Strona Główna | Wymiana | Sklep | Koszyk | Pliki | FAQ | CardScannerLogowanie | Rejestracja
  Zaawansowane wyszukiwanie EN PL
Magic the Gathering -> Listy kart -> Zendikar Rising


Dostępne listy kart:
Magic Player RewardsMagic 2013
Friday Night MagicFrom the Vault: Realms
Arena LeagueDuel Decks: Izzet vs. Golgari
Super SeriesReturn to Ravnica
Prerelease PromoCommander's Arsenal
APAC LandsGatecrash
Euro LandsDuel Decks: Sorin vs. Tibalt
Guru LandsDragon's Maze
WPN/GatewayModern Masters
Celebration CardsMagic 2014 Core Set
Judge Gift ProgramFrom the Vault: Twenty
Hobby Japan Commemorative PromosDuel Decks: Heroes vs. Monsters
Clash PackTheros
Grand PrixCommander 2013
Launch PartiesBorn of the Gods
Summer of MagicDuel Decks: Jace vs. Vraska
Champs and StatesJourney into Nyx
Pro TourMagic: The Gathering—Conspiracy
Game Day CardsMagic 2015 Core Set
Release EventsFrom the Vault: Annihilation
Happy HolidaysDuel Decks: Speed vs. Cunning
Buy a Box PromosKhans of Tarkir
Heroe's Path PromosCommander 2014
League TokensDuel Decks Anthology, Divine vs. Demonic
Face the HydraDuel Decks Anthology, Elves vs. Goblins
Redemption ProgramDuel Decks Anthology, Garruk vs. Liliana
Magic Premiere Shop 2008Duel Decks Anthology, Jace vs. Chandra
DCI Legend MembershipFate Reforged
Wizards of the Coast Online StoreDuel Decks: Elspeth vs. Kiora
OversizedDragons of Tarkir
Media InsertsModern Masters 2015 Edition
AlphaMagic Origins
BetaDuel Decks: Zendikar vs. Eldrazi
Arabian NightsFrom the Vault: Angels
UnlimitedBattle for Zendikar
Collector's EditionCommander 2015
Intl. Collector's EditionDuel Decks: Blessed vs. Cursed
AntiquitiesOath of the Gatewatch
RevisedShadows over Innistrad
LegendsEternal Masters
Summer MagicEldritch Moon
The DarkFrom the Vault: Lore
Revised BBConspiracy: Take the Crown
Fallen EmpiresDuel Decks: Nissa vs. Ob Nixilis
4th EditionKaladesh
4th Edition BBMasterpiece Series: Kaladesh Inventions
Ice AgeCommander 2016
RenaissancePlanechase Anthology
ChroniclesAether Revolt
HomelandsModern Masters 2017 Edition
AlliancesDuel Decks: Mind vs. Might
MirageAmonkhet
Introductory Two-Player SetCommander Anthology
VisionsArchenemy: Nicol Bolas
5th EditionHour of Devastation
PortalCommander 2017
WeatherlightIxalan
TempestDuel Decks: Merfolk vs. Goblins
StrongholdIconic Masters
Portal Second AgeExplorers of Ixalan
ExodusFrom the Vault: Transform
UngluedUnstable
Urza's SagaRivals of Ixalan
AnthologiesMasters 25
Urza's LegacyDuel Decks: Elves vs. Inventors
6th EditionDominaria
Portal: 3 KingdomsBattlebond
Urza's DestinyCommander Anthology 2018
StarterSignature Spellbook: Jace
Mercadian MasquesGlobal Series: Jiang Yanggu and Mu Yanling
Battle RoyaleCore Set 2019
Starter 2000Commander 2018
NemesisGuilds of Ravnica
ProphecyGame Night
InvasionUltimate Masters
BeatdownRavnica Allegiance
PlaneshiftWar of the Spark
7th EditionModern Horizons
ApocalypseSignature Spellbook: Gideon
OdysseyCore Set 2020
DeckmastersCommander 2019
TormentThrone of Eldraine
JudgmentTheros Beyond Death
OnslaughtUnsanctioned
LegionsCommander 2020
ScourgeIkoria: Lair of Behemoths
8th EditionCore Set 2021
MirrodinJumpstart
DarksteelDouble Masters
Fifth DawnZendikar Rising
Champions of KamigawaThe List
UnhingedCommander Legends
Betrayers of KamigawaKaldheim
Saviors of KamigawaTime Spiral Remastered
9th EditionStrixhaven: School of Mages
RavnicaStrixhaven Mystical Archive
GuildpactCommander 2021
DissensionModern Horizons 2
ColdsnapModern Horizons 1 Timeshifts
Time SpiralAdventures in the Forgotten Realms
Time Spiral: TimeshiftedInnistrad: Midnight Hunt
Planar ChaosPioneer Challenger Decks 2021
Future SightInnistrad: Crimson Vow
Tenth EditionKamigawa: Neon Dynasty
LorwynUniverses Within
Duel Decks: Elves vs. GoblinsStreets of New Capenna
MorningtideCommander Legends: Battle for Baldur's Gate
ShadowmoorDouble Masters 2022
EventideDominaria United
From the Vault: DragonsWarhammer 40,000 Commander
Shards of AlaraUnfinity
Duel Decks: Jace vs. ChandraGame Night: Free-for-All
ConfluxThe Brothers' War
Duel Decks: Divine vs. DemonicThe Brothers' War Commander
Alara RebornTransformers
Magic 201030th Anniversary Edition
From the Vault: ExiledJumpstart 2022
PlanechaseStarter Commander Decks
ZendikarDominaria Remastered
Duel Decks: Garruk vs. LilianaPhyrexia: All Will Be One
Premium Deck Series: SliversPhyrexia: All Will Be One Commander
WorldwakeMarch of the Machine
Duel Decks: Phyrexia vs. the CoalitionMultiverse Legends
Rise of the EldraziMarch of the Machine Commander
ArchenemyMarch of the Machine: The Aftermath
Magic 2011The Lord of the Rings: Tales of Middle-earth
From the Vault: RelicsTales of Middle-earth Commander
Duel Decks: Elspeth vs. TezzeretCommander Masters
Scars of MirrodinWilds of Eldraine
Mirrodin BesiegedWilds of Eldraine: Enchanting Tales
Duel Decks: Knights vs. DragonsWilds of Eldraince Commander
New PhyrexiaDoctor Who
Commander 2011The Lost Caverns of Ixalan
Magic 2012Jurassic World Collection
From the Vault: LegendsThe Lost Caverns of Ixalan Commander
Duel Decks: Ajani vs. Nicol BolasRavnica Remastered
InnistradMurders at Karlov Manor
Dark AscensionMurders at Karlov Manor Commander
Duel Decks: Venser vs. KothRavnica: Clue Edition
Avacyn RestoredFallout
Planechase 2012 Edition


Wybrana edycja: Zendikar Rising

Dostępne wersje językowe (11):

Subsets: Normal / Foil

Nr SkanNazwaColorTypeRarity
1[Skan]Allied AssaultWhiteInstantU
2[Skan]Angel of DestinyWhiteCreature — Angel ClericM
3[Skan]Angelheart ProtectorWhiteCreature — Human ClericC
4[Skan]Archon of EmeriaWhiteCreature — ArchonR
5[Skan]Archpriest of IonaWhiteCreature — Human ClericR
6[Skan]Attended HealerWhiteCreature — Kor ClericU
7[Skan]Canyon JerboaWhiteCreature — MouseU
8[Skan]Cliffhaven Sell-SwordWhiteCreature — Kor WarriorC
9[Skan]Dauntless UnityWhiteInstantC
10[Skan]DisenchantWhiteInstantC
11[Skan]Emeria CaptainWhiteCreature — Angel WarriorU
12[Skan]Emeria's Call // Emeria, Shattered SkyclaveWhiteSorcery // LandM
13[Skan]Expedition HealerWhiteCreature — Kor ClericC
14[Skan]Farsight AdeptWhiteCreature — Kor WizardC
15[Skan]Fearless FledglingWhiteCreature — GriffinU
16[Skan]Felidar RetreatWhiteEnchantmentR
17[Skan]Journey to OblivionWhiteEnchantmentU
18[Skan]Kabira OutriderWhiteCreature — Human WarriorC
19[Skan]Kabira Takedown // Kabira PlateauWhiteInstant // LandU
20[Skan]Kitesail ClericWhiteCreature — Kor ClericU
21[Skan]Kor BlademasterWhiteCreature — Kor WarriorU
22[Skan]Kor CelebrantWhiteCreature — Kor ClericC
23[Skan]Legion AngelWhiteCreature — Angel WarriorR
24[Skan]Luminarch AspirantWhiteCreature — Human ClericR
25[Skan]Makindi OxWhiteCreature — OxC
26[Skan]Makindi Stampede // Makindi MesasWhiteSorcery // LandU
27[Skan]Maul of the SkyclavesWhiteArtifact — EquipmentR
28[Skan]Mesa LynxWhiteCreature — CatC
29[Skan]Nahiri's BindingWhiteEnchantment — AuraC
30[Skan]Ondu Inversion // Ondu SkyruinsWhiteSorcery // LandR
31[Skan]Paired TacticianWhiteCreature — Human WarriorU
32[Skan]Practiced TacticsWhiteInstantC
33[Skan]Pressure PointWhiteInstantC
34[Skan]Prowling FelidarWhiteCreature — Cat BeastC
35[Skan]Resolute StrikeWhiteInstantC
36[Skan]Sea Gate BanneretWhiteCreature — Kor WarriorC
37[Skan]Sejiri Shelter // Sejiri GlacierWhiteInstant // LandU
38[Skan]Shepherd of HeroesWhiteCreature — Angel ClericC
39[Skan]Skyclave ApparitionWhiteCreature — Kor SpiritR
40[Skan]Skyclave Cleric // Skyclave BasilicaWhiteCreature — Kor Cleric // LandU
41[Skan]Squad CommanderWhiteCreature — Kor WarriorR
42[Skan]Smite the MonstrousWhiteInstantC
43[Skan]Tazeem RaptorWhiteCreature — BirdC
44[Skan]Tazri, Beacon of UnityWhiteLegendary Creature — Human WarriorM
45[Skan]AnticognitionBlueInstantC
46[Skan]Beyeen Veil // Beyeen CoastBlueInstant // LandU
47[Skan]Bubble SnareBlueEnchantment — AuraC
48[Skan]Cascade SeerBlueCreature — Merfolk WizardC
49[Skan]Charix, the Raging IsleBlueLegendary Creature — Leviathan CrabR
50[Skan]Chilling TrapBlueInstantC
51[Skan]Cleric of Chill DepthsBlueCreature — Merfolk ClericC
52[Skan]Concerted DefenseBlueInstantU
53[Skan]Confounding ConundrumBlueEnchantmentR
54[Skan]Coralhelm ChroniclerBlueCreature — Merfolk WizardR
55[Skan]Cunning GeysermageBlueCreature — Human WizardC
56[Skan]DeliberateBlueInstantC
57[Skan]Expedition DivinerBlueCreature — Merfolk WizardC
58[Skan]Field ResearchBlueSorceryC
59[Skan]Glacial GraspBlueInstantC
60[Skan]Glasspool Mimic // Glasspool ShoreBlueCreature — Shapeshifter Rogue // LandR
61[Skan]Inscription of InsightBlueSorceryR
62[Skan]Into the RoilBlueInstantC
63[Skan]Jace, Mirror MageBlueLegendary Planeswalker — JaceM
64[Skan]Jwari Disruption // Jwari RuinsBlueInstant // LandU
65[Skan]Living TempestBlueCreature — ElementalC
66[Skan]Lullmage's DominationBlueSorceryU
67[Skan]Maddening CacophonyBlueSorceryR
68[Skan]Master of WindsBlueCreature — Sphinx WizardR
69[Skan]Merfolk FalconerBlueCreature — Merfolk WizardU
70[Skan]Merfolk WindrobberBlueCreature — Merfolk RogueU
71[Skan]NegateBlueInstantC
72[Skan]Nimble TrapfinderBlueCreature — Human RogueR
73[Skan]Risen RiptideBlueCreature — ElementalC
74[Skan]Roost of DrakesBlueEnchantmentU
75[Skan]Ruin CrabBlueCreature — CrabU
76[Skan]Sea Gate Restoration // Sea Gate, RebornBlueSorcery // LandM
77[Skan]Sea Gate StormcallerBlueCreature — Human WizardM
78[Skan]Seafloor StalkerBlueCreature — Merfolk RogueC
79[Skan]Shell ShieldBlueInstantC
80[Skan]Silundi Vision // Silundi IsleBlueInstant // LandU
81[Skan]Skyclave PlunderBlueSorceryU
82[Skan]Skyclave SquidBlueCreature — SquidC
83[Skan]Sure-Footed InfiltratorBlueCreature — Merfolk RogueU
84[Skan]Tazeem RoilmageBlueCreature — Merfolk WizardC
85[Skan]Thieving SkydiverBlueCreature — Merfolk RogueR
86[Skan]Umara Wizard // Umara SkyfallsBlueCreature — Merfolk Wizard // LandU
87[Skan]Windrider WizardBlueCreature — Human WizardU
88[Skan]Zulaport DuelistBlueCreature — Human RogueC
89[Skan]Acquisitions ExpertBlackCreature — Human RogueU
90[Skan]Agadeem's Awakening // Agadeem, the UndercryptBlackSorcery // LandM
91[Skan]Blackbloom Rogue // Blackbloom BogBlackCreature — Human Rogue // LandU
92[Skan]Blood BeckoningBlackSorceryC
93[Skan]Blood PriceBlackSorceryC
94[Skan]Bloodchief's ThirstBlackSorceryU
95[Skan]Coveted PrizeBlackSorceryR
96[Skan]Deadly AllianceBlackInstantC
97[Skan]Demon's DiscipleBlackCreature — Human ClericU
98[Skan]Drana, the Last BloodchiefBlackLegendary Creature — Vampire ClericM
99[Skan]Drana's SilencerBlackCreature — Vampire RogueC
100[Skan]DreadwurmBlackCreature — Wurm HorrorC
101[Skan]Expedition SkulkerBlackCreature — Vampire RogueC
102[Skan]Feed the SwarmBlackSorceryC
103[Skan]Ghastly GloomhunterBlackCreature — Zombie BatC
104[Skan]Guul Draz MucklordBlackCreature — CrocodileC
105[Skan]Hagra ConstrictorBlackCreature — SnakeC
106[Skan]Hagra Mauling // Hagra BroodpitBlackInstant // LandR
107[Skan]Highborn VampireBlackCreature — Vampire WarriorC
108[Skan]Inscription of RuinBlackSorceryR
109[Skan]Lithoform BlightBlackEnchantment — AuraU
110[Skan]Malakir Blood-PriestBlackCreature — Vampire ClericC
111[Skan]Malakir Rebirth // Malakir MireBlackInstant // LandU
112[Skan]Marauding Blight-PriestBlackCreature — Vampire ClericC
113[Skan]Mind CarverBlackArtifact — EquipmentU
114[Skan]Mind DrainBlackSorceryC
115[Skan]Nighthawk ScavengerBlackCreature — Vampire RogueR
116[Skan]Nimana Skitter-SneakBlackCreature — Human RogueC
117[Skan]Nimana SkydancerBlackCreature — Human RogueC
118[Skan]Nullpriest of OblivionBlackCreature — Vampire ClericR
119[Skan]Oblivion's HungerBlackInstantC
120[Skan]Pelakka Predation // Pelakka CavernsBlackSorcery // LandU
121[Skan]Scion of the SwarmBlackCreature — Vampire ClericU
122[Skan]Scourge of the SkyclavesBlackCreature — DemonM
123[Skan]Shadow StingerBlackCreature — Vampire RogueU
124[Skan]Shadows' VerdictBlackSorceryR
125[Skan]Skyclave ShadeBlackCreature — ShadeR
126[Skan]Skyclave ShadowcatBlackCreature — Cat HorrorU
127[Skan]Soul ShatterBlackInstantR
128[Skan]Subtle StrikeBlackInstantC
129[Skan]Taborax, Hope's DemiseBlackLegendary Creature — Demon ClericR
130[Skan]Thwart the GraveBlackSorceryU
131[Skan]Vanquish the WeakBlackInstantC
132[Skan]Zof Consumption // Zof BloodbogBlackSorcery // LandU
133[Skan]Akoum HellhoundRedCreature — Elemental DogC
134[Skan]Akoum Warrior // Akoum TeethRedCreature — Minotaur Warrior // LandU
135[Skan]Ardent ElectromancerRedCreature — Human WizardC
136[Skan]CinderclasmRedInstantU
137[Skan]Cleansing WildfireRedSorceryC
138[Skan]Expedition ChampionRedCreature — Human WarriorC
139[Skan]Fireblade ChargerRedCreature — Goblin WarriorU
140[Skan]Fissure WizardRedCreature — Goblin WizardC
141[Skan]Goma Fada VanguardRedCreature — Human WarriorU
142[Skan]Grotag Bug-CatcherRedCreature — Goblin WarriorC
143[Skan]Grotag Night-RunnerRedCreature — Goblin RogueU
144[Skan]Inordinate RageRedInstantC
145[Skan]Kargan IntimidatorRedCreature — Human WarriorR
146[Skan]Kazuul's Fury // Kazuul's CliffsRedInstant // LandU
147[Skan]Leyline TyrantRedCreature — DragonM
148[Skan]Magmatic ChannelerRedCreature — Human WizardR
149[Skan]Molten BlastRedInstantC
150[Skan]Moraug, Fury of AkoumRedLegendary Creature — Minotaur WarriorM
151[Skan]Nahiri's LithoformingRedSorceryR
152[Skan]Pyroclastic HellionRedCreature — HellionC
153[Skan]Relic RobberRedCreature — Goblin RogueR
154[Skan]Rockslide SorcererRedCreature — Human WizardU
155[Skan]Roil EruptionRedSorceryC
156[Skan]Roiling VortexRedEnchantmentR
157[Skan]Scavenged BladeRedArtifact — EquipmentC
158[Skan]Scorch RiderRedCreature — Human WarriorC
159[Skan]Shatterskull ChargerRedCreature — Giant WarriorR
160[Skan]Shatterskull MinotaurRedCreature — Minotaur WarriorU
161[Skan]Shatterskull Smashing // Shatterskull, the Hammer PassRedSorcery // LandM
162[Skan]Sizzling BarrageRedInstantC
163[Skan]Skyclave GeopedeRedCreature — InsectU
164[Skan]Sneaking GuideRedCreature — Goblin RogueC
165[Skan]Song-Mad Treachery // Song-Mad RuinsRedSorcery // LandU
166[Skan]Spikefield Hazard // Spikefield CaveRedInstant // LandU
167[Skan]Spitfire LagacRedCreature — LizardC
168[Skan]Synchronized SpellcraftRedInstantC
169[Skan]Teeterpeak AmbusherRedCreature — Goblin WarriorC
170[Skan]Thundering RebukeRedSorceryU
171[Skan]Thundering SparkmageRedCreature — Human WizardU
172[Skan]Tormenting VoiceRedSorceryC
173[Skan]Tuktuk RubblefortRedCreature — WallC
174[Skan]Valakut Awakening // Valakut StoneforgeRedInstant // LandR
175[Skan]Valakut ExplorationRedEnchantmentR
176[Skan]Wayward Guide-BeastRedCreature — BeastR
177[Skan]Adventure AwaitsGreenSorceryC
178[Skan]Ancient GreenwardenGreenCreature — ElementalM
179[Skan]Ashaya, Soul of the WildGreenLegendary Creature — ElementalM
180[Skan]Bala Ged Recovery // Bala Ged SanctuaryGreenSorcery // LandU
181[Skan]Broken WingsGreenInstantC
182[Skan]Canopy BalothGreenCreature — BeastC
183[Skan]Cragplate BalothGreenCreature — BeastR
184[Skan]Dauntless SurvivorGreenCreature — Human WarriorC
185[Skan]Gnarlid ColonyGreenCreature — BeastC
186[Skan]Inscription of AbundanceGreenInstantR
187[Skan]Iridescent HornbeetleGreenCreature — InsectU
188[Skan]Joraga VisionaryGreenCreature — Elf WizardC
189[Skan]Kazandu Mammoth // Kazandu ValleyGreenCreature — Elephant // LandR
190[Skan]Kazandu NectarpotGreenCreature — InsectC
191[Skan]Kazandu StomperGreenCreature — BeastC
192[Skan]Khalni Ambush // Khalni TerritoryGreenInstant // LandU
193[Skan]Lotus CobraGreenCreature — SnakeR
194[Skan]Might of MurasaGreenInstantC
195[Skan]Murasa BruteGreenCreature — Troll WarriorC
196[Skan]Murasa SproutlingGreenCreature — Plant ElementalU
197[Skan]Nissa's ZendikonGreenEnchantment — AuraC
198[Skan]Oran-Rief OozeGreenCreature — OozeR
199[Skan]Rabid BiteGreenSorceryC
200[Skan]Reclaim the WastesGreenSorceryC
201[Skan]Roiling RegrowthGreenInstantU
202[Skan]Scale the HeightsGreenSorceryC
203[Skan]Scute SwarmGreenCreature — InsectR
204[Skan]Skyclave Pick-AxeGreenArtifact — EquipmentU
205[Skan]Springmantle ClericGreenCreature — Elf ClericU
206[Skan]Strength of SolidarityGreenSorceryC
207[Skan]Swarm ShamblerGreenCreature — Fungus BeastR
208[Skan]Tajuru BlightbladeGreenCreature — Elf RogueC
209[Skan]Tajuru ParagonGreenCreature — ElfR
210[Skan]Tajuru SnarecasterGreenCreature — Elf RogueC
211[Skan]Tangled Florahedron // Tangled ValeGreenCreature — Elemental // LandU
212[Skan]Taunting ArbormageGreenCreature — Elf WizardU
213[Skan]Territorial ScythecatGreenCreature — CatC
214[Skan]Turntimber AsceticGreenCreature — Giant ClericC
215[Skan]Turntimber Symbiosis // Turntimber, Serpentine WoodGreenSorcery // LandM
216[Skan]Vastwood Fortification // Vastwood ThicketGreenInstant // LandU
217[Skan]Vastwood SurgeGreenSorceryU
218[Skan]Veteran AdventurerGreenCreature — HumanU
219[Skan]Vine GeckoGreenCreature — Elemental LizardU
220[Skan]Akiri, Fearless VoyagerRed/WhiteLegendary Creature — Kor WarriorR
221[Skan]Brushfire ElementalGreen/RedCreature — ElementalU
222[Skan]Cleric of Life's BondBlack/WhiteCreature — Vampire ClericU
223[Skan]Grakmaw, Skyclave RavagerBlack/GreenLegendary Creature — Hydra HorrorR
224[Skan]Kargan WarleaderRed/WhiteCreature — Human WarriorU
225[Skan]Kaza, Roil ChaserRed/BlueLegendary Creature — Human WizardR
226[Skan]Linvala, Shield of Sea GateBlue/WhiteLegendary Creature — Angel WizardR
227[Skan]Lullmage's FamiliarGreen/BlueCreature — BeastU
228[Skan]Moss-Pit SkeletonBlack/GreenCreature — Plant SkeletonU
229[Skan]Murasa RootgrazerGreen/WhiteCreature — BeastU
230[Skan]Nahiri, Heir of the AncientsRed/WhiteLegendary Planeswalker — NahiriM
231[Skan]Nissa of Shadowed BoughsBlack/GreenLegendary Planeswalker — NissaM
232[Skan]Omnath, Locus of CreationGreen/Red/Blue/WhiteLegendary Creature — ElementalM
233[Skan]Orah, Skyclave HierophantBlack/WhiteLegendary Creature — Kor ClericR
234[Skan]Phylath, World SculptorGreen/RedLegendary Creature — ElementalR
235[Skan]Ravager's MaceBlack/RedArtifact — EquipmentU
236[Skan]Soaring Thought-ThiefBlack/BlueCreature — Human RogueU
237[Skan]Spoils of AdventureBlue/WhiteInstantU
238[Skan]Umara MysticRed/BlueCreature — Merfolk WizardU
239[Skan]Verazol, the Split CurrentGreen/BlueLegendary Creature — SerpentR
240[Skan]Yasharn, Implacable EarthGreen/WhiteLegendary Creature — Elemental BoarR
241[Skan]Zagras, Thief of HeartbeatsBlack/RedLegendary Creature — Vampire RogueR
242[Skan]Zareth San, the TricksterBlack/BlueLegendary Creature — Merfolk RogueR
243[Skan]Cliffhaven KitesailArtifact — EquipmentC
244[Skan]Forsaken MonumentLegendary ArtifactM
245[Skan]Lithoform EngineLegendary ArtifactM
246[Skan]Myriad ConstructArtifact Creature — ConstructR
247[Skan]Relic AmuletArtifactU
248[Skan]Relic AxeArtifact — EquipmentU
249[Skan]Relic GolemArtifact Creature — GolemU
250[Skan]Relic VialArtifactU
251[Skan]Sea Gate ColossusArtifact Creature — Golem WarriorC
252[Skan]Skyclave RelicArtifactR
253[Skan]Skyclave SentinelArtifact Creature — GargoyleC
254[Skan]Spare SuppliesArtifactC
255[Skan]Stonework PackbeastArtifact Creature — BeastC
256[Skan]Utility KnifeArtifact — EquipmentC
257[Skan]Base CampLandU
258[Skan]Branchloft Pathway // Boulderloft PathwayLand // LandR
259[Skan]Brightclimb Pathway // Grimclimb PathwayLand // LandR
260[Skan]Clearwater Pathway // Murkwater PathwayLand // LandR
261[Skan]Cragcrown Pathway // Timbercrown PathwayLand // LandR
262[Skan]Crawling BarrensLandR
263[Skan]Needleverge Pathway // Pillarverge PathwayLand // LandR
264[Skan]Riverglide Pathway // Lavaglide PathwayLand // LandR
265[Skan]Throne of MakindiLandR
266[Skan]PlainsBasic Land — PlainsC
267[Skan]PlainsBasic Land — PlainsC
268[Skan]PlainsBasic Land — PlainsC
269[Skan]IslandBasic Land — IslandC
270[Skan]IslandBasic Land — IslandC
271[Skan]IslandBasic Land — IslandC
272[Skan]SwampBasic Land — SwampC
273[Skan]SwampBasic Land — SwampC
274[Skan]SwampBasic Land — SwampC
275[Skan]MountainBasic Land — MountainC
276[Skan]MountainBasic Land — MountainC
277[Skan]MountainBasic Land — MountainC
278[Skan]ForestBasic Land — ForestC
279[Skan]ForestBasic Land — ForestC
280[Skan]ForestBasic Land — ForestC
281[Skan]Jace, Mirror MageBlueLegendary Planeswalker — JaceM
282[Skan]Nahiri, Heir of the AncientsRed/WhiteLegendary Planeswalker — NahiriM
283[Skan]Nissa of Shadowed BoughsBlack/GreenLegendary Planeswalker — NissaM
284[Skan]Branchloft Pathway // Boulderloft PathwayLand // LandR
285[Skan]Brightclimb Pathway // Grimclimb PathwayLand // LandR
286[Skan]Clearwater Pathway // Murkwater PathwayLand // LandR
287[Skan]Cragcrown Pathway // Timbercrown PathwayLand // LandR
288[Skan]Needleverge Pathway // Pillarverge PathwayLand // LandR
289[Skan]Riverglide Pathway // Lavaglide PathwayLand // LandR
290[Skan]Canyon JerboaWhiteCreature — MouseU
291[Skan]Fearless FledglingWhiteCreature — GriffinU
292[Skan]Felidar RetreatWhiteEnchantmentR
293[Skan]Makindi OxWhiteCreature — OxC
294[Skan]Prowling FelidarWhiteCreature — Cat BeastC
295[Skan]Ruin CrabBlueCreature — CrabU
296[Skan]Skyclave SquidBlueCreature — SquidC
297[Skan]DreadwurmBlackCreature — Wurm HorrorC
298[Skan]Skyclave ShadeBlackCreature — ShadeR
299[Skan]Akoum HellhoundRedCreature — Elemental DogC
300[Skan]Moraug, Fury of AkoumRedLegendary Creature — Minotaur WarriorM
301[Skan]Skyclave GeopedeRedCreature — InsectU
302[Skan]Spitfire LagacRedCreature — LizardC
303[Skan]Valakut ExplorationRedEnchantmentR
304[Skan]Canopy BalothGreenCreature — BeastC
305[Skan]Kazandu Mammoth // Kazandu ValleyGreenCreature — Elephant // LandR
306[Skan]Kazandu NectarpotGreenCreature — InsectC
307[Skan]Lotus CobraGreenCreature — SnakeR
308[Skan]Scute SwarmGreenCreature — InsectR
309[Skan]Skyclave Pick-AxeGreenArtifact — EquipmentU
310[Skan]Territorial ScythecatGreenCreature — CatC
311[Skan]Brushfire ElementalGreen/RedCreature — ElementalU
312[Skan]Omnath, Locus of CreationGreen/Red/Blue/WhiteLegendary Creature — ElementalM
313[Skan]Phylath, World SculptorGreen/RedLegendary Creature — ElementalR
314[Skan]Angel of DestinyWhiteCreature — Angel ClericM
315[Skan]Archon of EmeriaWhiteCreature — ArchonR
316[Skan]Archpriest of IonaWhiteCreature — Human ClericR
317[Skan]Emeria's Call // Emeria, Shattered SkyclaveWhiteSorcery // LandM
318[Skan]Legion AngelWhiteCreature — Angel WarriorR
319[Skan]Luminarch AspirantWhiteCreature — Human ClericR
320[Skan]Maul of the SkyclavesWhiteArtifact — EquipmentR
321[Skan]Ondu Inversion // Ondu SkyruinsWhiteSorcery // LandR
322[Skan]Skyclave ApparitionWhiteCreature — Kor SpiritR
323[Skan]Squad CommanderWhiteCreature — Kor WarriorR
324[Skan]Tazri, Beacon of UnityWhiteLegendary Creature — Human WarriorM
325[Skan]Charix, the Raging IsleBlueLegendary Creature — Leviathan CrabR
326[Skan]Confounding ConundrumBlueEnchantmentR
327[Skan]Coralhelm ChroniclerBlueCreature — Merfolk WizardR
328[Skan]Glasspool Mimic // Glasspool ShoreBlueCreature — Shapeshifter Rogue // LandR
329[Skan]Inscription of InsightBlueSorceryR
330[Skan]Maddening CacophonyBlueSorceryR
331[Skan]Master of WindsBlueCreature — Sphinx WizardR
332[Skan]Nimble TrapfinderBlueCreature — Human RogueR
333[Skan]Sea Gate Restoration // Sea Gate, RebornBlueSorcery // LandM
334[Skan]Sea Gate StormcallerBlueCreature — Human WizardM
335[Skan]Thieving SkydiverBlueCreature — Merfolk RogueR
336[Skan]Agadeem's Awakening // Agadeem, the UndercryptBlackSorcery // LandM
337[Skan]Coveted PrizeBlackSorceryR
338[Skan]Drana, the Last BloodchiefBlackLegendary Creature — Vampire ClericM
339[Skan]Hagra Mauling // Hagra BroodpitBlackInstant // LandR
340[Skan]Inscription of RuinBlackSorceryR
341[Skan]Nighthawk ScavengerBlackCreature — Vampire RogueR
342[Skan]Nullpriest of OblivionBlackCreature — Vampire ClericR
343[Skan]Scourge of the SkyclavesBlackCreature — DemonM
344[Skan]Shadows' VerdictBlackSorceryR
345[Skan]Soul ShatterBlackInstantR
346[Skan]Taborax, Hope's DemiseBlackLegendary Creature — Demon ClericR
347[Skan]Kargan IntimidatorRedCreature — Human WarriorR
348[Skan]Leyline TyrantRedCreature — DragonM
349[Skan]Magmatic ChannelerRedCreature — Human WizardR
350[Skan]Nahiri's LithoformingRedSorceryR
351[Skan]Relic RobberRedCreature — Goblin RogueR
352[Skan]Roiling VortexRedEnchantmentR
353[Skan]Shatterskull ChargerRedCreature — Giant WarriorR
354[Skan]Shatterskull Smashing // Shatterskull, the Hammer PassRedSorcery // LandM
355[Skan]Valakut Awakening // Valakut StoneforgeRedInstant // LandR
356[Skan]Wayward Guide-BeastRedCreature — BeastR
357[Skan]Ancient GreenwardenGreenCreature — ElementalM
358[Skan]Ashaya, Soul of the WildGreenLegendary Creature — ElementalM
359[Skan]Cragplate BalothGreenCreature — BeastR
360[Skan]Inscription of AbundanceGreenInstantR
361[Skan]Oran-Rief OozeGreenCreature — OozeR
362[Skan]Swarm ShamblerGreenCreature — Fungus BeastR
363[Skan]Tajuru ParagonGreenCreature — ElfR
364[Skan]Turntimber Symbiosis // Turntimber, Serpentine WoodGreenSorcery // LandM
365[Skan]Akiri, Fearless VoyagerRed/WhiteLegendary Creature — Kor WarriorR
366[Skan]Grakmaw, Skyclave RavagerBlack/GreenLegendary Creature — Hydra HorrorR
367[Skan]Kaza, Roil ChaserRed/BlueLegendary Creature — Human WizardR
368[Skan]Linvala, Shield of Sea GateBlue/WhiteLegendary Creature — Angel WizardR
369[Skan]Orah, Skyclave HierophantBlack/WhiteLegendary Creature — Kor ClericR
370[Skan]Verazol, the Split CurrentGreen/BlueLegendary Creature — SerpentR
371[Skan]Yasharn, Implacable EarthGreen/WhiteLegendary Creature — Elemental BoarR
372[Skan]Zagras, Thief of HeartbeatsBlack/RedLegendary Creature — Vampire RogueR
373[Skan]Zareth San, the TricksterBlack/BlueLegendary Creature — Merfolk RogueR
374[Skan]Forsaken MonumentLegendary ArtifactM
375[Skan]Lithoform EngineLegendary ArtifactM
376[Skan]Myriad ConstructArtifact Creature — ConstructR
377[Skan]Skyclave RelicArtifactR
378[Skan]Crawling BarrensLandR
379[Skan]Throne of MakindiLandR
380[Skan]PlainsBasic Land — PlainsC
381[Skan]IslandBasic Land — IslandC
382[Skan]SwampBasic Land — SwampC
383[Skan]MountainBasic Land — MountainC
384[Skan]ForestBasic Land — ForestC
387[brak obrazka]Into the RoilBlueInstantP
388[brak obrazka]Bloodchief's ThirstBlackSorceryP
389[brak obrazka]Roil EruptionRedSorceryP
390[brak obrazka]Roiling RegrowthGreenInstantP
391[brak obrazka]Kargan WarleaderRed/WhiteCreature — Human WarriorP

Kart: 389

Rozkład rzadkości
C130
M40
P5
R128
U86
Rozkład parametru 'Color'
55
Black58
Black/Blue3
Black/Green5
Black/Red3
Black/White3
Blue59
Blue/White3
Green59
Green/Blue3
Green/Red4
Green/Red/Blue/White2
Green/White3
Red60
Red/Blue3
Red/White6
White60
Rozkład parametru 'Type'
Artifact5
Artifact Creature — Beast1
Artifact Creature — Construct2
Artifact Creature — Gargoyle1
Artifact Creature — Golem1
Artifact Creature — Golem Warrior1
Artifact — Equipment10
Basic Land — Forest4
Basic Land — Island4
Basic Land — Mountain4
Basic Land — Plains4
Basic Land — Swamp4
Creature — Angel Cleric3
Creature — Angel Warrior3
Creature — Archon2
Creature — Beast10
Creature — Bird1
Creature — Cat3
Creature — Cat Beast2
Creature — Cat Horror1
Creature — Crab2
Creature — Crocodile1
Creature — Demon2
Creature — Dragon2
Creature — Elemental6
Creature — Elemental // Land1
Creature — Elemental Dog2
Creature — Elemental Lizard1
Creature — Elephant // Land2
Creature — Elf2
Creature — Elf Cleric1
Creature — Elf Rogue2
Creature — Elf Wizard2
Creature — Fungus Beast2
Creature — Giant Cleric1
Creature — Giant Warrior2
Creature — Goblin Rogue4
Creature — Goblin Warrior3
Creature — Goblin Wizard1
Creature — Griffin2
Creature — Hellion1
Creature — Human1
Creature — Human Cleric6
Creature — Human Rogue7
Creature — Human Rogue // Land1
Creature — Human Warrior10
Creature — Human Wizard9
Creature — Insect7
Creature — Kor Cleric4
Creature — Kor Cleric // Land1
Creature — Kor Spirit2
Creature — Kor Warrior5
Creature — Kor Wizard1
Creature — Lizard2
Creature — Merfolk Cleric1
Creature — Merfolk Rogue5
Creature — Merfolk Wizard7
Creature — Merfolk Wizard // Land1
Creature — Minotaur Warrior1
Creature — Minotaur Warrior // Land1
Creature — Mouse2
Creature — Ooze2
Creature — Ox2
Creature — Plant Elemental1
Creature — Plant Skeleton1
Creature — Shade2
Creature — Shapeshifter Rogue // Land2
Creature — Snake3
Creature — Sphinx Wizard2
Creature — Squid2
Creature — Troll Warrior1
Creature — Vampire Cleric6
Creature — Vampire Rogue5
Creature — Vampire Warrior1
Creature — Wall1
Creature — Wurm Horror2
Creature — Zombie Bat1
Enchantment10
Enchantment — Aura4
Instant34
Instant // Land14
Land5
Land // Land12
Legendary Artifact4
Legendary Creature — Angel Wizard2
Legendary Creature — Demon Cleric2
Legendary Creature — Elemental6
Legendary Creature — Elemental Boar2
Legendary Creature — Human Warrior2
Legendary Creature — Human Wizard2
Legendary Creature — Hydra Horror2
Legendary Creature — Kor Cleric2
Legendary Creature — Kor Warrior2
Legendary Creature — Leviathan Crab2
Legendary Creature — Merfolk Rogue2
Legendary Creature — Minotaur Warrior2
Legendary Creature — Serpent2
Legendary Creature — Vampire Cleric2
Legendary Creature — Vampire Rogue2
Legendary Planeswalker — Jace2
Legendary Planeswalker — Nahiri2
Legendary Planeswalker — Nissa2
Sorcery33
Sorcery // Land17