Strona Główna | Wymiana | Sklep | Koszyk | Pliki | FAQ | CardScannerLogowanie | Rejestracja
  Zaawansowane wyszukiwanie EN PL
Magic the Gathering -> Listy kart -> War of the Spark


Dostępne listy kart:
Magic Player RewardsWorldwake
Friday Night MagicDuel Decks: Phyrexia vs. the Coalition
Arena LeagueRise of the Eldrazi
Super SeriesArchenemy
Prerelease PromoMagic 2011
APAC LandsFrom the Vault: Relics
Euro LandsDuel Decks: Elspeth vs. Tezzeret
Guru LandsScars of Mirrodin
WPN/GatewayMirrodin Besieged
Celebration CardsDuel Decks: Knights vs. Dragons
Judge Gift ProgramNew Phyrexia
Hobby Japan Commemorative PromosMagic: The Gathering-Commander
Clash PackMagic 2012
Grand PrixFrom the Vault: Legends
Launch PartiesDuel Decks: Ajani vs. Nicol Bolas
Summer of MagicInnistrad
Champs and StatesDark Ascension
Pro TourDuel Decks: Venser vs. Koth
Game Day CardsAvacyn Restored
Release EventsPlanechase 2012 Edition
Happy HolidaysMagic 2013
Buy a Box PromosFrom the Vault: Realms
Heroe's Path PromosDuel Decks: Izzet vs. Golgari
League TokensReturn to Ravnica
Face the HydraCommander's Arsenal
Commander 2020Gatecrash
Redemption ProgramDuel Decks: Sorin vs. Tibalt
Magic Premiere Shop 2008Dragon's Maze
DCI Legend MembershipModern Masters
Wizards of the Coast Online StoreMagic 2014 Core Set
OversizedFrom the Vault: Twenty
Media InsertsDuel Decks: Heroes vs. Monsters
AlphaTheros
BetaCommander 2013 Edition
Arabian NightsBorn of the Gods
UnlimitedDuel Decks: Jace vs. Vraska
Collector's EditionJourney into Nyx
Intl. Collector's EditionMagic: The Gathering—Conspiracy
AntiquitiesMagic 2015 Core Set
RevisedFrom the Vault: Annihilation
LegendsDuel Decks: Speed vs. Cunning
Summer MagicKhans of Tarkir
The DarkCommander 2014
Revised BBDuel Decks Anthology, Divine vs. Demonic
Fallen EmpiresDuel Decks Anthology, Elves vs. Goblins
4th EditionDuel Decks Anthology, Garruk vs. Liliana
4th Edition BBDuel Decks Anthology, Jace vs. Chandra
Ice AgeFate Reforged
RenaissanceDuel Decks: Elspeth vs. Kiora
ChroniclesDragons of Tarkir
HomelandsModern Masters 2015 Edition
AlliancesMagic Origins
MirageDuel Decks: Zendikar vs. Eldrazi
Introductory Two-Player SetFrom the Vault: Angels
VisionsBattle for Zendikar
5th EditionCommander 2015
PortalDuel Decks: Blessed vs. Cursed
WeatherlightOath of the Gatewatch
TempestShadows over Innistrad
StrongholdEternal Masters
Portal Second AgeEldritch Moon
ExodusFrom the Vault: Lore
UngluedConspiracy: Take the Crown
Urza's SagaDuel Decks: Nissa vs. Ob Nixilis
AnthologiesKaladesh
Urza's LegacyMasterpiece Series: Kaladesh Inventions
6th EditionCommander 2016
Portal: 3 KingdomsPlanechase Anthology
Urza's DestinyAether Revolt
StarterModern Masters 2017 Edition
Mercadian MasquesDuel Decks: Mind vs. Might
Battle RoyaleAmonkhet
Starter 2000Commander Anthology
NemesisArchenemy: Nicol Bolas
ProphecyHour of Devastation
InvasionCommander 2017
BeatdownIxalan
PlaneshiftDuel Decks: Merfolk vs. Goblins
7th EditionIconic Masters
ApocalypseExplorers of Ixalan
OdysseyFrom the Vault: Transform
DeckmastersUnstable
TormentRivals of Ixalan
JudgmentMasters 25
OnslaughtDuel Decks: Elves vs. Inventors
LegionsChallenger Decks
ScourgeDominaria
8th EditionBattlebond
MirrodinCommander Anthology 2018
DarksteelSignature Spellbook: Jace
Fifth DawnGlobal Series: Jiang Yanggu and Mu Yanling
Champions of KamigawaCore Set 2019
UnhingedCommander 2018
Betrayers of KamigawaGuilds of Ravnica
Saviors of KamigawaGame Night
9th EditionUltimate Masters
RavnicaRavnica Allegiance
GuildpactWar of the Spark
DissensionModern Horizons
ColdsnapSignature Spellbook: Gideon
Time SpiralCore Set 2020
Time Spiral: TimeshiftedCommander 2019
Planar ChaosThrone of Eldraine
Future SightTheros Beyond Death
Tenth EditionUnsanctioned
LorwynIkoria: Lair of Behemoths
Duel Decks: Elves vs. GoblinsCore Set 2021
MorningtideJumpstart
ShadowmoorDouble Masters
EventideZendikar Rising
From the Vault: DragonsThe List
Shards of AlaraCommander Legends
Duel Decks: Jace vs. ChandraKaldheim
ConfluxTime Spiral Remastered
Duel Decks: Divine vs. DemonicStrixhaven: School of Mages
Alara RebornStrixhaven Mystical Archive
Magic 2010Commander 2021
From the Vault: ExiledModern Horizons 2
PlanechaseModern Horizons 1 Timeshifts
ZendikarAdventures in the Forgotten Realms
Duel Decks: Garruk vs. LilianaInnistrad: Midnight Hunt
Premium Deck Series: SliversInnistrad: Crimson Vow


Wybrana edycja: War of the Spark

Dostępne wersje językowe (11):

Subsets: Normal / Foil

Nr SkanNazwaColorTypeRarity
1[Skan]Karn, the Great CreatorLegendary Planeswalker — KarnR
2[Skan]Ugin, the IneffableLegendary Planeswalker — UginR
3[Skan]Ugin's ConjurantCreature — Spirit MonkU
4[Skan]Ajani's PridemateWhiteCreature — Cat SoldierU
5[Skan]Battlefield PromotionWhiteInstantC
6[Skan]Bond of DisciplineWhiteSorceryU
7[Skan]Bulwark GiantWhiteCreature — Giant SoldierC
8[Skan]Charmed StrayWhiteCreature — CatC
9[Skan]Defiant StrikeWhiteInstantC
10[Skan]Divine ArrowWhiteInstantC
11[Skan]Enforcer GriffinWhiteCreature — GriffinC
12[Skan]Finale of GloryWhiteSorceryM
13[Skan]Gideon BlackbladeWhiteLegendary Planeswalker — GideonM
14[Skan]Gideon's SacrificeWhiteInstantC
15[Skan]Gideon's TriumphWhiteInstantU
16[Skan]God-Eternal OketraWhiteLegendary Creature — Zombie GodM
17[Skan]Grateful ApparitionWhiteCreature — SpiritU
18[Skan]Ignite the BeaconWhiteInstantR
19[Skan]Ironclad KrovodWhiteCreature — BeastC
20[Skan]Law-Rune EnforcerWhiteCreature — Human SoldierC
21[Skan]Loxodon SergeantWhiteCreature — Elephant SoldierC
22[Skan]Makeshift BattalionWhiteCreature — Human SoldierC
23[Skan]Martyr for the CauseWhiteCreature — Human SoldierC
24[Skan]Parhelion IIWhiteLegendary Artifact — VehicleR
25[Skan]Pouncing LynxWhiteCreature — CatC
26[Skan]Prison RealmWhiteEnchantmentU
27[Skan]Rally of WingsWhiteInstantU
28[Skan]Ravnica at WarWhiteSorceryR
29[Skan]Rising PopulaceWhiteCreature — HumanC
30[Skan]Single CombatWhiteSorceryR
31[Skan]Sunblade AngelWhiteCreature — AngelU
32[Skan]Teyo, the ShieldmageWhiteLegendary Planeswalker — TeyoU
33[Skan]Teyo's LightshieldWhiteCreature — IllusionC
34[Skan]Tomik, Distinguished AdvokistWhiteLegendary Creature — Human AdvisorR
35[Skan]Topple the StatueWhiteInstantC
36[Skan]Trusted PegasusWhiteCreature — PegasusC
37[Skan]The WandererWhiteLegendary PlaneswalkerU
38[Skan]Wanderer's StrikeWhiteSorceryC
39[Skan]War ScreecherWhiteCreature — BirdC
40[Skan]Ashiok's SkulkerBlueCreature — NightmareC
41[Skan]Augur of BolasBlueCreature — Merfolk WizardU
42[Skan]Aven EternalBlueCreature — Zombie Bird WarriorC
43[Skan]Bond of InsightBlueSorceryU
44[Skan]Callous DismissalBlueSorceryC
45[Skan]Commence the EndgameBlueInstantR
46[Skan]Contentious PlanBlueSorceryC
47[Skan]Crush DissentBlueInstantC
48[Skan]Erratic VisionaryBlueCreature — Human WizardC
49[Skan]Eternal SkylordBlueCreature — Zombie WizardU
50[Skan]Fblthp, the LostBlueLegendary Creature — HomunculusR
51[Skan]Finale of RevelationBlueSorceryM
52[Skan]Flux ChannelerBlueCreature — Human WizardU
53[Skan]God-Eternal KefnetBlueLegendary Creature — Zombie GodM
54[Skan]Jace, Wielder of MysteriesBlueLegendary Planeswalker — JaceR
55[Skan]Jace's TriumphBlueSorceryU
56[Skan]Kasmina, Enigmatic MentorBlueLegendary Planeswalker — KasminaU
57[Skan]Kasmina's TransmutationBlueEnchantment — AuraC
58[Skan]Kiora's DambreakerBlueCreature — LeviathanC
59[Skan]Lazotep PlatingBlueInstantU
60[Skan]Naga EternalBlueCreature — Zombie NagaC
61[Skan]Narset, Parter of VeilsBlueLegendary Planeswalker — NarsetU
62[Skan]Narset's ReversalBlueInstantR
63[Skan]No EscapeBlueInstantC
64[Skan]Relentless AdvanceBlueSorceryC
65[Skan]Rescuer SphinxBlueCreature — SphinxU
66[Skan]Silent SubmersibleBlueArtifact — VehicleR
67[Skan]Sky Theater StrixBlueCreature — BirdC
68[Skan]Spark DoubleBlueCreature — IllusionR
69[Skan]Spellkeeper WeirdBlueCreature — WeirdC
70[Skan]Stealth MissionBlueSorceryC
71[Skan]Tamiyo's EpiphanyBlueSorceryC
72[Skan]Teferi's Time TwistBlueInstantC
73[Skan]Thunder DrakeBlueCreature — Elemental DrakeC
74[Skan]Totally LostBlueInstantC
75[Skan]Wall of RunesBlueCreature — WallC
76[Skan]Aid the FallenBlackSorceryC
77[Skan]BanehoundBlackCreature — Nightmare HoundC
78[Skan]Bleeding EdgeBlackSorceryU
79[Skan]Bolas's CitadelBlackLegendary ArtifactR
80[Skan]Bond of RevivalBlackSorceryU
81[Skan]Charity ExtractorBlackCreature — Human KnightC
82[Skan]Command the DreadhordeBlackSorceryR
83[Skan]Davriel, Rogue ShadowmageBlackLegendary Planeswalker — DavrielU
84[Skan]Davriel's ShadowfugueBlackSorceryC
85[Skan]Deliver Unto EvilBlackSorceryR
86[Skan]Dreadhorde InvasionBlackEnchantmentR
87[Skan]DreadmalkinBlackCreature — Zombie CatU
88[Skan]Duskmantle OperativeBlackCreature — Human RogueC
89[Skan]The ElderspellBlackSorceryR
90[Skan]Eternal TaskmasterBlackCreature — ZombieU
91[Skan]Finale of EternityBlackSorceryM
92[Skan]God-Eternal BontuBlackLegendary Creature — Zombie GodM
93[Skan]Herald of the DreadhordeBlackCreature — Zombie WarriorC
94[Skan]Kaya's GhostformBlackEnchantment — AuraC
95[Skan]Lazotep BehemothBlackCreature — Zombie HippoC
96[Skan]Lazotep ReaverBlackCreature — Zombie BeastC
97[Skan]Liliana, Dreadhorde GeneralBlackLegendary Planeswalker — LilianaM
98[Skan]Liliana's TriumphBlackInstantU
99[Skan]Massacre GirlBlackLegendary Creature — Human AssassinR
100[Skan]Ob Nixilis, the Hate-TwistedBlackLegendary Planeswalker — NixilisU
101[Skan]Ob Nixilis's CrueltyBlackInstantC
102[Skan]Price of BetrayalBlackSorceryU
103[Skan]ShriekdiverBlackCreature — Zombie Bird WarriorC
104[Skan]Sorin's ThirstBlackInstantC
105[Skan]Spark HarvestBlackSorceryC
106[Skan]Spark ReaperBlackCreature — ZombieC
107[Skan]Tithebearer GiantBlackCreature — Giant WarriorC
108[Skan]Toll of the InvasionBlackSorceryC
109[Skan]Unlikely AidBlackInstantC
110[Skan]Vampire OpportunistBlackCreature — VampireC
111[Skan]Vizier of the ScorpionBlackCreature — Zombie WizardU
112[Skan]Vraska's FinisherBlackCreature — Gorgon AssassinC
113[Skan]Ahn-Crop InvaderRedCreature — Zombie Minotaur WarriorC
114[Skan]BlindblastRedInstantC
115[Skan]Bolt BendRedInstantU
116[Skan]Bond of PassionRedSorceryU
117[Skan]Burning ProphetRedCreature — Human WizardC
118[Skan]Chainwhip CyclopsRedCreature — Cyclops WarriorC
119[Skan]Chandra, Fire ArtisanRedLegendary Planeswalker — ChandraR
120[Skan]Chandra's PyrohelixRedInstantC
121[Skan]Chandra's TriumphRedInstantU
122[Skan]Cyclops ElectromancerRedCreature — Cyclops WizardU
123[Skan]DemolishRedSorceryC
124[Skan]Devouring HellionRedCreature — HellionU
125[Skan]Dreadhorde ArcanistRedCreature — Zombie WizardR
126[Skan]Dreadhorde TwinsRedCreature — Zombie Jackal WarriorU
127[Skan]Finale of PromiseRedSorceryM
128[Skan]Goblin AssailantRedCreature — Goblin WarriorC
129[Skan]Goblin Assault TeamRedCreature — Goblin WarriorC
130[Skan]Grim InitiateRedCreature — Zombie WarriorC
131[Skan]HeartfireRedInstantC
132[Skan]Honor the God-PharaohRedSorceryC
133[Skan]Ilharg, the Raze-BoarRedLegendary Creature — Boar GodM
134[Skan]Invading ManticoreRedCreature — Zombie ManticoreC
135[Skan]Jaya, Venerated FiremageRedLegendary Planeswalker — JayaU
136[Skan]Jaya's GreetingRedInstantC
137[Skan]Krenko, Tin Street KingpinRedLegendary Creature — GoblinR
138[Skan]Mizzium TankRedArtifact — VehicleR
139[Skan]Nahiri's StonebladesRedInstantC
140[Skan]Neheb, Dreadhorde ChampionRedLegendary Creature — Zombie Minotaur WarriorR
141[Skan]Raging KronchRedCreature — BeastC
142[Skan]Samut's SprintRedInstantC
143[Skan]Sarkhan the MasterlessRedLegendary Planeswalker — SarkhanR
144[Skan]Sarkhan's CatharsisRedInstantC
145[Skan]Spellgorger WeirdRedCreature — WeirdC
146[Skan]Tibalt, Rakish InstigatorRedLegendary Planeswalker — TibaltU
147[Skan]Tibalt's RagerRedCreature — DevilU
148[Skan]Turret OgreRedCreature — Ogre WarriorC
149[Skan]Arboreal GrazerGreenCreature — BeastC
150[Skan]Arlinn, Voice of the PackGreenLegendary Planeswalker — ArlinnU
151[Skan]Arlinn's WolfGreenCreature — WolfC
152[Skan]Awakening of Vitu-GhaziGreenInstantR
153[Skan]Band TogetherGreenInstantC
154[Skan]Bloom HulkGreenCreature — Plant ElementalC
155[Skan]Bond of FlourishingGreenSorceryU
156[Skan]Centaur NurturerGreenCreature — Centaur DruidC
157[Skan]Challenger TrollGreenCreature — TrollU
158[Skan]Courage in CrisisGreenSorceryC
159[Skan]Evolution SageGreenCreature — Elf DruidU
160[Skan]Finale of DevastationGreenSorceryM
161[Skan]Forced LandingGreenInstantC
162[Skan]Giant GrowthGreenInstantC
163[Skan]God-Eternal RhonasGreenLegendary Creature — Zombie GodM
164[Skan]Jiang Yanggu, WildcrafterGreenLegendary Planeswalker — YangguU
165[Skan]Kraul StingerGreenCreature — Insect AssassinC
166[Skan]Kronch WranglerGreenCreature — Human WarriorC
167[Skan]Mowu, Loyal CompanionGreenLegendary Creature — HoundU
168[Skan]New HorizonsGreenEnchantment — AuraC
169[Skan]Nissa, Who Shakes the WorldGreenLegendary Planeswalker — NissaR
170[Skan]Nissa's TriumphGreenSorceryU
171[Skan]Paradise DruidGreenCreature — Elf DruidU
172[Skan]Planewide CelebrationGreenSorceryR
173[Skan]Pollenbright DruidGreenCreature — Elf DruidC
174[Skan]Primordial WurmGreenCreature — WurmC
175[Skan]Return to NatureGreenInstantC
176[Skan]SnarespinnerGreenCreature — SpiderC
177[Skan]Steady AimGreenInstantC
178[Skan]Storm the CitadelGreenSorceryU
179[Skan]Thundering CeratokGreenCreature — RhinoC
180[Skan]Vivien, Champion of the WildsGreenLegendary Planeswalker — VivienR
181[Skan]Vivien's ArkbowGreenLegendary ArtifactR
182[Skan]Vivien's GrizzlyGreenCreature — Bear SpiritC
183[Skan]Wardscale CrocodileGreenCreature — CrocodileC
184[Skan]Ajani, the GreatheartedWhite/GreenLegendary Planeswalker — AjaniR
185[Skan]Angrath's RampageBlack/RedSorceryU
186[Skan]Bioessence HydraBlue/GreenCreature — Hydra MutantR
187[Skan]Casualties of WarBlack/GreenSorceryR
188[Skan]Cruel CelebrantWhite/BlackCreature — VampireU
189[Skan]DeathsproutBlack/GreenInstantU
190[Skan]DesparkWhite/BlackInstantU
191[Skan]Domri, Anarch of BolasRed/GreenLegendary Planeswalker — DomriR
192[Skan]Domri's AmbushRed/GreenSorceryU
193[Skan]Dovin's VetoWhite/BlueInstantU
194[Skan]Dreadhorde ButcherBlack/RedCreature — Zombie WarriorR
195[Skan]Elite GuardmageWhite/BlueCreature — Human WizardU
196[Skan]Enter the God-EternalsBlue/BlackSorceryR
197[Skan]Feather, the RedeemedWhite/RedLegendary Creature — AngelR
198[Skan]Gleaming OverseerBlue/BlackCreature — Zombie WizardU
199[Skan]Heartwarming RedemptionWhite/RedInstantU
200[Skan]Huatli's RaptorWhite/GreenCreature — DinosaurU
201[Skan]Invade the CityBlue/RedSorceryU
202[Skan]Leyline ProwlerBlack/GreenCreature — Nightmare BeastU
203[Skan]Living TwisterRed/GreenCreature — ElementalR
204[Skan]Mayhem DevilBlack/RedCreature — DevilU
205[Skan]Merfolk SkydiverBlue/GreenCreature — Merfolk MutantU
206[Skan]NeoformBlue/GreenSorceryU
207[Skan]Nicol Bolas, Dragon-GodBlue/Black/RedLegendary Planeswalker — BolasM
208[Skan]Niv-Mizzet RebornWhite/Blue/Black/Red/GreenLegendary Creature — Dragon AvatarM
209[Skan]Oath of KayaWhite/BlackLegendary EnchantmentR
210[Skan]Pledge of UnityWhite/GreenInstantU
211[Skan]Ral, Storm ConduitBlue/RedLegendary Planeswalker — RalR
212[Skan]Ral's OutburstBlue/RedInstantU
213[Skan]Roalesk, Apex HybridBlue/GreenLegendary Creature — Human MutantM
214[Skan]Role ReversalBlue/RedSorceryR
215[Skan]Rubblebelt RiotersRed/GreenCreature — Human BerserkerU
216[Skan]Solar BlazeWhite/RedSorceryR
217[Skan]Sorin, Vengeful BloodlordWhite/BlackLegendary Planeswalker — SorinR
218[Skan]Soul DivinerBlue/BlackCreature — Zombie WizardR
219[Skan]Storrev, Devkarin LichBlack/GreenLegendary Creature — Zombie Elf WizardR
220[Skan]Tamiyo, Collector of TalesBlue/GreenLegendary Planeswalker — TamiyoR
221[Skan]Teferi, Time RavelerWhite/BlueLegendary Planeswalker — TeferiR
222[Skan]Tenth District LegionnaireWhite/RedCreature — Human SoldierU
223[Skan]Time WipeWhite/BlueSorceryR
224[Skan]Tolsimir, Friend to WolvesWhite/GreenLegendary Creature — Elf ScoutR
225[Skan]Tyrant's ScornBlue/BlackInstantU
226[Skan]Widespread BrutalityBlack/RedSorceryR
227[Skan]Angrath, Captain of ChaosBlack/RedLegendary Planeswalker — AngrathU
228[Skan]Ashiok, Dream RenderBlue/BlackLegendary Planeswalker — AshiokU
229[Skan]Dovin, Hand of ControlWhite/BlueLegendary Planeswalker — DovinU
230[Skan]Huatli, the Sun's HeartWhite/GreenLegendary Planeswalker — HuatliU
231[Skan]Kaya, Bane of the DeadWhite/BlackLegendary Planeswalker — KayaU
232[Skan]Kiora, Behemoth BeckonerBlue/GreenLegendary Planeswalker — KioraU
233[Skan]Nahiri, Storm of StoneWhite/RedLegendary Planeswalker — NahiriU
234[Skan]Saheeli, Sublime ArtificerBlue/RedLegendary Planeswalker — SaheeliU
235[Skan]Samut, Tyrant SmasherRed/GreenLegendary Planeswalker — SamutU
236[Skan]Vraska, Swarm's EminenceBlack/GreenLegendary Planeswalker — VraskaU
237[Skan]Firemind VesselArtifactU
238[Skan]God-Pharaoh's StatueLegendary ArtifactU
239[Skan]Guild GlobeArtifactC
240[Skan]Iron BullyArtifact Creature — GolemC
241[Skan]Mana GeodeArtifactC
242[Skan]PrismiteArtifact Creature — GolemC
243[Skan]Saheeli's SilverwingArtifact Creature — DrakeC
244[Skan]Blast ZoneLandR
245[Skan]Emergence ZoneLandU
246[Skan]Gateway PlazaLand — GateC
247[Skan]Interplanar BeaconLandU
248[Skan]Karn's BastionLandR
249[Skan]Mobilized DistrictLandR
250[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
251[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
252[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
253[Skan]IslandBasic Land — IslandL
254[Skan]IslandBasic Land — IslandL
255[Skan]IslandBasic Land — IslandL
256[Skan]SwampBasic Land — SwampL
257[Skan]SwampBasic Land — SwampL
258[Skan]SwampBasic Land — SwampL
259[Skan]MountainBasic Land — MountainL
260[Skan]MountainBasic Land — MountainL
261[Skan]MountainBasic Land — MountainL
262[Skan]ForestBasic Land — ForestL
263[Skan]ForestBasic Land — ForestL
264[Skan]ForestBasic Land — ForestL
265[Skan]Gideon, the OathswornWhiteLegendary Planeswalker — GideonM
266[Skan]Desperate LungeWhiteInstantC
267[Skan]Gideon's Battle CryWhiteSorceryR
268[Skan]Gideon's CompanyWhiteCreature — Human SoldierU
269[Skan]Orzhov GuildgateLand — GateC
270[Skan]Jace, Arcane StrategistBlueLegendary Planeswalker — JaceM
271[Skan]Guildpact InformantBlueCreature — Faerie RogueC
272[Skan]Jace's ProjectionBlueCreature — Wizard IllusionU
273[Skan]Jace's RuseBlueSorceryR
274[Skan]Simic GuildgateLand — GateC
275[Skan]Tezzeret, Master of the BridgeBlue/BlackLegendary Planeswalker — TezzeretM

Kart: 275

Rozkład rzadkości
C105
L15
M18
R55
U82
Rozkład parametru 'Color'
33
Black37
Black/Green5
Black/Red5
Blue40
Blue/Black6
Blue/Black/Red1
Blue/Green6
Blue/Red5
Green35
Red36
Red/Green5
White40
White/Black5
White/Blue5
White/Blue/Black/Red/Green1
White/Green5
White/Red5
Rozkład parametru 'Type'
Artifact3
Artifact — Vehicle2
Artifact Creature — Drake1
Artifact Creature — Golem2
Basic Land — Forest3
Basic Land — Island3
Basic Land — Mountain3
Basic Land — Plains3
Basic Land — Swamp3
Creature — Angel1
Creature — Bear Spirit1
Creature — Beast3
Creature — Bird2
Creature — Cat2
Creature — Cat Soldier1
Creature — Centaur Druid1
Creature — Crocodile1
Creature — Cyclops Warrior1
Creature — Cyclops Wizard1
Creature — Devil2
Creature — Dinosaur1
Creature — Elemental1
Creature — Elemental Drake1
Creature — Elephant Soldier1
Creature — Elf Druid3
Creature — Faerie Rogue1
Creature — Giant Soldier1
Creature — Giant Warrior1
Creature — Goblin Warrior2
Creature — Gorgon Assassin1
Creature — Griffin1
Creature — Hellion1
Creature — Human1
Creature — Human Berserker1
Creature — Human Knight1
Creature — Human Rogue1
Creature — Human Soldier5
Creature — Human Warrior1
Creature — Human Wizard4
Creature — Hydra Mutant1
Creature — Illusion2
Creature — Insect Assassin1
Creature — Leviathan1
Creature — Merfolk Mutant1
Creature — Merfolk Wizard1
Creature — Nightmare1
Creature — Nightmare Beast1
Creature — Nightmare Hound1
Creature — Ogre Warrior1
Creature — Pegasus1
Creature — Plant Elemental1
Creature — Rhino1
Creature — Sphinx1
Creature — Spider1
Creature — Spirit1
Creature — Spirit Monk1
Creature — Troll1
Creature — Vampire2
Creature — Wall1
Creature — Weird2
Creature — Wizard Illusion1
Creature — Wolf1
Creature — Wurm1
Creature — Zombie2
Creature — Zombie Beast1
Creature — Zombie Bird Warrior2
Creature — Zombie Cat1
Creature — Zombie Hippo1
Creature — Zombie Jackal Warrior1
Creature — Zombie Manticore1
Creature — Zombie Minotaur Warrior1
Creature — Zombie Naga1
Creature — Zombie Warrior3
Creature — Zombie Wizard5
Enchantment2
Enchantment — Aura3
Instant42
Land5
Land — Gate3
Legendary Artifact3
Legendary Artifact — Vehicle1
Legendary Creature — Angel1
Legendary Creature — Boar God1
Legendary Creature — Dragon Avatar1
Legendary Creature — Elf Scout1
Legendary Creature — Goblin1
Legendary Creature — Homunculus1
Legendary Creature — Hound1
Legendary Creature — Human Advisor1
Legendary Creature — Human Assassin1
Legendary Creature — Human Mutant1
Legendary Creature — Zombie Elf Wizard1
Legendary Creature — Zombie God4
Legendary Creature — Zombie Minotaur Warrior1
Legendary Enchantment1
Legendary Planeswalker1
Legendary Planeswalker — Ajani1
Legendary Planeswalker — Angrath1
Legendary Planeswalker — Arlinn1
Legendary Planeswalker — Ashiok1
Legendary Planeswalker — Bolas1
Legendary Planeswalker — Chandra1
Legendary Planeswalker — Davriel1
Legendary Planeswalker — Domri1
Legendary Planeswalker — Dovin1
Legendary Planeswalker — Gideon2
Legendary Planeswalker — Huatli1
Legendary Planeswalker — Jace2
Legendary Planeswalker — Jaya1
Legendary Planeswalker — Karn1
Legendary Planeswalker — Kasmina1
Legendary Planeswalker — Kaya1
Legendary Planeswalker — Kiora1
Legendary Planeswalker — Liliana1
Legendary Planeswalker — Nahiri1
Legendary Planeswalker — Narset1
Legendary Planeswalker — Nissa1
Legendary Planeswalker — Nixilis1
Legendary Planeswalker — Ral1
Legendary Planeswalker — Saheeli1
Legendary Planeswalker — Samut1
Legendary Planeswalker — Sarkhan1
Legendary Planeswalker — Sorin1
Legendary Planeswalker — Tamiyo1
Legendary Planeswalker — Teferi1
Legendary Planeswalker — Teyo1
Legendary Planeswalker — Tezzeret1
Legendary Planeswalker — Tibalt1
Legendary Planeswalker — Ugin1
Legendary Planeswalker — Vivien1
Legendary Planeswalker — Vraska1
Legendary Planeswalker — Yanggu1
Sorcery46