Strona Główna | Wymiana | Sklep | Koszyk | Pliki | FAQ | CardScannerLogowanie | Rejestracja
  Zaawansowane wyszukiwanie EN PL
Magic the Gathering -> Listy kart -> Commander Legends


Dostępne listy kart:
Magic Player RewardsMagic 2013
Friday Night MagicFrom the Vault: Realms
Arena LeagueDuel Decks: Izzet vs. Golgari
Super SeriesReturn to Ravnica
Prerelease PromoCommander's Arsenal
APAC LandsGatecrash
Euro LandsDuel Decks: Sorin vs. Tibalt
Guru LandsDragon's Maze
WPN/GatewayModern Masters
Celebration CardsMagic 2014 Core Set
Judge Gift ProgramFrom the Vault: Twenty
Hobby Japan Commemorative PromosDuel Decks: Heroes vs. Monsters
Clash PackTheros
Grand PrixCommander 2013
Launch PartiesBorn of the Gods
Summer of MagicDuel Decks: Jace vs. Vraska
Champs and StatesJourney into Nyx
Pro TourMagic: The Gathering—Conspiracy
Game Day CardsMagic 2015 Core Set
Release EventsFrom the Vault: Annihilation
Happy HolidaysDuel Decks: Speed vs. Cunning
Buy a Box PromosKhans of Tarkir
Heroe's Path PromosCommander 2014
League TokensDuel Decks Anthology, Divine vs. Demonic
Face the HydraDuel Decks Anthology, Elves vs. Goblins
Redemption ProgramDuel Decks Anthology, Garruk vs. Liliana
Magic Premiere Shop 2008Duel Decks Anthology, Jace vs. Chandra
DCI Legend MembershipFate Reforged
Wizards of the Coast Online StoreDuel Decks: Elspeth vs. Kiora
OversizedDragons of Tarkir
Media InsertsModern Masters 2015 Edition
AlphaMagic Origins
BetaDuel Decks: Zendikar vs. Eldrazi
Arabian NightsFrom the Vault: Angels
UnlimitedBattle for Zendikar
Collector's EditionCommander 2015
Intl. Collector's EditionDuel Decks: Blessed vs. Cursed
AntiquitiesOath of the Gatewatch
RevisedShadows over Innistrad
LegendsEternal Masters
Summer MagicEldritch Moon
The DarkFrom the Vault: Lore
Revised BBConspiracy: Take the Crown
Fallen EmpiresDuel Decks: Nissa vs. Ob Nixilis
4th EditionKaladesh
4th Edition BBMasterpiece Series: Kaladesh Inventions
Ice AgeCommander 2016
RenaissancePlanechase Anthology
ChroniclesAether Revolt
HomelandsModern Masters 2017 Edition
AlliancesDuel Decks: Mind vs. Might
MirageAmonkhet
Introductory Two-Player SetCommander Anthology
VisionsArchenemy: Nicol Bolas
5th EditionHour of Devastation
PortalCommander 2017
WeatherlightIxalan
TempestDuel Decks: Merfolk vs. Goblins
StrongholdIconic Masters
Portal Second AgeExplorers of Ixalan
ExodusFrom the Vault: Transform
UngluedUnstable
Urza's SagaRivals of Ixalan
AnthologiesMasters 25
Urza's LegacyDuel Decks: Elves vs. Inventors
6th EditionDominaria
Portal: 3 KingdomsBattlebond
Urza's DestinyCommander Anthology 2018
StarterSignature Spellbook: Jace
Mercadian MasquesGlobal Series: Jiang Yanggu and Mu Yanling
Battle RoyaleCore Set 2019
Starter 2000Commander 2018
NemesisGuilds of Ravnica
ProphecyGame Night
InvasionUltimate Masters
BeatdownRavnica Allegiance
PlaneshiftWar of the Spark
7th EditionModern Horizons
ApocalypseSignature Spellbook: Gideon
OdysseyCore Set 2020
DeckmastersCommander 2019
TormentThrone of Eldraine
JudgmentTheros Beyond Death
OnslaughtUnsanctioned
LegionsCommander 2020
ScourgeIkoria: Lair of Behemoths
8th EditionCore Set 2021
MirrodinJumpstart
DarksteelDouble Masters
Fifth DawnZendikar Rising
Champions of KamigawaThe List
UnhingedCommander Legends
Betrayers of KamigawaKaldheim
Saviors of KamigawaTime Spiral Remastered
9th EditionStrixhaven: School of Mages
RavnicaStrixhaven Mystical Archive
GuildpactCommander 2021
DissensionModern Horizons 2
ColdsnapModern Horizons 1 Timeshifts
Time SpiralAdventures in the Forgotten Realms
Time Spiral: TimeshiftedInnistrad: Midnight Hunt
Planar ChaosPioneer Challenger Decks 2021
Future SightInnistrad: Crimson Vow
Tenth EditionKamigawa: Neon Dynasty
LorwynUniverses Within
Duel Decks: Elves vs. GoblinsStreets of New Capenna
MorningtideCommander Legends: Battle for Baldur's Gate
ShadowmoorDouble Masters 2022
EventideDominaria United
From the Vault: DragonsWarhammer 40,000 Commander
Shards of AlaraUnfinity
Duel Decks: Jace vs. ChandraGame Night: Free-for-All
ConfluxThe Brothers' War
Duel Decks: Divine vs. DemonicThe Brothers' War Commander
Alara RebornTransformers
Magic 201030th Anniversary Edition
From the Vault: ExiledJumpstart 2022
PlanechaseStarter Commander Decks
ZendikarDominaria Remastered
Duel Decks: Garruk vs. LilianaPhyrexia: All Will Be One
Premium Deck Series: SliversPhyrexia: All Will Be One Commander
WorldwakeMarch of the Machine
Duel Decks: Phyrexia vs. the CoalitionMultiverse Legends
Rise of the EldraziMarch of the Machine Commander
ArchenemyMarch of the Machine: The Aftermath
Magic 2011The Lord of the Rings: Tales of Middle-earth
From the Vault: RelicsTales of Middle-earth Commander
Duel Decks: Elspeth vs. TezzeretCommander Masters
Scars of MirrodinWilds of Eldraine
Mirrodin BesiegedWilds of Eldraine: Enchanting Tales
Duel Decks: Knights vs. DragonsWilds of Eldraince Commander
New PhyrexiaDoctor Who
Commander 2011The Lost Caverns of Ixalan
Magic 2012Jurassic World Collection
From the Vault: LegendsThe Lost Caverns of Ixalan Commander
Duel Decks: Ajani vs. Nicol BolasRavnica Remastered
InnistradMurders at Karlov Manor
Dark AscensionMurders at Karlov Manor Commander
Duel Decks: Venser vs. KothRavnica: Clue Edition
Avacyn RestoredFallout
Planechase 2012 Edition


Wybrana edycja: Commander Legends

Dostępne wersje językowe (1):

Subsets: Normal / Foil

Nr SkanNazwaColorTypeRarity
1[Skan]The Prismatic PiperLegendary Creature — ShapeshifterS
2[Skan]Akroma, Vision of IxidorWhiteLegendary Creature — AngelM
3[Skan]Akroma's WillWhiteInstantR
4[Skan]Alharu, Solemn RitualistWhiteLegendary Creature — Human MonkU
5[Skan]Ancestral BladeWhiteArtifact — EquipmentC
6[Skan]Angel of the DawnWhiteCreature — AngelC
7[Skan]Angelic GiftWhiteEnchantment — AuraC
8[Skan]Anointer of ValorWhiteCreature — AngelC
9[Skan]Archon of CoronationWhiteCreature — ArchonM
10[Skan]Ardenn, Intrepid ArchaeologistWhiteLegendary Creature — Kor ScoutU
11[Skan]Armored SkyhunterWhiteCreature — Cat KnightR
12[Skan]Austere CommandWhiteSorceryR
13[Skan]Benevolent BlessingWhiteEnchantment — AuraC
14[Skan]Cage of HandsWhiteEnchantment — AuraC
15[Skan]Captain's CallWhiteSorceryC
16[Skan]Court of GraceWhiteEnchantmentR
17[Skan]Court Street DenizenWhiteCreature — Human SoldierC
18[Skan]Dispeller's CapsuleWhiteArtifactC
19[Skan]Doomed TravelerWhiteCreature — Human SoldierC
20[Skan]Faith's FettersWhiteEnchantment — AuraU
21[Skan]Fencing AceWhiteCreature — Human SoldierU
22[Skan]First ResponseWhiteEnchantmentU
23[Skan]Inspiring RoarWhiteSorceryC
24[Skan]Intangible VirtueWhiteEnchantmentU
25[Skan]Iona's JudgmentWhiteSorceryC
26[Skan]Kangee's LieutenantWhiteCreature — Bird SoldierU
27[Skan]Keeper of the AccordWhiteCreature — Human SoldierR
28[Skan]Keleth, Sunmane FamiliarWhiteLegendary Creature — HorseU
29[Skan]Kinsbaile CourierWhiteCreature — Kithkin SoldierC
30[Skan]Kor CartographerWhiteCreature — Kor ScoutC
31[Skan]Livio, Oathsworn SentinelWhiteLegendary Creature — Human KnightR
32[Skan]Make a StandWhiteInstantU
33[Skan]Ninth Bridge PatrolWhiteCreature — Dwarf SoldierC
34[Skan]Open the ArmoryWhiteSorceryU
35[Skan]Orzhov AdvokistWhiteCreature — Human AdvisorU
36[Skan]Palace SentinelsWhiteCreature — Human SoldierC
37[Skan]Patron of the ValiantWhiteCreature — AngelU
38[Skan]Prava of the Steel LegionWhiteLegendary Creature — Cat SoldierU
39[Skan]Promise of TomorrowWhiteEnchantmentR
40[Skan]Radiant, Serra ArchangelWhiteLegendary Creature — AngelU
41[Skan]Raise the AlarmWhiteInstantC
42[Skan]Rebbec, Architect of AscensionWhiteLegendary Creature — Human ArtificerU
43[Skan]Return to DustWhiteInstantU
44[Skan]Seraph of DawnWhiteCreature — AngelC
45[Skan]Seraphic GreatswordWhiteArtifact — EquipmentM
46[Skan]Skywhaler's ShotWhiteInstantC
47[Skan]Slash the RanksWhiteSorceryR
48[Skan]Slaughter the StrongWhiteSorceryU
49[Skan]Slith AscendantWhiteCreature — SlithC
50[Skan]Soul of EternityWhiteCreature — AvatarR
51[Skan]Squad CaptainWhiteCreature — Human SoldierC
52[Skan]Triumphant ReckoningWhiteSorceryM
53[Skan]Trusty PackbeastWhiteCreature — BeastC
54[Skan]Vow of DutyWhiteEnchantment — AuraU
55[Skan]Amphin MutineerBlueCreature — Salamander PirateR
56[Skan]Aqueous FormBlueEnchantment — AuraC
57[Skan]Aven SurveyorBlueCreature — Bird ScoutC
58[Skan]Azure Fleet AdmiralBlueCreature — Human PirateC
59[Skan]Body of KnowledgeBlueCreature — AvatarR
60[Skan]Brinelin, the Moon KrakenBlueLegendary Creature — KrakenU
61[Skan]Flood of RecollectionBlueSorceryC
62[Skan]ConfiscateBlueEnchantment — AuraU
63[Skan]Court of CunningBlueEnchantmentR
64[Skan]Daring SaboteurBlueCreature — Human PirateU
65[Skan]Deranged AssistantBlueCreature — Human WizardC
66[Skan]Eligeth, Crossroads AugurBlueLegendary Creature — SphinxR
67[Skan]Esior, Wardwing FamiliarBlueLegendary Creature — BirdU
68[Skan]Fall from FavorBlueEnchantment — AuraC
69[Skan]Forceful DenialBlueInstantC
70[Skan]GalestrikeBlueInstantC
71[Skan]Ghost of Ramirez DePietroBlueLegendary Creature — Spirit PirateU
72[Skan]Glacian, Powerstone EngineerBlueLegendary Creature — Human ArtificerU
73[Skan]Horizon ScholarBlueCreature — SphinxU
74[Skan]HullbreacherBlueCreature — Merfolk PirateR
75[Skan]Interpret the SignsBlueSorceryU
76[Skan]Kitesail CorsairBlueCreature — Human PirateC
77[Skan]Kitesail SkirmisherBlueCreature — Human PirateC
78[Skan]Laboratory DrudgeBlueCreature — Zombie HorrorR
79[Skan]Malcolm, Keen-Eyed NavigatorBlueLegendary Creature — Siren PirateU
80[Skan]Mana DrainBlueInstantM
81[Skan]Merchant RaidersBlueCreature — Human PirateU
82[Skan]Mnemonic DelugeBlueSorceryM
83[Skan]OmenspeakerBlueCreature — Human WizardC
84[Skan]PreordainBlueSorceryC
85[Skan]Prosperous PiratesBlueCreature — Human PirateC
86[Skan]Prying EyesBlueInstantC
87[Skan]Run Away TogetherBlueInstantC
88[Skan]Sailor of MeansBlueCreature — Human PirateC
89[Skan]Sakashima of a Thousand FacesBlueLegendary Creature — Human RogueM
90[Skan]Sakashima's ProtegeBlueCreature — ShapeshifterR
91[Skan]Sakashima's WillBlueSorceryR
92[Skan]Scholar of StarsBlueCreature — Human ArtificerC
93[Skan]Scholar of the AgesBlueCreature — Human WizardU
94[Skan]Scrapdiver SerpentBlueCreature — SerpentC
95[Skan]Siani, Eye of the StormBlueLegendary Creature — Djinn MonkU
96[Skan]Siren StormtamerBlueCreature — Siren Pirate WizardU
97[Skan]Skaab GoliathBlueCreature — Zombie GiantC
98[Skan]Skilled AnimatorBlueCreature — Human ArtificerU
99[Skan]Sphinx of the Second SunBlueCreature — SphinxM
100[Skan]Spontaneous MutationBlueEnchantment — AuraC
101[Skan]Strategic PlanningBlueSorceryC
102[Skan]Supreme WillBlueInstantU
103[Skan]Thirst for KnowledgeBlueInstantU
104[Skan]Trove TrackerBlueCreature — Human PirateC
105[Skan]Vow of FlightBlueEnchantment — AuraU
106[Skan]Warden of Evos IsleBlueCreature — Bird WizardU
107[Skan]Wrong TurnBlueInstantR
108[Skan]Armix, Filigree ThrasherBlackLegendary Artifact Creature — GolemU
109[Skan]Bitter RevelationBlackSorceryC
110[Skan]BladebrandBlackInstantC
111[Skan]Briarblade AdeptBlackCreature — Elf AssassinC
112[Skan]Cast DownBlackInstantU
113[Skan]Corpse ChurnBlackInstantC
114[Skan]Court of AmbitionBlackEnchantmentR
115[Skan]Crow of Dark TidingsBlackCreature — Zombie BirdC
116[Skan]Cuombajj WitchesBlackCreature — Human WizardU
117[Skan]Defiant SalvagerBlackCreature — Aetherborn ArtificerC
118[Skan]Demonic LoreBlackEnchantmentU
119[Skan]Dhund OperativeBlackCreature — Human RogueC
120[Skan]Elvish DoomsayerBlackCreature — Elf ShamanC
121[Skan]Elvish DreadlordBlackCreature — Zombie ElfR
122[Skan]Exquisite HuntmasterBlackCreature — Elf WarriorC
123[Skan]Eyeblight AssassinBlackCreature — Elf AssassinC
124[Skan]Eyeblight CullersBlackCreature — Elf WarriorC
125[Skan]Eyeblight MassacreBlackSorceryC
126[Skan]Falthis, Shadowcat FamiliarBlackLegendary Creature — Nightmare CatU
127[Skan]Feast of SuccessionBlackSorceryU
128[Skan]Fleshbag MarauderBlackCreature — Zombie WarriorC
129[Skan]Ghastly DemiseBlackInstantC
130[Skan]Gilt-Leaf WinnowerBlackCreature — Elf WarriorU
131[Skan]Keskit, the Flesh SculptorBlackLegendary Creature — Phyrexian Human ArtificerU
132[Skan]Maalfeld TwinsBlackCreature — ZombieC
133[Skan]Miara, Thorn of the GladeBlackLegendary Creature — Elf ScoutU
134[Skan]MurderBlackInstantC
135[Skan]Nadier, Agent of the DuskenelBlackLegendary Creature — Elf WarriorU
136[Skan]Nadier's NightbladeBlackCreature — Elf WarriorU
137[Skan]Necrotic HexBlackSorceryR
138[Skan]Nightshade HarvesterBlackCreature — Elf ShamanR
139[Skan]Noxious DragonBlackCreature — DragonU
140[Skan]Null CallerBlackCreature — Vampire ShamanU
141[Skan]Opposition AgentBlackCreature — Human RogueR
142[Skan]Phyrexian RagerBlackCreature — Phyrexian HorrorC
143[Skan]Plague ReaverBlackCreature — BeastR
144[Skan]Pride of the PerfectBlackEnchantmentU
145[Skan]Profane TransfusionBlackSorceryM
146[Skan]Rakshasa DebaserBlackCreature — DemonR
147[Skan]RevenantBlackCreature — SpiritU
148[Skan]Sanitarium SkeletonBlackCreature — SkeletonC
149[Skan]Sengir, the Dark BaronBlackLegendary Creature — Vampire NobleR
150[Skan]Spark HarvestBlackSorceryC
151[Skan]Supernatural StaminaBlackInstantC
152[Skan]Szat's WillBlackInstantR
153[Skan]Tevesh Szat, Doom of FoolsBlackLegendary Planeswalker — SzatM
154[Skan]Thorn of the Black RoseBlackCreature — Human AssassinC
155[Skan]Tormod, the DesecratorBlackLegendary Creature — Zombie WizardU
156[Skan]Vampiric TutorBlackInstantM
157[Skan]VictimizeBlackSorceryU
158[Skan]Viscera SeerBlackCreature — Vampire WizardC
159[Skan]Vow of TormentBlackEnchantment — AuraU
160[Skan]Alena, Kessig TrapperRedLegendary Creature — Human ScoutU
161[Skan]Aurora PhoenixRedCreature — PhoenixR
162[Skan]Blasphemous ActRedSorceryR
163[Skan]Boarding PartyRedCreature — Human PirateC
164[Skan]Brazen FreebooterRedCreature — Human PirateC
165[Skan]Breeches, Brazen PlundererRedLegendary Creature — Goblin PirateU
166[Skan]Burning AngerRedEnchantment — AuraU
167[Skan]Champion of the FlameRedCreature — Human WarriorC
168[Skan]Coastline MaraudersRedCreature — Human PirateU
169[Skan]Coercive RecruiterRedCreature — Orc PirateR
170[Skan]Court of IreRedEnchantmentR
171[Skan]Crimson Fleet CommodoreRedCreature — Ogre PirateC
172[Skan]Dargo, the ShipwreckerRedLegendary Creature — Giant PirateU
173[Skan]Dragon EggRedCreature — Dragon EggC
174[Skan]Dragon MantleRedEnchantment — AuraC
175[Skan]Emberwilde CaptainRedCreature — Djinn PirateR
176[Skan]Explosion of RichesRedSorceryU
177[Skan]Fathom Fleet SwordjackRedCreature — Orc PirateU
178[Skan]Fiery CannonadeRedInstantC
179[Skan]Flamekin HeraldRedCreature — Elemental WizardR
180[Skan]Frenzied SaddlebruteRedCreature — Orc WarriorU
181[Skan]Furnace CelebrationRedEnchantmentU
182[Skan]Goblin TrailblazerRedCreature — Goblin PirateC
183[Skan]Hellkite CourserRedCreature — DragonM
184[Skan]Humble DefectorRedCreature — Human RogueU
185[Skan]Impulsive PilfererRedCreature — Goblin PirateC
186[Skan]Jeska, Thrice RebornRedLegendary Planeswalker — JeskaM
187[Skan]Jeska's WillRedSorceryR
188[Skan]Kediss, Emberclaw FamiliarRedLegendary Creature — Elemental LizardU
189[Skan]Krark, the ThumblessRedLegendary Creature — Goblin WizardR
190[Skan]Lightning-Rig CrewRedCreature — Goblin PirateU
191[Skan]Makeshift MunitionsRedEnchantmentC
192[Skan]Meteoric MaceRedArtifact — EquipmentU
193[Skan]Port RazerRedCreature — Orc PirateM
194[Skan]Portent of BetrayalRedSorceryC
195[Skan]Renegade TacticsRedSorceryC
196[Skan]Ripscale PredatorRedCreature — DinosaurC
197[Skan]Rograkh, Son of RohgahhRedLegendary Creature — Kobold WarriorU
198[Skan]Rummaging GoblinRedCreature — Goblin RogueC
199[Skan]Skyraker GiantRedCreature — GiantC
200[Skan]Soul's FireRedInstantC
201[Skan]Soulfire EruptionRedSorceryM
202[Skan]Sparktongue DragonRedCreature — DragonC
203[Skan]StonefuryRedInstantC
204[Skan]Toggo, Goblin WeaponsmithRedLegendary Creature — Goblin ArtificerU
205[Skan]Undying RageRedEnchantment — AuraC
206[Skan]Valakut InvokerRedCreature — Human ShamanC
207[Skan]Volcanic DragonRedCreature — DragonU
208[Skan]Volcanic TorrentRedSorceryU
209[Skan]Vow of LightningRedEnchantment — AuraU
210[Skan]Welding SparksRedInstantC
211[Skan]Wheel of MisfortuneRedSorceryR
212[Skan]Wild CelebrantsRedCreature — SatyrC
213[Skan]Ambush ViperGreenCreature — SnakeC
214[Skan]Anara, Wolvid FamiliarGreenLegendary Creature — Wolf BeastU
215[Skan]Ancient AnimusGreenInstantC
216[Skan]Annoyed AltisaurGreenCreature — DinosaurC
217[Skan]Apex DevastatorGreenCreature — Chimera HydraM
218[Skan]Armorcraft JudgeGreenCreature — Elf ArtificerU
219[Skan]Biowaste BlobGreenCreature — OozeR
220[Skan]Court of BountyGreenEnchantmentR
221[Skan]Crushing VinesGreenInstantC
222[Skan]Dawnglade RegentGreenCreature — ElkR
223[Skan]Elvish VisionaryGreenCreature — Elf ShamanC
224[Skan]Entourage of TrestGreenCreature — Elf SoldierC
225[Skan]Farhaven ElfGreenCreature — Elf DruidC
226[Skan]FertilidGreenCreature — ElementalC
227[Skan]Fin-Clade FugitivesGreenCreature — Elf Salamander RogueC
228[Skan]Fyndhorn ElvesGreenCreature — Elf DruidC
229[Skan]Gift of ParadiseGreenEnchantment — AuraC
230[Skan]Gilanra, Caller of WirewoodGreenLegendary Creature — Elf DruidU
231[Skan]Halana, Kessig RangerGreenLegendary Creature — Human Archer RangerU
232[Skan]Hunter's InsightGreenInstantU
233[Skan]Ich-Tekik, Salvage SplicerGreenLegendary Creature — Phyrexian Human ArtificerU
234[Skan]Immaculate MagistrateGreenCreature — Elf ShamanR
235[Skan]Imperious PerfectGreenCreature — Elf WarriorU
236[Skan]Ivy Lane DenizenGreenCreature — Elf WarriorC
237[Skan]Kamahl, Heart of KrosaGreenLegendary Creature — Human DruidM
238[Skan]Kamahl's WillGreenInstantR
239[Skan]Kodama of the East TreeGreenLegendary Creature — SpiritR
240[Skan]Lifecrafter's GiftGreenInstantC
241[Skan]Lys Alana BowmasterGreenCreature — Elf ArcherC
242[Skan]Magus of the OrderGreenCreature — Human WizardR
243[Skan]Molder BeastGreenCreature — BeastC
244[Skan]Monstrous OnslaughtGreenSorceryU
245[Skan]Natural ReclamationGreenInstantC
246[Skan]Numa, Joraga ChieftainGreenLegendary Creature — Elf WarriorU
247[Skan]Ordeal of NyleaGreenEnchantment — AuraU
248[Skan]Reclamation SageGreenCreature — Elf ShamanU
249[Skan]Reshape the EarthGreenSorceryM
250[Skan]Rootweaver DruidGreenCreature — Elf DruidR
251[Skan]Scaled BehemothGreenCreature — CrocodileU
252[Skan]Scrounging BandarGreenCreature — Cat MonkeyC
253[Skan]Sentinel SpiderGreenCreature — SpiderC
254[Skan]Sifter WurmGreenCreature — WurmU
255[Skan]Silverback ShamanGreenCreature — Ape ShamanC
256[Skan]Slurrk, All-IngestingGreenLegendary Creature — OozeU
257[Skan]Soul's MightGreenSorceryC
258[Skan]Stingerfling SpiderGreenCreature — SpiderU
259[Skan]Strength of the PackGreenSorceryU
260[Skan]Sweet-Gum RecluseGreenCreature — SpiderR
261[Skan]Three VisitsGreenSorceryU
262[Skan]Vow of WildnessGreenEnchantment — AuraU
263[Skan]Wildheart InvokerGreenCreature — Elf ShamanC
264[Skan]WildsizeGreenInstantC
265[Skan]Abomination of LlanowarBlack/GreenLegendary Creature — Elf HorrorU
266[Skan]Amareth, the LustrousGreen/Blue/WhiteLegendary Creature — DragonR
267[Skan]Araumi of the Dead TideBlack/BlueLegendary Creature — Merfolk WizardU
268[Skan]Archelos, Lagoon MysticBlack/Green/BlueLegendary Creature — Turtle ShamanR
269[Skan]Averna, the Chaos BloomGreen/Red/BlueLegendary Creature — Elemental ShamanR
270[Skan]Belbe, Corrupted ObserverBlack/GreenLegendary Creature — Phyrexian Zombie ElfR
271[Skan]Bell Borca, Spectral SergeantRed/WhiteLegendary Creature — Spirit SoldierR
272[Skan]Blim, Comedic GeniusBlack/RedLegendary Creature — ImpR
273[Skan]Captain Vargus WrathRed/BlueLegendary Creature — Orc PirateU
274[Skan]Colfenor, the Last YewBlack/Green/WhiteLegendary Creature — Treefolk ShamanR
275[Skan]Ghen, Arcanum WeaverBlack/Red/WhiteLegendary Creature — Human WizardR
276[Skan]Gnostro, Voice of the CragsRed/Blue/WhiteLegendary Creature — ChimeraR
277[Skan]Gor Muldrak, AmphinologistGreen/BlueLegendary Creature — Human ScoutR
278[Skan]Hamza, Guardian of ArashinGreen/WhiteLegendary Creature — Elephant WarriorU
279[Skan]Hans ErikssonGreen/RedLegendary Creature — Human ScoutR
280[Skan]Imoti, Celebrant of BountyGreen/BlueLegendary Creature — Naga DruidU
281[Skan]Jared Carthalion, True HeirGreen/Red/WhiteLegendary Creature — Human WarriorR
282[Skan]Juri, Master of the RevueBlack/RedLegendary Creature — Human ShamanU
283[Skan]Kangee, Sky WardenBlue/WhiteLegendary Creature — Bird WizardU
284[Skan]Kwain, Itinerant MeddlerBlue/WhiteLegendary Creature — Rabbit WizardR
285[Skan]Lathiel, the Bounteous DawnGreen/WhiteLegendary Creature — UnicornR
286[Skan]Liesa, Shroud of DuskBlack/WhiteLegendary Creature — AngelR
287[Skan]Nevinyrral, Urborg TyrantBlack/Blue/WhiteLegendary Creature — Zombie WizardR
288[Skan]Nymris, Oona's TricksterBlack/BlueLegendary Creature — Faerie KnightR
289[Skan]Obeka, Brute ChronologistBlack/Red/BlueLegendary Creature — Ogre WizardR
290[Skan]Reyav, Master SmithRed/WhiteLegendary Creature — Dwarf ArtificerU
291[Skan]Thalisse, Reverent MediumBlack/WhiteLegendary Creature — Human ClericU
292[Skan]Tuya BearclawGreen/RedLegendary Creature — Human WarriorU
293[Skan]Yurlok of Scorch ThrashBlack/Green/RedLegendary Creature — Viashino ShamanR
294[Skan]Zara, Renegade RecruiterRed/BlueLegendary Creature — Human PirateR
295[Skan]Amorphous AxeArtifact — EquipmentC
296[Skan]Angelic ArmamentsArtifact — EquipmentU
297[Skan]Arcane SignetArtifactU
298[Skan]Armillary SphereArtifactC
299[Skan]Armory of IroasArtifact — EquipmentC
300[Skan]Bladegriff PrototypeArtifact Creature — GriffinR
301[Skan]Brass HeraldArtifact Creature — GolemU
302[Skan]Burnished HartArtifact Creature — ElkU
303[Skan]Charcoal DiamondArtifactC
304[Skan]Codex ShredderArtifactU
305[Skan]Commander's PlateArtifact — EquipmentM
306[Skan]Commander's SphereArtifactC
307[Skan]Dreamstone HedronArtifactU
308[Skan]Filigree FamiliarArtifact Creature — FoxC
309[Skan]Fire DiamondArtifactC
310[Skan]Foundry InspectorArtifact Creature — ConstructC
311[Skan]Golem ArtisanArtifact Creature — GolemU
312[Skan]Grafted WargearArtifact — EquipmentU
313[Skan]Haunted CloakArtifact — EquipmentC
314[Skan]Hero's BladeArtifact — EquipmentU
315[Skan]Horizon StoneArtifactR
316[Skan]Howling GolemArtifact Creature — GolemC
317[Skan]Ingenuity EngineArtifactU
318[Skan]Jalum TomeArtifactC
319[Skan]Jeweled LotusArtifactM
320[Skan]Loreseeker's StoneArtifactU
321[Skan]Lumengrid GargoyleArtifact Creature — GargoyleC
322[Skan]Maelstrom ColossusArtifact Creature — GolemC
323[Skan]Marble DiamondArtifactC
324[Skan]Mask of MemoryArtifact — EquipmentU
325[Skan]Meteor GolemArtifact Creature — GolemU
326[Skan]Mindless AutomatonArtifact Creature — ConstructU
327[Skan]Moss DiamondArtifactC
328[Skan]Nevinyrral's DiskArtifactR
329[Skan]Pennon BladeArtifact — EquipmentU
330[Skan]Perilous MyrArtifact Creature — Phyrexian MyrC
331[Skan]Phyrexian TriniformArtifact Creature — Phyrexian GolemM
332[Skan]Pilgrim's EyeArtifact Creature — ThopterC
333[Skan]Pirate's CutlassArtifact — EquipmentC
334[Skan]Prophetic PrismArtifactC
335[Skan]Rings of BrighthearthArtifactR
336[Skan]Sandstone OracleArtifact Creature — SphinxU
337[Skan]Scroll RackArtifactM
338[Skan]Seer's LanternArtifactC
339[Skan]Shimmer MyrArtifact Creature — MyrU
340[Skan]Sisay's RingArtifactC
341[Skan]Sky DiamondArtifactC
342[Skan]Spectral SearchlightArtifactC
343[Skan]Staff of DominationArtifactR
344[Skan]Staunch ThroneguardArtifact Creature — ConstructC
345[Skan]Sunset PyramidArtifactU
346[Skan]Thought VesselArtifactU
347[Skan]Universal SolventArtifactC
348[Skan]Workshop AssistantArtifact Creature — ConstructC
349[Skan]Command BeaconLandR
350[Skan]Command TowerLandC
351[Skan]Guildless CommonsLandU
352[Skan]Opal PalaceLandC
353[Skan]Path of AncestryLandC
354[Skan]Rejuvenating SpringsLandR
355[Skan]Rupture SpireLandC
356[Skan]Spectator SeatingLandR
357[Skan]Terramorphic ExpanseLandC
358[Skan]Training CenterLandR
359[Skan]Undergrowth StadiumLandR
360[Skan]Vault of ChampionsLandR
361[Skan]War RoomLandR
362[Skan]Wyleth, Soul of SteelWhite/RedM
363[Skan]Timely WardWhiteEnchantment — AuraR
364[Skan]Blazing SunsteelRedArtifact — EquipmentR
365[Skan]Aesi, Tyrant of Gyre StraitBlue/GreenM
366[Skan]Trench BehemothBlueCreature — KrakenR
367[Skan]Stumpsquall HydraGreenCreature — HydraR
368[Skan]Elder Deep-FiendCreature — Eldrazi OctopusR
369[Skan]CondemnWhiteInstantU
370[Skan]Danitha Capashen, ParagonWhiteLegendary Creature — Human KnightU
371[Skan]Dawn CharmWhiteInstantU
372[Skan]DisenchantWhiteInstantC
373[Skan]Faith UnbrokenWhiteEnchantment — AuraU
374[Skan]FlickerwispWhiteCreature — ElementalU
375[Skan]Generous GiftWhiteInstantU
376[Skan]Ironclad SlayerWhiteCreature — Human WarriorC
377[Skan]Kor CartographerWhiteCreature — Kor ScoutC
378[Skan]Martial CoupWhiteSorceryR
379[Skan]Odric, Lunarch MarshalWhiteLegendary Creature — Human SoldierR
380[Skan]On Serra's WingsWhiteLegendary Enchantment — AuraU
381[Skan]Oreskos ExplorerWhiteCreature — Cat ScoutU
382[Skan]Relic SeekerWhiteCreature — Human SoldierR
383[Skan]Return to DustWhiteInstantU
384[Skan]Sigarda's AidWhiteEnchantmentR
385[Skan]Spirit MantleWhiteEnchantment — AuraU
386[Skan]Sram, Senior EdificerWhiteLegendary Creature — Dwarf AdvisorR
387[Skan]Swords to PlowsharesWhiteInstantU
388[Skan]Unbreakable FormationWhiteInstantR
389[Skan]Unquestioned AuthorityWhiteEnchantment — AuraU
390[Skan]Valorous StanceWhiteInstantU
391[Skan]White Sun's ZenithWhiteInstantR
392[Skan]Winds of RathWhiteSorceryR
393[Skan]Arcane DenialBlueInstantC
394[Skan]Compulsive ResearchBlueSorceryC
395[Skan]CounterspellBlueInstantC
396[Skan]Fact or FictionBlueInstantU
397[Skan]Into the RoilBlueInstantC
398[Skan]Ior Ruin ExpeditionBlueEnchantmentC
399[Skan]Meloku the Clouded MirrorBlueLegendary Creature — Moonfolk WizardR
400[Skan]MulldrifterBlueCreature — ElementalU
401[Skan]Nezahal, Primal TideBlueLegendary Creature — Elder DinosaurR
402[Skan]Peel from RealityBlueInstantC
403[Skan]Scourge of FleetsBlueCreature — KrakenR
404[Skan]Shipbreaker KrakenBlueCreature — KrakenR
405[Skan]Slinn Voda, the Rising DeepBlueLegendary Creature — LeviathanU
406[Skan]Sphinx of UthuunBlueCreature — SphinxR
407[Skan]Stormtide LeviathanBlueCreature — LeviathanR
408[Skan]TromokratisBlueLegendary Creature — KrakenR
409[Skan]Whelming WaveBlueSorceryR
410[Skan]AbradeRedInstantU
411[Skan]Comet StormRedInstantM
412[Skan]Dualcaster MageRedCreature — Human WizardR
413[Skan]ExpediteRedInstantC
414[Skan]Fists of FlameRedInstantC
415[Skan]Jaya's Immolating InfernoRedLegendary SorceryR
416[Skan]Relentless AssaultRedSorceryR
417[Skan]Temur Battle RageRedInstantC
418[Skan]Volcanic FalloutRedInstantU
419[Skan]Wild RicochetRedInstantR
420[Skan]Word of SeizingRedInstantR
421[Skan]Acidic SlimeGreenCreature — OozeU
422[Skan]Avenger of ZendikarGreenCreature — ElementalM
423[Skan]Beast WithinGreenInstantU
424[Skan]CultivateGreenSorceryC
425[Skan]Eternal WitnessGreenCreature — Human ShamanU
426[Skan]ExploreGreenSorceryC
427[Skan]HarmonizeGreenSorceryU
428[Skan]Khalni Heart ExpeditionGreenEnchantmentC
429[Skan]Kodama's ReachGreenSorcery — ArcaneC
430[Skan]Molimo, Maro-SorcererGreenLegendary Creature — ElementalR
431[Skan]Rampaging BalothsGreenCreature — BeastR
432[Skan]Rampant GrowthGreenSorceryC
433[Skan]Ramunap ExcavatorGreenCreature — Naga ClericR
434[Skan]Reclamation SageGreenCreature — Elf ShamanU
435[Skan]Retreat to KazanduGreenEnchantmentU
436[Skan]Search for TomorrowGreenSorceryC
437[Skan]SporemoundGreenCreature — FungusC
438[Skan]TerastodonGreenCreature — ElephantR
439[Skan]Verdant Sun's AvatarGreenCreature — Dinosaur AvatarR
440[Skan]Wickerbough ElderGreenCreature — Treefolk ShamanC
441[Skan]Yavimaya ElderGreenCreature — Human DruidC
442[Skan]Boros CharmRed/WhiteInstantU
443[Skan]Coiling OracleGreen/BlueCreature — Snake Elf DruidC
444[Skan]Deflecting PalmRed/WhiteInstantR
445[Skan]Fathom MageGreen/BlueCreature — Human WizardR
446[Skan]Growth SpiralGreen/BlueInstantC
447[Skan]Master WarcraftRed/WhiteInstantR
448[Skan]Murkfiend LiegeGreen/BlueCreature — HorrorR
449[Skan]Response // ResurgenceRed/WhiteInstant // SorceryR
450[Skan]SharktocrabGreen/BlueCreature — Shark Octopus CrabU
451[Skan]Simic CharmGreen/BlueInstantU
452[Skan]Simic Sky SwallowerGreen/BlueCreature — LeviathanR
453[Skan]Spitting ImageGreen/BlueSorceryR
454[Skan]Tiana, Ship's CaretakerRed/WhiteLegendary Creature — Angel ArtificerU
455[Skan]Urban EvolutionGreen/BlueSorceryU
456[Skan]Wear // TearRed/WhiteInstant // InstantU
457[Skan]Blackblade ReforgedLegendary Artifact — EquipmentR
458[Skan]BonesplitterArtifact — EquipmentC
459[Skan]Boros SignetArtifactC
460[Skan]Brass SquireArtifact Creature — MyrU
461[Skan]Explorer's ScopeArtifact — EquipmentC
462[Skan]FireshriekerArtifact — EquipmentU
463[Skan]Haunted CloakArtifact — EquipmentC
464[Skan]Hero's BladeArtifact — EquipmentU
465[Skan]Loxodon WarhammerArtifact — EquipmentR
466[Skan]Mask of AvacynArtifact — EquipmentU
467[Skan]Meteor GolemArtifact Creature — GolemU
468[Skan]Ring of ThuneArtifact — EquipmentU
469[Skan]Ring of ValkasArtifact — EquipmentU
470[Skan]Seer's SundialArtifactR
471[Skan]Simic SignetArtifactC
472[Skan]Sol RingArtifactU
473[Skan]SunforgerArtifact — EquipmentR
474[Skan]Swiftfoot BootsArtifact — EquipmentU
475[Skan]Sword of VengeanceArtifact — EquipmentR
476[Skan]Blighted WoodlandLandU
477[Skan]Boros GarrisonLandU
478[Skan]Boros GuildgateLand — GateC
479[Skan]Command TowerLandC
480[Skan]Coral AtollLandU
481[Skan]Encroaching WastesLandU
482[Skan]Evolving WildsLandC
483[Skan]Forgotten CaveLandC
484[Skan]Jungle BasinLandU
485[Skan]Memorial to GeniusLandU
486[Skan]Memorial to WarLandU
487[Skan]Myriad LandscapeLandU
488[Skan]Reliquary TowerLandU
489[Skan]Rogue's PassageLandU
490[Skan]Rupture SpireLandC
491[Skan]Secluded SteppeLandU
492[Skan]Simic Growth ChamberLandU
493[Skan]Simic GuildgateLand — GateC
494[Skan]Slayers' StrongholdLandR
495[Skan]Stone QuarryLandU
496[Skan]Sunhome, Fortress of the LegionLandU
497[Skan]Terramorphic ExpanseLandC
498[Skan]Thornwood FallsLandC
499[Skan]Transguild PromenadeLandC
500[Skan]Vivid CreekLandU
501[Skan]Vivid GroveLandU
502[Skan]Wind-Scarred CragLandC
503[Skan]Woodland StreamLandC
504[Skan]PlainsBasic Land — PlainsC
505[Skan]PlainsBasic Land — PlainsC
506[Skan]IslandBasic Land — IslandC
507[Skan]IslandBasic Land — IslandC
508[Skan]MountainBasic Land — MountainC
509[Skan]MountainBasic Land — MountainC
510[Skan]ForestBasic Land — ForestC
511[Skan]ForestBasic Land — ForestC
512[Skan]Tevesh Szat, Doom of FoolsBlackLegendary Planeswalker — SzatM
513[Skan]Jeska, Thrice RebornRedLegendary Planeswalker — JeskaM
514[Skan]Najeela, the Blade-BlossomRedLegendary Creature — Human WarriorM
515[Skan]Akiri, Line-SlingerRed/WhiteLegendary Creature — Kor Soldier AllyM
516[Skan]Brago, King EternalBlue/WhiteLegendary Creature — Spirit NobleM
517[Skan]Bruse Tarl, Boorish HerderRed/WhiteLegendary Creature — Human AllyM
518[Skan]Derevi, Empyrial TacticianGreen/Blue/WhiteLegendary Creature — Bird WizardM
519[Skan]Ikra Shidiqi, the UsurperBlack/GreenLegendary Creature — Naga WizardM
520[Skan]Ishai, Ojutai DragonspeakerBlue/WhiteLegendary Creature — Bird MonkM
521[Skan]Karador, Ghost ChieftainBlack/Green/WhiteLegendary Creature — Centaur SpiritM
522[Skan]Karametra, God of HarvestsGreen/WhiteLegendary Enchantment Creature — GodM
523[Skan]Kraum, Ludevic's OpusRed/BlueLegendary Creature — Zombie HorrorM
524[Skan]Kydele, Chosen of KruphixGreen/BlueLegendary Creature — Human WizardM
525[Skan]Ludevic, Necro-AlchemistRed/BlueLegendary Creature — Human WizardM
526[Skan]Maelstrom WandererGreen/Red/BlueLegendary Creature — ElementalM
527[Skan]Marath, Will of the WildGreen/Red/WhiteLegendary Creature — Elemental BeastM
528[Skan]Muldrotha, the GravetideBlack/Green/BlueLegendary Creature — Elemental AvatarM
529[Skan]Nekusar, the MindrazerBlack/Red/BlueLegendary Creature — Zombie WizardM
530[Skan]Prossh, Skyraider of KherBlack/Green/RedLegendary Creature — DragonM
531[Skan]Queen MarchesaBlack/Red/WhiteLegendary Creature — Human AssassinM
532[Skan]Rakdos, Lord of RiotsBlack/RedLegendary Creature — DemonM
533[Skan]Ravos, SoultenderBlack/WhiteLegendary Creature — Human ClericM
534[Skan]Reyhan, Last of the AbzanBlack/GreenLegendary Creature — Human WarriorM
535[Skan]Sidar Kondo of JamuraaGreen/WhiteLegendary Creature — Human KnightM
536[Skan]Silas Renn, Seeker AdeptBlack/BlueLegendary Artifact Creature — HumanM
537[Skan]Tana, the BloodsowerGreen/RedLegendary Creature — Elf DruidM
538[Skan]Thrasios, Triton HeroGreen/BlueLegendary Creature — Merfolk WizardM
539[Skan]Tymna the WeaverBlack/WhiteLegendary Creature — Human ClericM
540[Skan]Vial Smasher the FierceBlack/RedLegendary Creature — Goblin BerserkerM
541[Skan]Xenagos, God of RevelsGreen/RedLegendary Enchantment Creature — GodM
542[Skan]Yuriko, the Tiger's ShadowBlack/BlueLegendary Creature — Human NinjaM
543[Skan]Zedruu the GreatheartedRed/Blue/WhiteLegendary Creature — Minotaur MonkM
544[Skan]Zur the EnchanterBlack/Blue/WhiteLegendary Creature — Human WizardM
545[Skan]Ramos, Dragon EngineLegendary Artifact Creature — DragonM
546[Skan]The Prismatic PiperLegendary Creature — ShapeshifterS
547[Skan]Akroma, Vision of IxidorWhiteLegendary Creature — AngelM
548[Skan]Alharu, Solemn RitualistWhiteLegendary Creature — Human MonkU
549[Skan]Ardenn, Intrepid ArchaeologistWhiteLegendary Creature — Kor ScoutU
550[Skan]Keleth, Sunmane FamiliarWhiteLegendary Creature — HorseU
551[Skan]Livio, Oathsworn SentinelWhiteLegendary Creature — Human KnightR
552[Skan]Prava of the Steel LegionWhiteLegendary Creature — Cat SoldierU
553[Skan]Radiant, Serra ArchangelWhiteLegendary Creature — AngelU
554[Skan]Rebbec, Architect of AscensionWhiteLegendary Creature — Human ArtificerU
555[Skan]Brinelin, the Moon KrakenBlueLegendary Creature — KrakenU
556[Skan]Eligeth, Crossroads AugurBlueLegendary Creature — SphinxR
557[Skan]Esior, Wardwing FamiliarBlueLegendary Creature — BirdU
558[Skan]Ghost of Ramirez DePietroBlueLegendary Creature — Spirit PirateU
559[Skan]Glacian, Powerstone EngineerBlueLegendary Creature — Human ArtificerU
560[Skan]Malcolm, Keen-Eyed NavigatorBlueLegendary Creature — Siren PirateU
561[Skan]Sakashima of a Thousand FacesBlueLegendary Creature — Human RogueM
562[Skan]Siani, Eye of the StormBlueLegendary Creature — Djinn MonkU
563[Skan]Armix, Filigree ThrasherBlackLegendary Artifact Creature — GolemU
564[Skan]Falthis, Shadowcat FamiliarBlackLegendary Creature — Nightmare CatU
565[Skan]Keskit, the Flesh SculptorBlackLegendary Creature — Phyrexian Human ArtificerU
566[Skan]Miara, Thorn of the GladeBlackLegendary Creature — Elf ScoutU
567[Skan]Nadier, Agent of the DuskenelBlackLegendary Creature — Elf WarriorU
568[Skan]Sengir, the Dark BaronBlackLegendary Creature — Vampire NobleR
569[Skan]Tormod, the DesecratorBlackLegendary Creature — Zombie WizardU
570[Skan]Alena, Kessig TrapperRedLegendary Creature — Human ScoutU
571[Skan]Breeches, Brazen PlundererRedLegendary Creature — Goblin PirateU
572[Skan]Dargo, the ShipwreckerRedLegendary Creature — Giant PirateU
573[Skan]Kediss, Emberclaw FamiliarRedLegendary Creature — Elemental LizardU
574[Skan]Krark, the ThumblessRedLegendary Creature — Goblin WizardR
575[Skan]Rograkh, Son of RohgahhRedLegendary Creature — Kobold WarriorU
576[Skan]Toggo, Goblin WeaponsmithRedLegendary Creature — Goblin ArtificerU
577[Skan]Anara, Wolvid FamiliarGreenLegendary Creature — Wolf BeastU
578[Skan]Gilanra, Caller of WirewoodGreenLegendary Creature — Elf DruidU
579[Skan]Halana, Kessig RangerGreenLegendary Creature — Human Archer RangerU
580[Skan]Ich-Tekik, Salvage SplicerGreenLegendary Creature — Phyrexian Human ArtificerU
581[Skan]Kamahl, Heart of KrosaGreenLegendary Creature — Human DruidM
582[Skan]Kodama of the East TreeGreenLegendary Creature — SpiritR
583[Skan]Numa, Joraga ChieftainGreenLegendary Creature — Elf WarriorU
584[Skan]Slurrk, All-IngestingGreenLegendary Creature — OozeU
585[Skan]Abomination of LlanowarBlack/GreenLegendary Creature — Elf HorrorU
586[Skan]Amareth, the LustrousGreen/Blue/WhiteLegendary Creature — DragonR
587[Skan]Araumi of the Dead TideBlack/BlueLegendary Creature — Merfolk WizardU
588[Skan]Archelos, Lagoon MysticBlack/Green/BlueLegendary Creature — Turtle ShamanR
589[Skan]Averna, the Chaos BloomGreen/Red/BlueLegendary Creature — Elemental ShamanR
590[Skan]Belbe, Corrupted ObserverBlack/GreenLegendary Creature — Phyrexian Zombie ElfR
591[Skan]Bell Borca, Spectral SergeantRed/WhiteLegendary Creature — Spirit SoldierR
592[Skan]Blim, Comedic GeniusBlack/RedLegendary Creature — ImpR
593[Skan]Captain Vargus WrathRed/BlueLegendary Creature — Orc PirateU
594[Skan]Colfenor, the Last YewBlack/Green/WhiteLegendary Creature — Treefolk ShamanR
595[Skan]Ghen, Arcanum WeaverBlack/Red/WhiteLegendary Creature — Human WizardR
596[Skan]Gnostro, Voice of the CragsRed/Blue/WhiteLegendary Creature — ChimeraR
597[Skan]Gor Muldrak, AmphinologistGreen/BlueLegendary Creature — Human ScoutR
598[Skan]Hamza, Guardian of ArashinGreen/WhiteLegendary Creature — Elephant WarriorU
599[Skan]Hans ErikssonGreen/RedLegendary Creature — Human ScoutR
600[Skan]Imoti, Celebrant of BountyGreen/BlueLegendary Creature — Naga DruidU
601[Skan]Jared Carthalion, True HeirGreen/Red/WhiteLegendary Creature — Human WarriorR
602[Skan]Juri, Master of the RevueBlack/RedLegendary Creature — Human ShamanU
603[Skan]Kangee, Sky WardenBlue/WhiteLegendary Creature — Bird WizardU
604[Skan]Kwain, Itinerant MeddlerBlue/WhiteLegendary Creature — Rabbit WizardR
605[Skan]Lathiel, the Bounteous DawnGreen/WhiteLegendary Creature — UnicornR
606[Skan]Liesa, Shroud of DuskBlack/WhiteLegendary Creature — AngelR
607[Skan]Nevinyrral, Urborg TyrantBlack/Blue/WhiteLegendary Creature — Zombie WizardR
608[Skan]Nymris, Oona's TricksterBlack/BlueLegendary Creature — Faerie KnightR
609[Skan]Obeka, Brute ChronologistBlack/Red/BlueLegendary Creature — Ogre WizardR
610[Skan]Reyav, Master SmithRed/WhiteLegendary Creature — Dwarf ArtificerU
611[Skan]Thalisse, Reverent MediumBlack/WhiteLegendary Creature — Human ClericU
612[Skan]Tuya BearclawGreen/RedLegendary Creature — Human WarriorU
613[Skan]Yurlok of Scorch ThrashBlack/Green/RedLegendary Creature — Viashino ShamanR
614[Skan]Zara, Renegade RecruiterRed/BlueLegendary Creature — Human PirateR
615[Skan]Akroma's WillWhiteInstantR
616[Skan]Archon of CoronationWhiteCreature — ArchonM
617[Skan]Armored SkyhunterWhiteCreature — Cat KnightR
618[Skan]Austere CommandWhiteSorceryR
619[Skan]Court of GraceWhiteEnchantmentR
620[Skan]Generous GiftWhiteInstantU
621[Skan]Keeper of the AccordWhiteCreature — Human SoldierR
622[Skan]Promise of TomorrowWhiteEnchantmentR
623[Skan]Return to DustWhiteInstantU
624[Skan]Seraphic GreatswordWhiteArtifact — EquipmentM
625[Skan]Slash the RanksWhiteSorceryR
626[Skan]Soul of EternityWhiteCreature — AvatarR
627[Skan]Swords to PlowsharesWhiteInstantU
628[Skan]Triumphant ReckoningWhiteSorceryM
629[Skan]Amphin MutineerBlueCreature — Salamander PirateR
630[Skan]Arcane DenialBlueInstantC
631[Skan]Body of KnowledgeBlueCreature — AvatarR
632[Skan]CounterspellBlueInstantC
633[Skan]Court of CunningBlueEnchantmentR
634[Skan]Fact or FictionBlueInstantU
635[Skan]HullbreacherBlueCreature — Merfolk PirateR
636[Skan]Laboratory DrudgeBlueCreature — Zombie HorrorR
637[Skan]Mana DrainBlueInstantM
638[Skan]Mnemonic DelugeBlueSorceryM
639[Skan]MulldrifterBlueCreature — ElementalU
640[Skan]PreordainBlueSorceryC
641[Skan]Sakashima's ProtegeBlueCreature — ShapeshifterR
642[Skan]Sakashima's WillBlueSorceryR
643[Skan]Sphinx of the Second SunBlueCreature — SphinxM
644[Skan]Wrong TurnBlueInstantR
645[Skan]Court of AmbitionBlackEnchantmentR
646[Skan]Cuombajj WitchesBlackCreature — Human WizardU
647[Skan]Elvish DreadlordBlackCreature — Zombie ElfR
648[Skan]Fleshbag MarauderBlackCreature — Zombie WarriorC
649[Skan]Necrotic HexBlackSorceryR
650[Skan]Nightshade HarvesterBlackCreature — Elf ShamanR
651[Skan]Opposition AgentBlackCreature — Human RogueR
652[Skan]Plague ReaverBlackCreature — BeastR
653[Skan]Profane TransfusionBlackSorceryM
654[Skan]Rakshasa DebaserBlackCreature — DemonR
655[Skan]Szat's WillBlackInstantR
656[Skan]Vampiric TutorBlackInstantM
657[Skan]VictimizeBlackSorceryU
658[Skan]Viscera SeerBlackCreature — Vampire WizardC
659[Skan]AbradeRedInstantU
660[Skan]Aurora PhoenixRedCreature — PhoenixR
661[Skan]Blasphemous ActRedSorceryR
662[Skan]Coercive RecruiterRedCreature — Orc PirateR
663[Skan]Court of IreRedEnchantmentR
664[Skan]Emberwilde CaptainRedCreature — Djinn PirateR
665[Skan]Flamekin HeraldRedCreature — Elemental WizardR
666[Skan]Hellkite CourserRedCreature — DragonM
667[Skan]Humble DefectorRedCreature — Human RogueU
668[Skan]Jeska's WillRedSorceryR
669[Skan]Port RazerRedCreature — Orc PirateM
670[Skan]Soulfire EruptionRedSorceryM
671[Skan]Temur Battle RageRedInstantC
672[Skan]Wheel of MisfortuneRedSorceryR
673[Skan]Acidic SlimeGreenCreature — OozeU
674[Skan]Apex DevastatorGreenCreature — Chimera HydraM
675[Skan]Biowaste BlobGreenCreature — OozeR
676[Skan]Court of BountyGreenEnchantmentR
677[Skan]Dawnglade RegentGreenCreature — ElkR
678[Skan]Fyndhorn ElvesGreenCreature — Elf DruidC
679[Skan]Immaculate MagistrateGreenCreature — Elf ShamanR
680[Skan]Kamahl's WillGreenInstantR
681[Skan]Kodama's ReachGreenSorcery — ArcaneC
682[Skan]Magus of the OrderGreenCreature — Human WizardR
683[Skan]Reshape the EarthGreenSorceryM
684[Skan]Rootweaver DruidGreenCreature — Elf DruidR
685[Skan]Sweet-Gum RecluseGreenCreature — SpiderR
686[Skan]Three VisitsGreenSorceryU
687[Skan]Boros CharmRed/WhiteInstantU
688[Skan]Coiling OracleGreen/BlueCreature — Snake Elf DruidC
689[Skan]Arcane SignetArtifactU
690[Skan]Bladegriff PrototypeArtifact Creature — GriffinR
691[Skan]Burnished HartArtifact Creature — ElkU
692[Skan]Commander's PlateArtifact — EquipmentM
693[Skan]Commander's SphereArtifactC
694[Skan]Horizon StoneArtifactR
695[Skan]Jeweled LotusArtifactM
696[Skan]Nevinyrral's DiskArtifactR
697[Skan]Phyrexian TriniformArtifact Creature — Phyrexian GolemM
698[Skan]Rings of BrighthearthArtifactR
699[Skan]Scroll RackArtifactM
700[Skan]Sol RingArtifactU
701[Skan]Staff of DominationArtifactR
702[Skan]Swiftfoot BootsArtifact — EquipmentU
703[Skan]Thought VesselArtifactU
704[Skan]Command BeaconLandR
705[Skan]Command TowerLandC
706[Skan]Myriad LandscapeLandU
707[Skan]Opal PalaceLandC
708[Skan]Path of AncestryLandC
709[Skan]Rejuvenating SpringsLandR
710[Skan]Reliquary TowerLandU
711[Skan]Spectator SeatingLandR
712[Skan]Terramorphic ExpanseLandC
713[Skan]Training CenterLandR
714[Skan]Undergrowth StadiumLandR
715[Skan]Vault of ChampionsLandR
716[Skan]War RoomLandR

Kart: 716

Rozkład rzadkości
C202
M80
R198
S2
U234
Rozkład parametru 'Color'
154
Black74
Black/Blue6
Black/Blue/White3
Black/Green6
Black/Green/Blue3
Black/Green/Red3
Black/Green/White3
Black/Red6
Black/Red/Blue3
Black/Red/White3
Black/White6
Blue95
Blue/Green1
Blue/White6
Green96
Green/Blue16
Green/Blue/White3
Green/Red6
Green/Red/Blue3
Green/Red/White3
Green/White6
Red88
Red/Blue6
Red/Blue/White3
Red/White13
White100
White/Red1
Rozkład parametru 'Type'
2
Artifact41
Artifact Creature — Construct4
Artifact Creature — Elk2
Artifact Creature — Fox1
Artifact Creature — Gargoyle1
Artifact Creature — Golem6
Artifact Creature — Griffin2
Artifact Creature — Myr2
Artifact Creature — Phyrexian Golem2
Artifact Creature — Phyrexian Myr1
Artifact Creature — Sphinx1
Artifact Creature — Thopter1
Artifact — Equipment29
Basic Land — Forest2
Basic Land — Island2
Basic Land — Mountain2
Basic Land — Plains2
Creature — Aetherborn Artificer1
Creature — Angel4
Creature — Ape Shaman1
Creature — Archon2
Creature — Avatar4
Creature — Beast5
Creature — Bird Scout1
Creature — Bird Soldier1
Creature — Bird Wizard1
Creature — Cat Knight2
Creature — Cat Monkey1
Creature — Cat Scout1
Creature — Chimera Hydra2
Creature — Crocodile1
Creature — Demon2
Creature — Dinosaur2
Creature — Dinosaur Avatar1
Creature — Djinn Pirate2
Creature — Dragon5
Creature — Dragon Egg1
Creature — Dwarf Soldier1
Creature — Eldrazi Octopus1
Creature — Elemental5
Creature — Elemental Wizard2
Creature — Elephant1
Creature — Elf Archer1
Creature — Elf Artificer1
Creature — Elf Assassin2
Creature — Elf Druid5
Creature — Elf Salamander Rogue1
Creature — Elf Shaman9
Creature — Elf Soldier1
Creature — Elf Warrior6
Creature — Elk2
Creature — Fungus1
Creature — Giant1
Creature — Goblin Pirate3
Creature — Goblin Rogue1
Creature — Horror1
Creature — Human Advisor1
Creature — Human Artificer2
Creature — Human Assassin1
Creature — Human Druid1
Creature — Human Pirate11
Creature — Human Rogue5
Creature — Human Shaman2
Creature — Human Soldier8
Creature — Human Warrior2
Creature — Human Wizard9
Creature — Hydra1
Creature — Kithkin Soldier1
Creature — Kor Scout2
Creature — Kraken3
Creature — Leviathan2
Creature — Merfolk Pirate2
Creature — Naga Cleric1
Creature — Ogre Pirate1
Creature — Ooze4
Creature — Orc Pirate5
Creature — Orc Warrior1
Creature — Phoenix2
Creature — Phyrexian Horror1
Creature — Salamander Pirate2
Creature — Satyr1
Creature — Serpent1
Creature — Shapeshifter2
Creature — Shark Octopus Crab1
Creature — Siren Pirate Wizard1
Creature — Skeleton1
Creature — Slith1
Creature — Snake1
Creature — Snake Elf Druid2
Creature — Sphinx4
Creature — Spider4
Creature — Spirit1
Creature — Treefolk Shaman1
Creature — Vampire Shaman1
Creature — Vampire Wizard2
Creature — Wurm1
Creature — Zombie1
Creature — Zombie Bird1
Creature — Zombie Elf2
Creature — Zombie Giant1
Creature — Zombie Horror2
Creature — Zombie Warrior2
Enchantment22
Enchantment — Aura22
Instant75
Instant // Instant1
Instant // Sorcery1
Land52
Land — Gate2
Legendary Artifact Creature — Dragon1
Legendary Artifact Creature — Golem2
Legendary Artifact Creature — Human1
Legendary Artifact — Equipment1
Legendary Creature — Angel6
Legendary Creature — Angel Artificer1
Legendary Creature — Bird2
Legendary Creature — Bird Monk1
Legendary Creature — Bird Wizard3
Legendary Creature — Cat Soldier2
Legendary Creature — Centaur Spirit1
Legendary Creature — Chimera2
Legendary Creature — Demon1
Legendary Creature — Djinn Monk2
Legendary Creature — Dragon3
Legendary Creature — Dwarf Advisor1
Legendary Creature — Dwarf Artificer2
Legendary Creature — Elder Dinosaur1
Legendary Creature — Elemental2
Legendary Creature — Elemental Avatar1
Legendary Creature — Elemental Beast1
Legendary Creature — Elemental Lizard2
Legendary Creature — Elemental Shaman2
Legendary Creature — Elephant Warrior2
Legendary Creature — Elf Druid3
Legendary Creature — Elf Horror2
Legendary Creature — Elf Scout2
Legendary Creature — Elf Warrior4
Legendary Creature — Faerie Knight2
Legendary Creature — Giant Pirate2
Legendary Creature — Goblin Artificer2
Legendary Creature — Goblin Berserker1
Legendary Creature — Goblin Pirate2
Legendary Creature — Goblin Wizard2
Legendary Creature — Horse2
Legendary Creature — Human Ally1
Legendary Creature — Human Archer Ranger2
Legendary Creature — Human Artificer4
Legendary Creature — Human Assassin1
Legendary Creature — Human Cleric4
Legendary Creature — Human Druid2
Legendary Creature — Human Knight4
Legendary Creature — Human Monk2
Legendary Creature — Human Ninja1
Legendary Creature — Human Pirate2
Legendary Creature — Human Rogue2
Legendary Creature — Human Scout6
Legendary Creature — Human Shaman2
Legendary Creature — Human Soldier1
Legendary Creature — Human Warrior6
Legendary Creature — Human Wizard5
Legendary Creature — Imp2
Legendary Creature — Kobold Warrior2
Legendary Creature — Kor Scout2
Legendary Creature — Kor Soldier Ally1
Legendary Creature — Kraken3
Legendary Creature — Leviathan1
Legendary Creature — Merfolk Wizard3
Legendary Creature — Minotaur Monk1
Legendary Creature — Moonfolk Wizard1
Legendary Creature — Naga Druid2
Legendary Creature — Naga Wizard1
Legendary Creature — Nightmare Cat2
Legendary Creature — Ogre Wizard2
Legendary Creature — Ooze2
Legendary Creature — Orc Pirate2
Legendary Creature — Phyrexian Human Artificer4
Legendary Creature — Phyrexian Zombie Elf2
Legendary Creature — Rabbit Wizard2
Legendary Creature — Shapeshifter2
Legendary Creature — Siren Pirate2
Legendary Creature — Sphinx2
Legendary Creature — Spirit2
Legendary Creature — Spirit Noble1
Legendary Creature — Spirit Pirate2
Legendary Creature — Spirit Soldier2
Legendary Creature — Treefolk Shaman2
Legendary Creature — Turtle Shaman2
Legendary Creature — Unicorn2
Legendary Creature — Vampire Noble2
Legendary Creature — Viashino Shaman2
Legendary Creature — Wolf Beast2
Legendary Creature — Zombie Horror1
Legendary Creature — Zombie Wizard5
Legendary Enchantment Creature — God2
Legendary Enchantment — Aura1
Legendary Planeswalker — Jeska2
Legendary Planeswalker — Szat2
Legendary Sorcery1
Sorcery61
Sorcery — Arcane2