Strona Główna | Wymiana | Sklep | Koszyk | Pliki | FAQ | CardScannerLogowanie | Rejestracja
  Zaawansowane wyszukiwanie EN PL
Magic the Gathering -> Listy kart -> Ravnica Allegiance


Dostępne listy kart:
Magic Player RewardsPremium Deck Series: Slivers
Friday Night MagicWorldwake
Arena LeagueDuel Decks: Phyrexia vs. the Coalition
Super SeriesRise of the Eldrazi
Prerelease PromoArchenemy
APAC LandsMagic 2011
Euro LandsFrom the Vault: Relics
Guru LandsDuel Decks: Elspeth vs. Tezzeret
WPN/GatewayScars of Mirrodin
Celebration CardsMirrodin Besieged
Judge Gift ProgramDuel Decks: Knights vs. Dragons
Hobby Japan Commemorative PromosNew Phyrexia
Clash PackMagic: The Gathering-Commander
Grand PrixMagic 2012
Launch PartiesFrom the Vault: Legends
Summer of MagicDuel Decks: Ajani vs. Nicol Bolas
Champs and StatesInnistrad
Pro TourDark Ascension
Game Day CardsDuel Decks: Venser vs. Koth
Release EventsAvacyn Restored
Happy HolidaysPlanechase 2012 Edition
Buy a Box PromosMagic 2013
Heroe's Path PromosFrom the Vault: Realms
League TokensDuel Decks: Izzet vs. Golgari
Face the HydraReturn to Ravnica
Commander 2020Commander's Arsenal
Redemption ProgramGatecrash
Magic Premiere Shop 2008Duel Decks: Sorin vs. Tibalt
DCI Legend MembershipDragon's Maze
Wizards of the Coast Online StoreModern Masters
OversizedMagic 2014 Core Set
Media InsertsFrom the Vault: Twenty
AlphaDuel Decks: Heroes vs. Monsters
BetaTheros
Arabian NightsCommander 2013 Edition
UnlimitedBorn of the Gods
Collector's EditionDuel Decks: Jace vs. Vraska
Intl. Collector's EditionJourney into Nyx
AntiquitiesMagic: The Gathering—Conspiracy
RevisedMagic 2015 Core Set
LegendsFrom the Vault: Annihilation
Summer MagicDuel Decks: Speed vs. Cunning
The DarkKhans of Tarkir
Revised BBCommander 2014
Fallen EmpiresDuel Decks Anthology, Divine vs. Demonic
4th EditionDuel Decks Anthology, Elves vs. Goblins
4th Edition BBDuel Decks Anthology, Garruk vs. Liliana
Ice AgeDuel Decks Anthology, Jace vs. Chandra
RenaissanceFate Reforged
ChroniclesDuel Decks: Elspeth vs. Kiora
HomelandsDragons of Tarkir
AlliancesModern Masters 2015 Edition
MirageMagic Origins
Introductory Two-Player SetDuel Decks: Zendikar vs. Eldrazi
VisionsFrom the Vault: Angels
5th EditionBattle for Zendikar
PortalCommander 2015
WeatherlightDuel Decks: Blessed vs. Cursed
TempestOath of the Gatewatch
StrongholdShadows over Innistrad
Portal Second AgeEternal Masters
ExodusEldritch Moon
UngluedFrom the Vault: Lore
Urza's SagaConspiracy: Take the Crown
AnthologiesDuel Decks: Nissa vs. Ob Nixilis
Urza's LegacyKaladesh
6th EditionMasterpiece Series: Kaladesh Inventions
Portal: 3 KingdomsCommander 2016
Urza's DestinyPlanechase Anthology
StarterAether Revolt
Mercadian MasquesModern Masters 2017 Edition
Battle RoyaleDuel Decks: Mind vs. Might
Starter 2000Amonkhet
NemesisCommander Anthology
ProphecyArchenemy: Nicol Bolas
InvasionHour of Devastation
BeatdownCommander 2017
PlaneshiftIxalan
7th EditionDuel Decks: Merfolk vs. Goblins
ApocalypseIconic Masters
OdysseyExplorers of Ixalan
DeckmastersFrom the Vault: Transform
TormentUnstable
JudgmentRivals of Ixalan
OnslaughtMasters 25
LegionsDuel Decks: Elves vs. Inventors
ScourgeChallenger Decks
8th EditionDominaria
MirrodinBattlebond
DarksteelCommander Anthology 2018
Fifth DawnSignature Spellbook: Jace
Champions of KamigawaGlobal Series: Jiang Yanggu and Mu Yanling
UnhingedCore Set 2019
Betrayers of KamigawaCommander 2018
Saviors of KamigawaGuilds of Ravnica
9th EditionGame Night
RavnicaUltimate Masters
GuildpactRavnica Allegiance
DissensionWar of the Spark
ColdsnapModern Horizons
Time SpiralSignature Spellbook: Gideon
Time Spiral: TimeshiftedCore Set 2020
Planar ChaosCommander 2019
Future SightThrone of Eldraine
Tenth EditionTheros Beyond Death
LorwynUnsanctioned
Duel Decks: Elves vs. GoblinsIkoria: Lair of Behemoths
MorningtideCore Set 2021
ShadowmoorJumpstart
EventideDouble Masters
From the Vault: DragonsZendikar Rising
Shards of AlaraThe List
Duel Decks: Jace vs. ChandraCommander Legends
ConfluxKaldheim
Duel Decks: Divine vs. DemonicTime Spiral Remastered
Alara RebornStrixhaven: School of Mages
Magic 2010Strixhaven Mystical Archive
From the Vault: ExiledCommander 2021
PlanechaseModern Horizons 2
ZendikarAdventures in the Forgotten Realms
Duel Decks: Garruk vs. Liliana


Wybrana edycja: Ravnica Allegiance

Dostępne wersje językowe (11):

Subsets: Normal / Foil

Nr SkanNazwaColorTypeRarity
1[Skan]Angel of GraceWhiteCreature — AngelM
2[Skan]Angelic ExaltationWhiteEnchantmentU
3[Skan]Archway AngelWhiteCreature — AngelU
4[Skan]Arrester's ZealWhiteInstantC
5[Skan]Bring to TrialWhiteSorceryC
6[Skan]Civic StalwartWhiteCreature — Elephant SoldierC
7[Skan]Concordia PegasusWhiteCreature — PegasusC
8[Skan]Expose to DaylightWhiteInstantC
9[Skan]Forbidding SpiritWhiteCreature — Spirit ClericU
10[Skan]Haazda OfficerWhiteCreature — Human SoldierC
11[Skan]Hero of Precinct OneWhiteCreature — Human WarriorR
12[Skan]Impassioned OratorWhiteCreature — Human ClericC
13[Skan]Justiciar's PortalWhiteInstantC
14[Skan]Knight of SorrowsWhiteCreature — Human KnightC
15[Skan]Lumbering BattlementWhiteCreature — BeastR
16[Skan]Ministrant of ObligationWhiteCreature — Human ClericU
17[Skan]Prowling CaracalWhiteCreature — CatC
18[Skan]Rally to BattleWhiteInstantU
19[Skan]Resolute WatchdogWhiteCreature — HoundU
20[Skan]Sentinel's MarkWhiteEnchantment — AuraU
21[Skan]Sky TetherWhiteEnchantment — AuraU
22[Skan]Smothering TitheWhiteEnchantmentR
23[Skan]Spirit of the SpiresWhiteCreature — SpiritU
24[Skan]Summary JudgmentWhiteInstantC
25[Skan]Syndicate MessengerWhiteCreature — BirdC
26[Skan]Tenth District VeteranWhiteCreature — Human SoldierC
27[Skan]Tithe TakerWhiteCreature — Human SoldierR
28[Skan]Twilight PantherWhiteCreature — Cat SpiritC
29[Skan]Unbreakable FormationWhiteInstantR
30[Skan]Watchful GiantWhiteCreature — Giant SoldierC
31[Skan]Arrester's AdmonitionBlueInstantC
32[Skan]Benthic BiomancerBlueCreature — Merfolk Wizard MutantR
33[Skan]ChillbringerBlueCreature — ElementalC
34[Skan]Clear the MindBlueSorceryC
35[Skan]Code of ConstraintBlueInstantU
36[Skan]Coral CommandoBlueCreature — Merfolk WarriorC
37[Skan]Essence CaptureBlueInstantU
38[Skan]Eyes EverywhereBlueEnchantmentU
39[Skan]Faerie DuelistBlueCreature — Faerie RogueC
40[Skan]Gateway SneakBlueCreature — Vedalken RogueU
41[Skan]HumongulusBlueCreature — HomunculusC
42[Skan]Mass ManipulationBlueSorceryR
43[Skan]Mesmerizing BenthidBlueCreature — OctopusM
44[Skan]Persistent PetitionersBlueCreature — Human AdvisorC
45[Skan]Precognitive PerceptionBlueInstantR
46[Skan]Prying EyesBlueInstantC
47[Skan]PteramanderBlueCreature — Salamander DrakeU
48[Skan]QuenchBlueInstantC
49[Skan]Sage's Row SavantBlueCreature — Vedalken WizardC
50[Skan]Senate CourierBlueCreature — BirdC
51[Skan]Shimmer of PossibilityBlueSorceryC
52[Skan]Skatewing SpyBlueCreature — Vedalken Rogue MutantU
53[Skan]Skitter EelBlueCreature — Fish CrabC
54[Skan]SlimebindBlueEnchantment — AuraC
55[Skan]Sphinx of ForesightBlueCreature — SphinxR
56[Skan]Swirling TorrentBlueSorceryU
57[Skan]Thought CollapseBlueInstantC
58[Skan]Verity CircleBlueEnchantmentR
59[Skan]Wall of Lost ThoughtsBlueCreature — WallU
60[Skan]Windstorm DrakeBlueCreature — DrakeU
61[Skan]Awaken the ErstwhileBlackSorceryR
62[Skan]Bankrupt in BloodBlackSorceryU
63[Skan]Blade JugglerBlackCreature — Human RogueC
64[Skan]BladebrandBlackInstantC
65[Skan]Bloodmist InfiltratorBlackCreature — VampireU
66[Skan]Carrion ImpBlackCreature — ImpC
67[Skan]Catacomb CrocodileBlackCreature — CrocodileC
68[Skan]Clear the StageBlackInstantU
69[Skan]Consign to the PitBlackSorceryC
70[Skan]Cry of the CarnariumBlackSorceryU
71[Skan]Dead RevelsBlackSorceryC
72[Skan]Debtors' TransportBlackCreature — ThrullC
73[Skan]Drill BitBlackSorceryU
74[Skan]Font of AgoniesBlackEnchantmentR
75[Skan]Grotesque DemiseBlackInstantC
76[Skan]GutterbonesBlackCreature — Skeleton WarriorR
77[Skan]Ill-Gotten InheritanceBlackEnchantmentC
78[Skan]Noxious GroodionBlackCreature — BeastC
79[Skan]Orzhov EnforcerBlackCreature — Human RogueU
80[Skan]Orzhov RacketeersBlackCreature — Human RogueU
81[Skan]Pestilent SpiritBlackCreature — SpiritR
82[Skan]Plague WightBlackCreature — ZombieC
83[Skan]Priest of Forgotten GodsBlackCreature — Human ClericR
84[Skan]Rakdos TrumpeterBlackCreature — Human ShamanC
85[Skan]Spawn of MayhemBlackCreature — DemonM
86[Skan]Spire ManglerBlackCreature — InsectU
87[Skan]Thirsting ShadeBlackCreature — ShadeC
88[Skan]Undercity ScavengerBlackCreature — Ogre WarriorC
89[Skan]Undercity's EmbraceBlackInstantC
90[Skan]Vindictive VampireBlackCreature — VampireU
91[Skan]Act of TreasonRedSorceryC
92[Skan]AmplifireRedCreature — ElementalR
93[Skan]Burn BrightRedInstantC
94[Skan]Burning-Tree VandalRedCreature — Human RogueC
95[Skan]Cavalcade of CalamityRedEnchantmentU
96[Skan]Clamor ShamanRedCreature — Goblin ShamanU
97[Skan]Dagger CasterRedCreature — Viashino RogueU
98[Skan]DefaceRedSorceryC
99[Skan]ElectrodominanceRedInstantR
100[Skan]Feral MaakaRedCreature — CatC
101[Skan]Flames of the Raze-BoarRedInstantU
102[Skan]Gates AblazeRedSorceryU
103[Skan]Ghor-Clan WreckerRedCreature — Human WarriorC
104[Skan]Goblin GatheringRedSorceryC
105[Skan]Gravel-Hide GoblinRedCreature — Goblin ShamanC
106[Skan]Immolation ShamanRedCreature — Viashino ShamanR
107[Skan]Light Up the StageRedSorceryU
108[Skan]Mirror MarchRedEnchantmentR
109[Skan]Rix Maadi RevelerRedCreature — Human ShamanR
110[Skan]Rubble ReadingRedSorceryC
111[Skan]Rubblebelt RecluseRedCreature — Ogre BerserkerC
112[Skan]Rumbling RuinRedCreature — ElementalU
113[Skan]ScorchmarkRedInstantC
114[Skan]Skarrgan HellkiteRedCreature — DragonM
115[Skan]Skewer the CriticsRedSorceryC
116[Skan]Smelt-Ward IgnusRedCreature — ElementalU
117[Skan]Spear SpewerRedCreature — Goblin WarriorC
118[Skan]Spikewheel AcrobatRedCreature — Human RogueC
119[Skan]Storm StrikeRedInstantC
120[Skan]Tin Street DodgerRedCreature — Goblin RogueU
121[Skan]Axebane BeastGreenCreature — BeastC
122[Skan]Biogenic OozeGreenCreature — OozeM
123[Skan]Biogenic UpgradeGreenSorceryU
124[Skan]End-Raze ForerunnersGreenCreature — BoarR
125[Skan]Enraged CeratokGreenCreature — RhinoU
126[Skan]Gatebreaker RamGreenCreature — SheepU
127[Skan]Gift of StrengthGreenInstantC
128[Skan]Growth-Chamber GuardianGreenCreature — Elf Crab WarriorR
129[Skan]Gruul BeastmasterGreenCreature — Human ShamanU
130[Skan]Guardian ProjectGreenEnchantmentR
131[Skan]Incubation DruidGreenCreature — Elf DruidR
132[Skan]Mammoth SpiderGreenCreature — SpiderC
133[Skan]Open the GatesGreenSorceryC
134[Skan]Rampage of the ClansGreenInstantR
135[Skan]Rampaging RendhornGreenCreature — BeastC
136[Skan]RegenesisGreenInstantU
137[Skan]Root SnareGreenInstantC
138[Skan]Sagittars' VolleyGreenInstantC
139[Skan]Saruli CaretakerGreenCreature — DryadC
140[Skan]Sauroform HybridGreenCreature — Human Lizard WarriorC
141[Skan]Silhana WayfinderGreenCreature — Elf ScoutU
142[Skan]Steeple CreeperGreenCreature — Frog SnakeC
143[Skan]Stony StrengthGreenInstantC
144[Skan]Sylvan BrushstriderGreenCreature — BeastC
145[Skan]Territorial BoarGreenCreature — BoarC
146[Skan]Titanic BrawlGreenInstantC
147[Skan]Tower DefenseGreenInstantU
148[Skan]Trollbred GuardianGreenCreature — Troll Frog WarriorU
149[Skan]Wilderness ReclamationGreenEnchantmentU
150[Skan]Wrecking BeastGreenCreature — BeastC
151[Skan]AbsorbWhite/BlueInstantR
152[Skan]AeromunculusBlue/GreenCreature — Homunculus MutantC
153[Skan]Applied BiomancyBlue/GreenInstantC
154[Skan]Azorius Knight-ArbiterWhite/BlueCreature — Human KnightC
155[Skan]Azorius SkyguardWhite/BlueCreature — Human KnightU
156[Skan]Basilica Bell-HauntWhite/BlackCreature — SpiritU
157[Skan]BedevilBlack/RedInstantR
158[Skan]Biomancer's FamiliarBlue/GreenCreature — MutantR
159[Skan]Bolrac-Clan CrusherRed/GreenCreature — Ogre WarriorU
160[Skan]Captive AudienceBlack/RedEnchantmentM
161[Skan]CindervinesRed/GreenEnchantmentR
162[Skan]Clan GuildmageRed/GreenCreature — Human ShamanU
163[Skan]Combine GuildmageBlue/GreenCreature — Merfolk WizardU
164[Skan]Cult GuildmageBlack/RedCreature — Human ShamanU
165[Skan]Deputy of DetentionWhite/BlueCreature — Vedalken WizardR
166[Skan]Domri, Chaos BringerRed/GreenLegendary Planeswalker — DomriM
167[Skan]Dovin, Grand ArbiterWhite/BlueLegendary Planeswalker — DovinM
168[Skan]Dovin's AcuityWhite/BlueEnchantmentU
169[Skan]Emergency PowersWhite/BlueInstantM
170[Skan]Ethereal AbsolutionWhite/BlackEnchantmentR
171[Skan]Final PaymentWhite/BlackInstantC
172[Skan]Fireblade ArtistBlack/RedCreature — Human ShamanU
173[Skan]Frenzied ArynxRed/GreenCreature — Cat BeastC
174[Skan]Frilled MysticBlue/GreenCreature — Elf Lizard WizardU
175[Skan]Galloping LizrogBlue/GreenCreature — Frog LizardU
176[Skan]Get the PointBlack/RedInstantC
177[Skan]Grasping ThrullWhite/BlackCreature — ThrullC
178[Skan]Growth SpiralBlue/GreenInstantC
179[Skan]Gruul SpellbreakerRed/GreenCreature — Ogre WarriorR
180[Skan]Gyre EngineerBlue/GreenCreature — Vedalken WizardU
181[Skan]HackrobatBlack/RedCreature — Human RogueU
182[Skan]High AlertWhite/BlueEnchantmentU
183[Skan]Hydroid KrasisBlue/GreenCreature — Jellyfish Hydra BeastM
184[Skan]Imperious OligarchWhite/BlackCreature — Human ClericC
185[Skan]Judith, the Scourge DivaBlack/RedLegendary Creature — Human ShamanR
186[Skan]Kaya, Orzhov UsurperWhite/BlackLegendary Planeswalker — KayaM
187[Skan]Kaya's WrathWhite/BlackSorceryR
188[Skan]Knight of the Last BreathWhite/BlackCreature — Giant KnightU
189[Skan]Lavinia, Azorius RenegadeWhite/BlueLegendary Creature — Human SoldierR
190[Skan]Lawmage's BindingWhite/BlueEnchantment — AuraC
191[Skan]Macabre MockeryBlack/RedInstantU
192[Skan]MortifyWhite/BlackInstantU
193[Skan]Nikya of the Old WaysRed/GreenLegendary Creature — Centaur DruidR
194[Skan]Pitiless PontiffWhite/BlackCreature — Vampire ClericU
195[Skan]Prime Speaker VannifarBlue/GreenLegendary Creature — Elf Ooze WizardM
196[Skan]Rafter DemonBlack/RedCreature — DemonC
197[Skan]Rakdos FirewheelerBlack/RedCreature — Human RogueU
198[Skan]Rakdos RoustaboutBlack/RedCreature — Ogre WarriorC
199[Skan]Rakdos, the ShowstopperBlack/RedLegendary Creature — DemonM
200[Skan]Ravager WurmRed/GreenCreature — WurmM
201[Skan]Rhythm of the WildRed/GreenEnchantmentU
202[Skan]Rubblebelt RunnerRed/GreenCreature — Viashino WarriorC
203[Skan]Savage SmashRed/GreenSorceryC
204[Skan]Senate GuildmageWhite/BlueCreature — Human WizardU
205[Skan]Seraph of the ScalesWhite/BlackCreature — AngelM
206[Skan]SharktocrabBlue/GreenCreature — Fish Octopus CrabU
207[Skan]Simic AscendancyBlue/GreenEnchantmentR
208[Skan]Sphinx of New PrahvWhite/BlueCreature — SphinxU
209[Skan]Sphinx's InsightWhite/BlueInstantC
210[Skan]Sunder ShamanRed/GreenCreature — Giant ShamanU
211[Skan]Syndicate GuildmageWhite/BlackCreature — Human ClericU
212[Skan]Teysa KarlovWhite/BlackLegendary Creature — Human AdvisorR
213[Skan]Theater of HorrorsBlack/RedEnchantmentR
214[Skan]Zegana, Utopian SpeakerBlue/GreenLegendary Creature — Merfolk WizardR
215[Skan]Zhur-Taa GoblinRed/GreenCreature — Goblin BerserkerU
216[Skan]Footlight FiendBlack/RedCreature — DevilC
217[Skan]Rubble SlingerRed/GreenCreature — Human WarriorC
218[Skan]ScuttlegatorBlue/GreenCreature — Crab Turtle CrocodileC
219[Skan]Senate GriffinWhite/BlueCreature — GriffinC
220[Skan]Vizkopa VampireWhite/BlackCreature — VampireC
221[Skan]Bedeck / BedazzleBlack/RedInstantR
222[Skan]Carnival / CarnageBlack/RedInstant / SorceryU
223[Skan]Collision / ColossusRed/GreenInstantU
224[Skan]Consecrate / ConsumeWhite/BlackInstant / SorceryU
225[Skan]Depose / DeployWhite/BlueInstantU
226[Skan]Incubation / IncongruityBlue/GreenSorcery / InstantU
227[Skan]Repudiate / ReplicateBlue/GreenInstant / SorceryR
228[Skan]Revival / RevengeWhite/BlackSorceryR
229[Skan]Thrash / ThreatRed/GreenInstant / SorceryR
230[Skan]Warrant / WardenWhite/BlueInstant / SorceryR
231[Skan]Azorius LocketArtifactC
232[Skan]Gate ColossusArtifact Creature — ConstructU
233[Skan]Glass of the GuildpactArtifactR
234[Skan]Gruul LocketArtifactC
235[Skan]JunktrollerArtifact Creature — GolemU
236[Skan]Orzhov LocketArtifactC
237[Skan]Rakdos LocketArtifactC
238[Skan]Scrabbling ClawsArtifactU
239[Skan]Screaming ShieldArtifact — EquipmentU
240[Skan]Simic LocketArtifactC
241[Skan]Sphinx of the GuildpactArtifact Creature — SphinxU
242[Skan]Tome of the GuildpactArtifactR
243[Skan]Azorius GuildgateLand — GateC
244[Skan]Azorius GuildgateLand — GateC
245[Skan]Blood CryptLand — Swamp MountainR
246[Skan]Breeding PoolLand — Forest IslandR
247[Skan]Gateway PlazaLand — GateC
248[Skan]Godless ShrineLand — Plains SwampR
249[Skan]Gruul GuildgateLand — GateC
250[Skan]Gruul GuildgateLand — GateC
251[Skan]Hallowed FountainLand — Plains IslandR
252[Skan]Orzhov GuildgateLand — GateC
253[Skan]Orzhov GuildgateLand — GateC
254[Skan]Plaza of HarmonyLandR
255[Skan]Rakdos GuildgateLand — GateC
256[Skan]Rakdos GuildgateLand — GateC
257[Skan]Simic GuildgateLand — GateC
258[Skan]Simic GuildgateLand — GateC
259[Skan]Stomping GroundLand — Mountain ForestR
260[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
261[Skan]IslandBasic Land — IslandL
262[Skan]SwampBasic Land — SwampL
263[Skan]MountainBasic Land — MountainL
264[Skan]ForestBasic Land — ForestL
265[Skan]Dovin, Architect of LawWhite/BlueLegendary Planeswalker — DovinM
266[Skan]Elite ArresterWhiteCreature — Human SoldierC
267[Skan]Dovin's DismissalWhite/BlueInstantR
268[Skan]Dovin's AutomatonArtifact Creature — HomunculusU
269[Skan]Domri, City SmasherRed/GreenLegendary Planeswalker — DomriM
270[Skan]RagefireRedSorceryC
271[Skan]Charging War BoarRed/GreenCreature — BoarU
272[Skan]Domri's NodorogRed/GreenCreature — BeastR
273[Skan]The Haunt of HightowerBlackLegendary Creature — VampireM

Kart: 273

Rozkład rzadkości
C113
L5
M18
R55
U82
Rozkład parametru 'Color'
35
Black31
Black/Red16
Blue30
Blue/Green16
Green30
Red31
Red/Green19
White31
White/Black16
White/Blue18
Rozkład parametru 'Type'
Artifact8
Artifact — Equipment1
Artifact Creature — Construct1
Artifact Creature — Golem1
Artifact Creature — Homunculus1
Artifact Creature — Sphinx1
Basic Land — Forest1
Basic Land — Island1
Basic Land — Mountain1
Basic Land — Plains1
Basic Land — Swamp1
Creature — Angel3
Creature — Beast7
Creature — Bird2
Creature — Boar3
Creature — Cat2
Creature — Cat Beast1
Creature — Cat Spirit1
Creature — Crab Turtle Crocodile1
Creature — Crocodile1
Creature — Demon2
Creature — Devil1
Creature — Dragon1
Creature — Drake1
Creature — Dryad1
Creature — Elemental4
Creature — Elephant Soldier1
Creature — Elf Crab Warrior1
Creature — Elf Druid1
Creature — Elf Lizard Wizard1
Creature — Elf Scout1
Creature — Faerie Rogue1
Creature — Fish Crab1
Creature — Fish Octopus Crab1
Creature — Frog Lizard1
Creature — Frog Snake1
Creature — Giant Knight1
Creature — Giant Shaman1
Creature — Giant Soldier1
Creature — Goblin Berserker1
Creature — Goblin Rogue1
Creature — Goblin Shaman2
Creature — Goblin Warrior1
Creature — Griffin1
Creature — Homunculus1
Creature — Homunculus Mutant1
Creature — Hound1
Creature — Human Advisor1
Creature — Human Cleric5
Creature — Human Knight3
Creature — Human Lizard Warrior1
Creature — Human Rogue7
Creature — Human Shaman6
Creature — Human Soldier4
Creature — Human Warrior3
Creature — Human Wizard1
Creature — Imp1
Creature — Insect1
Creature — Jellyfish Hydra Beast1
Creature — Merfolk Warrior1
Creature — Merfolk Wizard1
Creature — Merfolk Wizard Mutant1
Creature — Mutant1
Creature — Octopus1
Creature — Ogre Berserker1
Creature — Ogre Warrior4
Creature — Ooze1
Creature — Pegasus1
Creature — Rhino1
Creature — Salamander Drake1
Creature — Shade1
Creature — Sheep1
Creature — Skeleton Warrior1
Creature — Sphinx2
Creature — Spider1
Creature — Spirit3
Creature — Spirit Cleric1
Creature — Thrull2
Creature — Troll Frog Warrior1
Creature — Vampire3
Creature — Vampire Cleric1
Creature — Vedalken Rogue1
Creature — Vedalken Rogue Mutant1
Creature — Vedalken Wizard3
Creature — Viashino Rogue1
Creature — Viashino Shaman1
Creature — Viashino Warrior1
Creature — Wall1
Creature — Wurm1
Creature — Zombie1
Enchantment18
Enchantment — Aura4
Instant44
Instant / Sorcery5
Land1
Land — Forest Island1
Land — Gate1
Land — Mountain Forest1
Land — Plains Island1
Land — Plains Swamp1
Land — Swamp Mountain1
Land — Gate10
Legendary Creature — Centaur Druid1
Legendary Creature — Demon1
Legendary Creature — Elf Ooze Wizard1
Legendary Creature — Human Advisor1
Legendary Creature — Human Shaman1
Legendary Creature — Human Soldier1
Legendary Creature — Merfolk Wizard1
Legendary Creature — Vampire1
Legendary Planeswalker — Domri2
Legendary Planeswalker — Dovin2
Legendary Planeswalker — Kaya1
Sorcery24
Sorcery / Instant1