
201[Skan]Crystal BallArtifactU
202[Skan]Darksteel JuggernautArtifact Creature — JuggernautR
203[Skan]Dimir SignetArtifactU
204[Skan]Dreamstone HedronArtifactU
205[Skan]DuplicantArtifact Creature — ShapeshifterR
206[Skan]Hedron ArchiveArtifactU
207[Skan]Izzet SignetArtifactC
208[Skan]Magnifying GlassArtifactU
209[Skan]Mimic VatArtifactR
210[Skan]Mind StoneArtifactC
211[Skan]MirrorworksArtifactR
212[Skan]Myr BattlesphereArtifact Creature — Myr ConstructR
213[Skan]Orzhov SignetArtifactC
214[Skan]Pilgrim's EyeArtifact Creature — ThopterC
215[Skan]Prismatic LensArtifactU
216[Skan]Prototype PortalArtifactR
217[Skan]Psychosis CrawlerArtifact Creature — HorrorR
218[Skan]Scrabbling ClawsArtifactU
219[Skan]Scuttling Doom EngineArtifact Creature — ConstructR
220[Skan]Seer's LanternArtifactC
221[Skan]Seer's SundialArtifactR
222[Skan]Sol RingArtifactU
223[Skan]Soul of New PhyrexiaArtifact Creature — AvatarM
224[Skan]Steel HellkiteArtifact Creature — DragonR
225[Skan]Swiftfoot BootsArtifact — EquipmentU
226[Skan]Thopter AssemblyArtifact Creature — ThopterR
227[Skan]Unstable ObeliskArtifactU
228[Skan]Unwinding ClockArtifactR
229[Skan]Vessel of Endless RestArtifactU
230[Skan]Worn PowerstoneArtifactU
231[Skan]Akoum RefugeLandU
232[Skan]Arcane SanctumLandU
233[Skan]Azorius ChanceryLandU
234[Skan]Azorius GuildgateLand — GateC
235[Skan]Barren MoorLandC
236[Skan]Blighted WoodlandLandU
237[Skan]Blossoming SandsLandC
238[Skan]Bojuka BogLandC
239[Skan]Buried RuinLandU
240[Skan]Command TowerLandC
241[Skan]Darksteel CitadelArtifact LandU
242[Skan]Dimir AqueductLandU
243[Skan]Dimir GuildgateLand — GateC
244[Skan]Dismal BackwaterLandC
245[Skan]Evolving WildsLandC
246[Skan]Forgotten CaveLandC
247[Skan]Forsaken SanctuaryLandU
248[Skan]Foundry of the ConsulsLandU
249[Skan]Golgari Rot FarmLandU
250[Skan]Great FurnaceArtifact LandC
251[Skan]Grim BackwoodsLandR
252[Skan]Gruul TurfLandU
253[Skan]Halimar DepthsLandC
254[Skan]Haunted FengrafLandC
255[Skan]Highland LakeLandU
256[Skan]Izzet BoilerworksLandU
257[Skan]Izzet GuildgateLand — GateC
258[Skan]Jund PanoramaLandC
259[Skan]Jungle HollowLandC
260[Skan]Jwar Isle RefugeLandU
261[Skan]Kazandu RefugeLandU
262[Skan]Khalni GardenLandC
263[Skan]Krosan VergeLandU
264[Skan]Lonely SandbarLandC
265[Skan]Meandering RiverLandU
266[Skan]Mortuary MireLandC
267[Skan]Mosswort BridgeLandR
268[Skan]Mountain ValleyLandU
269[Skan]Myriad LandscapeLandU
270[Skan]New BenaliaLandU
271[Skan]Orzhov BasilicaLandU
272[Skan]Orzhov GuildgateLand — GateC
273[Skan]Rakdos CarnariumLandC
274[Skan]Rocky Tar PitLandU
275[Skan]Savage LandsLandU
276[Skan]Scoured BarrensLandC
277[Skan]Seaside CitadelLandU
278[Skan]Seat of the SynodArtifact LandC
279[Skan]Secluded SteppeLandC
280[Skan]Sejiri RefugeLandU
281[Skan]Selesnya SanctuaryLandC
282[Skan]Simic Growth ChamberLandU
283[Skan]Submerged BoneyardLandU
284[Skan]Swiftwater CliffsLandC
285[Skan]Temple of the False GodLandU
286[Skan]Terramorphic ExpanseLandC
287[Skan]Thornwood FallsLandC
288[Skan]Tranquil CoveLandC
289[Skan]Tranquil ExpanseLandU
290[Skan]Tranquil ThicketLandC
291[Skan]Warped LandscapeLandC
292[Skan]Woodland StreamLandC
293[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
294[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
295[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
296[Skan]IslandBasic Land — IslandL
297[Skan]IslandBasic Land — IslandL
298[Skan]IslandBasic Land — IslandL
299[Skan]SwampBasic Land — SwampL
300[Skan]SwampBasic Land — SwampL
301[Skan]SwampBasic Land — SwampL
302[Skan]MountainBasic Land — MountainL
303[Skan]MountainBasic Land — MountainL
304[Skan]MountainBasic Land — MountainL
305[Skan]ForestBasic Land — ForestL
306[Skan]ForestBasic Land — ForestL
307[Skan]ForestBasic Land — ForestL

Kart: 307

Rozkład rzadkości
C67
L15
M20
R118
U87
Rozkład parametru 'Color'
119
Black13
Black/Green6
Black/Red1
Black/Red/Green5
Blue41
Blue/Black3
Blue/Green2
Blue/Red4
Green49
Red16
Red/Green4
White25
White/Black3
White/Blue4
White/Blue/Black5
White/Blue/Green5
White/Green2
Rozkład parametru 'Type'
Artifact26
Artifact — Equipment1
Artifact Creature — Avatar1
Artifact Creature — Construct2
Artifact Creature — Dragon1
Artifact Creature — Golem2
Artifact Creature — Horror1
Artifact Creature — Juggernaut1
Artifact Creature — Leviathan1
Artifact Creature — Myr Construct1
Artifact Creature — Shapeshifter1
Artifact Creature — Sphinx2
Artifact Creature — Thopter2
Artifact Creature — Vedalken Artificer1
Artifact Land3
Basic Land — Forest3
Basic Land — Island3
Basic Land — Mountain3
Basic Land — Plains3
Basic Land — Swamp3
Creature — Angel1
Creature — Archon1
Creature — Avatar2
Creature — Beast3
Creature — Cat Soldier1
Creature — Centaur Shaman1
Creature — Demon1
Creature — Demon Ninja1
Creature — Djinn1
Creature — Dragon3
Creature — Drake1
Creature — Efreet1
Creature — Elemental6
Creature — Elf Druid2
Creature — Elf Scout1
Creature — Elf Shaman1
Creature — Goblin Rogue1
Creature — Human Artificer3
Creature — Human Cleric1
Creature — Human Druid2
Creature — Human Monk1
Creature — Human Monk / Legendary Creature — Human Monk1
Creature — Human Ninja1
Creature — Human Rogue Artificer1
Creature — Human Wizard1
Creature — Hydra1
Creature — Insect3
Creature — Lizard Hydra1
Creature — Merfolk Rogue1
Creature — Ooze2
Creature — Pegasus1
Creature — Plant Centaur1
Creature — Rhino1
Creature — Snake Shaman1
Creature — Sphinx3
Creature — Starfish1
Creature — Unicorn1
Creature — Vampire Wizard2
Creature — Vedalken Wizard1
Creature — Wurm1
Creature — Zombie2
Enchantment17
Enchantment — Aura16
Enchantment Creature — Archon1
Enchantment Creature — Giant1
Enchantment Creature — Human Wizard1
Enchantment Creature — Nymph1
Enchantment Creature — Satyr1
Enchantment Creature — Spirit1
Instant23
Land57
Land — Gate4
Legendary Artifact Creature — Artificer1
Legendary Artifact Creature — Golem1
Legendary Creature — Angel1
Legendary Creature — Human Artificer1
Legendary Creature — Human Knight1
Legendary Creature — Human Ninja1
Legendary Creature — Human Soldier1
Legendary Creature — Hydra1
Legendary Creature — Kraken1
Legendary Creature — Merfolk Shaman1
Legendary Creature — Minion1
Legendary Creature — Sphinx1
Legendary Creature — Spider1
Legendary Creature — Zombie Wizard1
Legendary Enchantment Creature — Nymph1
Legendary Planeswalker — Aminatou1
Legendary Planeswalker — Estrid1
Legendary Planeswalker — Saheeli1
Legendary Planeswalker — Windgrace1
Snow Creature — Angel1
Sorcery40
Tribal Instant — Shapeshifter1