Strona Główna | Wymiana | Sklep | Koszyk | Pliki | FAQ | CardScannerLogowanie | Rejestracja
  Zaawansowane wyszukiwanie EN PL
Magic the Gathering -> Listy kart -> Game Night: Free-for-All


Dostępne listy kart:
Magic Player RewardsMagic 2013
Friday Night MagicFrom the Vault: Realms
Arena LeagueDuel Decks: Izzet vs. Golgari
Super SeriesReturn to Ravnica
Prerelease PromoCommander's Arsenal
APAC LandsGatecrash
Euro LandsDuel Decks: Sorin vs. Tibalt
Guru LandsDragon's Maze
WPN/GatewayModern Masters
Celebration CardsMagic 2014 Core Set
Judge Gift ProgramFrom the Vault: Twenty
Hobby Japan Commemorative PromosDuel Decks: Heroes vs. Monsters
Clash PackTheros
Grand PrixCommander 2013
Launch PartiesBorn of the Gods
Summer of MagicDuel Decks: Jace vs. Vraska
Champs and StatesJourney into Nyx
Pro TourMagic: The Gathering—Conspiracy
Game Day CardsMagic 2015 Core Set
Release EventsFrom the Vault: Annihilation
Happy HolidaysDuel Decks: Speed vs. Cunning
Buy a Box PromosKhans of Tarkir
Heroe's Path PromosCommander 2014
League TokensDuel Decks Anthology, Divine vs. Demonic
Face the HydraDuel Decks Anthology, Elves vs. Goblins
Redemption ProgramDuel Decks Anthology, Garruk vs. Liliana
Magic Premiere Shop 2008Duel Decks Anthology, Jace vs. Chandra
DCI Legend MembershipFate Reforged
Wizards of the Coast Online StoreDuel Decks: Elspeth vs. Kiora
OversizedDragons of Tarkir
Media InsertsModern Masters 2015 Edition
AlphaMagic Origins
BetaDuel Decks: Zendikar vs. Eldrazi
Arabian NightsFrom the Vault: Angels
UnlimitedBattle for Zendikar
Collector's EditionCommander 2015
Intl. Collector's EditionDuel Decks: Blessed vs. Cursed
AntiquitiesOath of the Gatewatch
RevisedShadows over Innistrad
LegendsEternal Masters
Summer MagicEldritch Moon
The DarkFrom the Vault: Lore
Revised BBConspiracy: Take the Crown
Fallen EmpiresDuel Decks: Nissa vs. Ob Nixilis
4th EditionKaladesh
4th Edition BBMasterpiece Series: Kaladesh Inventions
Ice AgeCommander 2016
RenaissancePlanechase Anthology
ChroniclesAether Revolt
HomelandsModern Masters 2017 Edition
AlliancesDuel Decks: Mind vs. Might
MirageAmonkhet
Introductory Two-Player SetCommander Anthology
VisionsArchenemy: Nicol Bolas
5th EditionHour of Devastation
PortalCommander 2017
WeatherlightIxalan
TempestDuel Decks: Merfolk vs. Goblins
StrongholdIconic Masters
Portal Second AgeExplorers of Ixalan
ExodusFrom the Vault: Transform
UngluedUnstable
Urza's SagaRivals of Ixalan
AnthologiesMasters 25
Urza's LegacyDuel Decks: Elves vs. Inventors
6th EditionDominaria
Portal: 3 KingdomsBattlebond
Urza's DestinyCommander Anthology 2018
StarterSignature Spellbook: Jace
Mercadian MasquesGlobal Series: Jiang Yanggu and Mu Yanling
Battle RoyaleCore Set 2019
Starter 2000Commander 2018
NemesisGuilds of Ravnica
ProphecyGame Night
InvasionUltimate Masters
BeatdownRavnica Allegiance
PlaneshiftWar of the Spark
7th EditionModern Horizons
ApocalypseSignature Spellbook: Gideon
OdysseyCore Set 2020
DeckmastersCommander 2019
TormentThrone of Eldraine
JudgmentTheros Beyond Death
OnslaughtUnsanctioned
LegionsCommander 2020
ScourgeIkoria: Lair of Behemoths
8th EditionCore Set 2021
MirrodinJumpstart
DarksteelDouble Masters
Fifth DawnZendikar Rising
Champions of KamigawaThe List
UnhingedCommander Legends
Betrayers of KamigawaKaldheim
Saviors of KamigawaTime Spiral Remastered
9th EditionStrixhaven: School of Mages
RavnicaStrixhaven Mystical Archive
GuildpactCommander 2021
DissensionModern Horizons 2
ColdsnapModern Horizons 1 Timeshifts
Time SpiralAdventures in the Forgotten Realms
Time Spiral: TimeshiftedInnistrad: Midnight Hunt
Planar ChaosPioneer Challenger Decks 2021
Future SightInnistrad: Crimson Vow
Tenth EditionKamigawa: Neon Dynasty
LorwynUniverses Within
Duel Decks: Elves vs. GoblinsStreets of New Capenna
MorningtideCommander Legends: Battle for Baldur's Gate
ShadowmoorDouble Masters 2022
EventideDominaria United
From the Vault: DragonsWarhammer 40,000 Commander
Shards of AlaraUnfinity
Duel Decks: Jace vs. ChandraGame Night: Free-for-All
ConfluxThe Brothers' War
Duel Decks: Divine vs. DemonicThe Brothers' War Commander
Alara RebornTransformers
Magic 201030th Anniversary Edition
From the Vault: ExiledJumpstart 2022
PlanechaseStarter Commander Decks
ZendikarDominaria Remastered
Duel Decks: Garruk vs. LilianaPhyrexia: All Will Be One
Premium Deck Series: SliversPhyrexia: All Will Be One Commander
WorldwakeMarch of the Machine
Duel Decks: Phyrexia vs. the CoalitionMultiverse Legends
Rise of the EldraziMarch of the Machine Commander
ArchenemyMarch of the Machine: The Aftermath
Magic 2011The Lord of the Rings: Tales of Middle-earth
From the Vault: RelicsTales of Middle-earth Commander
Duel Decks: Elspeth vs. TezzeretCommander Masters
Scars of MirrodinWilds of Eldraine
Mirrodin BesiegedWilds of Eldraine: Enchanting Tales
Duel Decks: Knights vs. DragonsWilds of Eldraince Commander
New PhyrexiaDoctor Who
Commander 2011The Lost Caverns of Ixalan
Magic 2012Jurassic World Collection
From the Vault: LegendsThe Lost Caverns of Ixalan Commander
Duel Decks: Ajani vs. Nicol BolasRavnica Remastered
InnistradMurders at Karlov Manor
Dark AscensionMurders at Karlov Manor Commander
Duel Decks: Venser vs. KothRavnica: Clue Edition
Avacyn RestoredFallout
Planechase 2012 EditionOutlaws of Thunder Junction


Wybrana edycja: Game Night: Free-for-All

Dostępne wersje językowe (1):

Subsets: Normal / Foil

Nr SkanNazwaColorTypeRarity
6[Skan]Ancestral BladeWhiteArtifact — EquipmentC
7[Skan]Banisher PriestWhiteCreature — Human ClericU
8[Skan]Captain of the WatchWhiteCreature — Human SoldierR
9[Skan]Danitha Capashen, ParagonWhiteLegendary Creature — Human KnightU
10[Skan]Forbidding SpiritWhiteCreature — Spirit ClericU
11[Skan]Heavenly BlademasterWhiteCreature — AngelR
12[Skan]Kitesail ApprenticeWhiteCreature — Kor SoldierC
13[Skan]Kor DuelistWhiteCreature — Kor SoldierU
14[Skan]Kor OutfitterWhiteCreature — Kor SoldierC
15[Skan]Path to ExileWhiteInstantU
16[Skan]Pilgrim of the AgesWhiteCreature — SpiritC
17[Skan]Serra AngelWhiteCreature — AngelU
18[Skan]Strength of ArmsWhiteInstantC
19[Skan]Swords to PlowsharesWhiteInstantU
20[Skan]Valorous StanceWhiteInstantU
21[Skan]Vow of DutyWhiteEnchantment — AuraU
22[Skan]Angler DrakeBlueCreature — DrakeU
23[Skan]Angler TurtleBlueCreature — TurtleR
24[Skan]Brineborn CutthroatBlueCreature — Merfolk PirateU
25[Skan]CounterspellBlueInstantU
26[Skan]Diluvian PrimordialBlueCreature — AvatarR
27[Skan]Fact or FictionBlueInstantU
28[Skan]Fog BankBlueCreature — WallU
29[Skan]Illusory AmbusherBlueCreature — Cat IllusionU
30[Skan]ImpulseBlueInstantC
31[Skan]Jeering HomunculusBlueCreature — HomunculusC
32[Skan]Murmuring MysticBlueCreature — Human WizardU
33[Skan]Plea for PowerBlueSorceryR
34[Skan]Precognitive PerceptionBlueInstantR
35[Skan]Pull from TomorrowBlueInstantR
36[Skan]RepulseBlueInstantC
37[Skan]Run Away TogetherBlueInstantC
38[Skan]Sea Gate OracleBlueCreature — Human WizardC
39[Skan]Split DecisionBlueInstantU
40[Skan]Supreme WillBlueInstantU
41[Skan]Talrand's InvocationBlueSorceryU
42[Skan]Vow of FlightBlueEnchantment — AuraU
43[Skan]Bloodsoaked AltarBlackArtifactU
44[Skan]Bushmeat PoacherBlackCreature — Human SoldierC
45[Skan]Demon of LoathingBlackCreature — DemonR
46[Skan]Demonic EmbraceBlackEnchantment — AuraR
47[Skan]Doom BladeBlackInstantC
48[Skan]Doomed DissenterBlackCreature — HumanC
49[Skan]Dusk Legion ZealotBlackCreature — Vampire SoldierC
50[Skan]Fleshbag MarauderBlackCreature — Zombie WarriorC
51[Skan]Gavony UnhallowedBlackCreature — ZombieC
52[Skan]Gifted AetherbornBlackCreature — Aetherborn VampireU
53[Skan]GravewakerBlackCreature — Bird SpiritR
54[Skan]Liliana's MasteryBlackEnchantmentR
55[Skan]Lord of the AccursedBlackCreature — ZombieU
56[Skan]Maalfeld TwinsBlackCreature — ZombieC
57[Skan]Moan of the UnhallowedBlackSorceryU
58[Skan]Priest of the Blood RiteBlackCreature — Human ClericR
59[Skan]Ravenous ChupacabraBlackCreature — Beast HorrorU
60[Skan]Reassembling SkeletonBlackCreature — Skeleton WarriorU
61[Skan]Sign in BloodBlackSorceryC
62[Skan]Supernatural StaminaBlackInstantC
63[Skan]Vilis, Broker of BloodBlackLegendary Creature — DemonR
64[Skan]Village RitesBlackInstantC
65[Skan]Vow of TormentBlackEnchantment — AuraU
67[Skan]AbradeRedInstantC
68[Skan]Ancient HellkiteRedCreature — DragonR
69[Skan]BlazeRedSorceryU
70[Skan]Crucible of FireRedEnchantmentR
71[Skan]Dragon EggRedCreature — Dragon EggC
72[Skan]Dragon HatchlingRedCreature — DragonC
73[Skan]Dragon MageRedCreature — Dragon WizardU
74[Skan]Dragon TempestRedEnchantmentU
75[Skan]Dragonspeaker ShamanRedCreature — Human Barbarian ShamanU
76[Skan]Drakuseth, Maw of FlamesRedLegendary Creature — DragonR
77[Skan]Flameblast DragonRedCreature — DragonR
78[Skan]Flametongue KavuRedCreature — KavuU
79[Skan]Furnace WhelpRedCreature — DragonU
80[Skan]Goblin MotivatorRedCreature — Goblin WarriorC
81[Skan]Kargan DragonriderRedCreature — Human WarriorC
82[Skan]Knollspine DragonRedCreature — DragonR
83[Skan]Lightning BoltRedInstantU
84[Skan]Mana GeyserRedSorceryC
85[Skan]Rapacious DragonRedCreature — DragonC
86[Skan]Seize the SpoilsRedSorceryC
87[Skan]Shivan DragonRedCreature — DragonR
88[Skan]Vow of LightningRedEnchantment — AuraU
89[Skan]Beast WhispererGreenCreature — Elf DruidR
90[Skan]Broken WingsGreenInstantC
91[Skan]Dwynen's EliteGreenCreature — Elf WarriorU
92[Skan]Elven AmbushGreenInstantU
93[Skan]Elvish ArchdruidGreenCreature — Elf DruidR
94[Skan]Elvish RejuvenatorGreenCreature — Elf DruidC
95[Skan]Elvish SkysweeperGreenCreature — Elf WarriorC
96[Skan]Elvish VisionaryGreenCreature — Elf ShamanC
97[Skan]End-Raze ForerunnersGreenCreature — BoarR
98[Skan]Immaculate MagistrateGreenCreature — Elf ShamanR
99[Skan]InvigorateGreenInstantU
100[Skan]Joraga VisionaryGreenCreature — Elf WizardC
101[Skan]Llanowar ElvesGreenCreature — Elf DruidC
102[Skan]Llanowar TribeGreenCreature — Elf DruidU
103[Skan]OverrunGreenSorceryU
104[Skan]Rabid BiteGreenSorceryC
105[Skan]Ram ThroughGreenInstantC
106[Skan]RegrowthGreenSorceryU
107[Skan]Sylvan MessengerGreenCreature — ElfU
108[Skan]Taunting ElfGreenCreature — ElfC
109[Skan]Thorn LieutenantGreenCreature — Elf WarriorR
110[Skan]Thornweald ArcherGreenCreature — Elf ArcherC
111[Skan]Vow of WildnessGreenEnchantment — AuraU
112[Skan]Wirewood PrideGreenInstantC
113[Skan]Argentum ArmorArtifact — EquipmentR
114[Skan]Bloodthirsty BladeArtifact — EquipmentU
115[Skan]Colossus HammerArtifact — EquipmentU
116[Skan]GreatswordArtifact — EquipmentU
117[Skan]Howling GolemArtifact Creature — GolemC
118[Skan]Moonsilver SpearArtifact — EquipmentR
119[Skan]Ring of ThuneArtifact — EquipmentU
120[Skan]Sword of VengeanceArtifact — EquipmentR
121[Skan]Trusty MacheteArtifact — EquipmentU
122[Skan]PlainsBasic Land — PlainsC
123[Skan]PlainsBasic Land — PlainsC
124[Skan]PlainsBasic Land — PlainsC
125[Skan]IslandBasic Land — IslandC
126[Skan]IslandBasic Land — IslandC
127[Skan]IslandBasic Land — IslandC
128[Skan]SwampBasic Land — SwampC
129[Skan]SwampBasic Land — SwampC
130[Skan]SwampBasic Land — SwampC
131[Skan]MountainBasic Land — MountainC
132[Skan]MountainBasic Land — MountainC
133[Skan]MountainBasic Land — MountainC
134[Skan]ForestBasic Land — ForestC
135[Skan]ForestBasic Land — ForestC
136[Skan]ForestBasic Land — ForestC

Kart: 130

Rozkład rzadkości
C55
R27
U48
Rozkład parametru 'Color'
24
Black23
Blue21
Green24
Red22
White16
Rozkład parametru 'Type'
Artifact1
Artifact Creature — Golem1
Artifact — Equipment9
Basic Land — Forest3
Basic Land — Island3
Basic Land — Mountain3
Basic Land — Plains3
Basic Land — Swamp3
Creature — Aetherborn Vampire1
Creature — Angel2
Creature — Avatar1
Creature — Beast Horror1
Creature — Bird Spirit1
Creature — Boar1
Creature — Cat Illusion1
Creature — Demon1
Creature — Dragon7
Creature — Dragon Egg1
Creature — Dragon Wizard1
Creature — Drake1
Creature — Elf2
Creature — Elf Archer1
Creature — Elf Druid5
Creature — Elf Shaman2
Creature — Elf Warrior3
Creature — Elf Wizard1
Creature — Goblin Warrior1
Creature — Homunculus1
Creature — Human1
Creature — Human Barbarian Shaman1
Creature — Human Cleric2
Creature — Human Soldier2
Creature — Human Warrior1
Creature — Human Wizard2
Creature — Kavu1
Creature — Kor Soldier3
Creature — Merfolk Pirate1
Creature — Skeleton Warrior1
Creature — Spirit1
Creature — Spirit Cleric1
Creature — Turtle1
Creature — Vampire Soldier1
Creature — Wall1
Creature — Zombie3
Creature — Zombie Warrior1
Enchantment3
Enchantment — Aura6
Instant23
Legendary Creature — Demon1
Legendary Creature — Dragon1
Legendary Creature — Human Knight1
Sorcery10