Strona Główna | Wymiana | Sklep | Koszyk | Pliki | FAQ | CardScannerLogowanie | Rejestracja
  Zaawansowane wyszukiwanie EN PL

Mythos

Gra Mythos CCG jest bazowana na twórczości H. P. Lovercrafta i innych autorów, którzy rozwijali ten świat. Gracz wciela się w rolę badacza, który odkrywa straszliwe tajemnice ukryte w naszym świecie. Każdy z graczy wyrusza swoim badaczem w poszukiwaniu przygód, tajemnic, magicznych przedmiotów, tajemnych miejsc, starając się przy tym nie popaść w obłęd.

Każdy z graczy używa 60-kartowego decku w którym znajdziemy karty przygód, sprzymierzeńców, artefaktów, zdarzeń, miejsc, potworów, zaklęć i tajemnych ksiąg. Karty przygód posiadają warunki, które gracz musi spełnić podczas gry. Gra kończy się gdy któryś z badaczy zakończy swoją "przygodę". Wygrywa gracz, który zdobył najwięcej punktów przygody (adventure points) i zachował zdrowie psychiczne (sanity points).

W sprzedaży jest 19 kart.


Ostatnie aktualności na temat Mythos

Skany2007-11-14
Beatrice Is Released From the Attic
Dodałem nowe skany z edycji podstawowej Mythos.
Komentarze (0)      Dodaj komentarznekhomanta
Sklep2007-10-15
Cthulhu
Dodalem sporo kart z podstawowej edycji Mythos.
Komentarze (0)      Dodaj komentarznekhomanta
Sklep2007-01-18
Howard Lovecraft
Dodałem trochę singli z edycji Dreamlands. Pojawiły się również ich skany.
Komentarze (0)      Dodaj komentarznekhomanta
Sklep2006-12-01
Dodałem single i boostery z edycji Limited. Pojawiły się również nowe skany kart.
Komentarze (0)      Dodaj komentarznekhomanta
Nowe skany2005-09-21
Dodałem wszystkie skany ze starterów Standard Game Set.
Komentarze (0)      Dodaj komentarznekhomanta
Nowa karcianka2005-09-12
Dodałem do bazy grę Mythos. Z edycji podstawowej załadowałem pełny spoiler. Z pozostałych mam tylko listy kart. Do kupienia są startery Standard Game Set. W najbliższym czasie postaram się zeskanować karty z SGS (ta edycja posiada tylko prekonstruowane, podwójne startery), wobec tego nie ma problemu z rarity i zdobyciem wszystkich kart. Wystarczy kupić jeden starter :) Z wersja podstawową gry wiąże się ciekawostka dystrybucyjna. Startery zawierają 200 wzorów kart. Następne 201 wzorów podzielono pomiedzy 3 zestawy boosterów nazwane: Expeditions of Miskatonic University, Cthulhu Rising i Legends of the Necronomicon. Każdy z tych zestawów zawiera 67 wzorów kart. Daja to kompletną liste 401 kart w edycji podstawowej.
Komentarze (0)      Dodaj komentarznekhomanta