Strona Główna | Wymiana | Sklep | Koszyk | Pliki | FAQ | CardScannerLogowanie | Rejestracja
  Zaawansowane wyszukiwanie EN PL
Magic the Gathering -> Listy kart -> Zendikar Rising


Dostępne listy kart:
Magic Player RewardsPremium Deck Series: Slivers
Friday Night MagicWorldwake
Arena LeagueDuel Decks: Phyrexia vs. the Coalition
Super SeriesRise of the Eldrazi
Prerelease PromoArchenemy
APAC LandsMagic 2011
Euro LandsFrom the Vault: Relics
Guru LandsDuel Decks: Elspeth vs. Tezzeret
WPN/GatewayScars of Mirrodin
Celebration CardsMirrodin Besieged
Judge Gift ProgramDuel Decks: Knights vs. Dragons
Hobby Japan Commemorative PromosNew Phyrexia
Clash PackMagic: The Gathering-Commander
Grand PrixMagic 2012
Launch PartiesFrom the Vault: Legends
Summer of MagicDuel Decks: Ajani vs. Nicol Bolas
Champs and StatesInnistrad
Pro TourDark Ascension
Game Day CardsDuel Decks: Venser vs. Koth
Release EventsAvacyn Restored
Happy HolidaysPlanechase 2012 Edition
Buy a Box PromosMagic 2013
Heroe's Path PromosFrom the Vault: Realms
League TokensDuel Decks: Izzet vs. Golgari
Face the HydraReturn to Ravnica
Commander 2020Commander's Arsenal
Redemption ProgramGatecrash
Magic Premiere Shop 2008Duel Decks: Sorin vs. Tibalt
DCI Legend MembershipDragon's Maze
Wizards of the Coast Online StoreModern Masters
OversizedMagic 2014 Core Set
Media InsertsFrom the Vault: Twenty
AlphaDuel Decks: Heroes vs. Monsters
BetaTheros
Arabian NightsCommander 2013 Edition
UnlimitedBorn of the Gods
Collector's EditionDuel Decks: Jace vs. Vraska
Intl. Collector's EditionJourney into Nyx
AntiquitiesMagic: The Gathering—Conspiracy
RevisedMagic 2015 Core Set
LegendsFrom the Vault: Annihilation
Summer MagicDuel Decks: Speed vs. Cunning
The DarkKhans of Tarkir
Revised BBCommander 2014
Fallen EmpiresDuel Decks Anthology, Divine vs. Demonic
4th EditionDuel Decks Anthology, Elves vs. Goblins
4th Edition BBDuel Decks Anthology, Garruk vs. Liliana
Ice AgeDuel Decks Anthology, Jace vs. Chandra
RenaissanceFate Reforged
ChroniclesDuel Decks: Elspeth vs. Kiora
HomelandsDragons of Tarkir
AlliancesModern Masters 2015 Edition
MirageMagic Origins
Introductory Two-Player SetDuel Decks: Zendikar vs. Eldrazi
VisionsFrom the Vault: Angels
5th EditionBattle for Zendikar
PortalCommander 2015
WeatherlightDuel Decks: Blessed vs. Cursed
TempestOath of the Gatewatch
StrongholdShadows over Innistrad
Portal Second AgeEternal Masters
ExodusEldritch Moon
UngluedFrom the Vault: Lore
Urza's SagaConspiracy: Take the Crown
AnthologiesDuel Decks: Nissa vs. Ob Nixilis
Urza's LegacyKaladesh
6th EditionMasterpiece Series: Kaladesh Inventions
Portal: 3 KingdomsCommander 2016
Urza's DestinyPlanechase Anthology
StarterAether Revolt
Mercadian MasquesModern Masters 2017 Edition
Battle RoyaleDuel Decks: Mind vs. Might
Starter 2000Amonkhet
NemesisCommander Anthology
ProphecyArchenemy: Nicol Bolas
InvasionHour of Devastation
BeatdownCommander 2017
PlaneshiftIxalan
7th EditionDuel Decks: Merfolk vs. Goblins
ApocalypseIconic Masters
OdysseyExplorers of Ixalan
DeckmastersFrom the Vault: Transform
TormentUnstable
JudgmentRivals of Ixalan
OnslaughtMasters 25
LegionsDuel Decks: Elves vs. Inventors
ScourgeChallenger Decks
8th EditionDominaria
MirrodinBattlebond
DarksteelCommander Anthology 2018
Fifth DawnSignature Spellbook: Jace
Champions of KamigawaGlobal Series: Jiang Yanggu and Mu Yanling
UnhingedCore Set 2019
Betrayers of KamigawaCommander 2018
Saviors of KamigawaGuilds of Ravnica
9th EditionGame Night
RavnicaUltimate Masters
GuildpactRavnica Allegiance
DissensionWar of the Spark
ColdsnapModern Horizons
Time SpiralSignature Spellbook: Gideon
Time Spiral: TimeshiftedCore Set 2020
Planar ChaosCommander 2019
Future SightThrone of Eldraine
Tenth EditionTheros Beyond Death
LorwynUnsanctioned
Duel Decks: Elves vs. GoblinsIkoria: Lair of Behemoths
MorningtideCore Set 2021
ShadowmoorJumpstart
EventideDouble Masters
From the Vault: DragonsZendikar Rising
Shards of AlaraThe List
Duel Decks: Jace vs. ChandraCommander Legends
ConfluxKaldheim
Duel Decks: Divine vs. DemonicTime Spiral Remastered
Alara RebornStrixhaven: School of Mages
Magic 2010Strixhaven Mystical Archive
From the Vault: ExiledCommander 2021
PlanechaseModern Horizons 2
ZendikarAdventures in the Forgotten Realms
Duel Decks: Garruk vs. Liliana


Wybrana edycja: Zendikar Rising

Dostępne wersje językowe (11):

Subsets: Normal / Foil

Nr SkanNazwaColorTypeRarity
1[Skan]Allied AssaultWhiteInstantU
2[Skan]Angel of DestinyWhiteCreature — Angel ClericM
3[Skan]Angelheart ProtectorWhiteCreature — Human ClericC
4[Skan]Archon of EmeriaWhiteCreature — ArchonR
5[Skan]Archpriest of IonaWhiteCreature — Human ClericR
6[Skan]Attended HealerWhiteCreature — Kor ClericU
7[Skan]Canyon JerboaWhiteCreature — MouseU
8[Skan]Cliffhaven Sell-SwordWhiteCreature — Kor WarriorC
9[Skan]Dauntless UnityWhiteInstantC
10[Skan]DisenchantWhiteInstantC
11[Skan]Emeria CaptainWhiteCreature — Angel WarriorU
12[Skan]Emeria's Call // Emeria, Shattered SkyclaveWhiteSorcery / LandM
13[Skan]Expedition HealerWhiteCreature — Kor ClericC
14[Skan]Farsight AdeptWhiteCreature — Kor WizardC
15[Skan]Fearless FledglingWhiteCreature — GriffinU
16[Skan]Felidar RetreatWhiteEnchantmentR
17[Skan]Journey to OblivionWhiteEnchantmentU
18[Skan]Kabira OutriderWhiteCreature — Human WarriorC
19[Skan]Kabira Takedown // Kabira PlateauWhiteInstant / LandU
20[Skan]Kitesail ClericWhiteCreature — Kor ClericU
21[Skan]Kor BlademasterWhiteCreature — Kor WarriorU
22[Skan]Kor CelebrantWhiteCreature — Kor ClericC
23[Skan]Legion AngelWhiteCreature — Angel WarriorR
24[Skan]Luminarch AspirantWhiteCreature — Human ClericR
25[Skan]Makindi OxWhiteCreature — OxC
26[Skan]Makindi Stampede // Makindi MesasWhiteSorcery / LandU
27[Skan]Maul of the SkyclavesWhiteArtifact — EquipmentR
28[Skan]Mesa LynxWhiteCreature — CatC
29[Skan]Nahiri's BindingWhiteEnchantment — AuraC
30[Skan]Ondu Inversion // Ondu SkyruinsWhiteSorcery / LandR
31[Skan]Paired TacticianWhiteCreature — Human WarriorU
32[Skan]Practiced TacticsWhiteInstantC
33[Skan]Pressure PointWhiteInstantC
34[Skan]Prowling FelidarWhiteCreature — Cat BeastC
35[Skan]Resolute StrikeWhiteInstantC
36[Skan]Sea Gate BanneretWhiteCreature — Kor WarriorC
37[Skan]Sejiri Shelter // Sejiri GlacierWhiteInstant / LandU
38[Skan]Shepherd of HeroesWhiteCreature — Angel ClericC
39[Skan]Skyclave ApparitionWhiteCreature — Kor SpiritR
40[Skan]Skyclave Cleric // Skyclave BasilicaWhiteCreature — Kor Cleric / LandU
41[Skan]Squad CommanderWhiteCreature — Kor WarriorR
42[Skan]Smite the MonstrousWhiteInstantC
43[Skan]Tazeem RaptorWhiteCreature — BirdC
44[Skan]Tazri, Beacon of UnityWhiteLegendary Creature — Human WarriorM
45[Skan]AnticognitionBlueInstantC
46[Skan]Beyeen Veil // Beyeen CoastBlueInstant / LandU
47[Skan]Bubble SnareBlueEnchantment — AuraC
48[Skan]Cascade SeerBlueCreature — Merfolk WizardC
49[Skan]Charix, the Raging IsleBlueLegendary Creature — Leviathan CrabR
50[Skan]Chilling TrapBlueInstantC
51[Skan]Cleric of Chill DepthsBlueCreature — Merfolk ClericC
52[Skan]Concerted DefenseBlueInstantU
53[Skan]Confounding ConundrumBlueEnchantmentR
54[Skan]Coralhelm ChroniclerBlueCreature — Merfolk WizardR
55[Skan]Cunning GeysermageBlueCreature — Human WizardC
56[Skan]DeliberateBlueInstantC
57[Skan]Expedition DivinerBlueCreature — Merfolk WizardC
58[Skan]Field ResearchBlueSorceryC
59[Skan]Glacial GraspBlueInstantC
60[Skan]Glasspool Mimic // Glasspool ShoreBlueCreature — Shapeshifter Rogue / LandR
61[Skan]Inscription of InsightBlueSorceryR
62[Skan]Into the RoilBlueInstantC
63[Skan]Jace, Mirror MageBlueLegendary Planeswalker — JaceM
64[Skan]Jwari Disruption // Jwari RuinsBlueInstant / LandU
65[Skan]Living TempestBlueCreature — ElementalC
66[Skan]Lullmage's DominationBlueSorceryU
67[Skan]Maddening CacophonyBlueSorceryR
68[Skan]Master of WindsBlueCreature — Sphinx WizardR
69[Skan]Merfolk FalconerBlueCreature — Merfolk WizardU
70[Skan]Merfolk WindrobberBlueCreature — Merfolk RogueU
71[Skan]NegateBlueInstantC
72[Skan]Nimble TrapfinderBlueCreature — Human RogueR
73[Skan]Risen RiptideBlueCreature — ElementalC
74[Skan]Roost of DrakesBlueEnchantmentU
75[Skan]Ruin CrabBlueCreature — CrabU
76[Skan]Sea Gate Restoration // Sea Gate, RebornBlueSorcery / LandM
77[Skan]Sea Gate StormcallerBlueCreature — Human WizardM
78[Skan]Seafloor StalkerBlueCreature — Merfolk RogueC
79[Skan]Shell ShieldBlueInstantC
80[Skan]Silundi Vision // Silundi IsleBlueInstant / LandU
81[Skan]Skyclave PlunderBlueSorceryU
82[Skan]Skyclave SquidBlueCreature — SquidC
83[Skan]Sure-Footed InfiltratorBlueCreature — Merfolk RogueU
84[Skan]Tazeem RoilmageBlueCreature — Merfolk WizardC
85[Skan]Thieving SkydiverBlueCreature — Merfolk RogueR
86[Skan]Umara Wizard // Umara SkyfallsBlueCreature — Merfolk Wizard / LandU
87[Skan]Windrider WizardBlueCreature — Human WizardU
88[Skan]Zulaport DuelistBlueCreature — Human RogueC
89[Skan]Acquisitions ExpertBlackCreature — Human RogueU
90[Skan]Agadeem's Awakening // Agadeem, the UndercryptBlackSorcery / LandM
91[Skan]Blackbloom Rogue // Blackbloom BogBlackCreature — Human Rogue / LandU
92[Skan]Blood BeckoningBlackSorceryC
93[Skan]Blood PriceBlackSorceryC
94[Skan]Bloodchief's ThirstBlackSorceryU
95[Skan]Coveted PrizeBlackSorceryR
96[Skan]Deadly AllianceBlackInstantC
97[Skan]Demon's DiscipleBlackCreature — Human ClericU
98[Skan]Drana, the Last BloodchiefBlackLegendary Creature — Vampire ClericM
99[Skan]Drana's SilencerBlackCreature — Vampire RogueC
100[Skan]DreadwurmBlackCreature — Wurm HorrorC
101[Skan]Expedition SkulkerBlackCreature — Vampire RogueC
102[Skan]Feed the SwarmBlackSorceryC
103[Skan]Ghastly GloomhunterBlackCreature — Zombie BatC
104[Skan]Guul Draz MucklordBlackCreature — CrocodileC
105[Skan]Hagra ConstrictorBlackCreature — SnakeC
106[Skan]Hagra Mauling // Hagra BroodpitBlackInstant / LandR
107[Skan]Highborn VampireBlackCreature — Vampire WarriorC
108[Skan]Inscription of RuinBlackSorceryR
109[Skan]Lithoform BlightBlackEnchantment — AuraU
110[Skan]Malakir Blood-PriestBlackCreature — Vampire ClericC
111[Skan]Malakir Rebirth // Malakir MireBlackInstant / LandU
112[Skan]Marauding Blight-PriestBlackCreature — Vampire ClericC
113[Skan]Mind CarverBlackArtifact — EquipmentU
114[Skan]Mind DrainBlackSorceryC
115[Skan]Nighthawk ScavengerBlackCreature — Vampire RogueR
116[Skan]Nimana Skitter-SneakBlackCreature — Human RogueC
117[Skan]Nimana SkydancerBlackCreature — Human RogueC
118[Skan]Nullpriest of OblivionBlackCreature — Vampire ClericR
119[Skan]Oblivion's HungerBlackInstantC
120[Skan]Pelakka Predation // Pelakka CavernsBlackSorcery / LandU
121[Skan]Scion of the SwarmBlackCreature — Vampire ClericU
122[Skan]Scourge of the SkyclavesBlackCreature — DemonM
123[Skan]Shadow StingerBlackCreature — Vampire RogueU
124[Skan]Shadows' VerdictBlackSorceryR
125[Skan]Skyclave ShadeBlackCreature — ShadeR
126[Skan]Skyclave ShadowcatBlackCreature — Cat HorrorU
127[Skan]Soul ShatterBlackInstantR
128[Skan]Subtle StrikeBlackInstantC
129[Skan]Taborax, Hope's DemiseBlackLegendary Creature — Demon ClericR
130[Skan]Thwart the GraveBlackSorceryU
131[Skan]Vanquish the WeakBlackInstantC
132[Skan]Zof Consumption // Zof BloodbogBlackSorcery / LandU
133[Skan]Akoum HellhoundRedCreature — Elemental DogC
134[Skan]Akoum Warrior // Akoum TeethRedCreature — Minotaur Warrior / LandU
135[Skan]Ardent ElectromancerRedCreature — Human WizardC
136[Skan]CinderclasmRedInstantU
137[Skan]Cleansing WildfireRedSorceryC
138[Skan]Expedition ChampionRedCreature — Human WarriorC
139[Skan]Fireblade ChargerRedCreature — Goblin WarriorU
140[Skan]Fissure WizardRedCreature — Goblin WizardC
141[Skan]Goma Fada VanguardRedCreature — Human WarriorU
142[Skan]Grotag Bug-CatcherRedCreature — Goblin WarriorC
143[Skan]Grotag Night-RunnerRedCreature — Goblin RogueU
144[Skan]Inordinate RageRedInstantC
145[Skan]Kargan IntimidatorRedCreature — Human WarriorR
146[Skan]Kazuul's Fury // Kazuul's CliffsRedInstant / LandU
147[Skan]Leyline TyrantRedCreature — DragonM
148[Skan]Magmatic ChannelerRedCreature — Human WizardR
149[Skan]Molten BlastRedInstantC
150[Skan]Moraug, Fury of AkoumRedLegendary Creature — Minotaur WarriorM
151[Skan]Nahiri's LithoformingRedSorceryR
152[Skan]Pyroclastic HellionRedCreature — HellionC
153[Skan]Relic RobberRedCreature — Goblin RogueR
154[Skan]Rockslide SorcererRedCreature — Human WizardU
155[Skan]Roil EruptionRedSorceryC
156[Skan]Roiling VortexRedEnchantmentR
157[Skan]Scavenged BladeRedArtifact — EquipmentC
158[Skan]Scorch RiderRedCreature — Human WarriorC
159[Skan]Shatterskull ChargerRedCreature — Giant WarriorR
160[Skan]Shatterskull MinotaurRedCreature — Minotaur WarriorU
161[Skan]Shatterskull Smashing // Shatterskull, the Hammer PassRedSorcery / LandM
162[Skan]Sizzling BarrageRedInstantC
163[Skan]Skyclave GeopedeRedCreature — InsectU
164[Skan]Sneaking GuideRedCreature — Goblin RogueC
165[Skan]Song-Mad Treachery // Song-Mad RuinsRedSorcery / LandU
166[Skan]Spikefield Hazard // Spikefield CaveRedInstant / LandU
167[Skan]Spitfire LagacRedCreature — LizardC
168[Skan]Synchronized SpellcraftRedInstantC
169[Skan]Teeterpeak AmbusherRedCreature — Goblin WarriorC
170[Skan]Thundering RebukeRedSorceryU
171[Skan]Thundering SparkmageRedCreature — Human WizardU
172[Skan]Tormenting VoiceRedSorceryC
173[Skan]Tuktuk RubblefortRedCreature — WallC
174[Skan]Valakut Awakening // Valakut StoneforgeRedInstant / LandR
175[Skan]Valakut ExplorationRedEnchantmentR
176[Skan]Wayward Guide-BeastRedCreature — BeastR
177[Skan]Adventure AwaitsGreenSorceryC
178[Skan]Ancient GreenwardenGreenCreature — ElementalM
179[Skan]Ashaya, Soul of the WildGreenLegendary Creature — ElementalM
180[Skan]Bala Ged Recovery // Bala Ged SanctuaryGreenSorcery / LandU
181[Skan]Broken WingsGreenInstantC
182[Skan]Canopy BalothGreenCreature — BeastC
183[Skan]Cragplate BalothGreenCreature — BeastR
184[Skan]Dauntless SurvivorGreenCreature — Human WarriorC
185[Skan]Gnarlid ColonyGreenCreature — BeastC
186[Skan]Inscription of AbundanceGreenInstantR
187[Skan]Iridescent HornbeetleGreenCreature — InsectU
188[Skan]Joraga VisionaryGreenCreature — Elf WizardC
189[Skan]Kazandu Mammoth // Kazandu ValleyGreenCreature — Elephant / LandR
190[Skan]Kazandu NectarpotGreenCreature — InsectC
191[Skan]Kazandu StomperGreenCreature — BeastC
192[Skan]Khalni Ambush // Khalni TerritoryGreenInstant / LandU
193[Skan]Lotus CobraGreenCreature — SnakeR
194[Skan]Might of MurasaGreenInstantC
195[Skan]Murasa BruteGreenCreature — Troll WarriorC
196[Skan]Murasa SproutlingGreenCreature — Plant ElementalU
197[Skan]Nissa's ZendikonGreenEnchantment — AuraC
198[Skan]Oran-Rief OozeGreenCreature — OozeR
199[Skan]Rabid BiteGreenSorceryC
200[Skan]Reclaim the WastesGreenSorceryC
201[Skan]Roiling RegrowthGreenInstantU
202[Skan]Scale the HeightsGreenSorceryC
203[Skan]Scute SwarmGreenCreature — InsectR
204[Skan]Skyclave Pick-AxeGreenArtifact — EquipmentU
205[Skan]Springmantle ClericGreenCreature — Elf ClericU
206[Skan]Strength of SolidarityGreenSorceryC
207[Skan]Swarm ShamblerGreenCreature — Fungus BeastR
208[Skan]Tajuru BlightbladeGreenCreature — Elf RogueC
209[Skan]Tajuru ParagonGreenCreature — ElfR
210[Skan]Tajuru SnarecasterGreenCreature — Elf RogueC
211[Skan]Tangled Florahedron // Tangled ValeGreenCreature — Elemental / LandU
212[Skan]Taunting ArbormageGreenCreature — Elf WizardU
213[Skan]Territorial ScythecatGreenCreature — CatC
214[Skan]Turntimber AsceticGreenCreature — Giant ClericC
215[Skan]Turntimber Symbiosis // Turntimber, Serpentine WoodGreenSorcery / LandM
216[Skan]Vastwood Fortification // Vastwood ThicketGreenInstant / LandU
217[Skan]Vastwood SurgeGreenSorceryU
218[Skan]Veteran AdventurerGreenCreature — HumanU
219[Skan]Vine GeckoGreenCreature — Elemental LizardU
220[Skan]Akiri, Fearless VoyagerWhite/RedLegendary Creature — Kor WarriorR
221[Skan]Brushfire ElementalRed/GreenCreature — ElementalU
222[Skan]Cleric of Life's BondWhite/BlackCreature — Vampire ClericU
223[Skan]Grakmaw, Skyclave RavagerBlack/GreenLegendary Creature — Hydra HorrorR
224[Skan]Kargan WarleaderWhite/RedCreature — Human WarriorU
225[Skan]Kaza, Roil ChaserBlue/RedLegendary Creature — Human WizardR
226[Skan]Linvala, Shield of Sea GateWhite/BlueLegendary Creature — Angel WizardR
227[Skan]Lullmage's FamiliarBlue/GreenCreature — BeastU
228[Skan]Moss-Pit SkeletonBlack/GreenCreature — Plant SkeletonU
229[Skan]Murasa RootgrazerWhite/GreenCreature — BeastU
230[Skan]Nahiri, Heir of the AncientsWhite/RedLegendary Planeswalker — NahiriM
231[Skan]Nissa of Shadowed BoughsBlack/GreenLegendary Planeswalker — NissaM
232[Skan]Omnath, Locus of CreationWhite/Blue/Red/GreenLegendary Creature — ElementalM
233[Skan]Orah, Skyclave HierophantWhite/BlackLegendary Creature — Kor ClericR
234[Skan]Phylath, World SculptorRed/GreenLegendary Creature — ElementalR
235[Skan]Ravager's MaceBlack/RedArtifact — EquipmentU
236[Skan]Soaring Thought-ThiefBlue/BlackCreature — Human RogueU
237[Skan]Spoils of AdventureWhite/BlueInstantU
238[Skan]Umara MysticBlue/RedCreature — Merfolk WizardU
239[Skan]Verazol, the Split CurrentBlue/GreenLegendary Creature — SerpentR
240[Skan]Yasharn, Implacable EarthWhite/GreenLegendary Creature — Elemental BoarR
241[Skan]Zagras, Thief of HeartbeatsBlack/RedLegendary Creature — Vampire RogueR
242[Skan]Zareth San, the TricksterBlue/BlackLegendary Creature — Merfolk RogueR
243[Skan]Cliffhaven KitesailArtifact — EquipmentC
244[Skan]Forsaken MonumentLegendary ArtifactM
245[Skan]Lithoform EngineLegendary ArtifactM
246[Skan]Myriad ConstructArtifact Creature — ConstructR
247[Skan]Relic AmuletArtifactU
248[Skan]Relic AxeArtifact — EquipmentU
249[Skan]Relic GolemArtifact Creature — GolemU
250[Skan]Relic VialArtifactU
251[Skan]Sea Gate ColossusArtifact Creature — Golem WarriorC
252[Skan]Skyclave RelicArtifactR
253[Skan]Skyclave SentinelArtifact Creature — GargoyleC
254[Skan]Spare SuppliesArtifactC
255[Skan]Stonework PackbeastArtifact Creature — BeastC
256[Skan]Utility KnifeArtifact — EquipmentC
257[Skan]Base CampLandU
258[Skan]Branchloft Pathway // Boulderloft PathwayLandR
259[Skan]Brightclimb Pathway // Grimclimb PathwayLandR
260[Skan]Clearwater Pathway // Murkwater PathwayLandR
261[Skan]Cragcrown Pathway // Timbercrown PathwayLandR
262[Skan]Crawling BarrensLandR
263[Skan]Needleverge Pathway // Pillarverge PathwayLandR
264[Skan]Riverglide Pathway // Lavaglide PathwayLandR
265[Skan]Throne of MakindiLandR
266[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
267[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
268[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
269[Skan]IslandBasic Land — IslandL
270[Skan]IslandBasic Land — IslandL
271[Skan]IslandBasic Land — IslandL
272[Skan]SwampBasic Land — SwampL
273[Skan]SwampBasic Land — SwampL
274[Skan]SwampBasic Land — SwampL
275[Skan]MountainBasic Land — MountainL
276[Skan]MountainBasic Land — MountainL
277[Skan]MountainBasic Land — MountainL
278[Skan]ForestBasic Land — ForestL
279[Skan]ForestBasic Land — ForestL
280[Skan]ForestBasic Land — ForestL
281[Skan]Jace, Mirror MageBlueLegendary Planeswalker — JaceM
282[Skan]Nahiri, Heir of the AncientsWhite/RedLegendary Planeswalker — NahiriM
283[Skan]Nissa of Shadowed BoughsBlack/GreenLegendary Planeswalker — NissaM
284[Skan]Branchloft Pathway // Boulderloft PathwayLandR
285[Skan]Brightclimb Pathway // Grimclimb PathwayLandR
286[Skan]Clearwater Pathway // Murkwater PathwayLandR
287[Skan]Cragcrown Pathway // Timbercrown PathwayLandR
288[Skan]Needleverge Pathway // Pillarverge PathwayLandR
289[Skan]Riverglide Pathway // Lavaglide PathwayLandR
290[Skan]Canyon JerboaWhiteCreature — MouseU
291[Skan]Fearless FledglingWhiteCreature — GriffinU
292[Skan]Felidar RetreatWhiteEnchantmentR
293[Skan]Makindi OxWhiteCreature — OxC
294[Skan]Prowling FelidarWhiteCreature — Cat BeastC
295[Skan]Ruin CrabBlueCreature — CrabU
296[Skan]Skyclave SquidBlueCreature — SquidC
297[Skan]DreadwurmBlackCreature — Wurm HorrorC
298[Skan]Skyclave ShadeBlackCreature — ShadeR
299[Skan]Akoum HellhoundRedCreature — Elemental DogC
300[Skan]Moraug, Fury of AkoumRedLegendary Creature — Minotaur WarriorM
301[Skan]Skyclave GeopedeRedCreature — InsectU
302[Skan]Spitfire LagacRedCreature — LizardC
303[Skan]Valakut ExplorationRedEnchantmentR
304[Skan]Canopy BalothGreenCreature — BeastC
305[Skan]Kazandu Mammoth // Kazandu ValleyGreenCreature — Elephant / LandR
306[Skan]Kazandu NectarpotGreenCreature — InsectC
307[Skan]Lotus CobraGreenCreature — SnakeR
308[Skan]Scute SwarmGreenCreature — InsectR
309[Skan]Skyclave Pick-AxeGreenArtifact — EquipmentU
310[Skan]Territorial ScythecatGreenCreature — CatC
311[Skan]Brushfire ElementalRed/GreenCreature — ElementalU
312[Skan]Omnath, Locus of CreationWhite/Blue/Red/GreenLegendary Creature — ElementalM
313[Skan]Phylath, World SculptorRed/GreenLegendary Creature — ElementalR
314[Skan]Angel of DestinyWhiteCreature — Angel ClericM
315[Skan]Archon of EmeriaWhiteCreature — ArchonR
316[Skan]Archpriest of IonaWhiteCreature — Human ClericR
317[Skan]Emeria's Call // Emeria, Shattered SkyclaveWhiteSorcery / LandM
318[Skan]Legion AngelWhiteCreature — Angel WarriorR
319[Skan]Luminarch AspirantWhiteCreature — Human ClericR
320[Skan]Maul of the SkyclavesWhiteArtifact — EquipmentR
321[Skan]Ondu Inversion // Ondu SkyruinsWhiteSorcery / LandR
322[Skan]Skyclave ApparitionWhiteCreature — Kor SpiritR
323[Skan]Squad CommanderWhiteCreature — Kor WarriorR
324[Skan]Tazri, Beacon of UnityWhiteLegendary Creature — Human WarriorR
325[Skan]Charix, the Raging IsleBlueLegendary Creature — Leviathan CrabR
326[Skan]Confounding ConundrumBlueEnchantmentR
327[Skan]Coralhelm ChroniclerBlueCreature — Merfolk WizardR
328[Skan]Glasspool Mimic // Glasspool ShoreBlueCreature — Shapeshifter Rogue / LandR
329[Skan]Inscription of InsightBlueSorceryR
330[Skan]Maddening CacophonyBlueSorceryR
331[Skan]Master of WindsBlueCreature — Sphinx WizardR
332[Skan]Nimble TrapfinderBlueCreature — Human RogueR
333[Skan]Sea Gate Restoration // Sea Gate, RebornBlueSorcery / LandM
334[Skan]Sea Gate StormcallerBlueCreature — Human WizardM
335[Skan]Thieving SkydiverBlueCreature — Merfolk RogueR
336[Skan]Agadeem's Awakening // Agadeem, the UndercryptBlackSorcery / LandM
337[Skan]Coveted PrizeBlackSorceryR
338[Skan]Drana, the Last BloodchiefBlackLegendary Creature — Vampire ClericM
339[Skan]Hagra Mauling // Hagra BroodpitBlackInstant / LandR
340[Skan]Inscription of RuinBlackSorceryR
341[Skan]Nighthawk ScavengerBlackCreature — Vampire RogueR
342[Skan]Nullpriest of OblivionBlackCreature — Vampire ClericR
343[Skan]Scourge of the SkyclavesBlackCreature — DemonM
344[Skan]Shadows' VerdictBlackSorceryR
345[Skan]Soul ShatterBlackInstantR
346[Skan]Taborax, Hope's DemiseBlackLegendary Creature — Demon ClericR
347[Skan]Kargan IntimidatorRedCreature — Human WarriorR
348[Skan]Leyline TyrantRedCreature — DragonM
349[Skan]Magmatic ChannelerRedCreature — Human WizardR
350[Skan]Nahiri's LithoformingRedSorceryR
351[Skan]Relic RobberRedCreature — Goblin RogueR
352[Skan]Roiling VortexRedEnchantmentR
353[Skan]Shatterskull ChargerRedCreature — Giant WarriorR
354[Skan]Shatterskull Smashing // Shatterskull, the Hammer PassRedSorcery / LandM
355[Skan]Valakut Awakening // Valakut StoneforgeRedInstant / LandR
356[Skan]Wayward Guide-BeastRedCreature — BeastR
357[Skan]Ancient GreenwardenGreenCreature — ElementalM
358[Skan]Ashaya, Soul of the WildGreenLegendary Creature — ElementalM
359[Skan]Cragplate BalothGreenCreature — BeastR
360[Skan]Inscription of AbundanceGreenInstantR
361[Skan]Oran-Rief OozeGreenCreature — OozeR
362[Skan]Swarm ShamblerGreenCreature — Fungus BeastR
363[Skan]Tajuru ParagonGreenCreature — ElfR
364[Skan]Turntimber Symbiosis // Turntimber, Serpentine WoodGreenSorcery / LandM
365[Skan]Akiri, Fearless VoyagerWhite/RedLegendary Creature — Kor WarriorR
366[Skan]Grakmaw, Skyclave RavagerBlack/GreenLegendary Creature — Hydra HorrorR
367[Skan]Kaza, Roil ChaserBlue/RedLegendary Creature — Human WizardR
368[Skan]Linvala, Shield of Sea GateWhite/BlueLegendary Creature — Angel WizardR
369[Skan]Orah, Skyclave HierophantWhite/BlackLegendary Creature — Kor ClericR
370[Skan]Verazol, the Split CurrentBlue/GreenLegendary Creature — SerpentR
371[Skan]Yasharn, Implacable EarthWhite/GreenLegendary Creature — Elemental BoarR
372[Skan]Zagras, Thief of HeartbeatsBlack/RedLegendary Creature — Vampire RogueR
373[Skan]Zareth San, the TricksterBlue/BlackLegendary Creature — Merfolk RogueR
374[Skan]Forsaken MonumentLegendary ArtifactM
375[Skan]Lithoform EngineLegendary ArtifactM
376[Skan]Myriad ConstructArtifact Creature — ConstructR
377[Skan]Skyclave RelicArtifactR
378[Skan]Crawling BarrensLandR
379[Skan]Throne of MakindiLandR
380[Skan]PlainsBasic Land — PlainsL
381[Skan]IslandBasic Land — IslandL
382[Skan]SwampBasic Land — SwampL
383[Skan]MountainBasic Land — MountainL
384[Skan]ForestBasic Land — ForestL

Kart: 384

Rozkład rzadkości
C110
L20
M39
R129
U86
Rozkład parametru 'Color'
55
Black57
Black/Green5
Black/Red3
Blue58
Blue/Black3
Blue/Green3
Blue/Red3
Green58
Red59
Red/Green4
White60
White/Black3
White/Blue3
White/Blue/Red/Green2
White/Green3
White/Red5
Rozkład parametru 'Type'
Artifact5
Artifact — Equipment10
Artifact Creature — Beast1
Artifact Creature — Construct2
Artifact Creature — Gargoyle1
Artifact Creature — Golem1
Artifact Creature — Golem Warrior1
Basic Land — Forest4
Basic Land — Island4
Basic Land — Mountain4
Basic Land — Plains4
Basic Land — Swamp4
Creature — Angel Cleric3
Creature — Angel Warrior3
Creature — Archon2
Creature — Beast10
Creature — Bird1
Creature — Cat3
Creature — Cat Beast2
Creature — Cat Horror1
Creature — Crab2
Creature — Crocodile1
Creature — Demon2
Creature — Dragon2
Creature — Elemental6
Creature — Elemental / Land1
Creature — Elemental Dog2
Creature — Elemental Lizard1
Creature — Elephant / Land2
Creature — Elf2
Creature — Elf Cleric1
Creature — Elf Rogue2
Creature — Elf Wizard2
Creature — Fungus Beast2
Creature — Giant Cleric1
Creature — Giant Warrior2
Creature — Goblin Rogue4
Creature — Goblin Warrior3
Creature — Goblin Wizard1
Creature — Griffin2
Creature — Hellion1
Creature — Human1
Creature — Human Cleric6
Creature — Human Rogue7
Creature — Human Rogue / Land1
Creature — Human Warrior9
Creature — Human Wizard9
Creature — Insect7
Creature — Kor Cleric4
Creature — Kor Cleric / Land1
Creature — Kor Spirit2
Creature — Kor Warrior5
Creature — Kor Wizard1
Creature — Lizard2
Creature — Merfolk Cleric1
Creature — Merfolk Rogue5
Creature — Merfolk Wizard7
Creature — Merfolk Wizard / Land1
Creature — Minotaur Warrior1
Creature — Minotaur Warrior / Land1
Creature — Mouse2
Creature — Ooze2
Creature — Ox2
Creature — Plant Elemental1
Creature — Plant Skeleton1
Creature — Shade2
Creature — Shapeshifter Rogue / Land2
Creature — Snake3
Creature — Sphinx Wizard2
Creature — Squid2
Creature — Troll Warrior1
Creature — Vampire Cleric6
Creature — Vampire Rogue5
Creature — Vampire Warrior1
Creature — Wall1
Creature — Wurm Horror2
Creature — Zombie Bat1
Enchantment10
Enchantment — Aura4
Instant32
Instant / Land14
Land17
Legendary Artifact4
Legendary Creature — Angel Wizard2
Legendary Creature — Demon Cleric2
Legendary Creature — Elemental6
Legendary Creature — Elemental Boar2
Legendary Creature — Human Warrior2
Legendary Creature — Human Wizard2
Legendary Creature — Hydra Horror2
Legendary Creature — Kor Cleric2
Legendary Creature — Kor Warrior2
Legendary Creature — Leviathan Crab2
Legendary Creature — Merfolk Rogue2
Legendary Creature — Minotaur Warrior2
Legendary Creature — Serpent2
Legendary Creature — Vampire Cleric2
Legendary Creature — Vampire Rogue2
Legendary Planeswalker — Jace2
Legendary Planeswalker — Nahiri2
Legendary Planeswalker — Nissa2
Sorcery31
Sorcery / Land17