Strona Główna | Wymiana | Sklep | Koszyk | Pliki | FAQ | CardScannerLogowanie | Rejestracja
  Zaawansowane wyszukiwanie EN PL

Alien/Predator

Adrenaline Rush
Aliens/Predator to gra na podstawie serii filmów Alien i Predator. Wydawcą był HarperPrism, ale karciankę stworzyła firma Precedence, znana z gier wydawanych na bazie filmów (Babylon5, Terminator). "Battleground Game System" zastosowany został również w Terminatorze, przez co obie gry są kompatybilne.

W grze wcielasz się w jedną z trzech stron konfliktu: Obcych, Predatora lub żołnierzy Marines. Najprościej osiągnąć zwycięstwo eliminując wszystkie wrogie siły, ale są też sposoby specyficzne dla każdej z ras. Obcy mogą wygrać poprzez przekształcenie wszystkich lokacji w swoje legowisko, Predatorzy zdobywając "honor" poprzez określone sposoby zabijania ofiar, Marines dzięku uratowaniu określonej liczby cywilów.

Typy kart spotykane w grze: Location, Character, Item i Event. Niektóre karty są zastrzeżone tylko dla jednej lub dwóch stron. Każdy gracz używa swoich kart lokacji do stworzenia własnego pola walki. Jeśli dwóch graczy posiada na swoim terenie lokację o tej samej nazwie, uważa się ją za to samo miejsce. Karty postaci poruszają się po lokacjach, wypełniając misje przybliżające gracza do zwycięstwa. Postacie charakteryzują sie dwoma współczynnikami: Szybkością (Speed) oraz Siłą (Power). Pierwszy określa jak szybka jest postać i jak trudno ją trafić, druga jak duże obrażenia w walce zadaje oraz jej odporność.

W sprzedaży jest 35 kart.


Ostatnie aktualności na temat Alien/Predator

Skany2007-06-26
Ripley (8)
Dodałem wszystkie skany z edycji Resurrection.
Komentarze (11)      Dodaj komentarznekhomanta
Aktualizacja2007-06-19
Alien Queen
Dodałem większość skanów oraz single do sklepu.
Komentarze (0)      Dodaj komentarznekhomanta
Nowa karcianka2006-11-05
Dodałem do bazy danych listy kart do gry Alien/Predator. Wkrótce dodam kilka skanów.
Komentarze (10)      Dodaj komentarznekhomanta