Strona Główna | Wymiana | Sklep | Koszyk | Pliki | FAQ | CardScannerLogowanie | Rejestracja
  Zaawansowane wyszukiwanie EN PL

Rage: Tribal War

Po zawieszeniu wydawania Rage: Apocalypse White-Wolf sprzedał licencję firmie Five Rings Publishing Group (FRPG). FRPG wydało nową wersję gry, w podobnym układzie graficznym (taki sam tył karty) i osadzoną w tym samym fikcyjnym świecie, ale niestety całkowicie niezgodną pod względem mechaniki z pierwowzorem, co było wielkim rozczarowaniem dla wielu graczy. Wydano siedem edycji. Pierwszych 6 zgodnie z systemem Rolling Thunder, czyli niewielkie sety ale wydawane co miesiąc. Ostatni set zawierał materiał przeznaczony dla setów 7-9 zamknął oficjalnie wydaną wersję gry.

Po różnych zawirowaniach prawa do gry wróciły do White-Wolfa, który przekazał je firmie Azrael Productions, która starała się wydać nowe rozszerzenia do obu wersji Rage! Nic z tego nie wyszło, ale gra doczekała się kilku fanowskich rozszerzeń uznawanych za oficjalne w grze online oraz na turniejach. Nowe sety to: "Web of Deceit" i "Christmas Present '04".

W sprzedaży jest 27 kart.


Ostatnie aktualności na temat Rage: Tribal War

Sklep i skany2007-10-24
Dodałem trochę singli oraz skany z edycji Phase 4 Rage: Tribal War.
Komentarze (0)      Dodaj komentarznekhomanta
Nowa karcianka2006-11-30
Dodałem do bazy danych listy kart z gry Rage: Tribal War (Rage: Across Las Vegas firmy FRPG/WotC). W sklepie jest trochę singli głównie z setu trzeciego. Na razie są tylko nazwy kart, bez szczegółowych danych opisujących każdą kartę. Na razie nie mam czasu tego przepisywać ze strony Little Bear's Lore. Gdyby znalazł się ktoś chętny do przetworzenia tych danych np. do Excela to byłoby miło :)
Dla odróżnienia zmieniłem nazwę pierwszej edycji Rage (firmy White-Wolf) na Rage: Apocalypse.
Komentarze (0)      Dodaj komentarznekhomanta